Ma Kole ljudi sta vam je.. sprda se ovde sa nama :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li neko zna sta se desava sa aferom o preprodaji sluzbenih ski-pasova? Nesto sam nacuo,pa ako neko zna neka napise. Postoje razne mafije,ali da ima i ski mafija,pa to ima samo u Srbiji. Pozdrav svim skijasima.;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Stevs, da li može da se uradi nešto sa kamerom Malo Jezero. već duže vreme postoji neki problem sa bojama.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bravooo AC:o:o:o:o
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ceo kraj Srbije koji gravitira Kopaoniku je pod snegom cak i Raska i Novi Pazar :) .
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco Čačak - Poštovanje brate, svaka čast za prognozu!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Vlado, volim te ko i ovaj prvi sneg!Jupi za sneg, jedva čekam bar metar snega:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)❄️⛷🎿🔜
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@saskoNe može.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sta da utaba 10 cm snega sto ima jednom da predje sa tabacem nebi ostalo 2cm ,godisnju kartu ko kupuje negleda jel se staza sredjuje u novembru nego je kupi svakako ako vec dolazi svaki vikend ili je intruktor ili je neki zaludjeni skijas poput mene (ali ne kupujem sezonsku ) 😂 svako dobro vidimo se na openu aco posaljo pozivicu gore da krene da pada cesce da bude jedna top sezona
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Srebrnac 3 PP 6500din. Za ski opening
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Lignjoslava, javi se u ponedeljak Palmi, ne moze neko ko ima trideset I nesto godina da radi za platu ispod proseka...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Oce li vise ovaj sneg ne mogu da gledam ovo blato!!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Oooooooo idemooo snegg
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ako je tacna prognoza na yr.no ocekuju se povoljni uslovi za osnezavanje (barem u nocnom periodu):https://www.yr.no/place/Serbia/Central_Serbia/Kopaonik/long.html
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Do kraja nedelje skoro nista od ovog snega nece ostati, tako da....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Gledam po Evropi kako se spremaju ski centri, i ono što sam primetio je da oni već sada počinju da tabaju, malo prirodni malo veštak i prave odličnu podlogu. Super je što su počeli osnežavanje i na kopu ali ako ostave ovako bez tabanja dovoljno je par dana sa temperaturom u plusu i visina snežnog pokrivača se znatno smanjuje. Ne mora to biti perfektno tabanje dovoljno je samo jednom da prođu ove staze gde rade topovi sada.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Tijana javi se ako zelis da naucis bord. Ili ostavi neki kontakt
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Tijana koje si god?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)tijana BGTijanice, kad padne prvi sneg u BG, moras prvo da probas bord ispod mosta nekog, na nekoj uzbrdici, a onda na KOP.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Prošle godine za Ski-opening je bilo odlično skijanje što se tiče vremena i staza. Da je bila gužva, bila je, ali vreme je bilo odlično. Ako i ove godine bude kao prošle, ja se neću žaliti. :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Od ponedeljka kreće sneg.Idemooooo
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nemam nameru da branim SS ali neću ni da ih napadam bez razloga. Za prošli ski-opening najavili su da će pustiti samo staze u centru. Oni su dali sve od sebe da se otvori (i otvorili su) i Mali Karaman i skijanje je bilo pristojno. Da nisu otvorili i Mali Karaman gužva bi bila nesnosna. Ski pas nije bio skuplji zbog toga što su otvorili i tu značajnu stazu. Moramo li uvek samo napadati nekoga?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ko je često na Alpima,zna da i tamo može da bude vrlo gadno kad nema snega.I tamo često ne radi"Gobelja","Bela Reka"ili "Crvena duboka":D;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Nek gruvaju topovi,nek se prze dzokovi :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Volim kišu generalno, ali me trenutno ekstremnoooo nerviraaaaaa 😡
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Statistički gledano, jako su male sanse da nema ski openinga u decembru... Tako da i ja prognoziram u stojim iza toga da ce pocetkom decembra biti skijanja:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)BozaSki Upravo tako. Ideš prvog dana da učiš da skijaš na KG i lecis svoje komplekse. Pozdrav za Kimija i Aca
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-31)Izgleda da na Kopaoniku ima dovoljno snega. Vidim da sistem za vestacko osnezavanje ne radi na temperaturi od -4.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Drugari jel istina ovo za nocno skijanje?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Auuuu kakve bre ovo krpe padaju?! :):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@trajce07bice tokom sezone i 4 promo ski vikenda kada je skipas sa 20% popustaOd 25. do 28. jaunara, Od 22. do 25. februara,Od 15. do 18. marta iOd 05. do 08. aprila.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ko ce da doceka sutra popodne i polazak za Kop ;D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Kako je lepo videti skijaše ....Uživajte srećnici na snegu ....Što bi rekli naši pobratimi sa primorja, prelijepo je ...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne znam zasto ste Mljadi dali minuse , a covek lepo postavio pitanje. Evo, i mene interesuje gde je najbolje parkirati se za ski opening , a i inace kada su velike guzve. A mozda ni tada parking nije problem, ali mi to ne znamo.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Mladja04Na kopu nema zvanicnog parkinga, ima samo nezvanicni parking servis poznatiji kao "udruzenje nezavisnih lopatara". Niko fakticki ne zna njihovu prav(N)u pozadinu ali da budemo iskreni - neko mora da izlopata onaj sneg do kog ne moze da pridje grtalica, samo bi bilo lepo kada bi se ti lopatari "ozvanicili"Odgovor na pitanje je - ako nemate parking mesto u sklopu hotela onda je jedini nacin da parkirate kao I svi negde uz ulicu, a posto to spada u reon gorepomenutog udruzenja onda trebate da platite njima tipa 1500-2000din za 6 dana parkinga (inace traze 3000 I vise ali nikako ne dajte toliko, 2000 max)E sada imam jednu tajnu kako da izbegnete lopatare I parkirate za dzabe - dodjite na kop uvece izmedju 19-22, njih vise nema na ulici a dosta ljudi je vec otislo posle skijaskog dana tako da ima dooosta mesta, cak I u centru kod konaka, za dz.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Mika ns(iOS) bravo majstore morao sam ovo da napišem sve je čvoek rekao u svom postu.@Ridji hvala ja na kop dolazim organizovano busom istovari nas i kad završimo pokupi nas a i kad sam sa familijom dolazio kolima snalazio sam se za parking jer ako izdvojimo pare za skijanje mislim da 300 din.za kola dnevno nije skupo,to su dva piva točena u Rtnju.Pozdrav.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Drugari kako je na stazama? Kako je prošla naplata ulaska u NP Kop? Priča li se nešto o Krčmaru za ovu sezonu?Uživajte svi vi koji ste trenutno gore.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@ cika kureOdete na sajt Nacionalnog parka Kopaonik i pokupite broj telefona i adresu. Nazovete ih da Vam daju broj žiro računa na koji treba da uplatite 250 dinara za godišnju kartu za ulazak u NP Kopaonik. U kovertu ubacite kopiju uplatnice, izvod iz katastra ili potvrdu za plaćen porez za Vašu vikendicu i papir sa registarskom oznakom vozila kojim ćete ulaziti u NP. Pošaljete im ovo navedeno i za 2-3 dana Vam stigne na kućnu adresu markica (god. karta za ulazak u NP koja važi do 12.2018.) koju zalepite na šajbnu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kazem ja, posle 10. Januara 90% zicara radi, nema guzve tako da...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Takozvani dinarski fen... Kako izgleda pogledajte na sledećem snimku:Link >>>
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Malopre stigli na Kop, vreme je stvarno lose. Temperatura u blagom plusu i povremena sitna kisa u centru. U Vikend naselju gde smo smesteni vetar skoro pa olujni sa juga. Valjda ce sutra od podne da sve okrene na drugu stranu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li ima šanse da Krčmar proradi uskoro?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Dobro vec dragi ljudi, molim Vas interesuje me iskreno misljenje iskusnijih infokopovaca i skijasa uopste - da li ce uopste biti moguce skijanje sledece nedelje ukoliko temperatura bude u velikom najavljenom plusu(+7,8C) i koliko dana? (Da li ce biti dovoljno snega i kojom se on brzinom topi) Ja se izvinjavam , ali ovo mi je tek druga sezona, neiskusnan sam, a imam mogucnost odlaganja samog zimovanja u slucaju "manjka snega", pa mi treba mala pomoc. Hvala vam unapred.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@porodica skijasa Hvala bogu da me neko razume.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Staze se odlično drže i nema razloga za brigu ☺
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ikar ne samo sto ne daju kartu za prolaz nego i neke pustaju bez nje, one koje znaju, a mi ostali cemo lepo da punimo necije privatne dzepove...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Zna li neko kad je u planu osnezavanje i pustanje u rad Gobelje i Jarma?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ipak, ima nas koji smo skijali i tih davnih vremena! Tako se dobro secam Kopa sa smetovima visine 10 metara, ali i Kanina, Celam Zea, Kranjske Gore gde je radilo jedva nekoliko zica zbog manjka snega... Medjutim, to su dogadjaji koji se pamte, generalno "bela radost" obilazi Srbiju.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zanima me dali dnevni ski pas, vazi i za nocno skijanje, unapred hvala na odgovoru :):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)