Pustajte zice, Krcmar po slikama odlican !!!!!! loolollooolololol
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kimi zasto je ovako nizak pritisak 836 mb, i kada je oblacno i kada je suncano i to vec duze vreme tako
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ova sedmica označiće prekretnicu u vremenu na Kopu.Stize jesen na planinu,i odbrojavanje moze da počne.:):):)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Gledao sam,Stevs mi poslao link.To je najlepsa vest koju sam cuo i video u poslednje vreme.Bravo za Kimija.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco čačak, došao bi sa prijateljima na Kop u periodu od petka do utorka, pa može li vremenska prognoza za taj period? Najvažnije je da li ce biti kiše. Ili je možda bolje doći na Kop sledeći vikend?Unapred veliko hvala.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)PRAJA-Do nedelje pretezno oblacno sa povremenom kisom i pljuskovima.Temperatura u padu i najvisa u petak i subotu do 12-13c.na Pancicu do 10.U nedelju i do sredine naredne sedmice lepo sveze vreme sa tendencijom porasta dnevnih temperatura ali i dalje ispod 20c.To bi bilo to za sada ,nastupa sve zanimljivije vreme na planini iznad 1700mnv.tako da polako pocinje da se zahuktava forum i naravno druzenje.Veliki pozdrav brate.:):):)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav za Acu i sve koji ovde svraćaju! Polako ali sigurno nam se bliži zimska sezona. Ova magla na Pančiću me asocira na zimu, a ni temperatura nije baš mnogo daleko od zimske.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ацо, друга половина новембра је за два и по месеца, не разумем се у прогнозу, али зар то није далеко да би се ишта прецизније могло рећи? Могу да се евентуално прогнозирају неки изгледи времена, али са врло мало вероватноћом
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ту сам ја, а изгледа да сам један од ретких који се јавља са терена ( чак и лети ) и остави коју слику
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)А да се мало сам активираш и потражиш по интернету, рецимоLink >>>или Link >>>
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@ NantanyPlaninari za Kop ;-)http://serbianoutdoor.com/2015/08/np-kopaonik/
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hoćete li popraviti više te kamere? Sramota da pola godine ne rade kamere, u šta da gledamo???????????
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)cene ski passa 22.11. kao i svake godine ;)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@neki tamo: Na početku gradnje je stvarno izgledalo da će zauzeti dobar deo staze. Međutim radilo se samo o dubokom temelju. Danas kada se objekat završava čini se da je na identičnom mestu nekadašnjag kafića Novak odnosno DollyB la tako da niti ulazi više niti manje na stazu. Bar se tako meni čini :)Imaš na sledećem linku tokove izgradnje pa možeš i sam da proceniš:Link >>>
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Stevs, Sve znam, ali takodje je ruzno sto je ovo gradjeno bez ikakvog smislenog projekta koji se kosi sa svim pravilima urbanizma i arhitekture i tuzno je to sto se unazad par godina dogadjaju ovakve stvari, a nemocni smo da na njih uticemo.Nekako ostaje gorak ukus zbog toga sto se neke budale pojave sa lovom, ulete kintu kome sve ne znam i prave ruglo od planine.Steta sto smo u takvom kur.. :(
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li ce biti potrebe za sezonskim radnicima na Kopaoniku? ukoliko neko zna, neka me kontaktira na [email protected]
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)I od nas w2u meteogram za KopaonikLink >>>Pozdravw2u
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nećemo da prepuštamo stvari slučaju, život je suviše kratak da bi imali sezonu bez snega...Zato u petak 04.12.2015. ispred Rtnja pravimo tradicionalno dodolsko dozivanje snega i svirku...Što više duša bude i više se rakije popije, to će sezona biti duža i belja... Zato se pridruži!
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ma ljudi bice snega,mora da ga bude!Bilo bi steta da ga ne bude na ovoj predivnoj planini! Veliki pozdrav za sve ljubitelje ove planinske lepotice:-*
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)jbt u novom sadu hladnije sve vreme nego na kopu, a snega bilo do članka. A jahorina se beli kao u sred februara. http://oc-jahorina.com/web-kamere/
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@mr, nije bas realno da nece biti skijanja, ali se ponekad dovodi u pitanje kvalitet istog. Desava se da u Januaru bude toplo, cak i da pada kisa. Neke od staza ce raditi, a koliko i kako, to apsolutno niko ne moze da ti precizno kaze do par dana pred taj period. Februar je obicno pouzdaniji.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pa pre dve zime je bila katastrofa do negde 25.1. Tek posle toga je pao sneg. Ipak se i tad slikalo ali povremeno i po kamenju, uz kišu, susnežicu i plus temperaturu.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ajmoooo braco samo neka trpa!!!!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Samo rokaj stizemo na stazu!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Idemoooooo...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kad se ocekuju opet padavine ?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Tu sam ja svakodnevno samo sto ne pisem :) Hvala na informaciji i veliki pozdrav za tebe !
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi uplatio sam smeštaj za ski-opening,ako bude bilo snega sve Vas vodim u Camelot na Kopu na rebarca...OBEĆAVAM!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Marko,nisi u pravu. 3.12 je ski-opening,sto ne znaci da skijaliste ako se steknu uslovi nece poceti i ranije sa radom. Poslednji takav slucaj,bio je predprosle godine kada je rad skijalista poceo 5 dana pre ski-openinga. Ski-opening je kultna manifestacija a ne i obavezni pocetak rada skijalista. Pozdrav svima.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zivi bili pa videli. Ne bih se iznenadio da pocne Karaman Greben vec za ovaj vikend. Samo da napada dobro do 03.12 a za pre ako bude bude...nije ni bitno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nista od snega :''(
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)jejjj sneg na Kopaoniku...:):):):):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bice skijanja al po blatu...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Miki! U Aca brata i Kimija boga se na ovom sajtu ne dira...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja bi samo voleo da čujem šta Aca ima da kaže za period od 11-og decembra...jer sam za tad bukirao skijanje na Kopu...hvala Aco unapred
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)STEFANE-Taj period je za neku ozbiljniju prognozu zaista dug,to je 15 dana i tu se samo može govoriti o nekim trendovima.Nas posle najavljenog snega u narednih dva dana tačnije od nedelje očekuje stabilizacija vremena i lagano uspostavljanje anticiklonalnog polja,što će značiti stabilno vreme sa jutarnjim temperaturama ispod nule a dnevnim oko pa onda par stepeni iznad nule ali uz smanjenu vlažnost vazduha.Iza tog perioda znači tamo krajem sledeće sedmice možemo očekivati slabljenje anticiklona sa verovtnim padavinama iza 6-7 decembra i to u severozapadnom strujanju.Javljam ti se za neki dan kad bude malo izglednija situacija.Veliki pozdrav.:)
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)sa live kamere bih rekao da fino poliva, jel je stvarno tako, ili samo preko kamere deluje? Ima li ko gore pa da izvesti kakva je situacija?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Snow-forecast.com kaze da ce danas pasti pola metra snega! Ako se to ostvari, onda bi trebalo da ukljuce topove i na ostalim stazama pa da naprave finu podlogu.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Po vasoj proceni kimi i Aco hoce li biti snega i skijanja za opening,bukirao sam dmestaj od 3 do 6,i gledam non stop sta se desava,pa me zanima vase misljenje,hoce li biti skijanja ili ne? Hvala unapred
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Trenutno pada sneg i trebalo bi tako da bude i nocas i danas. Sve noci do openinga su u dobrom minusu.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da se ispravim sneg pada danas a tako bi trebalo biti i nocas i sutra
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Trenutno pada sneg i trebalo bi tako da bude i nocas i danas. Sve noci do openinga su u dobrom minusu.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Biće dobro na ski openingu svakako....
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kimi brate oglasi se
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kako lepo veje,otisao bih samo da se provozam do kopaonika da uzivam u ovim lepotama....
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo da odgovorim direktno sa Kopaonika,,,,Sneg provejava na Kopaoniku,snega ima 25 cantimetara prirodnog,topovi rade od juce ujutro bez prestanka,ali nerade na celom skijalistu,vec samo u centru i Karaman Greben,Masinac,Pancic,,,,Ako bude prirodnog snega jos,mozda upale zirafe na kojoj i drugoj stazi,jer bice uslova za brze otvaranje celog skijalista....
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)E sad vec lici na zimu!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Lepa slika!Biće još malo snega danas.:):):)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Slazem se za mali karaman. Ja vec uplatio u rtnju😁 greota sta rade...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)A gde su kamere koje uzivo rade,ima samo ona na Rtnju,a bilo je jos kamera koje su uzivo prenosile sliku,trebalo bi jednu kameru da montiraju na novi objekat koji je sagradjen na mestu Caffe Novak,to bi bilo lepo i korisno...
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)