@alanford - снег се мери на ливади код метеоролошке станице, близу стазе Крст - Сунчана Долина, по пропису, на равном и осунчаном терену. Стари снег се полако слаже, па се смањује и кад се не топи. Може да се деси и да падне нових неколико центи, а да сутрадан пријаве мању висину снега. Иначе, Копаоник најпоштеније приказује висину снега - остали мало лажирају...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@ Skijas021Koje ti crne i crvene staze skijas, ako ne znas te elementarne stvari? Ti si verovatno jedan od onih nabedjenih i priucenih koji biraju staze neadekvatne njihovom skijaskom umecu, jedan od onih koji si opasnost za druge na stazi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Aco,Kako te ne mrzi da odgovaraš. Najbolje bi bilo da ostaviš svoj mail, ili možda broj telefon pa budi na usluzi... Pozdrav od Ivane
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Skijas , predpostavljam da je to iz razoga , jer su gvozdac krcmar periferne i poslednje , pa tih pola sata ranije znaci za skijase , prebaci se na centralne , odnosno zavrsne staze , da se ne bi desilo ostajanje ili gubljenje skijasa na planini , sto nije redak slucaj
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)ROSKE- Sasvim je sigurno da će se te prognoze koje si gledao menjati u narednim danima i da to uopšte neće biti tako loše kao što izgleda, a i nešto snega bi trebalo da bude bar u zonama iznad 1600mnv.:):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Hvala na odgovorima. Vidim da se prognoze već menjaju i da to neće ni biti tako loše kako reče Aca. Nadam se nekoj novoj i pahulji. Idem od Nedelje pa kako god bude😉.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ljudi, sta ste se istripovali oko snega, snega ima sasvim dovoljno na stazama a i oko njih, za narednih 15 dana.To sto ce temperatura dva dana biti plus 4-5 to nema nikakve veze.Bio sam u decembru, bilo je +8 i staze nisu mrdnule. Bitno je da bude niska vlaznost, (a bice) i nema brige.A inace, za subotu i nedelju najavljuju sneg. Ko bude na Kopu naredne sedmice, druzimo se :) Borderski pozdrav iz Bajine Baste.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)O kakvoj ti kulturi pricas kad nisi ni za mala slova cuo. Daleko si ti od austrije i da pricas o njihovoj kulturi..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Sto tolko negativnih komentara postenom coveku koji je pito za lance?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Aco, svaka cast, da ovo nisam saznao ne znam kako bih skijao. ;D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-37)TIKI- Meteorološka stanica je smeštena na sunčanoj dolini i tu se vrše merenja temperature. Podatci sa tih merenja na svaki sat se ažuriraju i na ovom portalu. Inače na sajtu RHMZ-a može se pratiti temperatura na toj meteo stanici na svakih 10 minuta u desetim delovima stepena. Veliki pozdrav. JOVO- Uživaj na planini brate moj.:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Nisam hejter ni spekulant, ali sudeci prema ovoj sugavoj prognozi, bice dobro ako sredinom sled.nedelje bude skijanja na svim stazama. A i to sto bude bice kacamak. Mogao bi Gospod da posalje jedno 20cm. Mada, ruku na srce, i pored neobilnih padavina ove zime, januar i februar su bili ekstra za skijanje. Gledam do subote plus 7, pa subota ujutru neki sneg, to ce biti par centimetara,cisto da zabeli, pa posle ponovo plus 5 do cetvrtka. Gobelja i S.Dolina ce biti upitne,dace Bog da izdrze do sled.padavina.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Danas dosta žičara ne radi zbog jakog vetra, međutim, jutros je bilo odlično skijanje na pančiću i dubokoj, staze su bile sređene i nije bilo gužve do 10. Međutim, kako dosta žica ne radi stvorila se velika gužva u centru i na dubokoj tako da se dosta čeka u redu na žici. Šteta, danas skijanje lošije nego juče, iako je juče i prekjuče bilo toplo staze su se dobro držale i sve žičare radile.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Hoce li biti nocas snega ili nece .....? Ljudi mase prognozu na dva dana ...strasno koliko nemaju pojma meteorolozi :-(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Ma sad cu izgurati ovu nedelju i nece me videti vise nikada osim vikenda kad sam 100% siguran....Da sedim celu noc i gledam prognozu ma daj bre muka mi vise......
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ljudi kakve su procene, da li ce moci lepo da se skija ove nedelje? Pozdrav svim ljubiteljima skijanja
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Aco, i ja dolazim 5. marta. Nadam se da ćeš i mene obradovati sa 20cm...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Hej,W2U i ostali javljaju od sledećeg utorka sneg!!! Ima nade nemojte da kukate! Ako pogledate svake godine svi pišu kako se završava sezona a ona uvek traje do 1. maja. Aco se povukao zato što čeka samo lepe vesti i pluseve za komentare. Može nekada da napiše i neki realan komentar koji nije popularan skijašima...Igor.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Lepo je napadalo ....Bice sutra top skijanje ...Minus je nocas hladan vetar duva neki....Ocekujem do nedeje lepo skijanje ...Danas sam preskocio bila magla i sneg ...Inace svw staze rade ...Od 9-13 top skijanje posle ustaju ludaci da voze po hupserima i kacamaku....:-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Slobodno jos neki ako znas.. :) Prizivas sneg, evo gruva sad dobro, jos da je temp malo u minusu..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ima li šta lepše od zatrpavanjaaaaa
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)ZAŠTO NISU RADILE GOBELJE?DA''L CE RADITI SUTRA?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Evo jedna mala video priča sa Kopaonika korišćenjem svih live kamara sa ovog sajta. https://www.youtube.com/watch?v=yqD3sXIOTgs@Stevs valjda nisam prekršio neka copyrights sa ovim :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)NSLupaju minuse jer mozda pogrese ili zato sto nisu dobronamerni. Ne obracaj paznju☺
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da li bele reke rade samo za izvlacenje ili se moze skijati na njjima?Hvala :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)NSalajkaNe znam iz kog si pouzdanog izvora to saznao (navedi ga).Danas svako pise svasta na internetu. Veliki procenat skijasa koji nastradaju u Alpima nastrada od lavina zbog voznje po neobelezenim stazama.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Danas vrhunski dan za skijanje
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Bice besplatan na zatvaranju sezone al u principu tada zatvore celo skijaliste. Ostave K.greben i eventalno baby traku iako bude uslova za vise
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas oko 15h na krstu prilikom ukrcavanja na zicaru kada sam se skijama spustao na onu pokretnu traku nesto mi zakoci leva skija. Okrenem se mahinalno i vidim viri oštar sraf jedno 3-4 mm na kraju onog rubnika ispod kog ide pokretna traka. Kazem onom radniku da ga izvuce jer ce ljudi masovno ostecivati skije, on nista. Kad sam se popeo gore zicarom ima sta i da vidim ogromna ogrebotina na skiji dubine 3-4 mm. Strasno!!! Ko zna koliko ljudi je danas tu ostetilo skije. A oni radnici gledaju i drago im sto ljudi unistavaju skije!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Cao da''l ima neko da se vraca sa Kopa za Bg u utorak 21.03 popodne-predvece da podelimo troskove, ne mogu da nadjem prevoz. Miloš 062228191
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Samo da napomenem..Kafic / restoran u centru (naziv počinje sa B.......) i dalje ne izdaje račune, iako je već bio zatvoren...Divlji zapad...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel rekao i da ce ski pas ponovo otici 5-10 % gore? Pretpostavljam da nije, moracemo da sacekamo novembar/decembar da se u to i uverimo...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stevs, s obzirom da si najupuceniji u desavanja u skijalistima, jel imas nekih informacija da li ce pustati topove ovih dana ili hoce sto pre da zatvore sezonu?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas je , do podne ,bio jedan od najlepših dana ove ski sezone. Debeo minus sa stazama zaleđenim i bez i malo viška snega. Staze gotovo prazne pa se ni jedan tren nije čekalo za izvlačenje. Malo čak i tužno obzirom na broj skijaša tokom cele sezone. Od 13h polako je to popuštalo pa što se bližio kraj dana i staze su bile sve raskvašenije. Mobilni topovi se mahom prebacuju u bazu a na žalost video sam da momci iz SS demontiraju i "žirafe". Snega na stazama sve manje, sunce sve jače. Kako je vremenska prognoza za naredne dane većinom u plusu mislim da je kraj sezone vrlo blizu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sony Kakve haube na krcmar,koji nema snega. Ti mislis da ce ovih 5cm pokriti travu da bi se moglo skijati. I da moze to nikad nebi uradili ovi iz SS-a. Kad jednom zatvore stazu pred kraj sezone,i da padne 1m snega ta staza se neotvara do sledece sezone.. Pozdrav
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ima li koga
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)zatvoren pancic od jutros do daljnjrg,pala ledena kisa, staza ko staklo...povredio sa radnik ss-a na stazi, spustili ga ratrakom
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Eh da imam ko sto nemam (motorne sanke), sutra bih dosao da skijam sa decom...Ovako mozda dodjem za vikend da "napunim baterije" i sankam najmladjeg ali sa obicnim sankama...Stariji sinovi me ionako vise ne fermaju, posto ih samo usporavam na stazama...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)wow koliko snega! nema razloga da ne rade zice jos koji dan!! :D pozdrav!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Idemo na Kop od sutra radi jedna staza 😉 Radi jedna staza na 50cm snega a cena ski pasa je ?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Bobi(Android): Nema nikakvog razloga da taj ski pass ne važi i dalje.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)05:016h Prodje cistac :D Veje sneg kao lud :D Cekamo da se otvori zicara pa da se skijamo malo :D Ima oko 45*cm snega.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nema sad kalkulisanja! Izbor je: gledati kisu u gradu ili prelepotu na planini. A o bonusu u vidu skijanja da i ne govorimo. Mi krecemo danas odmah posle posla! Ako moze neko da potvrdi da radi neki ski-rent, to bi bilo fantasticno! :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Puno priče i 10 skijaša.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Coffino///Odakle polazis??? Kad ides da idemo zajedno..Ja imam zimsku opremu na autu..Skijao bih subota i nedelja..Sad svi nesto eskiviraju a kukali da puste zicu.Niko da se javi 0695325001
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Velik pozdrav za skijase uzivajte narednih 2 dana u skijanju i lepom vremenu nekako smo uspeli da ubedimo skijaski savez da prosiri staze tacnije Pancic pripreme kompletan za pocetak 😄 . Aco Cacak velik pozdrav kao sto znas pred prvi maj stize zahladjenje i ocekujem da radi Duboka tj zica koja spaja sa Karamanom i stizemo iz NS barem nas 100 sigurno😉 .. mada tesko od strane skijaskog saveza da proradi lenj smo mi narod Ili gresim cekam vestiz za 28.4 i dolazim ⛷
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@koreste Jel nas ti žezaš ?! O ceni ski pass-a ispisani romani čoveče ! Pa kako znaš da pošalješ ovde komentar a ne znaš da uđeš u vesti ili ski info i pročitaš koliko je ?! ( 1500 din jednodnevni ...)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Staze su dobre, samo sto veje sneg ceo dan i nije bas prijatno sa voznju. Vise ljudi na zici, nego juce. Ko bude u prilici da skija sutra, pun pogodak!😉
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Samo napred :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@ aalborg- Mozes li nesto da napises o Gudauriju, kakvi su ti ukupni utisci, kako ga poredis sa Francuskim skijalistima sto se tice stizanja tamo, staza, kulture skijanja, smestaja, cena aranzmana, hrane, pica,...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)