tope...Srbija brale,zato nisu ispeglane staze...mislim ko ih pegla u sred sezone:)))))))))))))))))ispeglace ih u aprilu ali sunce
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)@Aco-cacak, moze li prognoza za vikend?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@Anfrea Moguce je naravno...2017.godine ja mislim za sretenje je bio rekord u jednom danu oko 14 000 skijasa,ali sigurno je u zadnje 2-3 godine probijena i ta granica.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li će biti popust na ski pas od 4. aprila?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)mozda daju uskrs? nada li se neko tome?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Nikola654321 Ima istine, ali Skijališta nisu ni pokušala da smanje cenu ski pass-a kad su zatvorili pola staza, pa je logika i da većina neće da plaća punu cenu a skija na 6 staza. Tako da je tu primenjiva ona stara "statistika je kao bikini, otkriva sve, ali ne pokazuje ništa" :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Hvala svim gostima sto su dosli od 25.12 do 1.4 da gazimo skije , placamo sve 100% i vise .. staze i ski lift sve isto 20 godina i gore , isplatimo skijiste koje imaju zicare isto 20 godina i vise ... hvala samo uzimamo kes i isto sledece godine .. samo dodjite .. jos nam treba samo dodjite da napunimo DzEP😘 Eto Ace i Kimija da kazu prognozu... ili Stevs da kaze kako je to neisplativo ... eto samo dodjite i sutra 😇
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ima li guzve gore na dve staze 😁😂
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Malo je glupo to danas za sutra ima nas koji smo planirali vikend, ali ajde kako je tako je.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Marko: 988cm je zvaničan podatak Hidrometeorološkog zavoda. Već dva dana stoji tako :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Skijašnice konaci nemaju zbog toga što nam je MK to oduzeo i iste pretvorio u poslovne prostore koje je izdavao ili prodao...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kako to ds vam do sada nista nije smetalo? Ako su vam.prodali skijasnice zasto se niste zalili? Ovde je jedini problem sto sada nesto mora da se plati vise nego sto su navikli. I da, placam mesecno ciscenje i odrzavanje unutrasnjosti zgrade, oko zgrade, sredjivanje travnjaka, zajednicku struju za hodnike, spoljnu rasvetu, rampe, video nadzor itt.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)E pa vreme je da postavim pitanje,... Šta mislite, hoće li država redukovati skijalište zbog štednje struje, i dali je to, ako se desi ok ili ne,...?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)gde skijati sa detetom pocetnikom a izbeci guzve u centru,opet da staza ne bude strmija od karaman grebena ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi sta se desava sa Konacima? Kazu ljudi kod kojih idem godinama da nece raditi ove godine! Jedino tamo smo jos mogli da boravimo u centru! Ostalo preskupo...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja sam razumeo,da to sto Konaci nece raditi ove zime nema veze za energetskom situacijom u svetu vec sa ambicijama MK grupe da ugasi Konake zarad sopstvene dobiti.Kod nas je svasta moguce...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@asdasd: BR se “broje” od dna, tj. Brzeća. BR1 silazi u Brzeće i plava je staza a BR2 je gornja i crna staza.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Moze li ponovo da se uvede kamera iz Vikend naselja? Hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Neka su moje izjave paušalne, ali mi je savest potpuno čista. Možete me prozivati zbog svih Vaših frustracija,ali ovaj sajt je namenjen skijašima koji su ljubitelji Kopaonika, tražili su informacije o Konacima, jer svi ćute, ili nas napadaju. Lično poznajem par divnih žena iz Banje i Raške koje su radile u Konacima, i od toga živele tokom godine, sa nekima sam brala borovnice, prepešačila Kopaonik uzduž i popreko, ali da , vi znate koliko ja ne znam…Izvinjavam se svima na smaranju Nadam se da do blokade neće doći, ali po svemu sudeći , samo nam to preostaje
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Pozdrav,Čitam da je otvorenje sezone 08.12.Da li žičare rade i pre 08.12 ako ima snega ili tek 08.12. počinju raditi?Pitam zato što nam se "potrefilo" da ćemo ove godine doći na Kop već 03.12, pa me zanima da li će se moći skijati i pre službenog otvorenja ili sve počinje tek tada? Ovo nam je tek drugi puta na Kopu (ali ne i zadnji) i ne znamo kako to ide u "predsezoni".
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)A zasto ne radi ni jedna kamera u vikend naselju??
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ja koliko razumem, kada ste kupovali apartmane, znali ste da dolaze bez infrastrukture. Prilikom kupovine, znali ste da odrzavanje (u koje ne spada samo ciscenje, vec dosta toga) placate PRIVATNOJ FIRMI! Ako je firma u blokadi i ne moze za vas da plati struju, vodu...to nije vas problem, pravno gledano. Ja ne vidim da je bilo sta tu nezakonito. Znali ste da ja takva kupoovina u nasoj zemlji "macka u dzaku". Ukoliko je ta firma resila da proda imovinu, to je njeno zakonsko pravo. Kako ce novi vlasnik organizovati svoje usluge, je takodje njegovo pravo. Na vama je da li zelite to da platite ili ne. Iako mnogi imaju dosta toga protiv vlasnika te firme, nista nelegalno nije uradjeno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)@Despotos isto je i meni receno. Uglavnom ne daju ali ako je apartman upisan kao stambena jedinica onda postoje sanse. Postoji isto opcija ako je nov projekat i kreditira ga neka banka, ta banka ce ti dati kredit jer oni garantuju da ce projekat biti zarvsen. Sustina je da banka nece dati kredit ako objekat nije izgradjen vise od 70-80% (zaboravio sam tacno koliko) i ako nije stambeni jer mora biti pod hipotekom. Kao i uvek postoje izuzeci i banke se razlikuju. Mene isto sad interesuje recimo kako su ljudi dobili kredit za kupovinu apartmana u Konacima koji nije nov projekat. Ne vidim nacin osim ako imas nekretninu (ili nekretnine) u Srbiji cija ce hipoteka to pokriti. Male su ili skoro nikakve sanse dobiti stambeni kredit i staviti nezavrsen objekat pod hipotekom. To nijedna banka nece uraditi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nema nista od openinga :(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Iole normalno skijanje tek oko 20. decembra. Pre toga verovatno od srede Karaman Krst i Malo jezero.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)kad ce biti ozbiljnijeg snega na kopaoniku ,moze li neka prognoza ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Po čemu li se skija sad, u četvrtak je bilo kritično a tek sad...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Od ponedeljka bice uslova za vestacko osnezavanje.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Su A ko to nije za bolje? Na koga si ti toliko besan? Opening nije uspeo i sad si ti srecan 🤦♂️
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zbog izuzetno nepovoljnih vremenskih uslova (temperatura u plusu, nedostatak snega, kiša koja već dva dana pada, kao i vetra južnih pravaca), postoji mogućnost da sutra ne radi skijalište Kopaonik.Ako bude bilo mogućnosti, u funkciji će biti samo staza Malo jezero.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)A šta podrazumevaš pod "realnim skijanjem", pošto ja imam informaciju da se skijalište otvara već u sredu? I na osnovu čega daješ neproverene informacije ljudima ovde?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Čovek je u pravu. Imaš prognozu na InfoKopu gde navode da će tokom sledećeg vikenda doći do znčajnog otapanaj snega i kiše koja će ubrazati proces.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav skijaši! Da li neko zna kada počinje noćno skijanje?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Ako veceras i nocas padne ovih 10ak cm kako stoji,mozda se i prezivi ovaj vikend 😶
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo jedno pitanje od nekoga ko ne zna maltene ništa o ovoj materiji... kada pogledam mapu skijališta, ispada da maltene svaka staza ima veštačko osnežavanje. Ako je to tačno, zašto se onda osnežava samo par staza, u ovom slučaju koliko vidim samo Karaman greben i Malo Jezero? Skupo je ili je samo uzaludno jer za ove druge veće staze ne može da se napravi toliko snega nego topovi služe samo da pripomognu?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ne znam zašto piše da je i Pančićev vrh u funkciji kad jasno na kamerama mogu vidjeti da skijaši ne idu na tu žicu i da staze nisu spremne...vjerovatno je u pitanju panoramno razgledanje...u magli :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Do vikenda ce Karaman greben da se skroz oguli. Ako bi spremili u medjuvremenu drugi deo Karamana, Pancic i Krst, pa bar od subote da se ima gde skijati.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dajte kamere sto ne rade,sad kad ljudi treba da vide kakvo je stanje.Znamo da nije dobro,nema tu sta da se krije.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Imaš sve informacije. Koliko snega ima, koliko staza radi, kakva je prognoza, i šta je potrebno da bi se osnežavalo i otvorilo još staza. A to što vama pojedincima treba nacrtati, to je druga stvar.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@DaxyLol. Ono kad neko nema veze sa životom, a hoće da pametuje.Srce drago, uslovi za šta su se stekli? Na Kopaoniku se sve zeleni, snega nema nigde, samo jedna bela traka veštaka se spušta niz Karaman greben.SS osnežava koliko može, a ne mogu skoro ništa jer je na planini maltene proleće.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Koliko je realna mogucnost da rokne snijeg pred kraj godine, tamo od 27.12 nadalje? Posto po internetu ima svakakvih prognoza, od +2-3 stupnja do jedne koju sam nasao da bi 29.12 trebalo biti i do -28 stupnjeva 😅
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Ne brini ove godine samo Kinezi i Rusi 😁
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Zoran1987Pare za ski pass je moguce vratiti ako je kupljen online i ako nije proslo 14 dana od kupovine (i ako nije poceto sa koriscenjem), ima na dnu maila o potvrdi o kupovini link koji vodi na stranicu za otkazivanje karte (ili pomeranje datuma)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav svima,Posto vidim da ima dosta iskusnih ljudi u komentarima kojima nije prvi put da zimuju na Kopu (za razliku od mene), jel moze neko da da predlog kada je najbolje otici, odnosno kada najvise napada sneg? Koliko sam primetio ovo je veoma nekarakteristicno za decembar mesec, da li ce biti bolje u januaru/februaru ili da se ne nadam nicemu i da planiram zimovanje negde drugde?Hvala unapred.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Kobas Druga polovina februara, početak marta. Manja gužva, a snega ima
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Izgleda da su presusile akumulacije
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Aco čačak Možemo li da se nadamo nekom zahlađenju i snegu bar malo posle Nove godine, jer po svemu sudeći narednih 10 dana neće pasti ni jedna pahulja...?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pašće gomila do 31. Potpisujem.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Narode Hvala za info sa terenaPomeren datum ski pasa za februar.Nadam se da ce biti snega tada
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Obzirom na prognozu sutra i prekosutra ce se stvoriti minusni uslovi za vestacko osnezavanje kad temperatura ode u minus tako da i pored velikog opterecenja(veliki broj skijasa zbog praznika) staze KG i Malo jezero se mogu sacuvati do sledeceg ozbiljnog prirodnog snega.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)