Veliki pozdrav za Acu Cacak i brzo ozdravljenje!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aaaaa fuck...važi majstore, sutra si ko zmaj,tvrdim;)Sutra u 12 sam "on line"...ciao tebi i tvojima.Pozdrav svim genijalcima i obima koji to žele da postanu. Šalim se malo.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@jovan76 bratic krenuo sam oko 10 za bg, vidimo se kad sidjes za kopa i dodjes na vruc beogradski asfalt.. pozdrav za sve forumase. :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Važi Dif, bratić...stećan put
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hvala Aco, svako dobro ti zelim !
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bice skijanja za Uskrs 100% ne brinite. Mozete slobodno rezervisati aranzmane. Sve staze, lokali i hoteli ce raditi do 17. Aprila.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Izuzetno kvalitetan vikend za skijanje je iza nas. Sve je bilo besprekorno d0 13h. Posle malo staze popuste,što je normalno.Pridružujem se predlogu Bobana156,ne znam samo koliko će biti sneg kvalitetan za ozbiljno skijanje. Voleo bih da se ponovi 1986-ta kad se skijao za Prvi maj.Sve najbolje.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@ Нови СадЗнам друже, лепа је намера да се привуку скијаши радним данима, али велики број људи није у могућности да одсуствује са посла од понеделјка или уторка нередна три или четири дана. Ја сам само констатовао да би требало размишљати да се нека врста попуста направи и за дневне карте из горе наведеног разлога. Поред тога, треба јасно прецизирати на шта се попуст односи, јер сам ја у телефонском разговору добио информацију да се попуст од 15% за Топ викенд односи и на четвородневни породични пакет. На лицу места сам се уверио да то није тачно па када израчунаш разлику за петочлану породицу видећеш о чему пишем. Све у свему,намера је јасна али камере говоре да је можда у овом периоду потребно размислити и о некој варијанти за попусте на дневне карте (ништа друго) јер има доста људи из ближе или даље околине који би користили ту варијанту...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Snega ima ali vec treci dan je toliko vlazan da staze drze sat vremena, posle je haos, preve se hupseri i grudve, usporava dasku na pravcu, uglavnom naporno za voznju!(pricam iz ugla bordera) ali opet moze da se uziva ujutro, a posle suncanje i alkohol;) pozdrav svima
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav svima,rU mogucnosti smo da na kop dodjemo jedino 5.aprila pa nas zanima da li neko moze da da nekakve prognoze, hoce staze izdrzati jos nedelju dana I kakvo ce vreme biti?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sa izuzetkom narednog utorka,lepa nedelja za skijanje uz nove snezne padavine.NIKOLA SNEG POLAKO PRESTAJE U TOKU NAREDNE NOCI BRATE.Sutra usporavanje vetra i temperatura ceo dan u minusu,tako da ce uslovi biti dosta dobri.Pozdrav sa Kopa za sve ljubitelje ove predivne planine.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kimi pogadja visinu novog snega u centimetar, ponovo. Bravo! :-)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Novi sneg i tokom sledeće sedmice.POZDRAV VELIKI ZA OSOBLJE HOTELA SREBRNAC I SVE POHVALE ZA GOSTOPRIMSTVO.:):):)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Visina, snega 99cm, na stazama do 60cm, temp. 0 C, a od ozbiljnijih staza/zica radi samo Krcmar, dvojka i Pancic. Pa zar vas nije sramota?!?!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)pravopis mi je sasvim na mestu, ali uvek u zurbi kuckam, ne smisljam tekstove i ne preslisavam se sta sam napisao, vec sve u jednom dahu kazem sta ocu i picim dalje. napravi se greska neka siguran sam...izvinite za to.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)jedno mesto u kolima ili busu do kopa,placam 15e,javite na 0113660210 dejan
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Moze li neko od starosedelaca na kopu da preporuci neki smestaj sa zatvorenim bazenom.Ne bih u Grand. Kako rangirate Cardake, Mujen Lux i Milmari resort?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dali zna neko ko prodaje karte na crno?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco, kakvo se vreme ocekuje od 9.4 do 12.4?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco, kad krecu padavine i koliko ce pasti snega po tvojoj proceni ? Pozdrav :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nista snega nije palo :(
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mene zanima zasto radi malo staza ?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)NIKOLA-Vidim da i tebe frustrira ovo kilavljenje snega na Kopu.Recimo na Zlatiboru je palo oko 30 cm. i to u naselju dole skoro 500 m visinski ispod vrha planine.Na Goču koji je blizu Kopa je palo oko 20cm a na Kopu ukupno 11cm.Delom je to zasluga sleganja dosta rastresitog snega koi je pao ovih dana,recimo juče u podne 115cm a onda uveče iako je minus 2 najviša imamo 112cm.Uglavnom čekamo danas, uveče i sutra eventualno u sredu neki plusčić snega da tu situaciju popravi.Veliki pozdrav brate.;):):)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ovo kako SS razmisljaju i vodi Kop je SRAMOTA !!! Ni vise ni manje od toga. Svuda u civilizaciji bi sa ovakvim uslovima bile reklame na TVu o Uskrsu, 1. maju na snegu itd cene ski passa bi bile znacajno snizene. Sve staze upeglane i rade. Konacno sad bi Kop mogao da izreklamira svoj slogan ski and fun undar the sun... Na zalost SS vode polupismene lenstine kojima jednostavno nije stalo... Radovao sam se skijanju za Uskrs i 1.maj ali ko je lud da dolazi da skija 4 staze po ceo dan...
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja koliko vidim minus dere.Ali slazem se da na 100 ljudi ne moze da se ocekuje full kapacitet, siromasna smo mi zemlja.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ponovo isto pitanje, zato što volim skijanje i ovo je treći put da idem ove sezone na Kopaonik.........Bio sam u Februaru, krajem Marta i prošli vikend.Pitanje za iskusnije poznavaoce i skijaše Kopaonika!!!! Za vreme Uskršnjih praznika od 10.04 do 13.04 očekuje se da dnevna temperatura bude iznad 10 stepeni, pa me interesuje da li će u tom periodu staze "izdržati" i da li će biti snega za skijanje? Ovo govorim iz razloga što sam na Kopaoniku bio krajem meseca Marta i bukvalno je u Utorak 28.03. dnevna temperatura bila oko 10 stepeni i sneg se počeo tako brzo topiti da su staze bile bljuzgave, a potoci su tekli ulicama i šetalištima. Sreća ovo "proleće" je potrajalo samo jedan dan, pa su minusne temperature i sneg "spasile" staze. Šta će se desiti ako se uzastopno dese tri ili četiri topla dana, oko 10 stepeni kako se očekuje? Moguće je da sve staze *progledaju*? Ima li neko ovakva iskustva i šta mislite? Pozdrav, Sloba
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Tempertura se može popeti na desetak stepeni u centru dole u nedelju, dok će u višim zonama biti oko7-8c uz dosta nisku vlažnost vazduha.U ponedeljak je moguće da u kasnim poslepodnevnim satima imamo prolazno naoblačenje koje će usloviti kišu koja bi ubrzo prešla u susnežicu i sneg.:):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hvala Aco!!Znači prema Vašem predviđanju, nema bojazni od bljuzgavih staza, osim u Nedelju!!!!Ova informacija mi veoma znači, jer sam rezervisao Rtanj sa porodicom ponovo preko praznika.... ako imate još neki komentar slobodno dodajte.....znači.....Inače, najviše volim da idem na Kop kada prođu gužve da bi na pravi način "ispucao" brzinu u spustu....fenseraj me ne interesuje, niti sedenje na suncu.......nema kvalitetnog skijanja kada sija sunce..........Pozdrav,Sloba
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)LUDI-Baš tako.Ostavi mail pa ako krene nešto da se čujemo.Imaš veliki pozdrav od mene i BISTRO!:)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel moze neko da kaze sta je otvoreno od konoba na ovim stazama sto rade (vucja staza, skituljko, hani bani) ?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Easter Bunny-Pogledaj moje komentare niz stranicu i videćeš.Svako dobro.:)SKIJASKOPSRB-Ta ti je dobra,,plašim se,,;:)Voleo bih i ja ali je teško, pogotovu sa ovim vetrom koji raznosi sneg.Vidiš i sam koliko je jako padao, a od jutros samo 5 cm napadalo po podatcima sa merne stanice.:(:)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Zmaju čitam za ponedeljak...treba mi i za utorak ....sredu....četvrtak....vidim zahladjenje ali na netu piše kisa... gde je tu skijanje
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kako će biti sutra za skijanje?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kako će biti sutra za skijanje?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)jel rade duboka1 i krčmar ili ne rade??? jel skijao neko na kopu na kad je temperatura bila iznad 5*c, valja li nešto?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da Isus vidi kakvo je vreme gore , poželeo bi da skija pa makar danas i umro !
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi ...kako je za skijanje obzirom da je +6 stepeni?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)MILOSSS-Biće baš u utorak manji snežić,a onda u petak veče naoblačenje sa kišom koja će tokom dana u subotu preći u susnežicu i sneg i spustiti temperaturu u minus sa pojačanim vetrom.To je ono što sam najavio pre neki dan prolazni frontovi sa zahlađenjem posle toplih talasa.za sada toliko o eventualnim promenama javljam na vreme.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hvala Aco puno! Pisi u toku sledece nedeljeako budes mogao , ukoliko dodje do promena nekih, veliki pozzzz care :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav svim skijijasima i borderima do sledece sezone u nadi da SS promene direktorai konacno shvate da je Kop planina na kojoj treba ozbiljno da se radi.Sramota da poslednji dan u sezoni se naplacuje, pa zar vam nije dosta para.I pored velike kolicine snega u ovoj godini i evidentnoj modernizaciji skijalista ostaje gorak ukus nesposobnog kadra za odrzavanje stazakoje su vecim delom sezone bile nepripremljene i pune hupsera.Za Acu iz Cacka jedan velikipozdrav iz Kg-a.Vidimo se u decembru
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)utisak ski sezone nije sneg nego Aco čačak, živeo!!! :D:D:D
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zaista ste NEVEROVATNI.Kao i ova Planina,koja se na najlepši mogući način sa novim snegom oprašta od svojih zaljubljenika.Želim svima vama,kao i vašim porodicama prvo puno zdravlja,da budete srećni, zaljubljeni i da vam posao dobro ide.Želim vam nezaboravno leto,i da napunite baterije za sledeću ski sezonu koja će siguran sam biti dobra.Kop je uvek pun iznenađenja,zato se ne opuštajte skroz;):):):):)
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sramnmo zatvaranje odlične sezone sa punom cenom skipassa...
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bio sam prethodna dva dana na Kopu i vreme za skijanje je bilo prakticno idealno. Steta sto nista ne radi, a radilo je kad je bilo 15 stepeni...po meni malo naopako...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Vladimire,sto samo dvaput na dan peske (sa skijama na ramenu) na Pancic ?Mi matori sto smo u kondiciji bi okrenuli bar 6 krugova, samo da nam je kilometraza do Kopa malo manja !
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakav je sneg , da li se moze nesto od njega ?? Da li su progledale sve staze i kako ce karaman da srede ?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Poštovani skijaši, šta mislite o prvomajskom skijanju ?Da li će biti uslova za kvalitetno skijanje i kakvo će vreme biti ?Srdačan pozdrav.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Gde su skijasi u maju!? Davili ste forum kako ce biti super skijanje za 1. maj, pa da cujemo utiske.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Skija se u skladu sa mogucnostima, poznajem dosta ljudi koji bi rado provodili mnogo vise vremena na ovoj nasoj prelepoj planini ali nazalost zivi se u zemlji Srbiji gde se vecina ljudi bori za golu egzistenciju, ja sam skupio ove godine nekih desetak dana gore ukljucujuci otvaranje i zatvaranje sezone :).Juce inace prelep dan, skijanje u skladu sa datumom, ja sam se licno naskijao bez prestanka citav dan, malo ljudi na stazi, moglo je skijati se i preko masinca, nije po pravilu ali se koristilo.. :). Pohvale za skijaliste za mogucnost skijanja 3 maja.Tvrdim da bi smanjenje cene dnevnog ski pasa povecalo broj skijasa u sezoni ali to je vec neka druga tema..Pozdrav za sve skijase !
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ove godine sam prvi put išla na Kop ranije smo išli na skijanje u slovačku i austriju pošto smo iz Subotice i to nam je bilo bliže . Jako mi se dopalo sve u aprilu smo bili staze su bile odlične kao i žičare dovoljno su bile brze . I jako mi se sviđa ovaj forum Acine prognoze i utisci ostalih skijaša .Zaposleni na žičarama su bili prijatni decu same nisu puštali i to mi se svidelo . Sve potrebne informacije sam mogla da pročitam na vašem web sajtu od putovanja do smestaja . Zavolela sam Kopaonik i tako planiram da se vratimo i u sledećoj sezoni . Veliko hvala opet Aci na puno informacije i pozdrav
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)