Havro na skali od 1 do 10 koliko ti je krivo što sada nisi na Kopaoniku? ;D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Takodje, ne vidim sta fali ovoj stazi?https://www.youtube.com/watch?v=8-7FYo_J2LsAko volis vise staza, dodji kada budu spremne.Ne vidim razlog za pravljenje svadja na ovom sajtu.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Od sutra će u ski centru Kopaonik važiti popust od 40% na poludnevne i dnevne ski karte. I sutra će raditi Karaman greben i Pančićev vrh.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Temperatura je -7 stepeni, a na Pancicu se vidi zemlja i topovi koji sluze kao ukras. Ne rade!!!!!!!!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@optimistaApsolutno se slažem sa tobom i tema je odlična, imao sam ove godine na Kopu situaciju pri kraju Duboke gde je uvek gužva i gde se našla pametna Instruktorka da dete od 5,6 ili 7 godina na tom delu staze uči zaokretima kao da je sama! Milimetri su falili da pokupim dete...
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco ili Kimi, moze li neka prognoza do kraja ove nedelje, trenutno sam na Kopu pa me zanima moze li se ocekivati neki sneg ili zahladjenje, ili ce opet i ove nedelje biti anticiklon...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Stevs, molim te ukloni nick Skijalista Srbije - tesko je poverovati da je ovo sto taj pise zvanican stav preduzeca.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mali Karaman se intenzivno osnežava. Ako vremenski uslovi ostanu isti, po mojoj proceni, proradiće za dva do tri dana.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)ACO.Kada ce biti ozbiljnijih padavina do 30 DECEMBRA?I po tvojem misljenju koliko ce staza biti otvoreno do 24 DECEMBRA?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sigurno rade koliko mogu biće dobrog skijanja pocetkom januara samo opusteno :-)
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)SUROVI- nasmejao si me sa onim GUMICAMA samo tako.:D.GORDANA-Imamo već duže vreme a to se i nastavlja nekoliko centara visokog pritiska ili anticiklonalnih polja koja se prostiru od Iberijskog poluostrva preko sredozemlja,Balkana do Ukraine i koji odbijaju svaki talas vlažnog vazduha koji kreće sa Atlantika.Sve to što krene ode znatno severnije ali ni tamo nema nekih značajnijih padavina.Biće vrlo verovatno malo snga između 18 i 20 što najavljujem već skoro 7 dana.Ono što je bitno to je da će biti osta minusa i vremena pogodnog za osnežavanje.Veoma sam uveren da će ispred nove godine doći do značajnije promene vremena ali iskreno nova godina je za nekih 17-18 dana i to je po dug period za neku iole precizniju prognozu.:):):)SUROVI-nemoj da misliš da nisam hteo da ti se javim.Ja mislim da ti imaš isto pravo kao i ja i Kimi ili bilo ko drugi ko želi da da neko mišljenje o vremenu ili prognozu. Ja ne želim da ulazim u rasprave ili da potvrđujem ili oponiram nečijem mišljenju.Jednostavno poštujem svakoga i svačije mišljenje a kako će biti to ćemo svi videti i u to nema sumnje.Veliki pozdrav za sve forumaše i posetioce INFOKOPA! :)
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Drugari,Vratili smo se sa Kopa sinoć. Za vikend je bilo fenomenalno skijanje. Obzirom na vremenske prilike i dve žice koje su radile, mogu slobodno da kažem da je sve bilo fantastično. Staze su držale ceo dan. Treba probati i ostale staze koje nisu "sređene" jer je na njima fenomenalno, a ima 5 skijaša. Mogu samo da kažem da prvo skianje ove sezone ispalo i bolje nego što smo svi očekivali. PREZADOVOLJAN.Pozdrav svima na forumu.
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Realno za novu godinu po mom misljenu ce raditi KG pancic mali karaman krst duboka 1 mozda malo jezero i masinac a cene ce biti em paprene em bez ikakvog popusta , to vam je 40 % skijalista recimo , a pogledajte cene ski pasa za taj period... Ali opet ce biti ljudi dosta i sto bi davali ikakav popust kad znaju da ce biti puno
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sledeći petak dolazim na Kop u objekat Suvo rudo koji se nalazi na super lokaciji uz stazu Malo jerero, pa me interesuje da li neko zna hoće li do tada pustiti žicu i stazu Malo jezero, kao i da li će raditi noćno skijanje?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Prelepi beli Kopaonik:)U Evropi skoro nigde nema snega a naš Kop se beli:)Lepo je gledati ove slike sa kamera (šteta što ih nema više)!A u petak eto me gore u nadi da će pustiti Malo jezero i Duboke!Pozdrav svima i hvala Stevsu i Aci za sve korisne informacije :):):)
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dolazim 9.1 na Kopaonik , da li moze neka prognoza od Ace ili Kimija kad se ocekuje neki veci sneg otvaranje staza ? Pozdrav svim ljudima
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@no1Bravo!
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@no1Laik je prošle godine imao 55 dana skijanja, od toga 20-ak na Kopu.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)ljudi zar ne vidite da rade sve staze i da se ceka samo jos jedna da proradi pa da cena bude 100%. vuku vas za nos, pisao sam prosle godine...lupali minuse, sve bi takve lupnuo motkom u glavu da se opasulje, zbog nas koji imamo mozak. znaci vi sa minusima cekate jos jednu stazu i full cenu, mada nije lose ni ovo da rade sve sem jedne i 10% zajebancije hahaha.pozdrav za sve sa zdravim razunmom
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dolazim na Kop 9.1 kakvo ce tad biti vreme ?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Postovano urednistvo,jasno je da je na ovom sajtu koji je posvecen KOP-u bilo vrlo grubih i pausalnih ocena samog skijalista ali i pratece infrastrukture.Ipak mislim da ne treba da vrsite cenzuru na nacin koji ste najavili jer to svakako vodi jednoumlju, prikazivanju i tumacenju stvari samo na jedan nacin, onaj koji vama odgovara.Vase/nase najbolje oruzje protiv hate-ra su svakoko kamere i izvestaji ljudi sa terena. Ono sto bi vas trebalo da podstakne ujedno i da bude satisfakcija je cinjenica da se ovde ljudi sami vrlo lako i brzo snadju i odgovore na lazne i neistinite poruke. I to obicno bude ZESTOKO.Mislim da u tom pravcu treba da nastavite, nikako putem cenzure.Molim vas ne nasedajte na dnevno politicke seme o "udruzenom neprijateljskom delovanju" toga ovde nema. Postoje samo pojednici koji imaju problem i iznose ga ovde, ali kao sto rekoh brzo budu saseceni. Mada priznajem i sam sam nekoliko puta boi "grub" jer drugacije nije vredelo, ali opet to nije cenzura, pokusajte da promenite ovu odluku na opste dobro.Da kritika ume da boli ali pametan iz nje nauci, sto je pokazalo se u slucaju KOP-a dalo odlicne rezultate.Toliko za sad, veliki pozdrav.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mislim da bi ovaj deo trebao da se odnosi na stanje na stazama(kakvo je skijanje), kako su uredjene,vremensku prognozu. U delu komentara mi se nije dopalo sledeće:-Pojavljuju se komentari sa lažnim imenima, tako da bi trebalo na neki način personalizovati učesnike ove prepiske. Na taj način bi se smanjio broj glupih, besmislenih i propagandnih poruka.-U pojedinim komentarima ima ponekad uvreda, psovki i vredjanja ljudi koji učestvuju u prepiski.-Promovišu se drugi ski centri na štetu Kopaonika. Za to postoje drugi ski forumi koji obradjuju takve teme. Na takav način ne dobijamo realnu sliku o stanju na našoj planini nego vrlo često iskrivljenu sa nerealnim hvalospevima o drugim ski centrima.A i da ostane ovako kako je bilo do sada nije strašno jer se mogu dobiti veoma korisne informacije o onome što nas interesuje.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Prognoza se ostvaruje i sve ide onako kako sam rekao pre sedam osam dana. Sledeća sedmica će označiti početak prave sezone, na radost svih nas. Svako dobro vam želim i spremite se da uživate.:):):)Što se tiče osnežavanja, sigurno dobri uslovi će se ostvariti sutra u toku večeri a prekosutra i uz malo pravog snega i maglu pojačan vetar i jak mraz.:)
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dragi urednici ovog portala i foruma. Pažljivo sam pročitao vaš komentar i mogu vam reći da ste samo delimično u pravu. Slažem se da vulgarne i uvredljive komentare treba eliminisati, takvim ljudima nije mesto ni na jednom forumu. Ono što me brine je da, ukoliko se odlučite na cenzuru, ljudi koji imaju realne kritike na rad celokupnog centra neće moći da to i podele sa nama ovde. Verujem da ima raznih komentara i da među njima ima mnogo lažnih i zlonamernih informacija, ali kako jedan čovek ovde reče, njih sami forumaši vrlo lako demantuju. Nikako ne smete da uvodite cenzuru, psovke i vređanja ne treba da se objavljuju, sve ostalo jednostavno MORATE. Rekli ste da želite da budete potral koji širi samo istinu, pa to je prosto nemoguće, ko ste vi da odredite šta je istina. Uz veliki pozdrav za vas i sve ljude koji su kao i ja godinama na ovom portalu, još jednom vas molim da ne uvodite takvu vrstu cenzure.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco i Kimi su razgovarali - kako to važno zvuči, skoro svečano :) Hvala im i pozdrav svim skijašima!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Osnezava se i Krcmar, dolazim 9. gore izgleda da imam lepe sanse da se otvori jos koja staza pored ovih najavljenih za sutra :)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Fenomenalna priprema skijalista. Nikad nije bilo bolje!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ma dobro pancic, nek puste krcmar, gobelje, gvozdac pa da uzivamo :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li ima nekih staza da se pripremaju za otvaranje?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sutra definitivno kiša, nema da omane, nažalost. Džabe se nadamo, temperatura u plus i kiša svuda, bez obzira na nadmorsku visinu. Pozdrav.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)hvala na lepim rečima i na podršci u mojoj borbi za puštanje u rad što više žica i staza :-D uz malu korekciju: naime, ja nijednom nisam nista kakio i filozofirao za staze poput Krčmara, gobelja, belih reka, i dr, čije stanje u ove dve nedelje svojim očima nisam video, ili ko nisam vozio. A na krcmaru npr nisam bio, te tu stazu nikada nisam ni spominjao :-) spominjao sam četvorke sa pančića, crnu duboku dok nije radila, gvozdac, i ledenice, pošto sam te staze ili vozio iako nisu u funkciji ili sam se dogegao do njih (gvozdac, i ledenice) da bih video u kakvom su stanju. OTVARAJTE BRE 4, 4A, 4C, gvozdac i ledenice, hohštapleri jedni nesposobni!!!!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li bi neko mogao da kaze otvaranje kojih staza se ocekuje u narednih nekoliko dana, do kraja nedelje? Krcmar, 4ke i suncana dolina me narucito zanimaju. Takodje imam pitanje sto se prognoze tice u narednih nedelju dana i gde je ona najtacnija. Hvala u napred, stizem 9-og.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mi danas polazimo na kop moze li mi reci kakve su sto se tice pancicev vrh i karaman greben + masinac i da li ima puno guzve
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Od kraja iduce nedelje hladnije ali sa vrlo malo snega.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Na putu smo za Kop.a gledam kamere magla uzas od vremena jao valjda sutra bude bolje.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Zmaj, provalio sam te kad stvarno ličiš na ZMAJA :D (u pozitivnom smislu reči).A i na Pančić žici si rekao da pališ kući u NS u nedelju, pravo iz K.Čardaka... Mada bi bilo dovoljno da ukapiram ko si da si i tamo, kao i ovde, govorio o sebi u 3. licu (y)(ok)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Za trodnevni boravak na Kopu sa ski pasom i klopom nemoze bez 300 eur minimum , ko je iz Novog Sada
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li mi neko moze reci da li suncana dolina ima vestacko osnezavanje, ako ima, da li se osnezava? :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pex-bravo majstore ti znaš šta valja ;)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@7 Neozbiljno je pominjati Jahorinu kao primer dobrog odnosa prema turistima. Kopaonik je daleko od idealnog, ali je od Jahorine daleko odmakao. Samo pogledaj poslednjih 5 sezona broj skijaških dana i broj staza koje su radile. A da i ne pričamo o uređenosti staza, označenosti itd. Da si ove nedelje umesto na Kopaonik otišao na Jahorinu, zatekao bi livadu. Nijedna žica ni staza ne rade.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)zalosno kako neki ljudi pluju po kopu. moram vam reci posto i zivim u austriji, da kop moze konkurisati bez problema sa srednjim alpskim skijalistama kao recimo Bad Gastein u salcburgu- tako da zadjnih godina idemo na KOP. oni koji navijaju za ALPE neka i spomene faktor 2.5 sto se tice cene, a jos nisam uracunao troskove za put. a meni je lepse biti sa nasim ljudima i dobrom klopom, 5 minuta od skijalista nego da kenjam 20 minuta sa nekim autobusom (i ako je bezplatan tamo) pa onda jos 15 minuta sa gondulom ... nije realno sta neki ljudi ovde pisu .. realne kritike recimo da bih trebalo napraviti javne toalete itd. okej ali za ostalo nije fer...
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Čudi me da Skijališta Srbije nisu nabavili usisivače za maglu...U Francuskoj svaka staza ima po tri usisivača.Kad je magla oni lepo uključe mašinu i usisaju maglu.Posle radnici isprazne vreće u kraju gde se ne skija i to je to...Naravno i usisivači su uključeni u onih 160 eura koliko košta ceo aranžman -pored sedmodnevnog ski pasa,prevoza busom, smeštaja,rentiranja skija i dva sata sa animir damom.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Zmaj ides preko Krusevca ? :)
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ja svratim u fantastiko u Kruševcu na jednu pljeskavicu preporucujem svima :D
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)У чијој је надлежности кошаркашко игралиште поред Конака, зашто се током зимске сезоне неби претворило у импровизовани паркинг?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kada će Gobelja i Gvozdac?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel zna neko zasto ne rade danas Krcmar i Knezevske bare?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Koliko je parking ove godine?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Danas je sve radilo osim ratraka. STRAŠNO! Skijaši su tabali staze
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)U Austriji (Soelden):put autom oko 250-300eski pas 6 dana 260e, znaci za porodicu 4cl hiljadarka, smestaj oko 30e/osoba/dan i to bed&bre, za porodicu 800erucak na skijalistu i vecera u gradu (obican a ne skup) 10-15e/osznaci klopa 600e ako necete da nosite konzerve iz Srbijeda odete jednom u Aqua dome (ko je bio, zna kako je lepo) 100evaljda cete nesto i popiti za 7 dana - 150esve u svemu oko 3000e za 6 dana skijanja. E sad, skijanje je stvarno super, staze su odlicne, mesto je lepo, SVI NOSE KACIGE!!!Meni je zao sto nam standard nije veci, ali za ove pare, Kopaonik daje najvise. I svake godine napreduje.Nisam ja ovo pisao da branim bilo koga, ja samo volim da skijam, i trudim se da budem objektivan. A nezadovoljnih ce biti uvek, kao i onih zadovoljnih.Veliki pozdrav svim ljubiteljima skijanja i Kopaonika, i jedva cekam 01.02.!!!
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)