Pada,pada, neka pada i treba da pada...;):D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)SNOW WWWWWW !!! !!!!!! !!! !!!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kratak info: od 1-6. decembra popust na ski pass je 70%.Topovi rade :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Mile prognoza- svaka ti cast. Bas si me dobro nasmejao. Ljudi moji, bice snega. Zima jos nije ni pocela. Veliki pozdrav za KimijaVB i Acu Cacak. Pozdrav za sve ljubitelje naseg prelepog Kopa.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)A zašto nema live kamera , vratite live kamere:D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stefane to je prema dugoročnoj prognozi RHMZ-a koja je da ti iskreno kažem u najmanju ruku vrlo nepouzdana,kada je prognoza za duži period od 5-6 dana.Oni nju ažuriraju svakog prvog i 15-og i ona je neki kao okvir vremena za narednih mesec dana,međutim to niko iole pouzdano ne može da prognozira jer su u pitanju veoma složeni procesi u atmosferi koji su teško predvidivi na neki duži rok.A postoje i doba godine kada je lakše ili pak teže davati prognoze,najteži peroiod za dugoročniju prognozu je Oktobar i mart jer se lome godišnja doba i vrlo je nestabilno vreme.Pozdrav tebi i svim posetiocima portala....;):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas bili prvi put,staze domaćinski sređene,kasnije posle podne pojavili se kupseri,dan prelep,sve u svemu EXTRA
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Divan prizor danas na stazama!:)Ima vise ljudi nego proslih dana i sve lepo radi.Sneg je malo omeksao, ali SS rade svoj posao.Sneg bi trebalo ocekivati krajem sledece nedelje, a obilnije padavine donosi druga polovina decembra.Sve u svemu ocekuje se jos jedna lepa sezona. Cim padne malo vise snega krece `zahuktavanje`. ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Буна зиуа. Ва рог са ми Спунети Даца у периоада 19-23 децембар партииле 7 Си 4б прије Фи десцхисе. ам цене в ацеаста периоада си ар фи пацат СА вин си са ну пот сцхиа. Мултумесц.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Realno fali jos koji dan sa minusom,na obe Duboke ima prilicno snega malo nedostaje na prelasku sa Pajinog presla ali bi se to relativno brzo popunilo uz prvi uslov...ako je verovati prognozama,to bi se moglo desiti do vikenda.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Opet je danas odlično skijanje. Stvarno treba iskoristiti ovaj period sa niskom vlažnošću i sunčanim i mirnim danima. Nema gužve skijanje odlično. Jeste da ne radi puno staza ali sa ovakvim snegom nekada je bolje skijanje i na par dobro spremljenih staza nego na celom skijalištu koje nosi jugo :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nisam nikakav meteorolog i slicno al pada sneg za novu godinu verujte mi :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kao sto sam reko pre 10tak dana nova godina Pancic Krst Malo jezero KG Mali karaman Masinac navijamo za Duboke svi :) ,a ostalo da otvore jos nesto bilo bi iznenadjenje veliko !
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Trenutno sam na Kop-u i jedino što mogu da kažem je,da staze koje su u funkciji i koje će da budu u funkciji od Četvrtka(malo jezero npr.) su odlično pripremljene i ono što je neverovatno,kako se sneg dobro drži ceo dan sa ovako visokim temperaturama. Budite bez brige,snega ima dovoljno na stazama koje rade.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)ljudi zar ne vidite da rade sve staze i da se ceka samo jos jedna da proradi pa da cena bude 100%. vuku vas za nos, pisao sam prosle godine...lupali minuse, sve bi takve lupnuo motkom u glavu da se opasulje, zbog nas koji imamo mozak. znaci vi sa minusima cekate jos jednu stazu i full cenu, mada nije lose ni ovo da rade sve sem jedne i 10% zajebancije hahaha.pozdrav za sve sa zdravim razunmom
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Skijali danas popodne na poludnevnu, staze koje rade su odlične s obzirom da prirodnog snega nema uopšte. Vreme fantastično, staze tvrde gužve nema. Krenuli smo iz BG sumnjajući u kvalitet skijanja ali smo pozitivno iznenadjeni Jedina zamerka je da realno ski pas ne bi trebalo da kosta više od 50% redovne cene ali za mene je važnije da je skijanje dobro nego da je pas jeftin a skijanje ne valja.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Koliko ovde ima onoga da komšiji crkne krava. Vi što radite za agenicje koje rade aranžmane za skijanje u inostranstvu prestanite da širite dezinformacije po infokopu. Necete prodati svoje aranzmane tako što pljujete Kopaonik na sve strane. Vode ima, ko jos normalan moze da pomisli da pri temperaturi koja je non stop u debelom plusu i danju i noću da pravi veštački sneg?!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Posle nove godine krece pravo skijanje! :) :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dolazim 9. gore i sve pohvale za trud za pripremu staza, jedino mi je zao sto se krcmar ne osnezava a lepo bi bilo da se poveze sa dubokama sad kad ih otvore...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Snow forecast u nedelju i ponedeljak predvidja 40cm! :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Padajte, padajte s'' neba bele zvezde... :) :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mislim da sutra ili prekosutra pustaju obe Duboke , osnezene su i pripremljene .
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Aco i Kimi su razgovarali - kako to važno zvuči, skoro svečano :) Hvala im i pozdrav svim skijašima!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ovih dana staze perfektne a danas užas izlomili smo se kao nikad ,sva sreća pa su prolazi često ovi da ravnaju marine i karaman pa smo koristili sto izravnaju malo staze ,cak sam sa malog karamana jurio za njima sve do dna KG-a ,valjda ce sutra poravnati to malo bolje ,staze u 9 ujutro su izgledale kao u 3 popodne ,ali dobro uvek ih iznenadi sneg :-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Kopaonik se obicno pokaze naknadno,nikad skoro u prvom udaru. Videcemo svi u narednim danima sta znaci visina iznad 1600-700m. Nadoknada stize i samo bez brige. Pozdrav ..:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Fenomenalna priprema skijalista. Nikad nije bilo bolje!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Lepo veje sad,ko ne veruje u nadoknadu neka gleda.;):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ledena kiša nije opcija, jer po beogradskoj sondaži temperatura iznad 1300-1400m pravilno opada sa visinom.Ali, kiša ili sneg ? Linija je jako, jako tanka. I što je još gore, po većini modela naginje na kišu, ako ne odamh sad na startu padavina kasnije uveče, onda svakako kasnije u drugom delu noći i sutra. Po većini modela snežna granica bi rasla sa nekih 1500m koliko je sada na oko 2000m.Sreća ili nesreća, padavine su ipak dosta otanjile večeras po modelima za taj prvi talas padavina koji nam sledi večeras.Trenutno je gore -1C, što se i uklapa u ovih trenutnih 1500m za snežnu granicu. Šta će biti kasnije kroz noć, zavisi od puno faktora, pre svega od jačine padavina u tom prvom talasu, koja bi intenzivnim padavinama držala granicu nižom nego što je daju modeli. Ponavljam, ipak, padavine su sada u zadnjem trenutku dosta otanjile, pa je ipak nešto verovatnije da će kiša nadvladati. Za kasnije,tj. sreda kasno uveče i noć na četvrtak nema brige, stiže jače zahlađenje i sneg sigurno pada, samo što se ne daju neke Bog zna kakve konkretnije padavine.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)U Vikend naselju,barem centralnom delu pada sneg,cisto informativno...;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sto bi rekao nas poznati glumac Nikola Simic u ulozi Mite Pantica:"ACO JE L'' MOZE OVO GO*NO MALO JACE?!" 😂(u nasem slucaju sneg). Takodje stizem 8. Sta ti Aco kazes za period od 8. do 15.? Evo vam da se podsetite https://youtu.be/3J9b-IW19gU na 2:28.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Stvarno ljudi imajte malo obzira prema Aci i Kimiju. Pa oni ovo sto rade je stvarno super. Pa ako i nekada nesto pogrese to svakako nije velika greska. Npr. pre neki dan na RTS-u je bila prognoza za Kopanik +7 a tada je bilo -1. Tada su ovi momci predvideli taj minus. A u rhmz-u su kanda nasi najveci strucnjaci za meteorologiju :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)A na Kopaoniku pada sneg :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)otvarajte 4, 4a i 4c bezobrazni jedni! sram vas bilo! ovo što radite prevršilo j svaku meru bezobrazluka i bahatosti. Tačno d čovek podnese tužbu za sticanje bez osnova, čisto zabave radi.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)I negativni komentari, pa neka su i maliciozni, su dobri, jer provociraju raspravu.Ovako će se forum svesti na pozdrave za Kimija i Acu...Nadam se da će staze izdržati narednih par dana, pa da se nadamo makar pristojnom skijanju krajem sledeće nedelje. Izgleda da temperature od četvrtka idu u debeli minus.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Aci sezonski ski pas znam da čitate ovo vi iz skijaskog saveza :-) :-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Vratismo se sa Kopaonika. Za vremenske uslove skijanje je bilo sasvim korektno, mada skijanja nikad dosta :DU subotu je GSS imao pune ruke posla :(. Nikad mi neće biti jasno zašto neki moraju voziti staze samo da se pokažu i prikažu. Ozbiljni skijaši ''stradaju'' izbegavajući početnike na zahtevnijim stazama (što zbog nagiba, a što zbog kvaliteta snega)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@bojan mitrovic O cemu pricas ti covece? Jesi li ti bio skoro na Kopaoniku ili prepricavas zenino iskustvo, koja je vodila decu na Kopaonik na jednodnevni izlet van sezone, kada nista ne radi, u hotel tipa Olge Dedijer!?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)hahahaha kakvi ljudi i kakve zene,malo pre procitah i ne mogu da verujem sta ljudi pisu i pitaju u vezi snega,dal ce,kada i koliko pasti?aco bolje ti je da padne sneg inace ovi ce ti suditi na pravdi boga sto ima vrlo malo snega na kopaoniku i sto je ovako toplo u januaru :-)...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bas fino kad ima 180cm zasto onda gledas nas kop na kamere. Dal da se pohvalis ili bije nostalgija sto nisi na kopaoniku.. pozdrav za skijase i ljubitelje ove planine koja se podvije pod kozu lako :-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)U sto marki da će zmaj i Shone na kraju ovog dopisivanja profurati ;D...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)bice pola metra novog snega za vikend!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Skijanje odlicno danas, mnogo bolje nego dana kad je bilo i po metar snega! Osnezavali su Krcmar i Gvozdac ceo dan...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ala pada :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ubedljivo najbolja kamera za posmatranje jačine snega je ona na Skituljku ! :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ništa osim ZATRPAVANjA nije bitno, idemooooooooo! :)))
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Vid lopatara na parkingu , viri mu samo njonjara i vrh lopate iz snega :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)zabrinuta mamadragisa mladenovic gilenecete pogresiti
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)zabrinuta mama, ja ti ne preporučujem instruktore već da, ukoliko znaš da skijaš sama naučiš dete da skija. Biće vam zabavno, bićete zajedno... Ovo kažem na osnovu svog iskustva, deca lako uče, nije im mnogo potrebno a i lično ne bih nikome poverila dete na planini. Naravno, ovo je samo moje mišljenje, verovatno se neko ne bi složio samnom.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Sledeći dani će biti "oni" dani. Sunce i dovoljan minus.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Goxi idi u Bulgariu,pusti nas koji dolazimo na KOP da uzivamo.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)