U levu traku prelazim jer sam vec platio godisnju kartu, tako da ne sudi ako ne znas
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Mirjana (Android)Poslušao vas je @stevs, uzeo lopatu i eno ga baca sneg po Krčmaru. Biće sve ok.
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Na Krcmaru ima snega do maja a stizu i nove padavine , problem je nedostatak ljudi na stazi i placanje ljudi za odrzavanje . Ako bude ljudi za vikend moguce otvore .. Krcmar.. . Pre dve godine 9.4 skijao sam Krcmar a od prosle godije poceli da smanjuju ljudstvo za rad i odrzavanje staza i zatvaraju sve ranije .. .. duga prica tuzna ...
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@MikaMiko, sve si u pravu, ali znamo i ti i ja i svi ovde da nema ništa od toga.Skijališta Srbije pokazuju već godinama neobjašnjivu rigidnost u cenovnoj politici i nesposobnost da doprinesu popularizaciji skijanja.Golija, Stara planina tavore, dok na Kopu od Nove godine do Biznis foruma ne može da se diše, a nakon toga pusto. Obično dođem krajem marta, i sit se iskijam na praznim stazama. Ove godine sam doduše propustio mart, ali ako padne polovina najavljenog snega, eto me u prvoj polovini aprila.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@deepthinkerPrvo, nema snowpark jer je previše truda za premalu ciljnu grupu. Na Jahorini je ove godine napravljen snowpark, i malo je bilo redovnih posetilaca.Druga stvar, povećao bi se broj poseta trauma centru, jer bi mnogi Džeri hteo da se oproba na skoku, u fazonu "mogu ja to", dok ne shvati da ipak ne može, i to najčešće prilikom sleta na stražnjicu, ili glavu.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@anon raiderNe bih se slozio, svako zna svoje limite...Drugo ne mora to da bude nesto spektalurano moze se napraviti neki manji snowpark za pocetknike ne mora da se prave skakaonice od 6 metara... Ako moze Jahorina da ga ima moze i Kop plus na to mogu odrzavati razna takmicenja tu a ne da prave svaki put kad im zatreba za nesto...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@deepthinker Da nisam bio prisutan na Staroj planini prošle i pretprošle godine i video kako se par skijaša razlupalo na našim kikerima jer su "hteli da probaju" možda bih i ja mislio kao ti. :) Slažem se da bi Kop trebalo da ima snow park, samo ti navodim objektivne razloge koje su momci koji organizuju svake godine zezanje na Staroj i dobili kao obrazloženje u Skijalištima zašto nema.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svaka cast za Krcmar!
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da ,po prognozi bice minus sa snegom sl.nedelje,tako da nema opasnosti od kise,taman da se staze ocuvaju
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Skijaša nema jer su uslovi katastrofa! Sledećeg vikenda ima da bude gužvanjac. Realno, ljudi se nisu naskijali i sezona je bas bila loša. Umesto da smanje cenu i puste još koju žicu, oni još više suzavaju izbor. Ali realno samo je dobit bitna, tako da je očekivano.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Najavljuju pola metra snega ove nedelje, a Skijališta podstiču dolazak skijaša tako što dodatno zatvaraju staze, a onda se pitaju zašto nema skijaša?!
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)A pa ovo ce biti milina za freeriding, kad se skrcam s Pancica ne treba mi nijedna staza, dovoljna je zicara samo. :D
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dokle vise gasenje zicara i zatvatanje sezone na -10 i 50+ cm snega . Prosle godine zatvorise kad najbolje sad opet , ostavite vikendom Duboke i Krcmar idu praznici doce ljudi . Spustite ski pas na 30-40% minimum. Ok za radni dane al vikendo Duboka i Krcmar moraju raditi kad su uslovi kao sto najavljuju za vikend
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)koje zice ne rade? vezni liftovi mislite? ;D
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)SU Sutra ce ti biti los dan. Velika kolicina snega ce da napada u toku noci,a i sutra u toku dana. Znaci puno novog snega plus sneg pada uz jak vetar. Bolje izaberi neki drugi dan.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kopaonik=Viken skijaliste,ulozeno stotine miliona ali ne za Vas koji volite spust niz stazu ili vec kuda god...Ali koga je jos briga za Vas,nas....samo Pancic je uvreda za svakoga ko zna da stoji na skijama a plati ski kartu,a daaa imamo i izbor divnih zelenih staza,opusteno do ludila!
(+38) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Stevs4twitter: pisi propalo.Nece se ljudi prilagodjavati vama, vec obrnuto.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Drugari,jel prohodno preko Brzeca?
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prohodno preko Brzeca. dobro je ocisceno. Nije za letnje gume.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sve je to lepo ali znate kako se skija na Duboka 2 kada je oko "nule" ? Sa ( rezervnim, kineskim) rukavicama ispod g$z&. Tako je dame i goapodo ispod $u&e. Sramotno da u 21. veku dete tako ucim kao sto je mene cale pre 25 godina kad su bile drvene daske. Tada je bilo mozda i bolje na neki cudan nacin 🙃
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)A za uskrs,kakva je situacija sa stazama?Bilo bi dobro da bar nekoliko dana pre uskrsa znamo koje staze ce raditi,jer vecina nas se odlucuje za kop iskljucivo prema stazama koje ce raditi
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Sumadinac Nadam se da se salis sa ovim 😃 Pa imamo svi mi porodice,pa nas jasu poslodavci svaki dan i kad jeste i kad nije praznik.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ti ljudi koji rade na zicama rade u turistickom mestu i od tih ljudi koji tu zicu placaju, ti ljudi na zici su placeni. Ljudima koji tamo rade, u interesu je da menadzment skijalista bude sto bolji, kako bi doslo sto vise ljudi, samim tim, kako bi im plata bila sto bolja. Ako se to ljudima na zici ne svidja, bolje da potraze drugi posao.Koliko znam, rade i za Novu godinu, katolicki i pravoslavni Bozic, Svetog Nikolu,Stefana,Jovana,Savu, Trifuna i t.d.Manja je zainteresovanost ljudi za skijanje u aprilu, mada je znacajno manja zainteresovanost kopaonickog establismenta da nesto izreklamiraju, smanje cenu, naprave akciju. Mozda bi poslovali i sa gubitkom, ko zna, ne treba a priori ni osudjivati.I Molim vas, prestanite da poredite Kop sa Tinjom, Cermatom, Isglom, Zeldenom, Kursevelom, Val Gardenom. Napravite neku akciju, protest da se prvo resi pitanje kanalizacije i vode, da se ne bi slivale fekalije u onoj prirodi, a posle ce doci na red koliko bi trebalo karata prodati za Sretenje, gde praviti novu zicu i seci sumu.
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pitanje za skijalista , imali ste najgoru sezonu poslednjih 20 godina sigurno i sad padne sneg koji se retko vidja u ovo doba godine i imate bolje uslove nego pre recimo 20 dana i vi zatvorite maltene sve staze ? Znaci ipak nije do snega nego do vasih bolesnih mozgova, umesto da gledate da izvadite sezonu kako za vas tako i za skijase i bordere vi zatvarate kad ima snega... Da ste imali bajnu sezonu pa i da ima logike ovako nemam komentar. Ski pass ista cena kao i kad rade sve staze to je vec bezobrazlukOvaj Sumadinac pise nece da radi za uskrs , jel te tera neko ? Nisu radili do pola februara
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@draganNe znamo mi Dragane gde ti skijaš, ali na Kopu se staze tabaju ovih dana.A ako si i ti na Kopaoniku, očigledno ne znaš kako izgleda jedno skijalište i kakvo je stanje na stazama kada pada sneg.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ko želi da skija, mora ustati rano kako bi video dobro utabane staze. Ako se žalite na loše staze u 13 sati u aprilu dok pada sneg, onda imate problem s previše kasnim ustajanjem 😂
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li neko ima info da li ce danas raditj gondola Brzece? I ima li snega na putu od Brzeca do Kopa? Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vreme dobro, staze dobre. Nema guzve za sad.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sve je super,samo otvarajte Duboku 2 i Krcmar sutra,svakako svi prelaze na Krcmar,nece nigde biti guzve ako se otvore,a ima taman ljudi za jos te 2 zice.Duboka 1 jedina losa tacka,ali nije ni to jako strasno.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Duboka 2 u funkciji.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas skijanje dobro ali gužva je tolika da je Duboka bila rasturena do 10h doduše samo u donjem delu. Odozgo skoro pa savršena. Na Dubokoj se cekalo oko 10 min. na Pančiću nešto manje. Skijaša ima toliko da najmanje Krčmar i Duboka2 trebaju biti otvorene. Sumnjam da ce se to desiti jer je gužva i na ski kasama gde se ceka po pola sata jer rade samo 2 saltera kod Gorskog. Izgleda da je problem otvoriti i prodajno mesto a kamoli stazu i žičaru.
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I u ponedeljak će raditi sve iste žičare i staze kao i tokom vikenda.
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Snjezni Ne radi se o tome da li ima magle ili nema,nego o tome da je na Kopaoniku duplo vise maglovitih dana nego na Alpe. To je zbog granicne visine Kopaonika i verovatno zbog grebenskog reljefa.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Molim skijaliste da za vikend otvore sve staze .Nemoze prvo ako bude gostiju .. to se tako neradi prvo ponidte nesto .. pa 40% ski pas ,i sve staze i dolaze ljudi sigurno od cetvrtak -petka sigurno dajte neku ponudu .. ali Krcmar obavezno . Viidimo se na vrhu 14.4😇
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svako neka radi kako misli, ko hoce moze uopste I da ne izlazi iz kuce. Ja se licno radujem sto ima snega i treba jos vise da ga ima da bi I za 1 maj skijali kao pre dve godine. Pozdrav svima
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@dexDexi, malo si pobrkao lončiće, no ne zameram ti. Pomešao si me sa famoznim Sneškom, koji prezire domaće planine i ne silazi s Alpa.Dakle, Sneško nije isto što i Snježni, vidiš, ima par različitih slova. Ali jeste slično, priznajem.Takođe, ja sam ipak mnogo više prisutan na balkanskim planinama.Što se tiče magle, jedno su podaci, a drugo je tvoj neki subjektivni utisak. Izvoli neka te Kimi uputi, pa pročitaj malo meteorološke statistike, koje ne govore baš u prilog tome što pričaš.Ali dobro, svako ima pravo na sopstveno mišljenje/zablude.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bez namere da se upuštam u raspravu, pogotovo ne sa Kimijem koji je profesionalni meteorolog, i dalje stojim da većina skijališta u Alpima imaju mnogo manje maglovitih dana od Kopa. Pričam naravno o zimi i periodu kada se skija. Da li je neko doživeo na Kopu da pada sneg, a da nema magle. Ja vala nisam.U Alpima je to normalna pojava, sneg pada i naravno smeta ti dok skijaš pošto se lepi na naočare, ali magle nema. Spomenuh i Bansko, pa Kimi ako te ne mrzi pogledaj statistiku i za Bansko. Bio sam tamo 10 ak puta, ali maglu nikada nisam doživeo. Subjektivni ili objektivni osećaj, ali od 10 puta kada pogledam kamere na Kopu, 9 puta je magla. Pa nije bez veze na Kopu smišljena fraza "danas je onaj dan". Znači nešto što se jako retko dešava...
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vecina ljudi u Srbiji radi za praznike,izuzev drzavnih firmi,toliko o nama kao vernicima
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco, Kako se vreme se očekuje sledeće nedelje? Pozz
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li moze zicarom na Pančićev vrh ako se ne skija?
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Bolero - Da ima malo volje, znanja i pameti za nedelju dana bi se "korisnici" doveli u red, ali je bitno da ih udaris, SAMO, po dzepu!!!!Znaci, prvo, mora malo da se ulozi - dodatne kamere postaviti koje ce pratiti "ponasanja" i navike skijasa po pitanju smeca, dati ljudima mogucnost kada vide da neko baca smece sa korpe, snime ljude ispred i samo prijave npr. broj korpe i vreme, odmah prilikom silaska...Drugo - kazne moraju biti paprene da ti posle nece pasti napamet da bilo sta bacas, a ako ti slucajno ispadne papirna maramica, odmah zoves SS, izvines se, i kazes da ces pokupiti istu prvim spustom. I na kraju, nase cuveno, ALI...ovo mora da vazi za SVE, i obe strane Kopa da se razumemo! Sve se moze, samo ako se hoce!
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ovi iz Crown Peaks - a, samo grade,i Jaram će da upropaste >:(
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zamislite danas Hintertux glečer u Austriji na 3250mnv. ceo dan sneg a temperatura trenutno -3⁰.🤩🙋♂️
(+45) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Naplacuje se non stop ulaz. Nema veze koje je vreme ulaska. Proverite na njihovom portalu da li imate zaduzenje. Ovde imate sve info:Link >>>
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)bio sam od 23. do 28. 07. na portalu sve vreme piše da nemam zaduženje. znači li da nije radio sistem ili ipak treba da platim?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ja sam cele prosle zime dok sam cekao u redu na zicari pricao e svaka im cas kuca im pevala
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Malo si kontradiktoran. Kažeš nema snega ispod 2500 mnv, a predlažeš proširenje skijališta kod Srebrnca. Trol
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Radi se sve da se oteraju vikend skijasi i muke koje se skrpe da dodju na dan skijanja...i ja spadam u tu grupu koja moze da dodje na dva- tri vikenda tokom sezone....evo mene ste vec oterali ....hvala Vam GOSPODO sto moje dete i jos mnogo njih verovatno nece nikad nauciti da skija...Samo napred,ipak je profit najvazniji...ko nam je kriv kad ne znamo da zaradimo 2000-3000 e mesecno.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I nama iz BGD je Kop blizu; nađeš ekipu koja može, onda čekaš očigledno dobar a bez gužve dan za skijanje (tipa sreda sa mnogo snega), onda se ustane u 4:00, pokupiš ljude, u 5 se ''vata autoput, voziš na ivici zločina da stigneš na prvu gondolu, onda gondola naravno ne radi jer je sunčano pa se ipak popneš gore, skijaš dok te žičar ne otera jer bi hteo kući, onda sedneš u kola i vratiš se za BG do 10 uveče.Tako se maksimalno smanje prateći troškovi. Uradiš tako 2x godišnje + 1x 3 noćenja i to ti je Kop.Za ozbiljna skijanja ideš kod Bugara ako je dobra zima, ili na Alpe.
(+32) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I, šta sam to sad toliko negativno rekao o Kopu osim pominjanja čestog nerada gondole?Jedino se vidi da očigledno znamo da dođemo i odskijamo bez da noćimo.Dakle, svi oni koji kažu da su najveći branioci Kopaonika na infokopu u stvari apartmandžije su 100% u pravu. Boli vas uvo i za sneg i za skijanje, jedino je muka što noćenja možete samo u ski sezoni da izvučete jer puniše preko leta idu u hotele. Jedino treba petlja za reći to naglas.
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)