Aco o tome sam pricao pre 10 dana da je potrebno otvoriti 6-7 staza za Ski open ako se steknu uslovi .. odma su poceli da me lajkuju sa minusima kako previse trazim.. Naravno da je ocekivati sad kad ima snega i nastavice da pada a imaju 10 dana da spreme 6-7 staza :) Milsim da mogu i vise ..? Videcemo i cekamo👍
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Kako rade žice posle ski openinga12,13,14.12?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kriki Od tvojeg ocekuvanja ostaje samo ocekivanje,jer covid propusnice nece uvesti. Drugo kako manje sanse za zarazu kad su pune bolnice ljudi koji su primili vakcine. Vakcinisan sam i revakcinisan samo da kazem.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Manje šanse za zarazu kako tačno? I vakcinisani i preležali mogu opet da se zaraze i prenose virus.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Jeremy Lynch- Obično ga u početku naduvaju pa onda splasne to... Generalno biće snega i minusa što je i najvažnije. Veliki pozdrav.😃
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)U pravu ste.Ako bi svi malo doprineli bili bi sigurniji i bezbedno uzivali na snegu.Ljudi su sebicni ili teraju inat a kad djavo odnese salu onda kuku sto se nisam vakcinisao.Hajde pomislite na one stare koji dolaze sa porodicom i oni imaju pravo da se osecaju bezbednim.Ja se pitam kako ce biti u hotelima za vreme vecere kad svi sednu da jedu bez maski.Ja mislim da ce se ljudi morati makar testirati pre nego dodju u hotele.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-21)Sprema se stroga kontrola sertifikata u kaficima....vakcina ili kazne....cuvajte se
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-21)Da li neko zna jel postoji na Kopaoniku ambulanta gde se moze uraditi COVID test, ili su jedine opcije Brus i Raska? Hvala unapred svima
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Steta za sredu. Bice fantastican dan.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Pozdrav svima. Ako se vodimo pretpostavkom da ima dovoljno snega, da li se zna od kog datuma će skijalište biti u ful kapacitetu pušteno u rad?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@prviput na kopu Verovatno isto sto i za opening mozda bude neka Duboka i to je to.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Postovani, zanima me da li postoji saradnja izmedju KOLASINA skijalista na Bjelasici 1600 i Kopaonika vezano za ski pass. Naime, ja imam godisnji pas za mene i dijete i mozemo li koristiti 3 dana besplatno koriscenje gondola? Hvala!! Nenad
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ne radi gondola kao što je i najavljeno zvanično.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav,1. kako se aktivira skipass 10 u sezoni? 2. da li ga je moguce koristiti za pola dana?3. kojim pravcem doci iz NSa?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kada krecu Krcmar i Gvozdac? Zna li se?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)10 u sezoni ako si vec kupio pokupis na onom aparatu, skenira ti qr kod i izbaci. Ako nisi kupio, kupi preko sajta imas popust, pa dodatni popust ako placas master card karticom. Posle je nebitno jel skijas sat ili dan, cim ocitas, taj dan je gotov.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nikada ranije nisam odsedao u Vikend naselju. Interesuje me da li se može računati na sidro Treska i da li je pristupačan prilaz od glavnog puta na skijama? Hvala.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav svima. Da li znate nesto vise o informaciji da od ove godine i deca mladja od 6 godina moraju da imaju skipass (kosta 150 din valjda) i noze da se uzme na 7 dana ali ne duze? Ja ne vidim nigde da to moze da se kupi na webshop-u. Totalno je ludilo ako moze samo na licu mesta gde su guzve i pogotovo za nas koji ni ne dolazimo do gore nego krecemo sa Suncane. Hvala puno!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Cekaj, pa ne moraš u Putnik da ideš?Možeš u neko odmaralište, u Brzeće, kuća u vikend naselju?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@StevsHoce li se produziti radno vreme gondole?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Gondola radila danas?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mogli ste na Duboku 2 se spustiti to nije teska staza pa gore na vrh karaman greben lifta.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@RaborgNe stoji ništa zapravo. Nijedna od navedenih staza nije bolja od Krčmara.U rangu oko Krčmara jeste par njih (Ledenice, Duboke, crna staza na Gobelji jedina koja valja, nova sa Pančića).
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)@RobosrbShvatili smo, ti si srednjoškolac, uz to si i najbolji skijaš u ovom delu univerzuma (a i šire), razumemo sve to, i slobodno nas dalje poštedi besmislenih postova.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@zmajNa Malom jezeru možeš da me sretneš eventualno kad naprave snow park, pa da ti pokažem za šta je sve napravljen snowboard. ;)Jer mi zaista nije gušt vožnja od cirka jednog minuta Malim jezerom da bih sedeo na žici narednih 7. Nisam border sa Kopaonika, više me možeš sresti na drugim planinama.Otklizavanje i te kako može biti pravilno, i neophodno. Probaj da speed checkuješ bez otklizavanja na big air skokovima ili na šinu kad naskačeš, da te vidim, lmao.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)@zmajPa sad tek dolazimo do srži problema i razloga našeg nerazumevanja - ti si dečko funkcionalno nepismen.Umeš da napišeš nešto, iskopiraš termine sa interneta, ali ne umeš da razumeš pročitano. :)Nigde nisam napisao da je Krčmar najbolja staza, niti sam to u životu pomislio.Već da je obično mlaćenje prazne slame tvrditi da nije među deset najboljih staza na Kopaoniku.Nadam se da ćeš ostati odjavljen sa ove, a i drugih tema kada je infokop u pitanju, takvi poput tebe truju internet prostor svojom nadmenošću i snobizmom.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Robosrb, shvatili smo te, smanji doživljaj. Nisu ovde svi u srednjoj školi poput tebe pa da žele da čitaju beskonačna prepucavanja.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@Robosrb Predajem se batooo :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Jel ima vode u Konacima?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Pozdrav, da li neko zna da li ski bus staje na nekoj stanici izmedju Zoneda i pocetne Suncana dolina? Mi smo smesteni u ulici koja vodi ka pocetnoj Treska pa da se organizujem ako cu morati pesaciti do dole?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Da li neko ima informaciju šta se dešava ako izgubim ili mi ukradu ski pass, 10 u sezoni...hvala...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Danas magla al staze super.... oko podneva na suncanoj progrejalo sunce....A Pancic u kvaru i danas i sutra proverena informacija......
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@BockoTa kamera bi bila najbolji pokazatelj stanje, i bilo bi najpostenije da se jedna takva kamera postavi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco, koliko možemo očekivati visinu novog snega do krja ove nedelje?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li se neko spustao skoro niz bele reke ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Zbog problema sa žičarom Pančićev vrh, od 20.1.2022. godine skijaši mogu da koriste ski bus koji će ih prevoziti do stanica Marine vode, Jaram i do Srebrnca. Polasci su u 9, 10 i 11 časova, a polazna stanica je od Konaka, odnosno od garaže. Ski bus je besplatan za sve one koji imaju ski kartu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)Zvezdarac merenje je sa metstanice sa Suncane koja je 300m niza od Gobelje i u zavetrini...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja stvarno ne verujem šta čitam u komentarima....Da li je ovo stvarno sve tačno ...gužve, povrede, zastoj žičara,gašenje žičare pre kraja radnog vremena (radnik se pravda a da da nema kako da vrati kući ako žičaru ne ugasi 15 MIN pre kraja )Od kada dolazim na Kop a to je još od 1994 ja se toga ne sećam da je ikada bilo svega ovoga što sada čitam u komentarima .....pa i1999 kada je bilo bombardovanje i kasetne bombe svuda po Kopu bilo je skijanja i nije bilo ovako.....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@hopkopIstini za volju, stvari su daleko komplikovanije pa bi Opštinu Raška kao najodgovorniju, bilo zaista nepravedno optužiti iz prostog razloga što je zakon o zaštiti prirodnih dobara pa i Nacionalnih parkova takav da ostavlja prostora za ovakve stvari. Nisu Opštine te koje samostalno mogu da izdaju građevinske dozvole. Po našem Zakonu, možeš da se prezivaš i Rotšild from Raška, ne možeš da zidaš ako ti to ne odobri Upravljač, tj.JP Nacionalni Park Kopaonik. Ovo preduzeće je odgovorno različitim Ministartsvima ali ne i jedinici lok.samouprave, tj opštini Raška. Drugim rečima ima ingerencije da da pozitivno mišljenje ali i da spreči izdavanje građ.dozvole ukoliko proceni da će objekat da ugrozi zaštićeno prirodno dobro. E sad, znajući sve što svi znamo odavno, bzze je i da polemišemo na temu ko je tu sve kriv. A tek SS sa ovim nemaju nikakve veze. Opet moram da se ponavljam, to smo mi na žalost !
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Baš se pitam što nisu radile kamere. Bahato i bezobrazno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-50)Ni vise kamera ni glupljih pozicija i lokacija gde su postavljene ne videh nigde...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-37)Ode sneg, polako ali sigurno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-76)Колико кошта такси од Брзећа и викенд насеља до центра Копаоника?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ne prodje dan da ne procitam sve komentare ovde, po ovim komentarima covek koji nikada nije bio na Kopaoniku rekao bi da je to najgora planina na svetu, a realnost je sasvim drugacija, svake godine je sve vise i vise ljudi. Naravno da ima milion stvari koje bi trebale da se poprave i da ski centar napreduje vremenom i napredovace logicno, ali svako ko veruje da ce Kopaonik vremenom biti poluprazan i da ce propasti taj ili nema pojma sa zivotom ili je zlonameran.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Kakvo je stanje na putu iz pravca Brzeca, trebaju li lanci?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Aco, mnogo bi znacila prognoza za drugu nedelju marta. Hvala unapred
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zašto je nestala kamera koja je pokazivala Ledenicu i Gvozdac?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kakvo je danas stanje ka raskoj i josanickoj banji?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dali može da se prođe stazom Bela Reka dole do Brzeća?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@milos Put uz josanicke banje skrzp dobar...ne trebaju lanci
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)