Smetaju grane ? Dobra priprema pred sezonu, nema šta ? Poslao bih ja direktora SS da utaba staze i obidje žičare, i to sve peške sa motorkom u rukama.Pa tek onda na ratrak.Da pokaže radnicima kako se to radi, da im bude primer.Tad će i Kop dobiti ono malo što mu fali.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stevs, 120/0.6 cca 200evra. Za 30km staza. Nemoj da me bedacis, taman sam se namerio na vikend :D
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi što se tiče privatizacije posle nje ćemo još više kukati.Kako što smo iz ovih prethodnih privatizacija, svaka nova će biti samo još jedna pljačka. Svaka vlast je gladna tih privatizacionih dilova. Pa oni vrednost prodaju na 51% knjigovodstvene koja je uvek manja od realne ili se nešto izostavi iz knjga. Pa kao onda ne prođe prvi krug, nejavi se niki itd pa to tada ide na 30%. Evo sada je PKB baš u toku. Retko se šta izlicitita preko knjigovodstvene...Netreba zaboraviti da je sva infrastruktura plaćena od para poreskih obveznika dakle naša je. Što da ne bi recimo iz Sijališta izvdvojili infrastrukturu pa je rentilali a ostatak firme prodali?? Kao i sa NISom sve bušotine su ostale.Eto MK je kupio kvadrat po cc400€ i to je realno!? Što šejkov hotel je baš bio realan po toj ceni?Kada bi neko pošteno to platio pa da kažemo njegovo je ali to tako neće biti sigurno... A što da plati kada smo po svim svetskim merilima najkorumpiranija zemlja u regionu a u vrhu smo na svetskoj listi?Kada se privatizuje biće cena passa samo veća, što bi neko prodavao nešto jeftinije nego što može da proda?Naravno privatnik bi uvek bio bolje organizovan od neke JKP organizacije, samo iz našeg ovdašnjeg primera to se uvek završi po našoj grbači. Da smo možda neka pokraina u Nemačkoj pa da to bude dobra logika... Mada voli i švaba da omasti brke.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Baza niske oblačnosti se podiže i polako izmešta ka jugu tako da u narednih 4 dana skoro idealno vreme za skijanje na planini...:):):)
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo i ja da se javim, skijao ispod duboke 1, jesu oborene 2 jele, isao je i ratrak ali mozda pre dan dva, sada je sve cisto sa jelkama i opet ne radi duboka. Vreme odlicno, skijao i levak, izmedju duboke i krcmara i dole su same pale 3,4 jelke. Ali to je sumi nikome ne smeta. Isao i ispod duboke 2 i tamo popadale jelke ali ne ispod zice. Picim daljee. Parking nisam platio, parkirao se gore kod malog jezera, necu lopovima da dam ni 300din za parkinig dovoljno je sto su me osisali kao ovcu za ski pas :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Moram nešto da primetim...Putare izneneadio sneg u JANUARU pa putevi nisu očišćeni...Skijališta Srbije, iznenadio sneg u MARTU(iako je "Baba Marta" poznata po snegu), pa ne stižu da srede staze...
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Već 3. godinu za redom čitam vesti kako SS ostvaruju rekordne poslovne prihode. Ako je stvarno tako, a kako bi staze bile što bolje, što se ne uzme barem još 1 ratrak i po potrebi angažuje dodatno ljudstvo? U nedelju 13.03.2016. su staze bile toliko razrovarene da sam imao osećaj kao da skijam po šinama...Ako SS nastave nemarno da se ponašaju...zbogom dragi Kopaoniku :(
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kaže žicar danas, imamo motorke ali će jele da padnu na žicu ?! Pa imate li čekrke da vratite jele na drugu stranu i oborite ih ?! Ajde gosn Ljevi, direktore, pokaži radnicima kako se to radi ! Bezbednost na delu ? Što se tiče staza, do 12h super, kasnije malo omekšale.Malo magle na Gobelji ali podnošljivo. Stvarno tanjir na Karamanu (Jarmu) katastrofa od gužve.Bolje uzeti taxi do centra ili Rtnja. Uživajte !
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel moze preko Brzeca bez Lanaca?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ova gospoda iz SS,nisu mi jasna,,sada je debeli minus,a oni ni da upale topove na kriticnim mestima bar gde treba snega,,bar juce i danas imaju te uslove,bice ga do ponedeljka,,Posto bi bilo lepo da skijamo i u aprilu mesecu,,,Mada to ljude u SS nezanima,oni bi sto pre da zatvore staze,kako bi sto manje para potrosili...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mozda se na prste jedne ruke mogu izbrojati jelke bez promene na sebi, postoji bas dosta primeraka koja su pojedena od zemlje do pola.. Planina bez sume ne postoji.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@LiketaOvo drveće koje je palo je POLOMLJENO ne iščupano, zdravo drveće. To kažem jer sam lično video.A da ima bolesnog drveća ima. To niko ne spori. Ali to je sve u domenu prirodne i normalne granice. Takođe se stalno i pošumljavaju planine. Uz sve to postoji i masa mladog drveća koje nastaje prirodnim rasejavanjem.Daleko od toga da branim nekoga, pogotovo ne Srbija Šume, upravu Parka Kopaonik ili Skijališta. Ali nerealna kritika samo skreće pažnju sa pravih problema. A na Kopaoniku to su: urbanistički haos, dozvola svakome da kopa rupe gde stigne bez penala za neizvođenje radova, nered na gomili staza od strane kojekakvih "ski škola" i pojedinačnih "učitelja" (umesto da im se odrede dve-tri staze), bahatost istih "ski nastavnika" i sa školama a još više van nastave na ulazu žičara, bahatost svakakvih likova sa fluo prslucima "vojska" koji sebi uzimaju sva prava, masa fancy bordera a bogami i skijaša koji ne poštuju osnovna bezbedonosna pravila na stazama bez sankcija itd. itd. To su prave bolesti Kopaonika zakon divljeg zapada i "burazerska" pravila.(pišem ovo sa Kopaonika, ne napamet) :-)
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sjajan vikend zaista, subota malo tmurno, ali odlicno za skijanje, staze odlicne, nedelja suncano, do 12 savrseno,guzve jesu bile, ali to je i normalno vikendom, nigde se ne ceka toliko dugo i pored guzvi na zicama. :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Upravo sam se vratio sa vikend druzenja i skijanja. (ove godine pored 7 dana u februaru, ovo mi je bio drugi vikend)Kopaonik je postao srpska varijanta Budve i majmunarnik velikih razmera(kao sto je neko gore spomenuo), kolicina sundra, neukusa, urbanistickog haosa, Vilaa ovih i onih sa spa sadrzajima, parking ekipa i cela filozofija mesta za parking, kao da sa namerom teraju prave skijase na neke druge planine, a ovde ostavljaju lovatore i ekipu koja zivi od njih da zajedno u simbiozi uzivaju.Par zapazanja:1. Pocevsi od smestaj koji postaje papreno skup sa sadrzajima koji nikome od pravih zaljubljenika u sneg i planinu nije potreban (tipa podno grejanje, wifi, saltelitske antene). Gde su varijenate planinarskih domova, jefitinih i skromnih soba i apartmana koji bi omogucio i ljudima koji nemaju bas mnogo da povedu svoju decu i upoznaju ih sa lepotama snega i planine. ( npr. Rtanj je postao tehnho-house butik DJ mesto...). Cak su i vikend naselja postala kvazi luksuzna, sa infrastrukturom predvidjenjo za 10 vikend kucica a ne naselje za par hiljada ljudi.2. Skijalista Srbije - da li neko od njih cita ovo ili se bahato ophode jer to nije njihovo vec su samo tu postavljeni da uzmu pare. Kada treba da se kupi ski pass otvore 100 saltera (cenovnik napisan samo na cirilici i na svakom trecem prodajnom mestu, stalci za skije ne postoje da ih ocvek ostavi i da ih ne tumba po rukama dok placa, paltite nekom domacinu iz Brusa da vam napravi za 100 EUR), a kada treba da se vrati ski pass za 200 dinara radi jedna automatska masina gde se ceka 20 minuta. Strasno. Osoblje na zicama sa izuzetcima ljubazno.3. Kafici i proratni sadrzaj. Imam utisak da je neko kolektivno izrsio lobotobij DJ-evima na Koaponiku. Em sto pustaju Tehno-House-Hrvatski Disco i sl. (o ukusima ne vredi raspravljati, ali promeite malo postoji muzika koja je napravljena i posle 1989 godine) em odvrnu tu muziku da covek vise nema mesto gde na miru moze popiti pice ili pojesti nesto. Decibeli do najvisih granica u kombinaciji sa Turbo-House-Karokee (muskarcima u klimaksu), ludilooooo. Kao da sam se napio neke lose rakije... Cak i na Masincu slicna prica.4. Takmicenje.!!! Nema greske i trebaju da zatvore i vise staza ako oni klinci, treneri i kulubovi koji i pored ove kolicine sundra na jednoj planini, nadju sredstava i zviaca da treniraju i voze trke. Secam se kada su se 80tih organizovala takmicenja, vise je ljudi gledalo iste i bodrilo cicibane, pionire itd. nego sto ih je skijalo. Za vikend ukupno 20 gledalaca ukljucujuici roditelje i trenere. Sramota za one prave skijase da ne daju malo podrske.Sve u svemu Kopaonik je tu i nece nigde pobeci, ali ce za par godina biti toliko devastiran i fizicki i duhovno i atmosferom koja ce se nadviti nad smestajnim kapacitetima, kaficima i zicarama da od one prave planine i skijaske atmosfere nece ostati nista.
(+52) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Svašta se ovde može pročitati, ali uglavnom su to individualne kritike prenešenog sveopšeteg stanja u Srbiji(subjektivno).No, kada se malo bolje sagledaju svi komentari, statistički gledajući, situacija je sasvim drugačija...ipak se može "izvući" (eng. pattern) šablon i svodi se na jedno: Nešto nije kako treba, koliko god se kritike razvodnjavaju na razne struje.Postavlja se pitanje šta bi mi kao induvidue mogli da uradimo !?Skoro sam siguran da ništa, ali ako bi se udružili, verovatno bi mogli mnogo....Srbija je(subjektivo) svedena na "botove" robote i one koji su pročitali Orvelovu 1984(http://svetlost.org/podaci/orvelova1984.pdf).Predlog koji imam je da se udružimo, kako, to ne mogu ovde javno, ali ako ima pristalica---"klikni na +".
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Upravo zato treba svi kolektivno da se pobunimo, ali ne kao induvidue nego zajedno, verujte nije teško !!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Za ove koji su se sad setili Budve i sl. To traje vec izvesno vreme, evo setimo se 90''-ih, ko je sve dolazio i na sta je to licilo. Primitivizma, skorojevica i bahatih nikad nije falilo. Jedina razlika je sto su se u poslednjih 20 godina namnozili, plus se prica rasirila na i na slojeve stanovnistva koji do tada nikad nisu dolazili - sada je lakse doci (npr. u odnosu na 90''-te pokupovalo se polovnih kola iz inostranstva sad skoro svaka familija ima 2 automobila, izvestan broj moze da se zgrci da skupi neki dinar za opremu i ski pass...). Dakle, mnogo vise ljudi sada dolazi nego ranije te je ceo utisak mnogo jaci. U tom broju ljudi udeo neotesanih je znacajan i to za rezultat ima potpuni haos. Naravno, utisak je kompletan uz wild-west u smislu izgradnje infrastrukture, nema ko nije sazidao neki hotel/spa, neki cak stigli skoro do same staze.
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas temperatura +3, nema guzve, oko 14h na momente kisa u nizim delovima, sneg u globalu vlazan, topi se, los za skijanje..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Magla mokar sneg,temperature u plusu ,los Dan za skijanje.Danas odmor I spa centar
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zlatibor i Tara , trpa kao da je NG ! Sad će na Kop.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Noćna staza Malo jezero radiće još ovog vikenda (25 - 27. mart 2016. godine) od 19 do 22h.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)DECEMBAR- Brate je bilo po merenju u 1h. A po merenju u 7 tacno 10cm mada je padao razlicitim intenzitetom jos bar 2 sata. Inace merenja se vrse na svakih 6 sati, u 1,7,13,19h. Jos jedna stvar je vrlo bitna a to je ovaj pojacani vetar koji raznosi sneg i nikad se ne zna tacno koliko je palo. U svakom slucaju ovo nije poslednji sneg u ovoj sezoni. Veliki pozdrav.:)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakvo nas vreme ocekuje sutra t.j. 25.03.2016. i u subotu 26.03.2016.? Da li ce biti sunca,magle,susnezice ili oblaka? zanima me da li vredi dolaziti na dva dana ili scekati malo povolnije vremenske uslove .. HVALA :)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas odlično skijanje pre podne, kasnije vetar i niska oblačnost pravili malo problema.Prošao sam sve staze osim Gobelje. Crvena i crna Duboka dobre, sa malo leda a zbog nanosa vetra negde višak snega. Krčmar odličan. Kneževe bare dobre. Gvozdac i Ledenice najbolje, savršeno uređene i bez gužvi, za uživanje. Marine vode, obe staze dobre, skijaša ima samo na desnoj br.9. Mali Karaman br.8 opterećena i sa hupserima, br.8a dobra ali nigde nikoga. Pančići odlični, malo skijaša, verovatno zbog niske oblačnosti. Sunčana solidna ali sa nešto leda. Sve u svemu, za pohvalu je što skoro sve instalacije rade a staze uglavnom dobro uređene i pored noćas napadalog snega.Sutra očekujem još veće uživanje na belom i prelepom Kop-u:):):)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)ANTARA- Sutra lep dan za skijanje a magla verovatno u poslepodnevnim satima. Kad i pocinje da pristize oblacnost...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hvala Aco na brzim odgovorima. Sedamo onda veceras u kola :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo živ nisam, čekam da vidim šta će kom` rđavom ..... da smeta danas.Volite se ljudi...
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco NE DAMO TE !!! :):):)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Šta vrede topovi kad će od utorka-srede plus biti i preko noći.Daj Bože da grešim. Jedna noć osnežavanja se istopi za 1h plusa po sunčanom danu. Zato ko ima vremena neka iskoristi naredna 3-4 dana za pravo skijanje.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)da li neko zna koje su cene ski pass-a od danas? da li vazi zvanican cenovnik od 25. marta ili je neko posebno snizenje na snazi obzirom da ne radi pola skijalista... hvala unapred na informaciji
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jutros u 10h u vestima na roze kanalu rekli su da na kopu rade 34 staze i 22 zice,a utabanog snega ima 44cm.Nisu spomenuli da je kop pust.Naravno ima ski skola kao MM koja daje gle cuda,sada popust za pocetnike.Mogli su i prosle nedelje da to urade,ali mozada sledece godine. Svi koji su na kopu do kraja nedelje uzivajte u skijanju i suncanju.Ski pas ce 1.04.da pojeftini,imam dojavu.;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Znam da nije za pocetnike. Ali lik kaze da je kop za pocetnike,a pominje jahorinu,zato sam rekao da je jahorina vise za pocetnike nwho kop.. ako tako gledamo,mada skijam gde me covek baci nisam neki probirac .. jer volim skijanje za ostalo me nezanima kad sam na planini ...😁
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Juce smo na suncu i divnim stazama verovatno zatvorili sezonu na Kopaoniku. Skijali smo preko pedeset dana nas petoro po suncu, kisi, bljuzgi, snegu, vetru, magli i uzivali smo u svemu. Hvala Skijalistima sto su majstorski odrzavali staze i u nemogucim uslovima. Hvala Koletu sto nas je izbacio iz Granda sa preteranim cenama i guzvom, hvala Duski i Zokiju koji su nas prihvatili u Vila Niku. Hvala Aci i Kimiju za entuzijazam i precizne prognoze. I na kraju Hvala Stevsu za sav trud da napravi i odrzi ovaj jako korisni sajt i aplikaciju (samo mi ga je nekad zao sta sve mora ovde da procita i okaci). Malo vise pozitivne energije zelim svima u sledecoj sezoni.
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@???Sto se tice daske i cipela, trebao si da kazes koliko si tezak i visok i posle koliko zima imas 50 dana skijanja.... Ne treba ti meksa daska i fleks 70 ako si visok,tezak i ako imas 50 dana u dve zime..I naravno kakva ti je tehnika i sta zelis da postignes...Ja sam kao bivsi sportista, poceo da skijam sa 30 godina i posle 15 dana skijanja kupio pancerice sa fleksom 100,a od drugara iz Austrije dobio nove,tvrde race skije. Visok sam 198 i imao tada oko 100kg. Govorili su mi i bili u pravu da te skije ne prastaju greske,ali sa istim tim skijama i naravno pravilnim informacijama, mnogo brze mi je napredovala tehnika skijanja, jer nisam imao zelju da se samo spustim niz stazu,nego i da uzivam i da konstantno napredujem kao skijas...Mozda bolje da das sve parametre i neko od iskusnih skijasa kojih je ovde milion, ce ti sigurno dati pravilan savet.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@C.Dragi moj C. Ja skijam već 35 godina i svašta sam se nagledao na stazama. Zaista ne vidim razlog da apsolutni početnik ide i na crvene a kamoli na crne staze, jer ne može da uživa u skijanju na teškim stazama iz prostog razloga jer ne zna da skija. On ne može da uživa ali ni dobar skijaš ne može da uživa jer mu ovaj koji ne zna - smeta. Ajde što niko ne može da uživa iako se za to i ide na skijanje, nego što dovodi u opasnost i sebe i druge. Staze se označavaju tako što se izračuna prosečna vrednost nagiba (dužina staze se podeli sa visinskom razlikom) i na osnovu toga se dodeli oznaka. Oznake su i postavljene da početnik ne bi zaglavio na stazu koja nije primerena njegovom umeću. Razmotri moj savet: drži se lakih staza i uživaj sa svojom porodicom da vam ne presedne skijanje. Pozdrav.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zdravo ljudi! Bio na Kopu juce. Vrlo je moguce da ce sezona da potraje i do sredine Aprila! Valjda ce i da ulete sa nekim popustima ...
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bronkser-pogresio si destinaciju i izgubio orijentaciju
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Koji ste vi svi meni kraljevi,pored vas mi ne treba televizor...Miki 94 ostavi poruku gde vozis i kada da mi malo pauziramo;),inace za ono malo normalnih na forumu(sebe ne ubrajam,jer sam i sam prisutan),do 12h gornji delovi skijalista su bili extra,nize je malo popustilo..ipak malo ljudi tako da je moglo skijati se solidno do kraja dana.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Blackbear: Suplja ti je prica. Ako vidis skijasa ispred sebe na stazi, ti si taj koji treba da prilagodi brzinu i pravac kretanje da ga izbegne, i da pritom uzmes u obzir sve mogucnosti. Ako ga udaris zato sto je pao, to znaci da si u nekom prethodnom trenutku odabrao svoju putanju tako da se sece sa njegovom i to je tvoja greska, kraj price. Generalno, ti i tebi slicni mlatite praznu slamu ovde, dole vam je covek (upravo @Neko iz mase) lepo rekao kako stoje stvari, a ako vam se nesto od toga ne svidja to je vas problem.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Slazem se sa Blackbearom.Ja skijam vec 20 godina. Staze nisu dobro organizovane sto se tice nivoa znanja skijasa, kao i preplitanje teskih sa lakim stazama, i posledice mogu da budu kobne. Ski skolama je dozvoljeno da idu po crnim stazama, dok, sa druge strane, profesionalna staza se uliva u deciju (Masinac). Samo sto sam sisla sa staze Masinac, neki covek je sa neke mnogo teze staze usao u masinac, i pokosio me.Pogledao je sta je uradio, ja sam vristala od bola, i samo je nastavio, nije hteo da mi pomogne. Bolelo ga uvo. Mozda je to i namerno uradio. Zadao mi je teske telesne povrede i ruka mi je skroz slomljena. To je krivicno delo .Skijaliste je duzno da oavesti policiju u tim situacijama, sto nikad ne radi. s tim u vezi, na Kopaoniku moze da pokosti, slomi pa cak i ubije ko koga hoce, cak i namerno - savrseno mesto za zlocin.Nema ko da te vidi na planini. CUVAJTE SE MOLIM VAS, BEZBEDNOST JE NA BAS LOSEM NIVOU, NECE VAS NIKO KRPITI.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja imam Brugi jaknu,naocare koje su kostale pre 7 godina 15 evra,prosecno skijam, sa tendencijom da svake godine(po 10-15dana) napredujem i uzivam. Ne smetaju mi Bogneri,Colmari,Mammuti,Kjusi,Arkteriksi i ostali..Svako ima svoje razloge,ako su prakticni ok,ako su drugi,nek su zivi i zdravi.. Smetaju mi nadobudni skijasi, prepotentni ski ucitelji(nekolicina,ne svi)bahati trkaci...Nemam nista ni protiv onih koji voze spust na crnim stazama i time dovode u opasnost samo sebe i ako je posledica da samo oni iz svoje nepaznje zavrse na ortopediji..Ali da nikog drugog ne ugroze... Smeta mi i kad vidim na Kopu skijasa koji je iz GSS-a ili radi u Trauma centru i kada po izuzetno gustoj magli, gde se ne vidi ni vrh skija,pitam da me samo uputi ka nekoj od staza kao centru, jer i inace slabije vidim,dobijem odgovor da doticni nije "Crveni Krst" i da se snadjem... Gospodinu Blackbear verujem da nije lako da se zaustavi kad neko padne na crnoj stazi i zaobidje,ali moze, kao iskusan skijas, da prepozna da nije u pitanju neki Ivica Kostelic ispred njega i smanji brzinu jer,nazalost, ne mogu samo vrhunski skijasi da imaju monopol nad tim stazama..Ne kazem,doduse, da treba neko u plugu da vozi Ledenice...Imam licni primer gde sam kao skijas koji je lepo tehnicki skijao sve plave i crne staze,imao problem sa strmim stazama u glavi. Sa prijateljem ,koji je davno bio deo svajcarske reprezentacije, sam u Cermatu taj problem prevazisao time sto sam sa njim te strme staze vozio svaki dan po 10 puta. Nekad sam i po 15 puta kocio i odmarao. Niko mi nije pravio problem i ne znam nijednog skijasa(koji voli da skija na stazi,ne u kaficima i barovima) koji je prvo cekao staž od 10 godina na snegu, na sta neko ovde implicira,pa probao neku crnu stazu..Ko kaze da jeste-laze..
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@RC40Bravo ovo je najpametniji komntar na ovu temu!Kad se pazljivo cita sve je jasno, Pozdrav
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li ce biti skijanja za vikend? U nedelju je temp.dobra po prognozi ali neznam za sneg. Da zatvorimo sezonu!
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)PETRE- temperatura je krenula ispod nule, pri vrhu je negde oko -2 ali su padavine izostale za sada. Sledeća prilika da gledamo sneg na Kopu je početkom one iduće sedmice od 18-20 aprila...Veliki pozdrav za tebe i sve verne forumaše..:):):)
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi, skipass pojeftinio, svi na KOP !!!!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)10.4. sam skijala na Kopu po blatu i vodi.pet
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo snega opet. Za gledanje i uživanje....:):):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Biće malo snega večeras na Kopu iznad 1700mnv. Više snega krajem ove i početkom naredne sedmice. Pozdrav za forumaše.:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Petre ja sam 10 aprila u obracanju tebi najavio sneg izmedju 18 i 20 Aprila i ovo je tacna prognoza data 9 dana u napred. Pogledaj u redhodne postove ispod pa ces videti. Veliki pozdrav i opusteno samo prijatelju...:):):)
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav Aco, možeš li molim te da napišeš kakva je prognoza za Kopaonik od 29tog aprila do 6-7og maja. Dolazim sa bebom na planinu pa bi mi mnogo znacilo da znam otprilike kakvbo će vreme biti. Hvala unapred i veliki pozdrav!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)