@miks Gužva je još gora.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Slazem se Marko sa tobom. Kao da ce ljudi da se raspadnu ako nisu zajedno na zici. Jos ako im kazes nesto kao sto sam ja reko odgovaraju sa pa mi smo zajedno idi ti.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Me koristite prilaze Kopu preko Ibarske, putevi oko Kraljeva nisu prohodni. Na Kruševac ili Stopanju idite.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Prosto mi nešto falilo ovih dana na Kopunigde gužve na skiiftovima🤣
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas, zahvaljujući oblacima, još bolje skijanje nego juče. Od 14:30 - 15h je bilo fenomenalno, staze uglavnom prazne, dobre… Naravno u to vreme mora već da postoje hupsteri na Dubokoj i dnu Duboke i Krčamara ali to je nezavisno od meseca
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kažu da planiraju da skijalište radi i za Uskrs
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ova i sledeca ned ce biti odlicne za skijanje...k o moze neka dolazi, skijanje je bolje nego u jan i feb.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Defector (Android) Pogresno je protumaceno moje pitanje. Nije tema cena ski pass-a, nego sto pretpostavljam da kada pojeftine ski pass automatski smanje broj otvorenih staza, deluje mi da je tako bilo proslih godina. Koliko sam ja skijao ove godine, takodje ne vidim da ima ikakve vezesa pitanjem i ne znam otkud pomen toga.Neki ljudi ovde rade i imaju obaveze, te ne mogu skociti odmah danas/sutra, dolazak na skijanje zahteva planiranje. Stoga me zanima ima li sanse da pocetkom sldece nedelje rade staze poput Krcmara i Ledenica, jer volim te dve staze. Pitam ljude koji mozda imaju info o planiranju redukcije rada ski centra od 24.3. Hvala unapred!
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)L-Duvaće nešto slabiji vetar nego danas, u višim zonama skijalista povremeno i jak.Magla povremeno, uglavnom u višim delovima sa mogućnošću kratkotrajnih snežnih padavina.Kasnim sa odgovorom jer kasno sam video pitanje, praštaj.🤗Veliki pozdrav!🙋♂️
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ово је ужас, толико снега има а они једну једину стазу би да отворе! Ово никада није било!
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco, može li prognoza do 13.4.? Hvala!
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ako otvore Krcmar i mali Karaman, bice sigurno ljudi za vikend. Ako 76 cm snega nije dovoljno da za vikend otvore Krcmar, mali Karaman i Krst, a sada je cetvrtak popodne, onda ne znam sta bi trebalo da bude argument za rad zicara u trenutku kada ima najvise snega na planini tokom poslednje dve sezone?
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ako utabacuje staze ne da nece biti maslacak nego bi bilo extra dobro vreme
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Не постоји ништа лепше од непланираног касног пролећног скијања. Извештаји са заседања управног одбора надлежној јавног предузећа са доминантом темом биланса протока новца нису теме којима овај форум треба да се бави. Нити то уопште просечног корисника занима.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Jevrem69Stvarno mislim da ili trolujes ili da se opet nista ne razumes u skijanje. Kakve sustinske veze ima da li su objavili danas ili juce da ce sutra raditi Duboka 1? Time se nista bitno ne menja. Nisu pustili nijednu novu stazu pa da covek kaze, sad vredi da dodjem. Duboka 1 se pusta prakticno samo da rastereti guzvu na Dubokoj 2. Staze 6 i 6a uz Duboku 1 vec rade tako da za skijase nema novih staza za vikend, osim malo boljeg protoka na zici. Zato od cele price pravis mnogo vecu stvar nego sto realno jeste.@Spaso SpasićZa gondolu adresu treba traziti pre svega u Brzecu i Brusu a ne sve po automtizmu svaljivati na SS. Za 4 godine rada gondole jedino je od strane Brusa je izgradjen parking i to da bi se naplacivao. Gde su ostali sadrzaji? Gde su investicije lokalne samouprave oko same gondole i Brzeca? Zasto se ne pokrene prica da gondola radi i leti? Zasto se ne udruze ugostitelji iz Brzeca i ne proseiku i urede nove bike staze, kad tu postoji ogroman potencijal i visinska razlika od oko 800 metara? Zasto loklana samouprava ne ulozi u nosace za bicikle? Zasto nema organizovane autobuske linije iz Brzeca? Evo Raska ima dve autobuske linije zimi. Raska je za njih izmislila turizam.Ne mogu Skijalista bas za sve da budu dezurni krivac. Pricao sam sredinom marta sa radnikom na gondoli, van vikenda (sreda) kaze da je gondola za ceo dan prevezla 40-50 ljudi. Sa takvim prometom je jasno da problem nije samo u tome da li je neko pustio ili nije pustio gondolu, nego sto ceo lokalni turisticki koncept oko Brzeca godiama nije razvijen kako treba.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@SSS Vidi se da ne znas da procenis dobro stvar, a da si pazljivo citao moja pisanija ovde, video bih da sam ja kao i jos par drugih forumasa ukazivao da je pri ovakvoj kolicini snega bilo potrebno otvoriti jos neku stazu (svi su apostrofirali na prvom mestu Krcmar, govorilo se da ce i mali Karman da proradi, pa nista). Da rezimiram, skijalista Srbije nisu espeditivna i operativna, ovo je jedan krucijalan dokaz za tu tvrdnju, posto kao sto si vec cuo neka druga skijalista u regionu rade maltene pa punim kapacitetom. Oni bi samo da uzmu novac, nista drugo ih ne zanima. O razumevanju pojma skijanje, bolje nemoj sa mnom da pricas, posto imam skoro 45 godina staza po tom pitanju. Nadji nekog ko je naivniji i podlozan tim tvojim forama a la Duboka 1 ................ da ponovim, forumas @zmaj je lepo i slikovito objasnio o cemu se ovde radi.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)E ljudi, svi sve znamo, ko može neka ide gore, biće fantastična nedelja!😀
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li je moguce da nece makar da pojacaju sa D1 za praznike, kao sto je bilo za prosli vikend?! Ocekiovao sam vec da najave...Stvarno ne bih dolazio ako moram da cekam po 15min u centru svaki krug. Cudna odluka Skijalista Srbije, stvarno cudna.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@FilipAko ti nesto znaci ja sutra necu da skijam.Idem kuci kume,dosta je.Do 12 mozda i bude nekako,posle voda.Lose se spremaju staze.Ne trude se,a realno ni nema ljudi.Pustos.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Могло је - онако из "фазона" - на Панчић да се нагура снег и да се стаза огради мрежама. И један мали ратрак. Скијање у кратким рукавима закључно са 1. Мај. Касно пролећно скијање. Чему онолики новоизграђени хотели ако нема ко да ради како неко рече? Ето школе скијања, инструктори, тренери, сервисери ... Није скијање само "Super G". Може исто тако да се постави један тањир између Дубока 1 и Крчмар - да се тамо преселе капије па нек деца вежбају/тренирају од ране зоре као што се то ради .. Наравно, Дубоку 1 би и даље држао затворену целу сезону - да се народ диви како то лепо изгледа ....
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Poceo sneg!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@matt. Da li stvarno mislite da je navalica gostiju na recimo 13,14 decembar?Priznajem, ispao sam naivan, misleci da je poenta Ski openinga, promocija skijanja i da povodom pocetka sezone Skijalista daju popust i bla,bla....Kad ono Skijalista nemaju veze sa tim nego Kole pravi zurku i uzima kintu...ej BRE,,,sta je tu smesno??
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)LJUDI ODUSTANITE OD ODLASKA GORE,DOKLE DA PUNIMO DZEPOVE DRUGIMA I EKIPI DIREKTORA TASNA, MASNA PRAVE NAS BUDALAMA DA PIJEMO MOZEMO SVUDA A ZA BLATO DA ME SAMARAJU SA CENAMA JA SEBI TO NE MOGU DA DOZVOLIM BOLJE DA SE PUKNE 50.100E STO SMO DALI ZA SMESTAJ NEGO POTROSITI JOS 200,300E NA OVO BLATO :''(
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@no1 Ne vredi...odustajem od rasprave...ja bih sad trebao da te pitam da li je igde u svetu odrzan SKI OPENING, a da to nije znacilo otvaranje sezone...raspitaj se malo u tvom selu u vezi toga...nema veze...veliki pozdrav..Srećan ti bio početak SKI OPENINGA.. :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Temperatura na Kopaoniku od ponedeljka (zapravo od nedelje krajem dana) tone u konstantan minus, ali se značajnije padavine ne očekuju, pa je vrlo upitno da li će doći do formiranja pristojnog snežnog pokrivača, i da li će ga uopšte i biti. Prethodno će (sutra i u subotu) biti nešto kiše.Dobra vest je da bi temperature ispod nule u planinskim predelima potrajale, tako da će se ukoliko ne bude ciklona koji bi doneo sneg, barem moći raditi veštačko osnežavanje od nedelje.Pozdrav od MeteoPlanete :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pogodjeno jos jednom , bravo Kimi :D:D;D:D;D:D;D:D;D
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Samo neka pada:)Eto nas za vikend na Kopu:)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Potpuno se slazem...mislim da ce se svi sloziti sa definicijom da se se na Alpe ide na skijanje a na Kopaonik na zimovanje(svasta po nesto)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@Novi Sad: Bio sam proslog vikenda u Rtnju. Hrana je bila ocajana, soba prilično hladna, zidovi kao da su od flis papira sve se cuje. Sve su to meni neki novi ljudi uz nov ambijent. Ajde ako se vec izgubio smek starog Rtnja bar nove stvari mogu da budu dobre. Ne znam od cega su nadzidali ona dva sprata ali bukvalno kao papir su zidovi takoreci bez zvucne izolacije. Uz kombinaciju ovakvog smestaja i nedostatka snega otisao sam bas razocaran iz Rtnja.Moram da napomenem da ja nisam uopste izbirljv ni po pitanju hrane ni po pitanju smestaja.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@bajastrasni: Nikog ja ne opravdavam. Direktno sam odgovorio na konstataciju da je vise staza radilo prosle godine sa manje prirodnog snega. Potpuno sam realan po tom pitanju. Ako prosle sezone vec 40 dana sredjujes staze i pri tome padne neuporedivo vise snega, vremenski uslovi skoro ceo decembar budu povoljni za vestacko osnezavanje, jasno je da je razlika drasticna u odnosu na sadasnju situaciju. Ovo je prvi sneg koji je pao direktno na zemlju bez ikakve podloge i iz dva puta u par sati uz nenormalan vetar. Tako da je apsolutno neuporediva situacija. Sada pada nov sneg steta pa neces videti i sam koliko realno malo ima snega. Sve ostalo što si napisao nema veze sa mojim komentarom. InfoKOP nikoga ne cenzurise osim kada su komentari vulgarni. Svi smo mi tu da ucinimo Kopaonik boljim mestom ali moramo da budemo realni. Najlakse je pljuvati po svemu :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ovo stvarno vise nema smisla,pa pola dana ne rade zicare!!!!!!!!Ovo je SRAMOTA !!!!Mora da su STRUCNJACI preuzeli skijalista,kao i sve u Drzavi!!!!!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Cedinjo ovo je tipican primer Srbina koji se u sve razume i sve komentarise. Zicara Krcmar je zavrsena. Za tvoju informaciju na polaznoj stanici postoji garaza za korpe. Svrha te garaze je da stiti instalaciju od jakog vetra parkiranjem korpi koje imaju veliki otpor vazduha zbog hauba.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bio na Kopu za NG, kao i svake godine mnogo ljudi je došlo da se provede, i pre svega da SKIJA. Nikada nisam video ovoliko stranaca na Kopaoniku, rumuni, bugari, rusi, kinezi. Problem je što ljudi koji ozbiljno skijaju nemaju gde to da rade sada na Kopu. Snega dovoljno, temperatura u priličnom minusu, vlažnost vazduha idealna za topove...ali ni jedna ozbiljna staza ne radi. Cena ski pasa skoru puna, neki sitan popust, juče nestalo struje, ljudi su proveli pola sata na žicama... sve jasno i staje u jednu reč: čista jedinica za skijališta SRBIJE.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)MILOJKO,BRAVO, BRAVO, BRAVO.Po načinu pisanja rekao bih da ste zreo čovek i još zreliji skijaš.Ja sam bio sa prijateljima od 2-4.1. , i sve je tačno što ste naveli.Volim Srbiju,Kop, ali za svoj novac ću ipak odabrati nužni konfor negde u Austriji ili Italiji, što je i želja mojih drugara.Uplatio sam i aranžman u Februaru, pa ću definitivno odluku doneti tada, ukoliko SS ne urade nešto pod HITNO, inače od mene neće prihodovati, a vidim i od većine građana Srbije.Pozdrav, Jovan
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ko,koga ovde,nije mi jasno....Sneg-65cm van staze,a na stazama i dalje 10-35cm.Izgleda da na Kopu sneg pada samo po jelama i borovima ili neko tako želi.Ako hoću naći ću način, a ako neću naći ću razlog.....
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Bravo @Slobo, Bravo @Milojko, to je to: gomila nesposobnih ljudi koji ce smisliti sva moguca obrazlozenja za nerad i pri tome te ubedjivati da drugacije ne moze!!! No pao je sneg pa ce biti skijanja, sezona je spasena uz natcovecanske napore svih zaposlenih i tako iz godine u godinu... Vozi Misko !!!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zaista je, posle pojedinih komentara, teško ostati po strani. Koliko god pisao komentar iz tople sobe Novog Sada, uveren sam da imamo za to mralno pravo! Obožavam Kop, dete mi je trenutno korisnik usluga, nisam partijski obojen i želim ovoj zemlji prosperitet. Na osnovu isčitanog ovde ali i javljenog sa Kopa, imam stav koji je po mom ličnom ubeđenju u potpunosti suprotan nekim piscima. O moj Manitu, tvoje naočare su veoma diskutabilne. Nedeljni nestanak struje je moguć ali vremenski period trajanja prekida je teško objašnjiv. Današnji broj puštenih staza je neodbranjiv. Priča o ekonomiji JP "SS" je sramna (mada, na žalost, može da iscuri iz ovakve poltičke konstalacije). Zaista je teško opravdati bilo koji segment ovakvog stanja. Nestručnost, neznanje, bahatost, neodgovornost, bezobrazluk, lopovluk to su sintagme rukovodstva JP "SS" i celog nacionalnog parka Kopaonik. Još veća odgovornost je na onima koji su "iznad njih", najveća na "prvom" i onima "do prvog".
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Upravo sam se spustio sa kopa. Skijanje bilo odlicno nekoliko dana(karaman, mali karaman, pancic i duboka crvena, masinac naravno. Jutros pustise i suncanu dolinu. Svi vi sto kukate dodjite i ponesite lopate da cistite sneg sa auta jer je sve zatrpano. Napravio sam snimak puta od jata do brzeca pa cu ga u toku dana postaviti da vidite realno stanje ko zeli na put. Ko ima lose gume neka obavezno montira lance jps u brusu jer snega po putu ima koliko ovete, naravno sve utabano. Ko ima dobre gume nema sta da brine. Pa ja sa zadnjom vucom nisam montirao nista na tockove ni uzbrdo ni nizbrdo. Ima dosta ne vozaca pa se pripazite i na rastojanju se drzite. Video sam juce da krcmar pripremaju kao i ski puteve oko njega. Staze nisu nesto posebno utabane jer sneg pada neprestano 48h i nemoguce ga je sabiti. Od svih staza, najtbrdja je bila duboka crvena dodji deo od odvajanja za masinac levo. Pored toga sneg je suv i vetar ga nosi na sve strane. Temeratura je jutros bila -12 i sve vise raste kako se spustate prema brusu. Tek oko nule je bila kod skretanja levo krusevac, desno pristina. Eto toliko od mene, madam se da sam vam pomogao bar malo. Za 2 dana se penjem na staru planinu, jer je tamo pocelo da radi celo skijaliste i snega ima i vise nego dovoljno. Pozdrav od cika crnog
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Crni82, napravio si lep klip. Muzika ti je ekstremno seljacka.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Rekoh vam da Krcmar nece skoro proraditi a lakoumni mi nastavljase minuse, e pa sada izvolite se skijati na Krcmaru i Gvozdcu.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Trebalo bi vrlo brzo da budu otvorene nove žičare. Obe su prošle sve testove i tehnički prijem krajem decembra i sada su u rukama Skijališta Srbije. Ostali su neki sitni radovi koji nemaju veze sa mašinskim delom i funkcionalnošću žičara. Problem su vrhovi staza koji imaju manjak snega i oni se intenzivno pripremaju i osnežavaju ovih dana. Svaka nova žičara je svečano otvarana pa će najverovatnije i ove godine tako i biti. Dakle znaće se koji dan unapred, a InfoKOP će biti na licu mesta sa reportažom kao i svake prethodne godine kada su otvarane žičare. Dakle još malo strpljenja.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Prosle godine sam skijala na 2 cm prirodnog snega!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@rilijaAko ćete da skijate na smenu, moj ti je savet da kupite jedan ski pass i da navedete ime VANJA npr. PETROVIC. Ime Vanja može da bude i žensko i muško tako da redar na rampi nema razloga za sumnju. Ovde ti jedino ostaje nepokriven rizik od povrede i korišćenja usluge gorske službe jer ski pass nije niti na tvoje niti na njeno ime.Drugo, Skijališta Srbije nisu Policija i NE SMEJU da ti traže ličnu kartu na uvid. To može samo policija!Skijališta Srbije mogu samo da ti oduzmu ili ponište ski pass ako utvrde da ga ne koristiš po pravilima. Ovde opet imaš momenat da tebi ili ženi niko na silu NE SME da oduzima ski pass već si ti/ona dužni da ih pokažete redru na njegov zahtev. Ako ne pokažete on faktički samo može da ga poništi u sistemu a nikako da ulazi u fizički obračun I nasilno oduzimanje. Što se tiče kažnjavanja, SS nisu nikakav sud a samo sud može da izrekne kaznu i SS nema mogućnost da vam na bilo koji način nametnu bilo kakvo dodatno plaćanje.Da zaključim, ski pass u praksi možete ti i žena da koristite iako to nije po pravilima SS. Stavljanjem nekog muško/ženskog imena na ski pass izbegavaš raspravu sa redarom ali zato ostaješ bez osiguranja i besplatnog pružanja pomoći od strane GSS-a. Ima i onaj detalj da redari nisu baš toliko vični pravu i da mogu I da nasrnu na tebe ako ne želiš da im pokažeš ski pass. Slično kao i sa kontrolorima u GSPu. :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)U petak će na Kopaoniku u prvom delu dana padati susnežica (u višim delovima Kopaonika bliže Pančićevom vrhu sneg), dok se u poslepodnevnim i večernjim satima očekuje prelazak susnežice u sneg i u nižim predelima planine. Jutarnja temperatura biće 0ºC, a maksimalna dnevna 2ºC. U večernjim satima temperatura će se kretati oko nule. U noći ka suboti padaće sneg uz povećanje visine snežnog pokrivača, a severni vetar će biti u pojačanju. Jutarnja temperatura u subotu iznosiće -2ºC, a maksimalna dnevna 0ºC. Do subote u večernjim satima očekuje se oko 15-20cm novog snega, što znači da bi visina snega na ovoj planini mogla preći pola metra. U nedelju takođe oblačno sa slabim snegom. U poslepodnevnim ili večernjim satima u nedelju očekuje se prestanak padavina, a ukupna količina novog snega zahvaljući ovom ciklonu može dostići 25-30cm. Jutarnja temperatura oko -7ºC, maksimalna dnevna oko -5ºC. Početkom naredne sedmice pretežno oblačno uz provejavanje snega.Prognoza do kraja sedmice za Srbiju: Link >>>Članak o slabljenju polarnog vrtloga i potencijalnom udaru zime krajem januara / početkom februara: Link >>>Pozdrav od MeteoPlaneta tima! ;)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Ja vec prizivam dodole.Sve je u redu imamo manjak padavina,popravice se to narednih dana.8)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@vlajzi Ocigledno je da ste ti i slicni tebi koji pisu na takav nacin na ovom sajtu od juce, jer ocigledno ne znate koliko je kimi (i drugi prognozeri da ne navodim sad sve) svojim prognozama pomogao ljudima da odaberu termine kada su najpovoljniji vremenski uslovi. Govorim ovo iz svog iskustva, jer sam bar pet puta svoju posetu Kopaoniku uskladjivao sa Kimijevom prognozom. Tako da treba da vas bude sramota sto tako pisete. A i ne znam po kom to kriterijumu prognozu vremena svrstavate u beskorisne informacije. Nije mi cilj da branim Kimija i ostale od vas, nego se trudim da sprecim da vasim glupavim komentarima sa ovog sajta oterate ljude cije nam prognoze toliko znace !
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Hvala Jovo.Uvek je lepo čuti se sa prijateljima a pogotovu reči podrške.Samo dobra energija i optimizam,i uvek će biti dobro pa i ako pogrešimo ljubav i dobrota će to pokriti.Svako dobro od gospoda i lepo skijanje kad budeš išao ponovo!:):):):):):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)SKIJAŠ-Vrlo je nezahvalno govoriti o vremenu 15-tak dana u napred.Ne mogu da ti kažem nešto što može više da liči na proročanstvo nego prognozu:D,pa da posle ispadne ako nije tačno da sam te recimo zeznuo a ti planirao prema tome dolazak na skijanje ili sl.Za vreme do 10-12 nebi trebalo da bud nekih ekscesnih uslova a sneg ja se nadam do blizu metra.Vrlo je moguće da posle toga dobijemo jedan topliji talas,jer je i onako to period kad se lomi vreme i polako zima napušta niže predele i seli se u planine.Što znači da možemo imati vrlo promenljivo vreme,uz smene toplih i hladnih vazdušnih masa.Ono što je sigurno je to da će snega biti sigurno za skijanje.JOVANU 76 sam recimo 23 januara rekao vreme ispred i za 1 februar i ispalo je stopostotno ali prognoza nebi se zvala tako da je sve sigurno i predvidivo.Morao sam opširno jer ne želim da budem nedorečen.Pozdrav brate i svako dobro:):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)SLOBA.. ko prvo vrijeme je puno bitno za onoga ko voli skijanje prije svega snijeg,zato je dobro znat ocekivanja vremena,ko drugo ti si izgleda jedan od onih prdadzija sto samo gledaju opremu kakvu ko ima,a nezas skeje nosit kamoli sta drugo,onaj ko voli skijanje snijeg i planinu i prirodu tome oprema koje kakva i netreba,ko voli planinu i zna da uziva..a tebe ako se pise o utiscima imas tamo forum o tome pa pisi.. nama je vrijeme bitno i svaka cas momcima sto pisu o tome..
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)kliker-np, između ostalog, ja svoje skije obožavam, i neću ih skoro menjati jer su kvalitetne, očuvane, održavam ih, odlično su naoštrene, i samo ih ja vozim, da li se nekome dopadaju ili ne, ne zanima me.;)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)