Važe sve karte regularno, radi Grey renta.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Evo i jednog snimka od danas:Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Који смо ми народ!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)sutra i 4a i 4c, prosli ratraci danas
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Poslednja voznja za danas... Lep vikend, jucerasnji dan jedan od "onih", danas vise ljudi nego juce, mogli su da puste Duboku bez razmisljanja to mi jedino krivo sto je ne provozasmo... , rekose mi neki koji su je motornim sankama juce prosli da je prekrivena i da su je iz Skijalista mogli pustiti... Nadam se da najavleni plus nece potpuno optopiti ovih ,kazu 50 cm snega i da ce se i naredni vikend skijati , bilo bi super i na Dubokoj.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jedino ova magla na Pancicu kvari dozivljaj. A i ja sam baksuz, ovo mi je 15i dan na Kopu u sezoni, 7 pod maglom... Kad dodam jos 3 na Staroj planini... :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Danas naleti pljuskova snega, a potom popodne razvedravanje. Evo kako je sve to izgledalo:Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)…раде топови!?!?!?!? 😂
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Ma ovo je Marko iz ski bus-a hah
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Postovani, da li ce biti sneznih padavina za vikend, dosao bih sa porodicom iz NS, sinu smo kupili nove skije pa da ih proba, veliki pozdrav !
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Ja bih voleo da ove godine patrijarh Irinej ponovo dodje u radnu posetu Kopaoniku.Prosle godine je bio na kraju leta.Treba da se gradi crkva.Da li neko zna na kom mestu treba da se gradi crkva?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Crkve prave dobrotovori, takvih nema na Kopu, Bogu hvala. Inace bi freske sa dobrotovorom bila u ski opremi. Ne treba skrnaviti crkvu. Nije joj mesto na Kopaoniku (bar u turistickom delu).
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Tako je @neske. Sem crkve mogao bi i jedan pop na skijama u kompletu
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)MIKA- Ti modeli koje si gledao nisu verodostojni jer ce se drasticno menjati do ciljanog perioda sto je vec i danas slucaj. Zbog toga nema reakcije na njih.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco Cacak da li ce biti nekog zadrzavanja snega iznad 1500 mnv narednih dana, npr od sledeceg vikenda pa na dalje. Imam u planu jednu freeride akciju :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Eto, a mi da placamo ulazak u Nacionalni park:Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Počelo osnežavanje naše planine.Bravo!!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ledenice i Gobelje još drže :) . Biće u našoj Srbiji još skijanja :) :) ;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Topovi uključeni ! Skromno , ali obećava . Hvala !
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)MIKA- Čemu dugujemo za tvoj cinizam, malodušnost i literarno nadahnuće?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sta bi sa topovima? Izgleda da su stali???
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sanja i Brane verovatno si mislio na Mali Karaman a ne Karaman. Svi smo se obradovali kada smo videli da je odmah pusteno osnezavanje i na malom karamanu sto se nije desavalo proteklih godina,gde su mnogi i pohvalili rad SS-a Ali su se izgleda nesto preracunali da nemogu stici da ga pripreme za opening pa su prestali sa osnezavanjem.. Neznam mozda gresim ali predpostavljam da je to..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Vuk Vuckoverujem da bi spremali, koliko je moguce. Ni jedno skijaliste nema sredstava da sredjuje sve staze odjednom, ni mehanizacije, ni mugucnosti da se sve osnezava, tako da bi se i dalje krenulo sa uobicajenim pa bi se polako sirilo
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mi smo spremni za pocetak sezone! Veliki pozdrav za Stevsa, Kimija i Acu
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ljudi kako vam nije jasno da se skijalistu ne ispalati da otvara vise staza na tu cenu ski pasa a koliko mi svi ovde voleli ski opening on se svodi na zurkama i provodu,mali broj ljudi skija. Ne isplati se za nekoliko stotina ljudi koji bi dosli samo da skijaju da se otvara veliki btoj staza ,mnogo je to posla za kratko vreme i za malu dobit. Zato kada je sezona u jeku tad se pusta i ono sto ne bi trebalo samo da se ispostuju skijasi i da bi se smanjile guzve. A onaj ko voli skijanje on ce da dodje u martu kad svi znaju da je tad najbolje skijanje. I sve radi i mnogi snega ima.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-28)Yr.no modeli daju dosta padavina narednih 3-4 dana. Da li neko od kompetentnih moze da iskomentarise da li se iole moze verovati toj prognozi? Pozdrav svima.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Uživam u prelepoj belini....Ne tako davno, ranijih god je bilo blata sve do 31.12.kada se tek za novu god, planina se zabeli ...Zaista prelep sunčan dan na Kop-u ...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Indijanac: odlican komentar, jedino sto imam da dodam da mislim da je problem go*ana na Masincu resen :)Brzminov hotel pored Masinca je uticao na to da rese taj problem, barem neka korist od onog monstruma ;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Bas steta sto je ogroman deo padavina otisao u obliku kise 😔. Bice snega sigurno,ali treba zalit sto ovolika kisa nije sneg..
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Idemoooooooo rokaj sneze :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Topovi počeli da pevaju kaćušu, Pančić polaz i žirafe, kao noćas se očekuje novi nalet snega, a meni se čini da se izvedruje. Uglavnom biće potrebnog minusa za veštaka. Mislim da ima dovoljno vremena do otvaranja da debelo pokriju staze, a već od četvrtka sunce sa minusom. Pa, idealno.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Posle Openinga, sledi seminar pravnika. Kopanik bude dobro popunjen. Staze se odrzavaju redovno, a pokrivanje staza vestackim snegom se nastavlja, koliko vremenski uslovi dozvole.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)VESTACKO OSNEZAVANJE CE RADITI KADA BUDE BILO PLUS,,,To je Srbija,,nema vode sigurno u akumulacijama,,Smesno je totalno..S
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Iako sam pricao da ce biti pustene staze koje se nalaze u centru ipak nisam bio u pravu, najverovatnije da se ipak pusta mali karaman a jedno veliko iznenadjenje bi moglo da bude i da otvore crnu duboku 😊😊 ima snega dovoljno samo je problem sam vrh staze ,gde se zbog vetra nije puno snega zadrzalo 😊 zivi bili pa videli . Ako bude tako ovo ce sigurno biti jedan od boljih otvaranja ako ne i najbolje
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Neka gruvaju topovi nek se prze dzokovi:)Vidim bas gruvaju na Dubokoj i Malom Karamanu.Po mojoj proceni Mali Karaman ce se pustiti za opening.Mozda cak i Duboka.Takodje je vrlo moguce otvaranje Krcmara u periodu izmedju 15-20 decembra.Pozdrav za sve Infokopovce srecno sutra:)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Stevs fenomenalan snimak. Ove godine ne idam van, Kop je izbor. @Miladine podrska, delim tvoj stav. @Igor i @Marko su jedna osoba znas se i ko.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Hvala Stevs na divnim snimcima. Jedno pitanje. Kojom kamerom si ovo snimao da idem odma'' da je kupim? :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas da iz snova za skijanje, staze odlične, jeste KG kasnije pušten u rad ali zato su Mali Karaman i obe Duboke osnezavane celog dana. Za MK pretpostavljam da će od sutra biti otvoren, a za Duboke navijam tokom vikenda. Iz ugla staza sve pohvale za SS, ali zato oko skipasa sramota... Ovo pišem samo kao mali review, inače ništa nije moglo da pokvari uživanje u Kopaoniku, skijanju i ovakvom danu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Joca,Srecan put u Austriju i lep provod ti zelim.....i nemoj vise da dolazis na Kopaonik...trosi svoje novce tamo gde ti je jeftinije i tako svima bolje i tebi i nama. Pozdrav
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-38)Ljudi, kako je dobro bilo na ski openingu, nemate pojma.:):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)Drug i ja batalili danas zicaru. Posto vise nismo mogli guzve da podnesemo, lepo napravismo skakaonicu i jeb.. sve. Ne znam sto nisu na kraju pustili duboke.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi ( normalni , ne bognerasi ) mislim da je busom ili mini busom mnogo bolje ići na Kop . Ja ću sigurno ove godine tako ! Do sad sam uvek išao kolima i nikad nisam video neku veliku svrhu sem da mi stoje odredjeni period pod snegom ! Pa ne putuje se gore 1000 km pa da pet puta stajes itd . Jedino mi zao pljeske u Ćicevcu , mada će kupus u Rtnju sve nadoknaditi .
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)@ tijana BG:Je li se zna barem ko je otac..?P.S. Ovi komentari polako postaju kao Fejsbuk! >:(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Al ga piči sneg na vrhu !!!!:):D;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ode nam sneg ljudi moji :(. Aco, Kimi, moze li da se da neka prognoza za 2-3 nedelje? Hvala Vam puno! Pozdrav za sve ljubitelje skijanja!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-40)Moze li se i po kojoj ceni kupiti karta samo za nocno skijanje?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@СтевсИма ли камере са Марине воде?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)Juce sam se vratio sa produzenog vikenda sa Kopa. Dosta je stvari ovde receno o Kopu, ne treba biti ostrascen ni pozitivno ni negativno. Evo par utisaka:- U petak nikad veca magla na Kopu, na Pancic zici se nije videla korpa ispred, ali kad nema guzvi i cekanja na zicu, to je vec benefit kakav se na Kopu retko desava (vikendom) i treba ga iskoristiti.- Subota: Gornji deo crvene Duboke (do Pajinog presla) i Pancica ok za voznju, sve ispod toga lose - voda i blato na stazama, kamenje u donjem delu Duboke, itd. - Nedelja: pao sneg, fine staze, ali ukljuceni topovi koji proizvode vise led nego sneg i (barem meni) dosta smetaju na stazi, jednostavno nije prijatno kad na svakih 20 metara uleces u oblak vestackog snega.- Par stvari koje mi nisu jasne:1. Zasto ne radi (nije radila) zica Duboka 1 ako je vec staza crvena duboka otvorena? Nego ko hoce da vozi crvenu duboku mora da ide na zicu Pancic, pa spusti Duboku do kraja, pa onda KGB, pa opet Pancic umesto da se samo vozi Duboka.2. Zasto nije sredjen Pancic 4a, i ako je razlog sto nema topove za sneg onda bi moglo mozda to da se promeni.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-31)Aco, kazi nam nesto lepo!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-29)Bravo majstore.Stevs uljepšali ste mi dan.Pozdrav iz BL
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)