Da li se zna zašto ne radi noćno na Pančiću? Bilo jedan dan, pa ništa. Značila bi mi info da li radi eventualno petak, subota. Pozzz :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@MilanCaTrebao si lično da ga "prespojiš" pa da ostane na ortopediji:) Jedno je kad zoveš vozilo sa kablovima, pa ti on kao čini jer je došao, to je ok. Al ovo, stoji pored i traži pare bukvalno nizašta, to je realno ološ.Kad smo kod kablova, drugar iz zezanja došao Yugom na Kop pre par zima. Iz zezanja jer ima vozni park da glava zaboli, milioner je i voli da se zeza sa jeftinim kolima (sponzoruše najviše). Zafalilo nam struje, takođe "ljubazni" taxi ološ tražio koliko se sećam 600din, drugar se samo nasmejao, krenusmo da poguramo Yuga (naravno crvenog) i pola Kopa nam odmah priskočilo u pomoć. Zašto, pa jer misle ljudi da je sirotinja i iskreno žele da pomognu, da je neki skupi auto, verovatno bi nas većina samo ispratila pogledom.A i vi ste mi realno neki vozači, kad krećete na planinu bez kablova:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Zna li neko kakav je put ka Rudnici? Sutra ujutru se vracam iz Vikend Naselja pa ne znam je l bolje ici na Rudnicu ili Josanicku Banju?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Moli se administrator da postavi informaciju zasto ne radi Pancic i Duboka 1 ???
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Да ли постоји могућност да се постави и нека камера која би хватала и пут, како би имали увид пре доласка бар да ли је покривен снегом, или очишћен „до црног", то би пуно значило.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Pozdrav svima, po trenutnom stanju i prognozi u narednom periodu sta mozemo ocekivati za pocetak marta? Dobro skijanje? Hvala svima
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Može li neko reći kakav je put preko Jošaničke banje i Rudnice ako je neko išao danas? Ima li snega i leda na putu? Hvala svima :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@marko1985Nema nade da se tolika staza napravi na Kopu. Za sve veoma duge staze je potrebna visina, da staza ne bi sišla toliko nisko da na njoj ne može da se održi sneg. Prosečan skijaš na Kopu je korisnik lakših staza; da ima gde da se probije tako neka, odavno bi je probili.Eventualno ako se nekim planom predvidi da se malo probije brdo pa da može sa Pančića na centar i iz centra pod Preslo i na Krčmar :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)gledam snimak od 28 januara , bansko. red za gondolu dugacak bar 400 metara 😂 a mi kukamo nesto na cekanje kod nas 😂
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-29)koliko se cekalo u dubokoj za sretenje ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)nisam teoreticar zavere ali me zabrinjavaju ove prognozirane temperature . kao da je neko ukljucio taj neki HARP i spasio evropu od hladnoce i nedostatka ruskog gasa za grejanje
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Moze li info od nekog ko je gore na temu stanja staza sobzirom da su temperature u plusu..da li su staze popustile? Hvala.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)S obzirom na zatopljenje, mozemo li se nadati skijanju i kakvom sredinom marta? :/ znam da je to dosta daleko, ali bilo sta da cujem bi bilo od pomoci, hvala!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Jel ovo Pančić počeo da radi za noćno i preko nedelje, a ne samo vikendom?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel zna neko da li se placa parking kod Jarma i ako se placa, koliko kosta? I da li neko ima predlog gde bih najbolje mogao da parkiram iz vikend naselja?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)jel skijao neko duboku posle ovog zadnjeg takmicenja,zanima me kakva je staza za skijanje bila sa tom pripremom za takmicenje ?hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Robosrb,Znaš za onu poslovicu nije bitno šta se priča, već ko priča.Da dodje neko sa zapada ko je skijao po Austriji, Italiji,Francuskoj pa kaže ovde je super, to mogu da razumem.Ali bili Rumuni i rekli to je vauuuuuu, e to ne mogu.Pročitaj nekada utiske sa Divčibara, gde kažu da im je lepše nego na Kopu, pa ni to ne razumem.Biti objektivan je teško ako imaš privatni interes na Kopu.Pusti ti nas da mislimo svojom glavom i trošimo svoje pare gde želimo.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@snesko Još jednom - ko je ovde pominjao Avganistance, osim tebe? I tom izjavom, opet potvrđuješ sopstvene predrasude, i ograničenost vidika. Jer, verovao ili ne, i etnički Avganistanci, i Rumuni mogu biti odlični skijaši/snowborderi i terati dasku na različitim destinacijama. Čisto sumnjam da si ti izašao izvan granica, a i ako jesi, očigledno slaba vajda od toga. :) Pritom, da jesi, ne bi valjda visio ovde na forumu posvećenom Kopaoniku non stop i spamovao svojim ne naročito inteligentnim razmatranjima. Primera radi, diskutujes sa nekim ko je obišao Alpe i Dolomite uzduž i pppreko, dohvatio se Kavkaza, a Bože zdravlja, dobaciće dogodine i do Kanade.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@snesko Druže, nema kod tebe naročito šta da se razume, gomila frustracija i potreba da se pljuje po svemu i svačemu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ima Rumuna kao i nesto Rusa. Ne cine vecinu na skijalistu ali su primetni.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@snesko Ajde penzioner, idi drobi gluposti nekome koga može da opseni prostota. Nisam video da je ovde iko osim tebe napisao kako je "Kop najbolji". Konstantno se svađaš sam sa sobom ovde, inputiraš drugima tvoje neke fiksacije. Inače, u ovoj ekipi ovde, i koju ja redovno viđam na Kopu i Brezi, ima ljudi koji teraju dasku tamo kuda ti ne bi mogao da se spustiš još dva života da proživiš, i obišli su skijališta za koja ti nisi ni čuo. No, nije im bitno da se time razmeću, kao tebi. Zašto, zapitaj se, malo samorefleksije ti ne bi škodilo. Nikad nije kasno. ;) Da ti uštedim trud oko trošenja slova, te snobovske fore možda pale kod ljudi kojima si ti okružen, ovde nisi ama baš nikoga impresionirao. ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)@Snježni,evo obećavam da je ovo poslednji put da ti odgovaram.razumem da si impresioniran Brzećem, Brusom i Jošaničkom banjom kao nešto što je nesvakidašnje u tvom životu (još kada se vratiš i kažeš prijateljima da si bio na Kopu, a oni se vratili sa Zlatara).Nemoj se dičiti time što ništa nisi video dalje od svog sela(možda Jahorinu po ijekavici koju furaš), već proširi malo svoje vidike.Hoću svoj kop bez bahatih i neukih ljudi koji se dive tunelu sa svetlima koji je napravljen na auto putu i time i tebi sličnim.Završavam, a ti sada pusti onu vašu selo moje lepše od Pariza...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-27)@SneškoKada bi ti znao koliko je Zlatar lepa planina, ne bi tako pricao. Izgleda da ti ipak ne vidis dalje...Kopaonik je skijaliste prvenstvno, ali Zlatar je nesto totalno drugo i nerealno je prelep. Tako da ako neko odluci da ide tamo na zimovanje, ne znaci da je pogresio ili nesto gori od onog koji je bio na Kopu. Vredjate se medjusbno ako hocete, ali nemoj i lepote nase zemlje da vredjas.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ja se baš ne bih složio sa utiskom o stanju danas ski staza, do 10h korektno, posle kačamak svugde, a ponegde skoro nepodnošljivo, više mučenje nego skijanje, kamenje se često može sresti posebno na Krčmaru.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sto se tice eko takse...uzmi neki stari rn...o bilazi kolonu al pazi da nema nekog u susret da naidje...i onda gledaj onog sto naplacuje u oci i samo mahni sa tim starim nekim racunom..i pozdravi ga..on ce ti klimnuti glavom i pokazati da prodjes..tako ja 7 dana ...ahahha
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-23)Kakvo je stanje na stazama danas? Ima li snega?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kuda savetujete da dođem na Kopaonik, na Jošaničku banju ili preko Raške? (Iz N.Sada sam)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)razlog za ne sredjivnje nocnih staza je cist bezobrazluk i ne odgovornost ljudi iz skijalista srbije,kupis ski pas izadjes na stazu i one ne da nisu za skijanje vec je staza pancic opasna za voznju i izvesna za povredjivanje.zakljucak ako zelite da vam presedne skijanje platite i izadjite na nocne staze
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Zašto su ti staze požutele druže?A u prethondom komentaru pisao sam o offpiste vožnji, koja tebi izgleda nije poznata ni kao pojam, a kamoli da praktikuješ, kao i o tome da se u Huezu ne može terati daska kuda se terala ranijih godina. Nije otišao "neko", kao NN lice, već lice koje znam sezonama kude tera dasku, i zašto je otišao ove godine u Dolomite. Kada bi malo obratio pažnju nasadržaj, umesto što si raspoložen samo da se svađaš, bilo bi bolje po tebe.Ko želi, može tebi da veruje koliko gde snega ima, a ko je pametan, možda će ipak svojim očima.https://www.alpedhuez.com/en/winter/webcams/ Ne znam što ste toliko osetljivi na činjenicu da ni na Alpima ove godine nije kao prethodnih. Jel vam babo ostavio Alpe u amanet, šta?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-25)@RobokapAaaaaa, sezona je propala jer drugar ne može da nađe pršić ni na 3300mnm gde je 2.5m snega??? Ahahahahaha... Propast.... To što na onim kamerama sve deluje odlično, nema veze.Neka agresija u tebi, pa optužuješ ljude da su neuki. Pa te onda neko bocne malo, a ti ceo dan razmišljaš kako da odgovoriš. I onda odgovoriš, ali ne sviđaju se tvoji odgovori formuašima.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)@mladenPojedinci ovde kao da su potpuno nepismeni, a ne delimično.Prvo, govorio sam o offpiste, i ne o skijanju, već o dasci, što bi ti bio žargon za snowboard, koji je tebi očigledno nepoznat. Drugo, da, trenutno jeste bolje na Dolomitima, jer tamo ima dubokog snega, nego na AdH, gde i to snega što ima van staze, nije ni za šta.No, lakše je pojedincima da se svađaju sami sa sobom, nego da pročitaju komentar od tri rečenice i da ga razumeju. :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Zašto su ti staze požutele druže?Ne optužujem ja nikog, samo konstatujem, što ti svakim komentarom potvrđuješ, slabo si pismen. :)Zaista nigde nisam napisao da je sezona propala, već da je lošija nego inače. A ko zaista voli skijanje, njemu je i jedna staza dovoljna za radost.Na kamerama danas deluje odlično, kad je pao sneg. Sutra kad se otopi, delovaće gore. Ko izađe van staze, njemu će iz prve ruke delovati najgore, kad upropasti dasku i izlomi se. Ako pogledaš kamere na Kopu, videćeš takođe slične prizore, ko nema iskustva i znanja, poput tebe, pa ne zna za jadac.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Da li se za dnevno i noćno skijanje za ski pas 10-u-sezoni skidaju 1 ili 2 dana? Ako neko zna precizno, bio bih mu/joj zahvalan :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas zatvorena crvena duboka 6c, deca su imala trening. Kasnije su zatvorili i crnu duboku dok je levi deo crvene duboke bio otvoren. Takmicenje ce biti na crnoj dubokoj, tako da mislim da ce za vikend crvena raditi. Inace teski uslovi danas, jak vetar i magla. Gornji delovi pancica i krcmara potpuno pod ledom. Vetar je odneo sneg sa visih delova planine. Gvozdac los, magla, led. Najbolje skijanje stara crvena duboka. Sutra bi trebalo da bude toplije i da se smiri vetar.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakve su staze sobzirom da je pao novi sneg
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Problem je delimicna elektronska naplata. Ljudi koji su platili godisnju kartu nece da stoje u redu, ali nazalost tu su i ovi koji nece da placaju pa bahato prolaze.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ulaz u nacionalni park se naplaca.Mi smo usli 17.03.2023 sisli juce 20.03.2023 naplacivali su i daju fiskalni racun 300din.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@deepthinker Da nisam bio prisutan na Staroj planini prošle i pretprošle godine i video kako se par skijaša razlupalo na našim kikerima jer su "hteli da probaju" možda bih i ja mislio kao ti. :) Slažem se da bi Kop trebalo da ima snow park, samo ti navodim objektivne razloge koje su momci koji organizuju svake godine zezanje na Staroj i dobili kao obrazloženje u Skijalištima zašto nema.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Daleko od bajke 😟 Sneg pesak, nigde vise nije beo. Usporeno skijanje zbog losih staza.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Sve je to lepo ali znate kako se skija na Duboka 2 kada je oko "nule" ? Sa ( rezervnim, kineskim) rukavicama ispod g$z&. Tako je dame i goapodo ispod $u&e. Sramotno da u 21. veku dete tako ucim kao sto je mene cale pre 25 godina kad su bile drvene daske. Tada je bilo mozda i bolje na neki cudan nacin 🙃
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@SumadinacKakav komentar! To je kao da napises: "da li je moguce da ce neko da radi za docek nove godine po restoranima i klubovima, trebaju i ti ljudi da provedu docek sa svojim porodicama". I ne, nisu svi koji bi zeleli da skijaju vernici. Ja bih prvi dosao na uskrs kada bi radila gondola iz Brzeca, ovako mi je premalo staza
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pa oni rade za platu.ne za eksere..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Moguce je. Evo ja se radujem i nije mi jasno sta je tu lose...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Simo staze su tabane samo ceo dan pada sneg. Lično sam video tabace nocas kako spartaku po stazama.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@draganNe znamo mi Dragane gde ti skijaš, ali na Kopu se staze tabaju ovih dana.A ako si i ti na Kopaoniku, očigledno ne znaš kako izgleda jedno skijalište i kakvo je stanje na stazama kada pada sneg.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I pored ogromne najave ovde u komentarima kop je prazan. Mnogo priče a ljudi nema. Zatvaraj sezonu odma.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-32)Nema ni kod babe za džabe. A kiša za Vaskrs je odlična stvar. Malo da obiđete i roditelje , a ne da zevate po planini. Pozdrav i Srećni praznici
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-29)Ti onda verovatno nisi dalje od Kopaonika ni isao. Na planinama je magla uobicajena.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)Sneg Sneg Sneg!!! a Ja prekosutra stizem :):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Šta će ti prodajni mesto? Imaš pickup box ispred Gorskog pa ga tu pokupi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)