Ja stvarno mislim da niko od od vas sto pitate za sneg nije na Kopu. Ja sam ovde od 15. Januara i samo su bila 4 suncana dana, sa perfektnim stazama, sve ostalo svaki dan sneg, sneg, sneg i magla i vetar. Svaka cast prognozerima ali jedno pitanje koje me mnogo vise zanima... Kad ce najzad da spoji dva tri suncana dana da moze normalno da skija... Hvala
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Dr. House Jel si ti prirodno glup ili ides na casove ?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Aco, kao sto rece INFOKopac ne obaziri se na dokone babe koje Kopaonik nisu videle vec godinama nego sede dokoni i spamuju po svim mogucim forumima i komentarima pokusavajuci da skrenu paznju na sebe i svoje mizerne licnosti. Njima svaciji do svojeg uspeha smeta i boli pa ce uciniti sve da unazade, ukaljaju i unakaze ono sto je dobro da bi merilo uspeha palo toliko nisko i time sebe doveli iznad nivoa vidljivosti. Verujem da ima nas dosta kojima su tvoji i Kimijevi komentari ulepsali mnoge dane tako da te molim da nastavis.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@stevs @STEVS @stevs Ovim putem te pozivam da uradis nesto po pitanju ovih komentara, moj predlog je da se ukinu komentari ispod kamera i da se predje na forum koji ce zahtevati registraciju svakog korisnika. Slazem se da ce i tamo biti ljudi koji ce pod laznim imenom pisati svakojake gluposti, ali ce ih svakako biti manje jer ce ih mrzeti da popunjavaju registraciju sto puta, dok je ovde dovoljno promeniti samo ime. Jos pre par dana sam pisao o tome da ce pojedinci svojim zlobnim komentarima rasterati ljude sa ovoga sajta, a svedocima smo da se to vec dogadja, otisao je Aco čačak, za njim ce mozda i Kimi, za Kimijem cu mozda ja, za mnom ce mozda i mnogo drugi, a za nama i ti( ne zaboravi samo da ugasis svetlo! ) Nadam se da cemo svi mi, ljubitelji skijanja i Kopaonika, na celu sa tobom, uspeti da resimo ovaj problem, i sprecimo dalje srozavanje ovog sajta.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Pridruzujem se komentarima podrske , upucenih Aci i Kimiju. Zasto zlobni ljudi uvek moraju pobediti... I zelim da sretnem i Acu i Kimija i da im se nekako oduzim za ovo sto su do sada radili za nas, ali bukvalno za nas...a nisu imali nikakvu potrebu da to rade.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Super skijanje sto se tice dubokok snega, ali staze u katastrofalnom stanju. Duboka crna, gvozdac, ledenice, uopste nisu peglane, a i na ostalim stazama stanje katastrofalno. Ovo je velika sramota za skijalista srbije
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)vidi,opste je poznato kakav je platisa i taj kostic a videces i arapi..ovaj imao zute iza sebe i kupio kvadrat po 450 eura na najlepsoj srpskoj planini a ti u nekoj borci i ovci placas kvadrat po 1000 i kusur eura..i sad ga prodaje po 3000 eu..svaka mu cast za kliker kako se niko nije setio toga..za vas znam da ce doci dan kad ce te kopaonik pratiti samo ovako po sajtovima jer ce vas bas kole i arapi oterati sa iste..a mene nikada..imam jednu vikendicu od 100tinak kvadrata,do njega objekat od 900kvadrata,sta cu deda mi bio iz raske pa mi omogucio da uzivam na planini a da nisam tajkun ili da se uvlacim istima..i da kopaonik je raska..
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Ljudi jutros kad sam dosao iz Raske, sve je bilo zatrpano bukvalno snegom. Jedva je moglo da se izadje normalnim kolima iz pravca Raske preko Rudnice, dok preko Jarma nije moglo nikako i put je zatvoren. Sneg je sitan praskast , perfektan za voznju, ali ga vetar lako raznosi i gomila na odredjenim deonicama puta. Mislim da je neophodno izgraditi snegobrane sto imaju u Austriji i Francuskoj protiv lavina na jarmu na najugrozenijim deonicama da bi se sprecio vetar da gomila sneg na putu. Skijanje danas je bilo odlicno do negde pola dvanaest, posle toga se vetar pojacao, ugasili su i centar zicu, upravo sam ja zadnji bio na zici , i do kraja dana je radio Karaman, Mali Karaman, Duboka 2, Malo Jezero i Suncana Dolina. Skijasa je bilo skroz slabo na stazama tako da je skijanje bilo dobro.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)O cemu pricas covece!! Klasicna zamena teza! Kakve veze ima Kostic i bilo ko drugi na planini sto vi Rascani unistavate vodovod, parking, prevoz, kanalizaciju, struju, javnu rasvetu... Kakve to veze ima sa Kosticem?! Bas me briga za Kostica ja nikada nisam ni bio u Grandu ili Konacima! U dilu ste sa tim taksistima pa moram da idem iz Vikend naselja kolima ili taksijem. A onda biram ko ce da mi odere kozu ili lopatar za parkiranje ili taksista za prevoz.A onda se vratim u Vikend naselje i nemam struju da se ugrejem, a ni vodu za kupanje a o picu da ne pricam.Sva kanalizacija ide u vasu lepoticu i direkt se slivaju otpadne vode u vodovod iz koga vi Rascani pijete vodu.Preprodajte ski karte! Opste je poznato da vam Skijalista daju karte za decu a vi to preprodajte i dilujete.Kada vas neko pita sto nema ambulante vi kazete gore je registrovano sedmoro ljudi sta ce ambulanta?!Sta vi uopste radite na planini. Koja vam je svrha osim da uzmete pare!I na kraju 80% buzeta punite sa Kopaonika a ne vracate nista! E zato ce da vam oduzmemo Kopaonik pa pocrkajte od gladi kada ste paraziti koji unistavaju ovu planinu.I na kraju Kopaonik nista nije manje moj nego tvoj. Ovo je sve Srbija i nema mesta za parazitirajuce lokal patriote.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Veliki pozdrav za sve koji su i "za" i "protiv"...samo bez vređanja i teških reči...nema potrebe.;)Evo npr. ugledajte se na Acu,Kimija...sve pozitivci...pa Valentin,tip pustio komentar na engleskom,sjajno...uživajte u ovim prizorima sa web kamera...cifri od 110cm...a vidimo se i Bože zdravlja gore...od 17.2.-22.2."onaj koji hoće uvek nađe način,a onaj koji neće uvek nađe razlog"
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ima verovatno strucan naziv za tvoj poremecaj i mrznju prema raski ali zalim nisam ja lekar i ne znam tvoju dijagnozu..ali znam da konstantno lazes i sam ne verujes u te price..ko normalan ovde ce tebi da poveruje da jedna opstina od 30 000ljudi moze da se suprostavi beogradu i drzavi srbiji..jel verujes i sam u to+ne verujem..sad kao opstina raska sa par hilj.ljudi smela sama bez konsultacija sa beogradom da srusi nesto vojsci..pa srusili klizaliste pa ovo pa ono,pa ne daju novaku da pravi hotel..novak pravi na prolece hotel i to na samoj stazi gde je bivsi doli bel a sadasnji novak,a drugi na suncanoj dolini..ali tad kanalizacija i otpadne vode mogu da idu po nacionalnom parku jel je to nole..i treba dzabe da mu se da struja kao pocasnom gradjaninu itd itd.mozda ali pocasnom gradjaninu monaka..i pusti me vise tih praznih prica kako su svi ludi i nece da uloze a vratilo bi se visestruko..pa ko normalan to ne bih uradio i ulozio milion a da mu se vrati dva..ako je tako kako ti kazes..lepo ti kazem gde vsu glavne pare a i samo ime nije skijaliste raske nego skijaliste srbije,nije nacionalni park raska,nego znas ti vec..
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@DudeDesilo mi se to jednom na Brezovici... ucio skijanje, 5dan na stazi, ni manje ni vise nego na Brezovicu ... :oCelo drustvo ostalo u kuci a ja krenuo pametan da skijam po magli, vejavici i jakom vetru; dolazim na zicu sam; nigde nokoga na stazi... Posle 10ak minuta na zici iznad neke cuke stade zica... i stoji... i stoji.. a vetar duva li duva... ljuljam se ko na ljuljasci... 5 minuta... 10 minuta... magla dodje na trenutke jaka ne vidim ni metar ispred sebe... onda dune vetrina i vidim okolo 20ak metara... pa opet nista... pojma nemam koliko sam bio gore... znam samo da sam se smrzao do kosti u uplasio kao nikad u zivotu .. prvi i jedini put u zivotu sam vikao "U pomoc".. ne znam ni sam kome...:PMislio sam da me niko nije video kad sam seo na zicu i da su je ugasili... vec sam poceo da razmatram opcije skakanja sa zice sa sve skijama... kad krenu zica... auu... koje radosti. Stigoh na vrh, udjoh u kucicu i vratih se nizbrdo zicom sa radnikom koji je zatvorio zicu za taj dan.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)...Kako ovakav dan na Kopu da izdržim u kancelariji u Beogradu???Ljudi pomagajte...:''(
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@LiketaKakvi povremeno bacimo pogled. Meni na levom monitoru otvoren infokop i gledam kamere stalno, a na desnom programiram :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zokisd, ja sam poceo sa penjanjem oko 8.30 ujutro, nikakva voda nije tekla putem bilo je sve zaledjeno. Ja sam preneo iskustvo kad sam ja vozio do gore, verovatno se posle podigla temperatura pa je tekla voda. Ostalo sto si napisao ne zelim da komentarisem, mislim da sam ozbiljan covek.pozdrav svima i lepo skijanje zelim
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakav divan dan za skijanje!!! Najlepše je ustati rano i u pola devet biti prvi na žici, taj osećaj kada si prvi na stazi koja je sređena je neopisiv. Svi koji ste sada na KOP-u uživajte!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)vec nedelju dana sam na Kopu, i mogu vam reci da je skijanje u odnosu na prosle godine mnooogo bolje. Radnici na tabacima su bili na obuci i sad je sve pod konac... Oni koji vole skijanje oni budu u 8:50 na polaznoj pancic i peglaju krcmar dok ne pocne guzva. Velika mana je ta sto veliki broj ljudi koji nemaju pojma da skijaju konstantno idu na krcmar gvozdac ledenice i tamo naprave haos, svi u plugu i svi se razvlace po celoj stazi.. Kad pocne guzva bezi se na gobelju i tamo se ostaje do 15h
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Vidi se da niste ovog trenutka na Kopu čim trošite energiju bez veze.Svanulo je divno jutro, videćemo kako će biti tokom dana.E sad dve reči o vašim pisanijama. Ne znam na koje to ljude vi naletite, meni niko nikada, za više od 30 godina, nije izletao pred kola da montira lance (nikada nisam ni sam montirao, uvek podjem na vreme i izadjem bez problema), ja nikada nisam imao problemima sa ljudima koji čiste "ničiji" sneg sa "ničijih" parking prostora.I sada, u subotu, mi niko nije tražio nikakve pare. Stao sam preko puta Jat apratmana, bilo slobodnih mesta kad sam ja stigao (da li da pomenem da sam stigao nešto posle 7).Uživajte ljudi u ovoj lepoti manite ne preganjanja ko je u pravu i ko je pametniji, lepši, veći...Ko voli nek izvoli negde posle 13h na kuvano vino negde na Jarmu.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Stigao gore. Od Brusa velika magla do Jarma. Od Jarma sunce do Vikend naselja. Put cist bez problema. Jeca vec upozorila na odrone.Aco, akobsam dobrobrazumeo ponedeljak je jedini suncan od utorka do kraja nedelje krece sneg?Javljam se sutra. Poz
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ponovo kratak izvestaj sa kopaonika. danas je bio predivan i svo vreme suncan dan. sve staze su radile osim naravno belih reka 2 i malog jezera na kojem je bilo neko takmicenje. i dalje je problem visoka temperatura usled cega staze od podneva nisu vise lagane za voznju. nisam siguran koliko se tu moze vise uciniti dodatnim angazovanjem SS, ali moram da primetim da vec od 16 casova tabaci izlze iz njihove baze kod suncane doline. snega jos uvek ima i vise nego dovoljno tako da ko razmislja o dolasku treba samo da prati vremensku prognozu i da pokusa da uhvati neko zahladjene. bez obzira na padavine zahvaljujuci visokoj temperaturi ni iz jednog pravca nisu potrebni lanci ili bilo kakva dodatna oprema. poprilicno sam siguran da u ovim uslovima mozete da se popenjete i sa letnjim gumama.inace moj zakljucak a i zakljucak mojih prijatelja je da se bar 80 posto skijasa nalazi na stazama koje ne odgovaraju njihovom skijaskom znanju i sposobnostim, te su samim tim opasnost i za sebe i za druge. odgovorni u SS bi morali da se pozabave ovim problemom. ne znam kako se to resava, mozda posebnim skipasom za plave, crvene i crne ili nesto slicno, ali zaista izgleda opasno kada recimo na krcmaru vidite 50 posto skijasa koji pluze i prezivaljavaju a slicna, u stvari i gora situacija je i na crvenoj dubokoj.moj predlog za one koji zele da se iskijaju bez guzve a u zavisnosti od skijaskog nivoa su marine vode, gobelje pre podne i ledenice.pozdrav
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Svi koji napadaju ljude poput Ace, Kimija su totalni...Ono sto je bitno za jednog skijasa da li ima snega, to da li je staza kristalno ravna je za one koji idu na Karaman...Kome treba vitlo na ratraku je isti pomenut gore, tako da ljudi, Aco, Kimi, ne obazirite se na ove komentare...Vidimo se na stazi, Deki.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jutros lepa slika sa Kopa.Palo je nešto više snega od najave, ali treba svakako uzeti u obzir da je padao sa dosta jakim vetrom, pa je visina novog snega dosta različita sa mesta na mesto.Polako se približavamo rekordu za dosadašnji deo sezone.:):):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@jovan76 bratic moja ekipa drugara smo momci, ima i zrelih ljudi od 26-7 pa do 45godina. ja licno brdske trke vozim od 18 godine.. za nas to predstavlja uzivanje.. inace smo osobe koje su spremne na sve pa smo i majskim poplavama zasukali rukave i koristili vozila do iznemoglosti..nismo od onih koji sede za racunarom i kukaju.. a zavejani ljudi dajte da organizujemo a ni prstom da mrdnu.. nama je zadovoljatvo da ako smo u mogucnosti, ne rizikujuci sopstvene pa ni tudje zivote pomognemo do maksimuma.. poznajemo neke od clanova GSS i oni nam prenose tu dozu humanosti.. @jakov ne organizujemo kurseve, jednostavno smo na takvom terenu i mozak radi 300 na sat.. u sekundi se traze dobri putevi i izlazi.. uvek smo tu za savete, ako su nekom potrebni neka pitaju... masine su parkirane, cekaju sutrasnji dan, a mi uz jagnetinu i @jovan76 vatrenu vodicu uzivamo u ovom prelepom ambijentu.. vatra iz kamina neopisiv dozivljaj.. jos jednom apel, ne krecite sa losim gumama, ne krecite za cetvrtinom rezervara, pred planinu full gorivo, kamencici i lopata u gepeku.. pazljiva voznja i ne rizikujte sopstveni zivot, a ni zivot vase porodice i drugih vozaca.. svako dobro i pozdrav sa kopaonika od off road tima :D
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)NIKOLA KG-Evo brate ono što sam rekao da Kop može dobiti više snega od predviđenog.Padaće još bar pola sata promenljivim intenzitetom.POZDRAV ZA SVE FORUMAŠE DA IH NE NABRAJAM A MNOGI SU U KOMENTARIMA ISPOD.:):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ovde se izgleda više pažnje pridaje prognozi nego stanju na stazama. Većina ljudi ugnjavi Acu pitanjima o prognozi, a kad odu gore i ne napišu nikakav izveštaj.@Нови Садčast izuzecima
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Supruga i ja bili od 16.-19. marta - Rtanj. Vrhunsko skijanje za male pare. Vreme, staze, transport, zaista ne znam šta bi čovek više mogao tražiti od skijanja. Dobra stvar martovskog skijanja, osim preduslova za lepo vreme je i struktura skijaša. U odnosu na februar mnogo je manje loših skijaša, dece i uopšte gužve na stazama. Po meni, taman kako treba. Ski pas za oko 1000 din. dnevno je sve osim skupo. Nisam obišao svetske ski centre ali u izboru BiH, Bugarska,Slovenija ili Kop, Kop je favorit. Pozdrav i želim svima da uživaju u skijanju kao što smo mi ta 4 dana.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nekako mi žao kad vidim da se Kop polako prazni...ovaj parking postaje pust! Šteta zbog snega koga nikad više nije bilo...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Mina,Ja agitujem na sve moguće strane da za Uskrs bude popust za ski kartu -50% i da se eventulano puste Marine vode, Karaman,Kneževske bare. Nije realno da puste kompletno skijalište.Ili npr. da povežu Gobelju sa centrom.Biće mnogo lepo, ja i moje kolege planiramo dolazak za Uskrs.pozdrav svima
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kako zatrpava sneg sada! Kopaonik trenutno kao da se nalazi na drugoj planeti, dok gledam kamere iz sunčanog Beograda. Hoću ovog sekunda da se stvorim tamo, nije fer! :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco Čačak "NAJLIK" sezone! Svaka cast :):):):):):):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sredinom i krajem naredne sedmice biće povremeno uslova i za snežne padavine na Kopu,u jutarnjim satima sa slabijim mrazom-2-3c.Pozdrav od Aca za sve:):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)A onaj mučenik na Gvozdcu još stoji na merdevinama :D
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Veliki pozdrav za KIMIVB koji je jutros gostovao u jutarnjem programu RTS-a. Gde je naravno dao prognozu za Kopaonik i spomenuo ovaj forum i sajt.Svaka cast majstore KIMIVB, samo napred do prvih sneznih prognoza ove godine :-)Sve najbolje i budi dobar ;-)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Krajem vikenda pad temperature i vreme sve bliže snegu.Biće sve zanimljivije.Pozdrav za sve forumaše od Aca.;):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Zdravo ljudi.Kao sto i moje ime govori iz Sapca sam i MNOGO volim SNEG.Na ovom forumu ostavljacu svoje komentrare,i ponekad cu vas obavestavati o vremenu i vremenskim prilikama u Sapcu.Trenutno je u Sapcu malo do umereno oblacno,a temperatura je 15 stepeni!Imam jednu molbu za ACO CACAK!!!Da li mozes da mi kazes kada se otprilike ocekuje prvi sneg u mom gradu(Sabac). I dugorocnu prognozu za Srbiju,ako nije problem!Pozdrav svim ljubiteljima Kopaonika,snega,zime!Vas SAPCANIN!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Hah,kad bi se Kimi zaista tek tako olako i prosto oglašavao..Nego,kad već želiš da budeš kao ja,bolje bi ti bilo da malo sedneš i da nešto i naučiš,a ne tek tako nešto da lupaš.I da,izmisli sebi neki svoj nick,jer je pisanje na ime tuđeg kompleks teške vrednosti ;)Nego,tvoj komentar će se svakako obrisati kao klasičan spam.Na kartama,dokle god one sežu unutar nekog razumnijeg termina nema ničeg sem jačanja anticiklona iznad istoka Evrope,pod čijim ćemo grebenom biti i mi.To znači stabilno vreme,uz dominatne istočne vetrove (košava).Isprva do sredine nedelje nešto toplije od proseka,a zatim uglavnom oko ili mrvicu ispod.Osvrnuo bih se i na prvi sneg koji smo imali.Jako je slabo to ispalo na kraju.Mnogo je padavina otpalo na ledenu kišu,na koju iskreno nisam ni obratio pažnju.Razlog je jako prost-pojava da se iznad nivoa Kopaonika "zaturi" topli sloj na visini je jako jako retka,desi se bukvalno u manje od 1% slučajeva.Bilo bi tu dakle mnogo više centimetara,ali to je što je.I mnogo veći pokrivač bi svakako brzo otišao,jer je ovo tek zagrevanje.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Počinje sneg.:):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ledeni i Zupljanine, mozemo na expo zimu da se nadjemo da mi kupite sezonski i sedmodnevni ski-pas. Tamo bar ima popust 10% ;)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kad @ aco cacak kaze da ce biti snega onda smo sigurni :) :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sledeći vikend najverovatnije prodor hladnije vazdušne mase sa SZapada uz moguć novi snegić.To još uvek nikakvi modeli ne pokazuju ali će verujem uskoro.:)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Radi sutra i za vikend samo Karaman Greben. na Kopaoniku smo, radimo...toplo je i sneg se topi...Jbg.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Možda i nije bilo prave zime ali se skijalo u fulu.Nama i ne treba da bude -20 mesec dana da bi se pričalo o pravoj zimi-dovoljno je da par puta padne sneg (ostalo dopunjuju veštakom) i da dnevna temperatura ne ide značajno u plus a da noćna bude oko -6 i to je to.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Statistički gledano zadnjih pet godina broj skijaša po mesecima je sledeći:Decembar: 29.000Janauar: 105.000Februar: 103.000Mart: 81.000April: 7.600Moje mišljenje je da cena ski karti u decembru i aprilu uopšte ne igra bitnu ulogu na broj skijaša. Popunjavanje ovog perioda mora da se osmisli na nivou cele planine. Ski opening jeste dobra priča ali to je samo tri do četiri dana decembra. To je glavni razlog zašto decembar ima toliko više skijaša od aprila.Mislim čak da je i naš mentalitet problem, kada ljudi vide sunce i lepo vreme u gradu posebno u decembru i aprilu vrlo teško ih je ubediti da je na Kopaoniku dobro skijanje. Odmah kreću priče blato, kamenje, sav sneg se otopio i sl. Naše skijaško obrazovanje je vrlo nisko.Konkretno trenutno je na ove tri staze odlično skijanje nema gužve ski pass je realtivno pristupačan sa popustom i opet nema nikoga ako izuzmemo nešto malo vikendom.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ljudi danas je bio idealan dan za skijanje...Ko moze neka iskoristi priliku da skija do vikenda i praznika jer nema guzve i staze su extra drzale do kraja dana...Pozz svim ljubiteljima zimskih sportova...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Veštački se osnežavaju obe Duboke. Mašinac i Krst su spremni za skijanje.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Malo snega koji sam najavio evo upravo pada.Najverovatnije će ga biti malo i u subotu takođe po najavi.:)Veliki pozdrav od Aca.:)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da se nadovežem na Peđu,na Triglavu na preko 2500mnv ima mnogo manje snega nego na Kopu.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Mogu vam reći da su padavine sve izvesnije i da se situacija razija po planu. Sneg je vrlo verovatan oko nove godine, kao i minus naravno. I dalje pratimo situaciju i na vreme se javljamo. Pozdrav! :):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)SKITULJKOV SIN- Hvala ti na pohvalama, želim vam uspešnu sezonu i da se vidimo uskoro. Kimi je dosta toga objasnio i sad smo tu, pratimo situaciju. Polarni vazduh iz Rusije stiže sigurno a sa njim i pojačan vetar istočnih smerova. Nešto oblačnosti parcijalne trebalo bi da pristigne sa istoka dok se u isto vreme u oblasti Jonskog i Jadranskog mora nazire nastanak ciklona koji će zahvatiti Balkan, ali za sada je pitanje koliko će doneti padavina, jer ćemo imati jaka strujanja sa Istoka koja će što je Kimi objasnio u zavisnosti od ugla pod kojim dolaze uticati i na količinu padavina i na efekte ciklona na našem području. Svako dobro želim!:):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)mogu samo jedno da reknem: NAJZADstvarno je preterano kakvi su se komentari objavljivali. niko nije ni lud ni glup da ih provali! kome se ne sviđa neka mu je srećan put, nas siromahe i obične smrtinke neka ostave na miru. ovo ne znači da pred problemima kojih sigurno ima na kopu treba zatvarati oči. naprotiv, treba pozitivnim kritikama naterati sve odgovorne da bude još bolje. siguran sam da su u pitanju dezinfomacije da u akumulacijama nema dovoljno vode!?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)