Jel proradio ski bus iz Vikend naselja?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li to radi veštačko osnežavanje na Sunčanoj i Gobelji?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sad sam se vratio posle 4 dana na planini... Vreme je u sredu i četvrtak bilo veoma loše, magla, jak vetar, sneg... Petak ok a danas fantastično! Snega ima dosta, staze se drže veoma dobro prepodne, a poslepodne ima nekoliko hupsera na dubokoj i doljnem delovima crvene/crne duboke i Krčmaru. Do subote praktično prazno skijalište, od danas se celi dan vidi kolona auta koja stižu u centar (gde će se oni svi parkirati neznam). Goblja, Gvozdac i Ledenica se osnežavaju već celi dan danas, i izgleda da će biti pušteni u rad za neki dan. Jednu stvar koju sam primetio je da na nekim stazama naprimer duboka ili Pančić 4c od početka dana ima vrlo puna kamenčića na stazi, iako su utabane. Meni deluje kao da kada jednom ima kamenja, onda se ništa nemoze protiv toga raditi. Jel zna neko dali za to ima neko rešenje?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ja još nisam čuo za stomačni virus. Ali bravo za info, Jutros staze ispeglane nije bilo gužve, gužva je počela oko 11h. Krčmar nije radio jutros, kasnije su ga pustili. Od 12h skroz sunčano, i taman da se napravi pauza, i da se izbegne gužva. Jedini peh koji me je zadesio je taj, da sam se u 15h našao na žici Krčmar, nešto se desilo, pa se žica usporila, pa smo od podnožja do vrha putovali 50min. Sve najbolje
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Danas freeride vrhunski!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Aco , kolika ce steta biti? Dolazimo sledecu nedelju.. hocemo da skijamo Krcmar i Gobelju ? Nadam se da ce SS nekako “sacuvati” staze i da cemo ipak doci nas 20!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Iako nema mnogo snega, staze su odlične, dobro pripremljene. Dvojicu lepatara sam video, ali koliko sam video tek ako neko naidje pa nema parkinga počinju sa čišćenjem. Ja sam poneo lopatu i sam sam otkopao par lopata, parkirao se i niko mi ništa nije zamerio!Ulazak u NP se naplaćuje tek od 8h ili od pola 9, i naplaćuju samo dok im je radno vreme. pr ei posle toganema nikog na ulazu u NP kod "kapije" iznad Brzeća.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ima i gore da se parkira, nema lopatara, a rascisceno od snega i sto je najbolje, ne placa se. Al ne smem da vam kazem, vec poceli ljudi polako da provaljuju...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)10 000 komentara al smo jaki
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel ovo danas ne rade sve ove zice sa tanjiracama jer nisu stigli da utabaju sneg gde prolazi zicara il je neki drugi razlog ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Znam da nije pravo mesto za to ali ovde se najvise cita i pise.. pa da pitam.. Ima li soba ili app (za 2 osobe) u centru (prednost konaci) na dve noci sad u poslednjoj nedelji januara.. recimo.. od 21.1 do 28.1.. bilo koja dva uzastopna dana.. ili makar na jednu noc.. mozda se nekom potkrala neka rupa u smestaju.. hvala unapred svima.. p.s po razumnoj ceni
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@GoranSU, Imas gomilu ponuda kad kliknes na smestaj i last minute. Od 21.-24. ima jedan apartman u Konacima, ali mislim da je glupo da reklamiram jer sam ga ja iznajmio od 24., decko mi je ucinio uslugu.I mislim da bi ga iznajmio na dva dana jer mi nismo u mogucnosti da dodjemo punu nedelju nego samo od 24.-28. Izvinjavam se ostalim clanovima foruma.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Saveti GSS http://m.infokop.net/vest.php?id=1593
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas snegic?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nikk Gde di bio smešten ? To i meni treba .
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Nikk Ne iznosi dezinformacije.Najjeftiniji smestaj na Kopu sa pp je oko 27-30 eura po danu i to Srebrnac i Olga i to u terminu pre djackog raspusta.To sto pricas o 7 dana za 130 eura je nemoguca cena za obicnog posetioca koji dolazi na Kop.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Giga Najlepsa sedmica ove zime sigurno je taj period. Puno snega na planini a bice suncano temperatura vrhunska za skijanje.. Jer sneg su najavili za vikend a onda ide ono sto se trazi..Pozdrav za sve dobre i lose ljude 😉
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Juce Bansko nije radilo uopste, vetar preko 130km/h. Ali ljudi lepo napisali odmah obavestenje na zvanicnom sajtu skijalista, facebook-u itd..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ala pada!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@StevsSve pohvale za medijski sadržaj...ogroman napredak kako u tehnici, a predpostavljam i u opremi.Da li možeš ukratko da nam "predstaviš" foto aparat(objektiv-e), dron koji koristiš.Hvala unapred.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@lignjoslava Da se sankas mozes u dolini sportova bilo kada samo sto u toku radnog vremena skijalista moras obratiti paznju na skijase. Ne znam da li posle radnog vremena mozes sankati i na krajevima staza koje silaze u dolinu sportova mada sam vidjao prosle sezone decu koja su sankala. Inace jedna od mana Kopaonika je i ta sto ne postoji uredjena staza za sankanje. Mozda mozes probati u onom Snow Parku na levom kraku staze krst.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nestade struja na celom KOPu. Pune zice ljudi...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Staze se ne tabaju dok sneg ne stane..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Mika ns Staze vrhunske, ali su imali problema sa instalacijama tj strujom na cetvorosedu, desavalo se da izvlaci na agregat po sat vremena. Tanjir radi punom parom. Pozdrav
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Divota!Skoro nije bilo ovako dobro skijanje na Kopu a nema guzve!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)No.snow.no.show. Video sam da je dobar deo dana bila zatvorena , ali sam rizikovao . Kako sam došao , tako je proradio četvorosed ;) . A onda magija
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dolazim za desetak dana, jedva cekam.:D Gledam slike i brojim dane :''(:''(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Slažem se za Rtanj, bili pre dve nedelje i cena je dosta velika spram usluge koja se dobija.. nastave ovako sigurno gube goste... mene i moje prijatelje su već izgubili.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stigao sam na Kop. Sve je toliko odvratno da mi se povraca. Sam sam kriv.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Citajuci neke komentare od juce posteno se uplasih dolaska. Medjutim put preko Brzeca sasvim dobar. Cist do asfalta do putne baze a onda sa vrlo malo snega i to celom sirinom. Putari nabacuju kamen (isao deo puta za kamionom). Ima par udarnih rupa ali nista sto se ne moze zaobici. Dakle, samo napred preko Brzeca, sve je ok. Inace, pada lep sneg gore :-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Citam ove sto pominju nekakve rupe na putu, pa cime idete na kop, Ferarijem, pa je problem par rupa na putu do planine...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Za mart nebrini ko prati moju prognozu moze slobodno da dodje od 14 feb do 14 mart bice lepog skijanja ... pozz svima uzivajte u Kopu
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Vedro, kao na moru ....Uživajte srećnici na planini ....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Posto vidim da se vec danima prica o kraterima na putu cisto da se i ja ukljucim. Kratera vise nema, otopio se sneg. Inace da je nako isao pre dve nedelje gore kao ja shvatili bi o cemu se radi. Put je bio katastrofalan, bukvalno, posto nije bio od snega ociscen nego se on gomilao i smrzavao i pravio kratere svakakvih velicina. Ako je neko vozio nov auto tad tamo samo mogu da ga zalim.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Autor@ Ja sam pisao o tvom pravopisu, a sta ti umisljas to je tvoj problem i to za ovaj forum na kraju krajeva nije ni bitno. Bitnijih stvari ima pregršt.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Коме се скија на Копу,сезона траје до Априла,сигурно да ће бити и добрих и лоших дана.... А кад ће бити бољи а кад лошији не зна нико! Ни државна служба ни неко други. Човеееек је ђаааво
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Брате,дубок наклон! Директ у срце!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@mitarr Ove godine Od 22.1 do 2.2 je bilo neprekidno sunčano vreme. Ja iskoristio 5 od tih 11 dana.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Bode Miller to je promocija neka,nisu ih tek tako parkirali dole sigurno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Stizemo sutra leiiii:D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kopaonik jeste dobro i kvalitetno skijalište i da ih Srbija ima još siguran sam da bi kompletna slika o njemu bila drugačija...premašeni su kapaciteti odavno.Svima koji dolaze da skijaju samo jedna poruka.OSMEH na lice i uzivajte...ostavite se komentara i pljuvanja po ne znam čemu sve.Čitam postove redovno.Svašta tu ima.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ana start, traka je odlicna stvar. I za sam pocetak i za ispravljanje tehnike. 2- 3 casa daje odlicne rezultate
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Marija RadevicРецимо: Караман, Мали Караман, Марине воде, Јарам, Караман Гребен, Сунчана долина...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Skijam godinama, danas je bila najuzasnina magla ikada al su staze bile odlicne ,pola staza prazno,vidljivost na pancicu i jos nekim delovima je bila tolika da skije na nogama video nisam
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jel samo ja primecujem da je vec danima u odeljku ski info temperatura kod Jat apartmana niza za 5 stepeni nego na Pancicu? To sam vec pisala pre par dana ali dobih gomilu minuseva a ni jedno objasnjenje.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Dusan Silni Pa nemaju svi kombi brate da bi to stalo sve .. 😀
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Prednosti Kop-a su blizina i jeftinoca. Koji je motiv doci na Kop ako zivis "vani" ili "preko"?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Disan silni Reci nam, posle Mamuta, i ''de lux apartmana u vili Nikola'', da li si posle bio u superior de lux u Grandu ili ne daj Boze u Greju ili Andjeli? Da ne preteram, ali cini mi se da instalacija sa Ledenica moze da pomogne svojim kapacitetom za ne vise od tri, cetiri kuce iz Vikend naselja.. Ali bolje ista nego nista.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nemojte da malerisete za 10ti mart. Ja tad konacno dolazim. Nadam se da ce biti dobro vreme i puno snega.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)ova Jelena M me podseti na lopatarevu kcerku ha ha ha ;D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)