Mozes da dokupis. Samo dopunis isto preko weba. Ali da promenis datum pocetka, ne mozes.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Danas je bio perfektan dan za skijanje. Mada se nije još zavrsio.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)To je istina, nocne staze su uglavnom u odlicnom stanju. Nema guzve i pomalo zalede, taman toliko da se ne uniste tako brzo, a da opet ne smeta pocetnicima.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@Mina Hladno je relativan pojam :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Skijaj ako umes i ne zamlacuj se.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Sutra dolazimo pa me interesuje da li se moze preko Brusa bez lanaca?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)@jumper82 Otpozdravljam legendu koja prati prognozu u Brusu i Brzecu koji su nize od ski centra. Pogledaj kameru kod skituljka pa ce ti biti jasno da je palo nesto malo, jutros je bila ociscena terasa skroz ;)Nije mnogo, al bolje ista nego nista, mada bi bolje bilo da nema magle (vlaznosti)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Šta je sa Skituljkom,nema bašte jel zatvoren ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakva je situacija što se gužvi tiče? Na kamerama više ljudi nego što sam očekivao..Ima li čekanja sem na KG i Pancicu? Hvala...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vec neko vreme vidim da Skituljko ne radi??? Zna li se razlog???
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ali hit je prognoziran sneg 27, 28 i 01.03. kada ni jedna zvanicna prognoza nema isti!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)u ovom trenutku niko sa sigurnošću ne može da kaže kakve će mere biti. sutra posle sednice kriznog štaba će sve biti jasno, dotle su samo špekulacije.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)I sta ce biti sa neiskoriscenim danima na ski pass-u?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dex (iOS),Koliko ti godina imaš, oko 13?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@hamletUpravo na kameri kod skituljka mozes da vidis suprotno od toga sto si napisao...8)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Mislis po tebi da nisam pogresio sto sam uplatio od 7 marta skijanje. Hvala na odgovoru unapred.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Nece nam trebati sneg posto ce zatvoriti skijaliste izgled bar na 10 dana.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-29)Kad se zatvara skijaliste, ima li ko proverenu informaciju pošto će izgleda i doći do policijskog časa?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-45)@Dex Crna duboka je zatvorena jer su je celu zaledili zbog takmicenja i nije bezbezdno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li neko zna zasto ratraci rade nocu? Zar nije logicnije da se pocne tabanje rano ujutru 5-6h (ne znam koliko ih ima, a ne znam ni koliko vremena treba), a posebno kada celu noc pada sneg. Juce ceo Kopaonik u hupserima.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Ljudi, daj ne lozite se... Nije ovo forum na kome svako ima svoje korisnicko ime, pa se tako identifikuje... Nista me ne sprecava da se potpisem kako god hocu (npr. Brdjanin, Stev, Tunja, ili Ana), a pritom mogu da budem musko, zensko ili nesto trece, i da imam ovakve ili onakve namere...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@zilekvx Stvarno se izvinjavam, prevideo sam da piše sankanje. Jos jednom izvinjenje. :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Luka(iOS) Probaj ponovo da pročitaš moj komentar pre nego što odgovoriš...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sto se tice nocnog sankanja, mogu da potvrdim i za proslu sedmicu, da ga u petak nije bilo. Jos sam neke prijatelje ubedjivao da necemo moci na KGB zbog sankanja, ali smo ipak skijali na toj stazi... U sredu mi se cini da je bilo nekih sanki na stazi i nisu pustali skijase (bar u prvim satima). Mislim da je isto bilo i prosle godine u martu. Ocigledno da je malo interesovanje za nocno sankanje u odnosu na skijanje, pa te informacije treba azurirati. Isto tako, treba pomenuti da je ukinuto nocno skijanje na stazi Malo jezero (ako jeste, govorim za proslu sedmicu).
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da,ali su staze grozne.Redarske sluzbe Skijalista Srbije ne zele da upale ratrake i ravnaju staze.Sramota.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Ух, 135cm!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@putnikIma prodajno mesto SS-a u Brzeću , a ima i parking na početku gondole . Sednete na gondolu i začas ste gore .
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jahorina od sutra zatvorena na 7 dana.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ja sam jutros cuo da je u nekom trenutku bio zatvoren i put preko Josanicke Banje....zato sam i pisao komentar da dobijem pravu info, posto se to bas retko desava.Sto se tice vesti na naslovnoj strani tek se malopre pojavila ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jutros su na Gobelji radili ratraci, pa su oko 14h cak tri ratraka istovremeno sisla sa releja ka Jarmu. Pretpostavljam da je uzrok obustave bio jak vetar na vrhu Gobelje iako su ratraci utabali relativno prihvatljivo bar ono sto sam video (popeo sam se peske od Jarma uz relej prema Gobelji do odvajanja za Srebrnac i spustio na skijama do Srebrnca bez problema). Sutra bi prema prognozi trebalo da bude manje vetra, pa nema razloga da ne proradi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dole na dnu Duboke radi šalterska usluga, cene su naravno svetske. Ima i nešto cenovno podnošljivo, npr. pileće belo u somunu, 380 dinara, bez priloga, ali vrlo ukusno, prezadovoljan sam.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Put preko Jošaničke banje čist do asfalta, malopre prošao.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sad je padala kiša u centru, a gore sneg.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Infokop, nikada ne dajete informaciju da postoji i prodajno mesto Skijališta u hotelu Putnik. Radno vreme od 08-15h. I evo, Skijališta sviraju kraj kada je najlepše.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Od ponedeljka nece biti ni 30 skijasa sve i da dele ski pas za dz. Ne znam ni da li se SS isplati da vrti vise od dve zicare(KG i eventualno Pancic), a i toliko je mnogo. Pogotovo sto se ocekuje drasticno otopljenje. Moze da bude snega i u junu kad nema ko da skija, sem nekolicine entuzijasta.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-30)Nepricam gluposti zavisi do vremenskih uslova bice samo moje drustvo u cetvrtak dolazimo nas 20 i vise .. a tek za vikend bice pravi raj na KOpu za sledecu nedelju novi sneg😀
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Kad se izmaknete do Durmitora, Kopaonik je ravna ploča. Zašto se o tome ćuti?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Stevs, da li će posle 18. aprila raditi Pančić četvorosed?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Dva odlicna dana za skijanje na kopu, u petak pravi prolecni dan, danas vise zimski. Prosto neverovatno da skijamo u aprilu, poslednjih 10ak godina verujem da je bilo dosta slucajeva da u sred najvece sezone nema dovoljno snega. Nema ni guzve naravno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Saglasan sam potpuno sa Vama, uz veliko postovanje. Sto se mene tice moze da bude bez ikakve muzike, mada se ne osecam ugrozenim i ukoliko ostane ovako. Naravno da znam da je muzika usmerena ka inostranim skijasima... Ovo je licno usmereno i ne odnosi se na forum infokop: Ne odgovara mi Vase poredjenje. Kako li Vam samo tako nesto padne na pamet, a jos i smelost da to javno napisete? O cemu se ovde radi i sta li ste samo hteli ovim postici? Sram Vas bilo! Kakvi smo to ljudi postali?🙄
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Pa da li je moguće da se skijaška sezona zatvara kada je na stazama od 15-70cm snega.Da li je moguće da se prekida davanje prodatih usluga kada nekoj firmi, u ovom slučaju SSS, prihod nije u plusu. Malo bolje kada se razmisli, šta nas briga da li vam firma posluje pozitivno, ipak prodali ste nam uslugu (napravite bolji biznis plan-model).Da li je moguće da se samo zbog finansijskog godišnjeg izveštaja, koji mora tamo nekom da se prikaže da je extra, krši svaka poslovna etika i odgovornost ka klijentu. Drugim rečima, ovde se plastično vidi uticaj monopoloizma(nema konkurencije), borba za foteljom, gazeći preko svega i svakog.Da li je moguće da se u Srbiji veže politika za svaki segment života građana, a da ne govorimo o individualnoj foteljaškoj zavisti.U svakom slučaju, hvala svim ljudima koji su omogućili da se i ova sezona dovede do "kraja" pored ovako teške pandemijske situacije.Hvala svim ljudima koji su na ovom "forumu" pružali korisne informacije, takođe hvala i Stevsu što nam je dao priliku da uživamo u Kopu i kada nismo na planini.Bila je predivna sezona, šteta što se viša sila isprečila nastavku sezone.Vidimo se sledeće, pozdravljam.:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@nk, za mene su Bele reke poslednji put radile 27.3.2021. Šalim se malo, naravno, ali tog vikenda se dosta skijaša spustilo nesređim stazama. Pitanje je kad je poslednji put ratrak prošao istim... Znam da je žičara (dvosed koji je išao 25 i više minuta) možda pre 6 godina poslednji put radila za izvlačenje iz Brzeća a same staze.. nisam sigurna.. ima sigurno 10 i više godina. Svako dobro!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pa ta evropska tehnologija koju nemamo je „pređi stazu više od jedamput“.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Joker..Imam lepu zaradu od izdavanja apartmana na Kopu,,Samo zavisi koliko se trudiš da ga izdaješ i kako ćeš da ga opremiš i nije bitno gde se nalazi..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Opština Raška je pre 15 godina pustila "buvu" da ide gondola iz vikend naselja pa je zato tu sazidano vise miliona kvadrata bez pravog urbanističkog plana. Mnogi su se na tome obogatili pa i sama opština Raška i razna njega rukovodstva, pojedinci, njihove porodice, kumovi, prijatelji, bliža i dalja rodbina. Može se reći da je narod obmanut jer da nije bilo te priče o gondoli sigurno se ne bi dole toliko sazidalo i sigurno se ne bi prodavalo tako brzo i po tim cenama. Da li je gondola potrebna iz vikend naselja, odgovor je DA. Da li će je biti, teško u skorijoj budućnosti.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco, Kimi, znam da je jako rano, ali da li je moguce otprilike reci kakvo se vreme ocekuje za Novu godinu? Hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Odavno se zna da za ovu sezonu nije nista radjeno.Za sledecu tek se rade BR 1,2 i nova 3,vestacko i nova akumulacija izmedju KG i MK itd itd,naravno ako se dobiju dozvole koje su potrebne.Mislim da sve imate na portalu ovde u vestima.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ove godine ja idem na Jahorinu , Kop sem nelegalne gradnje sve isto , by by
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Kao narod smo pukli odavno, vidi se po ovim plusevima i minusima, a napise se normalan komentar ili odgovor!!!! Ali žive će mo mi još 1000 godina i skijati pored svih ovde komentara.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Nista od cenovnika za predstojecu sezonu. Zna li se sta. Uskoro krece popust na kupovinu preko wbs a cenovnika ni na vidiku.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)