Palite taj HASAP pa da skijamo :D
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)U Konacima kažu da će osnežiti 1 stazu i da će biti Ski openinga.... zašto iz SS ne daju takvo saopštenje, pa da ne uzimam slobodne dane za džabe.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakavi su to lopovi. Kao nemogu da ga odloze hhaha. Pa mogli su najavit otvaranje sezone 20tog avgusta bilo bi makar toplo. Mislim blamaza na na otvaranje sezone bez snijega. Neznam kakvu poruku time salju..
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Daj bože da namunje sneg do SKI Openinga, ali kakva je prognoza, male su šanse. Najpametnije bi bilo da SKI OPENING pomere na sledeći vikend.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel zna neko da li ce da puste nove zicare na krcmaru i gvozdcu cim bude uslova za skijanje?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nana!Dal je moguce da si postavila ovakvo pitanje?Pa naravno da nece raditi nijedna staza,vidis da je konstantno u plusu...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dobio sam informaciju da ce za ski opening raditi i crvena duboka 8)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@skijasNaravno da sam postavila to pitanje kada svi sa Kopa daju informacije ili da ce raditi 3 ili 1 staza. Informaciju smo dobili juce. Znam da se to kosi sa zdravim razumom zbog plusa u temperaturi, ali bi mogli da izadju sa nekom jasnom informacijom. Btw, nije jasan ni taj konstantni plus, teperatura je max do 2, a u nedelju se prognozira sneg i minus, poslednji dan ''otvaranja''..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ma sta vam je bice full otvaranje blatnjave sezone ,zanima me da li je vec neki broj ljudi odustao... Ja idem svakako pa cisto da proverim za ostale... Ja sam spremio gumene cizmice i kliska za blato....
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi chitam svaki dan vase postove tuge i mucenja:" Hoce biti,nece biti,hocu ici,necu ici..." Neka vas ovo iskustvo nauci ako do sad niste. Na SkiOpening se krece samo ako sneg pocne da pada,2 dana pre openinga min...recimo da bude kao prosle god...a takodje i smestaj se NIKAD ne rezervise za SkiOpening bas iz razloga nepredvidivosti prognoze! Znaci sledece god pratite desavanja i samo ce vam se pokazati da li ce biti nesto kvalitetno ili ne! Znaci ne srljajte toliko vodjeni tom euforijom pocetka skijanja,nego malo ukljucite razum i pratite desavanja,vremensku prognozu i molite se Bogu!!! :D Pozdrav ! Vidimo se na kraju februara,ili pocetkom marta... osim ako ne zabeli ranije !
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)LJUDI ODUSTANITE OD ODLASKA GORE,DOKLE DA PUNIMO DZEPOVE DRUGIMA I EKIPI DIREKTORA TASNA, MASNA PRAVE NAS BUDALAMA DA PIJEMO MOZEMO SVUDA A ZA BLATO DA ME SAMARAJU SA CENAMA JA SEBI TO NE MOGU DA DOZVOLIM BOLJE DA SE PUKNE 50.100E STO SMO DALI ZA SMESTAJ NEGO POTROSITI JOS 200,300E NA OVO BLATO :''(
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li je neko skijao u grckoj?ozbiljno
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)sa sam uplatio opening i nikad vise!!!!! Sveke jbn-e godine strepim dal ce biti snega ili nece.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)U Banskom je ski opening 13. decembra, pa da vidimo da li ce i oni da "omanu".
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)hoce biti snega u nizim predelima sem centralne i juzne Srbije KIMI
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ulepsa mi dan!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da sam stranac bio bih zadovoljan da vidim patrolu cuvara reda.I to bi bio samo plus... Ne znam zasto bi to bio prloblem nekome.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Eto policija se sklonila pa otišla da komentariše. Kad pada sneg mrzi ih da gnjave narod.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Novi Sad. Ne piše se "oznežavanje"
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)PRODUZITE POPUST NA SKI PASS MAKAR JOS OVAJ WEEKEND!!! SKIJASI CE VAM BITI ZAHVALNI I BICE VAM POPUNJENI KAPACITETI!!! Mislim da se i ostali slazu? Puno pozdrava!!!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)vise padavina nece biti do vikenda... topovi ne rade ako dobro vidim..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)I jaaaao :)
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jeste kopaonik juzna planina. A nije istina da su staze na maloj visini. Jesu bukvalno gledano ali za razliku od zabljaka bjelasice I drugih mesta staze su na vecoj nadmorskoj vidini. Nije to problem. Npr.na bjelasicu kolasin padne troduplo vuse snijega nego na kop. Za zabljak da nepricam. Nego je kop na lose mesto. Svaka padavina veca pokupe crnogorske planine koje su prvo na udaru. Sa istoka pokupe karpati itd. A kop nije na maloj visini. Pogledaj mnoga skijalista u alpama su kao kop a I manje. Steta!!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@RichThey used snow guns so far, but temperatures will be higher so I don''t believe there will be good ski conditions
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Izuzetno niska vlažnost omogućava pravljenje snega i na temperaturama u plusu :)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Imate veliki broj fotografija od danas :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Upravo je testirana Duboka 1, nadamo se skorom otvaranju! ;)
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)svake godine gledam ovde sta se desava na kopu, i svake godine procitam ove komentare, i svake godine napisem:koja ste vi gomila idiota :D
(+31) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@no1 ta razlika od 3E koju navodis ne nevidljiva ako se pogleda kurs E pre 8 god i sad, tako da nije nista jeftinije ;)@ski-manijak nisam od ovih sto pljuju kop, svestan sam da sam put, smestaj i sve ostalo sto povlaci boravak na alpima bi kostao duplo vise, ali realno za uslove u kojima je nasa zemlja cene su malo naduvane, gledajuci u E cene ski pass-a su sa malim izmenama, ali gledajuci u DIN (sto je zvanicna valuta ove zemlje) vidi se razlika, ali dobro, kako god, svaki put sam se super proveo na kopu tako da nemam neke zamerke."Jos se nije rodio onaj ko je narodu ugodio"
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Stari AsSvaka ti je k''a Njegoševa:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne znam samo zasto je sklonjena barakica, kucica koja je bila pored zicare za Pancic. Tamo je mnogo lepo bilo popiti nesto pojesti , ugrijati se barem malo i nastaviti dalje ili nazad u hotel.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas će biti oblačno i vetrovito, suvo i maglovito.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi kakvo je stanje danas jel bio neko gore jel puko sneg na Karamanu?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi, shvatite, nema skijanja bez prirode. Veštak može da pokrije nekoliko staza ali ako ne padne 30ak cm snega, nema kvalitetne podloge. SKijanje na veštačkom snegu postaje kao skijanje po atletskoj stazi, nekoliko metara levo i desno i to je to. Ne može sistem topova da pokrije tolike hektare prostora kad je noću -2, -3 a danju dobar plus.Kad bi bilo 7-8 dana konstantno u minusu pa da topovi rade neprekidno, onda bi mogli da pričamo o Pančiću, Dubokoj itd. a ovako ostaje nam samo da :''(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Što se tiče rada žičara najverovatnije da će još narednih dva do tri dana raditi samo Karaman greben. Nakon četvrtka kreće novo zahlađenje tako da možemo očekivati i puštanje drugih žičara prvenstveno Pančićevog vrha i eventualno Malog karamana.Trenutno je 8C ali nam ide u prilog vlažnost vazduha od 29% tako da neće biti većeg topljenja snežnog pokrivača.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ima dobrih izgleda za sneg krajem nedelje i sledece nedeljeLink >>>A boga mi i za moj grad i u celoj Srbiji ZA NOVU GODINU I PRVOG JANUARA.Nista lepse 8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)Link >>>
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel'' bi moglo da bude ovako Kimi? Nadam se :D kao i za sledecu nedelju:Link >>> (+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)
Svi pricaju koja je cena jednodnevnog ski pass-a, a hoce li mi neko reci koliko sad kosta za sedam dana ? Da li je i on 50% niza cena ?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@igor(mobile)Cena sedmodnevnog ski pass-a nije snižena. Višednevni ski pass se prodaje po redovnoj ceni.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav ljudi, evo da dam mali doprinos u prognozama, iako to Kimi radi odlicno. Od petka se konacno ocekuju obilnije snezne padavine. Izmedju petka i subote i u subotu tokom dana prema vecerasnjim modelima prognozira se i preko 20mm padavina na niskim temperaturama. To bi trebalo da bude oko 30cm snega. Vec naredne nedelje stižu nove padavine ali to je jos daleko za neku ozbiljniju prognozu. Ono sto je vazno da ce temperatura biti znatno ispod nule, pa bi najvisa dnevna bila do -8C.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mislim da će sutra da puste u rad jos neke staze, možda pancic, mali karaman, i krst. Tako sam čuo...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ciklon koji stize sa zapada meteorolozi su nazvali "INES".Porucujem " NE DAJ SE INES " i istresi sve na Kop.
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zasto ne rade kamere?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Od ponedeljka je 10% popust.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pa nikome nije jasno zasto sve staze nisu pustene u rad,snega ima na izvoz. To sto su stavili na sajtu da ga ima 44 cm i to lazu ima ga preko 60 cm,mogu i bele reke da se tabaju i da se puste u rad,a ne da pola skijalista bude zatvoreno,a svi hoteli popunjeni,,,To bi trebo neko da odgovara i to debelo,jer narod nije stoka,vec turisti koji dodju na nasu planinu Kopaonik da potrose pare,a nejdu u inostranstvo da trose pare,,,Treba ceniti i postovati taj stva gostiju...
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@sima: A ti si vidim strucan za sve pa i za pravopis :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi prvi put dolazim na Kopaonik i ima li neko da mi preporuci neki dobar restoran na Kopaoniku posto smo bas jesniHvala Vam:)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nadam se da cemo se oprobati ove godine na Beloj Reci :D, samo da bude snega !!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)SRECNU NOVU 2015. GODINU ZELI VAM SABAC!!!!!!!!!! -17 U SAPCU
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Meni licno je neshvatljivo kako radi toliko malo staza?Znam da Skijalista obavljaju sjajan posao u zadnjih par sezona, ali morali su jos nesto da osposobe, barem knezevske bare, marine vode i Karaman (onaj sto ga zovu jaram)!!!Ovako me je strah da odem iako mogu, jer toliko skijasa na samo 4 staze obecava nenormalnu guzvu i smrzavanje u redu na ski lift!Molim administratore sajta da daju relevantne informacije o planu otvaranja novih staza!!!Hvala
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)