Izgubljene ski naočale ALPINA sa narandžastim staklima negde na potezu od marketa Idea do autobuske stanice. Ako je neko našao biću jako zahvalan. Bojan +38765535860
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Vetar, mi smo pobegli u apartman
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)E moj DraganO, nisi ti druže izgleda nigde ni bio osim na Kopaoniku. Mogu ti pustiti sliku iz Sölden (ako zaš gde je to) da vidiš gde su skije odložene ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Cenjeni administratore, molim Vas za odgovor da li mi je dozvoljen boravak na Kopaoniku u mojoj tri godine staroj Norrona gore tex pro lepoj i toploj jakni bez da budem optužen da sam opljačkao budžet Republike Srbije. Unapred hvala na odgovoru. Oleg
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Jel moze neka prognoza za narednih 5-10 dana? Koliko vidim, bice jun u februaru narednih 3 dana, pa 10 cm snega sredinom nedelje i minus do subote, pa ponovo leto 3 dana i sl.. Prema modelima, sta ocekivati sled.nedelje?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Koja su skijalista u fra.ili italiji dobra za početnike,a da su pristupačna
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Pozdrav, vidim da je od 24.feb do 1.marta Top ski week, i da ima popust od 10% na trodnevni do sedmodnevni ski pass. Ja bih kupio 4-dnevni (27.feb-1.mart), ali prilikom online kupovine ne obracunava mi 10% popusta. U cemu je caka? Gde mogu da kupim ski pass sa popustom, jel zna neko? Hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Aco ČačakHvala puno... onda očekujem i za vikend precizniju prognozu. 😜😃Sve najbolje!! 😃😃
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Juce magla vetar guzva.. Danas sunce manje guzve ali sneg katastrofa. Apel da puste zice u 08:00 ovo je vec sad iskopano sve skijam tek 1:15 min vec je nepodnosljivo na dubokoj i krcmaru.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Prethodnih dana lose skijanje. Sneg mokar, usporava skije. Guzva na stazama i one izdrze do 11, pola 12 maks. Posle tog drz ne daj. Spas su gobelje ali kao sto sam pisao prethodnih dana, mnogi su provalili foru da odu na njih posle 12 pa je i tamo sada guzva. Temperatura je u plusu i mnoge staze su progledale tj. vidi se zemlja ispod. Nocno skijanje preporuka, ono spasi dan
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)NOVOPAZARAC-MILE- Od noći utorak na sredu počinje lagano priticanje hladnije vazdušne mase uz povremene uglavnom snežne padavine, pogotovo u višim zonama skijališta. kasnije ka kraju sedmice sve hladnije uz nešto konkretnije snežne padavine. Veliki pozdrav!:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Aco da li možeš da daš neku prognozu za sledeći vikend (top ski vikend), po yr.no očekuje se baš prolećno vreme, visoka temperarura kao i rvv!? Plašim se da ne bude sneg kao kačamak Pozdrav
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Mart nikad nije razocarao .. bude snega ,temperature od - 5 do 10+ ali moze da se skija ... Ali hoteli na Kopu i vecina smestaja , zicare i sve ostalo radi punim kapacitetom do 31.3 posle toga sve se svodi na 30% rada .. pa da i bude snega .. nema ko da radi .tj nema ko da plati ljude .. masine ... zato uzivajte u martu
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima li neko preciznu najavu za prelaz temperature sledece nedelje ,cetvrtak na petak tj.subota . Da li je moguce petak +12 a subota -2 .? Molim ove nase strucnjak da kazu .. sto znaju treba da dodjem ili da otazem .. .🙂
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Aco izvini svi te cimaju sa nekim pitanjima al eto i ja da pitam. Vidim po najavama da se u cetvrtak sprema veliki plus sta ti kažeš na to? Vredi li krenuti u sredu? Hvala unapred i pozdrav
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Pozdrav,Da li ski pass može da se vrati negde u Beogradu i da se dobije depozit?Hvala
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)U 10 sati je vec nemoguce normalno skijati. Znam da nije bas neko vreme, ali staze su ocajno sredjene, ako je uopste i prolazio ratrak, na c dubokoj recimo.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Veceras u 20h je zasedanje vlade Srbije tj krizni stab. Moguce je da se od sutra uvede vanredno stanje u zemlji. Tako da se moze ocekivati svasta sto se tice daljeg rada Skijalista.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Iz prve ruke , malopre su ratraci peglali mali karaman ja gledao s prozora rtnja B i mi smo na stazi u 9.00 a za dalji rad skijalista stvarno ne znam.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Mi sutra dolazimo, pa kako bude,mada su u S.Americi,Italiji i Francuskoj zatvorili neka skijališta zbog Corone
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Miki lepo je to sto si rekao kad si sam i mislis samo na sebe i nemas nikog . A kad se vratis kuci posle skijanja i imas starije osobe u kuci preko 65 godina pa slucajno ih zarazis .. Sta onda da kazes .?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)Možda nisam upoznat skroz sa naredbama, ali da li za Kopanik važe neka druga pravila, pošto evo piju po kafićima, a ja mislio zabranjeno? Molio bih za pojašnjenje od nadležnih, hvala.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)Gotovo sa Kopanikom za ovu sezonu. Danas je bio zadnji dan skijanja :(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Mika Hvala puno!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Stevs da li znaš da odgovoriš na pitanje oko izolacije na planini!?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)[i]E, ali ovi iz Nacionalnog parka deru brate mili, ulaz 300,oo. auto put smo platili 390,oo dinara. Ja ne znam kako ih nije sramota, ma mene bi bilo sramota i da radim na kapiji, ne bih mogla nikom da naplatim ulaz u pazi sad Nacionalni park, a gore citavo gradiliste, prasnjav nam auto, smece, polomljene neke grede. Ovi sto rade na kapiji su nekulturni i prosti, ne znaju ni engleski, kakvi su to ljudi, neko mi rece da su to sumari, a znamo sta oni vec rade. [/i]
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Zna li neko dobrog coronafree kiropraktičara na Kopaoniku?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakva je situacija oko korone, da li će sve biti uobičajeno?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Svi mi bi voleli da skijamo za opening. Ali treba biti realan. Jer vremenake prilike bas i ne idu u tom pravcu. Moje misljenje je da pre bar 20tog decembra se nece skijati na Kopaoniku. Daj Boze da gresim ali tesko
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Evo gaa ⛷🎿
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Na Kraman Grebenu pici top, bice im dovoljno ova 3 dana za 7,7a, Krst i Jezero standardno, skijace se...koliko toliko
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Mislim da sa ovim novim merama koje su danas donete i gde lokali preko vikenda neće raditi a plus i nedostatak snega uzrokuje da od otvaranja nema ništa.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Pozdrav..Kako da se nadamo otvaranju ski sezone,kada ce sve da bude zatvoreno od petka..Sta ce mo u poteci da se grejemo i druzimo...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zmaj (iOS):Jeste otvoren je i Panćić ali samo za panoramsku vožnju.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Prvo:Zašto ste sklonili kamere koje snimaju ulaz na staze "Karaman greben" i "Pančićev vrh"?15 godina ste objektivni, nemojte sada da popustite i da zbog hotelijera iz centra skrivate pravu sliku gotovo pustog skijališta.Drugo:15 minuta sam gledao u kameru koja pokazuje izlaz sa Karaman grebena i brojao skijaše. Maksimalno je bilo 4 osobe u korpi... prosek 2,4 skijaša/korpa.Treće:Zaključak, epidemiološke mere se poštuju i poštovaće se i dalje jer NEMA SKIJAŠA!Na kraju, 36 godina dolazim na Kopaonik, po 2-3 puta u sezoni. Planirao sam i sada da dođem sa porodicom ali samo POD USLOVOM DA HOTELIJERI I SKIJALIŠTA DRASTIČNO SPUSTE CENE... svake godine ih povećavaju, čak i ove! ŽELIM VAM SVAKO DOBRO
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)DŽULOV- Kopaonik nikako ne može da se nazove aridnijom planinom zimi, on samo može da ima suvlje epizode ali padavinama ne oskudeva kad se gleda prosek... Brezovica ima izuzetan potencijal jer je dobrim delom pozicionirana na značajno većoj visini od Kopa, a i poznato je koliko je Šara bogata snegovima zimi.. Na Brezovici uz veštačko osnežavanje snega za skijanje vrlo lako može da bude svake godine do polovine maja. Dok na stazama koje polaze čak i sa skoro 2500mnv je moguće skijanje čak i u junu... Veliki pozdrav!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ацо кад би на кладионици била прогноза "Колико ће центиметара да слегне следећи понедељак и среду?". Ти би на тикет ставио колико центиметара? ;)Вратиће се скијалишта а и ми у пуном капацитету једнога дана на Брезовицу.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Alex Kada kazem blizih, mislim na vise nacina. Geo politicka situacije je tu presudna. Ono sto ja znam jeste da veliki procenat nasih ljudi koji idu na Brezovicu da skijaju, put svojim prevozom zavrsavaju u Nisu, odakle nastavljaju autobusom. Tu nestaje komfor itd. Ako mene licno pitate isao bih kolima i to sa BG tablama, nemam te prepreke sto se tice nacionalnosti i pripadnosti. Zavisi sa kim skijate i gde idete ali ni Stara Planina nije losa solucija ako putujete sa npr. decom koja su pocetnici, gondola se brzo vrti i za malo vreme moze veliki broj spustanja da se uradi. Slovenija takođe, Italija... Novcano nije jeftinije ali u svakom pogledu jos uvek jeste komfornije nego Brezovica. Opet kazem, Brezovica je po onome sto sam cuo fenomenalna, nadam se da cu imati prilike da skijam tamo relativno uskoro a do tad sam na najlepsoj planini na svetu- Kopaonik.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Sto se padavina tice sledece nedelje sve ukupno i dalje mislim da moze da padne oko 20cm mozda 30cm. Nesto vise padavina se moze ocekivati nad Starom Planinom, Bugarskim ski centrima i Rumunijom.Prema mojoj proceni najjbolji skijanje predstoji za sada tokom sledeceg vikenda ali na zalost postoji indikacija da ce sredinom Decembra doci do prodora toplog vazduha iz Sredozemlja sto ce topiti to malo snega. Naravno prognoze preko 5 dana su NE pouzdane i situacija moze lako da se promeni ali do sledeceg vikenda mislim da je to realno a za dalje videcemo.U medjuvremenu na Alpima mozda predstoji najjbolja ski sezona sto je ironicno jer su vecina zatvoreni do katolickog Bozica. Za sve one koje razmatraju dalje od Kopaonika ja bi predlozio malo vise avanture i otici do Italije. Toplo preporucujem Champaluc i Cervinia. Ova druga je strasna za skijanje i spojena sa Zermatt u Svajcarskoj a placajue se Italijanske cene i apartmani su dosta povoljni. Ski staze krecu od 2000 metara i najjvislja ziza u Evropi stanica 3,900 metara pa izvoli. Moze se skijati dole do 1,500 meta u cugu i staza dugacka mislim 22km. lepo se prespava u Sloveniji pa sledeci dan za Torino.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Nebojsa. Na ovaj forum je bilo price o poredjenju Kopa sa drugim. Sto znaci da se opet pisalo o Kopaoniku. Ovde je bilo cak i tema koje nemaju dodir sa skijalistem i sa planinom. Mozda si novi na forumu pa nisi upucen. Svaki komentar koji ne sadrzi uvredljive reci ili slicno bice objavljen na forumu. A kome se ne svidja komentar lako ga je preskocit. Ski pozdrav.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dzimi imaš na infoKOPu 37 različitih od statistika u prethodnih 18 godina.Kretanje cena jednodnevnog ski pass-aKretanje cena šestodnevnog ski pass-aKretanje cena sedmodnevnog ski pass-aProsečna visina snega na KopaonikuProsečna temeperatura na KopaonikuProsečna visina snega/temp. po mesecimaProsečna visina snega/temp. u januaruProsečna visina snega/temp. u februaruProsečna visina snega/temp. u martuBroj snežnih danaBroj sunčanih dana Broj sunčanih dana po mesecimaBroj dana sa maglomBroj dana sa maglom po mesecima Ukupna količina padavina Rad žičaraRad žičara za Novu godinuProhodnost puteva Visina snega i temperatura u sezoni 2002/03.Visina snega i temperatura u sezoni 2003/04.Visina snega i temperatura u sezoni 2004/05.Visina snega i temperatura u sezoni 2005/06.Visina snega i temperatura u sezoni 2006/07.Visina snega i temperatura u sezoni 2007/08.Visina snega i temperatura u sezoni 2008/09.Visina snega i temperatura u sezoni 2009/10.Visina snega i temperatura u sezoni 2010/11.Visina snega i temperatura u sezoni 2011/12.Visina snega i temperatura u sezoni 2012/13.Visina snega i temperatura u sezoni 2013/14.Visina snega i temperatura u sezoni 2014/15.Visina snega i temperatura u sezoni 2015/16.Visina snega i temperatura u sezoni 2016/17.Visina snega i temperatura u sezoni 2017/18.Visina snega i temperatura u sezoni 2018/19.Visina snega i temperatura u sezoni 2019/20. Visina snega i temperatura zbirnoPogledaj na sledećem linku:Link >>>
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@sergio Link >>>
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Jeremy Lynch Ma sali se Sergio! :) Brate mili, na Brezovici 120cm svezeg snega, napadalo u 5 dana. Cini mi se da je sva sreca u vezi sa snegom otisla sa Kopaonika na Brezovicu. Uzivaj u produzenom vikendu, taman ces preuzeti smenu od mene ja idem sutra za BG! @Aco cacak Ima li neke nade za snegom oko nove godine?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-50)Svake godine ista prica .. Nema otvaranja staza ako nepadne vise od 40cm snega . Pre 3 januara nece raditi Krcmar ,Duboka 2 i ostalo .. Znaci dodjite ako volite Kopaonik a oni koji hoce da plate neka dodju posle 10.Januara .To je to
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco, daj neko prognozu za 5 dana oko nove godine @Banimir Ljudi, prestanite da sirite neistine i paniku! Kakve nove mere i kakvo poostravanje? Gde ste to culi, ko je to spominjao? Skijanje je za sada u potpunosti sigurno i ne prica se o zatvaranju skijalista! Ono sto je nesigurno i ne zna se kako ce izgleda jeste 31. decembar tj. proslava nove godine, a i to nikako ne utice na nas koji bi dosli da skijamo kad vec nista drugo ne mozemo da radimo za novu godinu AKO dodje do poostravanja mera. Ako se pak bude slavilo, wurst, zli i ozezi momak do zore...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@hokejas (iOS)Ti ko one fejsbuk "ribe" kad okace folder slika sa naslovom "What happened on Zakintos stays on Zakintos". U prevodu: ***ala sam se na Zakintosu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@sergio Sergio, ajde malo budi realan i pre nego sto pocnes da pricas ponovo o sistemu za osnezavanje staza razmisli i informisi se. Zasto da osnezavaju? Da bi se u utorak i sredu sve to otopilo? O cemu pricas? Kakvih 30% staza? Oces da puste krcmar i duboku 15. decembra? To se nije desilo od kad ja pamtim skijaske sezone na Kopu, a to je odavno. Pomiri se sa tim da nazalost pocetak ove sezone i nije bas takav kakvom smo se svi nadali, za to nije kriv ama bas niko! Za sada nema ni naznaka o otvaranju novih staza, sem karamanskog dela. Ostatak, tek posle nove godine ili eventualno oko nove godine ako bude snega...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-30)Slazem se da je cena nacin da se regulise guzva :), zato mi u Srbiji vec 50 godina cekamo bolja vremena...Da li je skijanje elitizam, ili comunity?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Svake godine je ista priča oko radu staza za Novu godinu :) Još pre dve godine smo uradili statistiku rada žičara u tom periodu. Statistika kaže da u porseku radi 50% skijališta. Evo pogledajte na sledećem linku:Link >>>
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Secam se da neke godine nije bilo snega na Kopaoniku za novu godinu, al to je bilo mozda pre nekih 10 godina. Ne bi trebalo da ce se to dogoditi ni ove godine, barem se nadamo da nece. Ako se dogodi za to je kriva 2020.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)