Braaaavo , cudi me da niste na ovom biznis forumu na Kopaoniku.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Gvozdac će tek da dobije svoj puni potencijal sledeće ski sezone jer su Skijališta dobila dozvolu za prosecanje novih staza na potezu između Vučka (Karamana) i Malog karamana.Izdato je Rešenje o lokacijskoj dozvoli za ski staze Gvozdac, 19c i 19d. Koje su tačno staze možete videti na master planu - padajući meni Skijalište/Master plan.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Tesko ili nemoguce se probiti iz vikend naselja. Zastoji kod Zoneda, kod Putnika, slajfovanje, zaglavljivanje. Upravo se vratio...Minimalan br zica pusten reda radi. Nista od skijanja danas, stvarno ekstremni uslovi, nikog ne treba kriviti. Preporuka: OBAVEZNO lanci danas za kola bez pogona na sve 4.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)JAKOV-Brate još snega do sutra popodne,vetar polako posustaje u toku noći,tako da će sutra da bude umeren.Moram reći svima da će ove godine biti najviše snega u poslednjih 15 godina.Kopaonik trenutno liči na onaj stari Kop s puno snega vejavicama i neprohodnim putevima.Ovo nije kraj sa snegom, biće pred sledeći vikend najverovatnije još lepog snega.Liči mi na skijanje za ĐURĐEVDAN.Veliki pozdrav.:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)pozdrav za sve forumase od off road tima sa kopaonika.. od jutros smo peglali dzipovima kroz sumu ka jarmu, nekim delom i puticem kojim idu sanke.. nije bilo vecih problema u sumi.. nakon izlaska iz iste na delu koji mi zovemo mali jaram, deo od marinih ka jarmu je imao smetove i preko 3m koje smo merili sondama.. tu se nasa avantura zavrsava i vratili se nazad.. sad pricamo sa policijom koja nas je zaustavila u centru i pitali nas za jacinu vitla..ako ne uspeju da iscupaju tabace sa marinih u akciju krecu dva difendera i ciroki sa vitlima.. iskreno jedva cekamo njihov poziv, ako ga bude :D pozdrav za sve sa nama prelepog i idilicnog i zatrpanog kopa uz pesmu:: Sneg je opet snezana :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kako mrzim nevaspitane roditelje koji izbace svoju decu u hodnik da bi se oni odmorili a onda nam ona mozak pomere! Bude te ujutru od 8 a popodne ne mozes da spavas od njih posle skijanja. Bezobrazluk!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@5ar sta ste uradili? da li ste otisli u srebrnac? upravo smo spustali sa kopa kamion za dostavu hrane koji je nenormalno proklizavao.. tu su dosle na red krute rude i dva dzipa :D pomazemo drugima a mi uzivamo. humanost na delu.. Poz sa kopa od off road tima :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dakle, da zakljucimo. Krivi su razmazeni Beogradjani koji hoce da skijaju dok oada sneg i duva vetar, zli vozaci koji ne znaju na 2 tocka i po ledu i bahato sa porodicama dolaze za Kop, kao i majka priroda jer je ove godine bilo malo snega, puno snega, malo vode, malo struje, mnogo vetra, mnogo toplo, mnogo hladno.... Vama je rodjaci MNOGO DOBRO uvek je neko drugi kriv. Znate onu o stidnim dlacicama....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Za one koji zele da uce skijanje, momentalno je najbolji lift na malom skijalistu u Brzecu iza Juniora. Za dolazak nisu potrebni ni lanci cene su 1000,oo din celodnevni, 800,00 poludnevni i nocni 600,00 din.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Skijanja ce biti i u aprilu,samo je upitan kvalitet snega...mozete ocekivati mali nocni mraz i staze koje ce drzati do 11h ali sa obzirom na mali broj skijasa skijanje je obicno solidno do 13h i obavezno je nanosenje marze na skije.Inace MK resort je obavezao sve zakupce lokala na rad do 17.04.tako da ce sve biti u funkciji,oni prave neke super povoljne pakete u saradnji sa Skijalistom i ski skolama,takvu sam informaciju juce cuo....ali bice i zvanicnih obavestenja.Rezime je da ce biti skijanja i za Uskrs sa ovakvom sneznom podlogom.Dobro nam dosli...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Što bi rekao Žarko Laušević, ceo dan prođe, prognoza nikada... Evo već dva dana niko da napiše utiske sa staze, je l uzivanje skijati il se mucite sa teskim ili bilo kakvim snegom... Aco tebi veliko hvala, ako imas vremena i treba da pomazes svima nama svojim prognozama (kvota u kladionici na tebe da ces da omasis prognozu je negde oko 1.05 - 1.06 ;)) ali dajte ljudi da se malo zabavljamo, pricajte sta ko radi dok skija, koje staze izbegavati, koje forsirati... Mislim da ja koji gledam kop preko web kamere imam vise utisaka o stazama nego ljudi koji su gore po stazama... Ne idem ja gore za vikend na seminar o meteorologiji već da se zezam na stazi, u kafani itd itd
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)hvala vam svima za ove lepe komentare i reci podrske.. radimo ono sto mislimo da je ispravno, a srce nam je puno kad ostali to podrzavaju.. samo to i umemo. veliki pozdrav za aco cacak, jovan76, mimaB i sve ostale forumase.. zivi i nasmejani uvek bili. pozdrav od OFF ROAD tima. :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)hvala vam svima na recima podrske. radimo ono sto je sigurno dobro, a usput pomazemo i drugima. srce nam se cepa zbog pogibije ove bebe od 5 dana. svaka cast herojima koju su otisli po nju, svaka cast na pozrtvovanju, ali Bog je rekao da mora da se zavrsi tako, na zalost. i dalje smo u kontaktu sa ljudima iz crvenog krsta, situacija u zavejanim delovima je mnogo bolja, drago nam je da sam i ja sa kolegama iz OFF ROAD tima bio deo tog desavanja i izbavio desetine ljudi.. zivi bili i uzivajte u svakom danu. svaki dan moze mnogo doneti, a jos vise odneti. pazite se ljudi i pomazite jedni drugima.. veliki pozdrav za sve forumase od OFF ROAD tima a poseban pozdrav za @aco cacak, jovan 76.. zivi bili :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Stigli veceras preko Brzeca, put je potpuno cist. Snega ima vise nego ikada, divno je. Sutra od 9 h skijanje, pa izvestaj sa staza. Aco, zelim ti brzo ozdravljenje i saljem bezbroj pozdrava :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@jovan 76 dobro dosli brate.. nadam se da ste dobro putovali.. raspored kakav je!? nemam pojma, zaribao sam opasno, bedak, dodjem malo na odmor i dva dana ne ustanem.. ako vaskrsnem sutra skijam pa ti saljem koordinate.. pogledaj oko 12 infokop.. i uvece za bg.. pozdrav za sve forumase.. zivi bili :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Temperatura jutros januarskih -11 uz sunce. Bice jutros ekstra skijanje :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nema razloga za brigu,snega će biti na Kopu još solidnog.:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco ne se.. prethodna dva dana je sneg nikakav, ponegde staze progledale, a verujem da i danas situacija nece biti bolja jer je vec plus i suncano! Realno jos sledeca nedelja i gotovo! Pozdrav svima
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Od jutros gledam kamere i ne mogu da se nadivim prizoru, kao da je januar a ne kraj marta. Svaka čast SS, ratraci rade punom parom ne bi li koliko toliko sredili staze jer sneg neprekidno pada, Kopaonik je divan a svi oni koji imaju priliku danas da budu tamo pravi su srećnici!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Sa izuzetkom narednog utorka,lepa nedelja za skijanje uz nove snezne padavine.NIKOLA SNEG POLAKO PRESTAJE U TOKU NAREDNE NOCI BRATE.Sutra usporavanje vetra i temperatura ceo dan u minusu,tako da ce uslovi biti dosta dobri.Pozdrav sa Kopa za sve ljubitelje ove predivne planine.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)SLOBO, ne s..i vise,i ne budi toliko iskompleksiran, za tvoju informaciju Beogradjana vise gotovo da i nema, oterale su ih iste takve selje-belje kao sto si i ti, takvi sada zive u Beogradu. Normalan svet je pobegao. Zato cuti i ne brukaj se vise.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Bruka i sramota za skijalista.HAjde popust za 50%, i neka i bude za radne dane (mada bi trebalo za sve dane), ali da pogase sve zice, pa cak da ne radi ni Duboka 1, ni Krcmar, to je stvarno bruka.Nekako bih uklopio od utorka do cetvrtka i ako radim, i dosao na Kopaonik ove ili sledece nedelje, ali sa ovim zicama hvala lepo. Idem da setam po Srbiji i uzivam u prolecu.Mozda bi mogli ovi iz SS-a da uzmu karolifere i da bar pocnu da otapaju sneg na mestima gde ga ima po metar, kako bar kad jos malo otopli Kopaonik ne bi bio sharen, vec ravnomerno otopljen.Ja ne dolazim.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Auuu koji sneeeeg :) ovako ne pamtim kad je padao :) bravo Aco care :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)SKUBIDOO-RADE-Od četvrtka petka očekuje se uspostavljanje anticiklonalnog polja na većim delom Evrope,što će usloviti stabilno vreme uz porast temperature.Na Kopu jutra sa slabijim mrazem a dnevne temperature 5-10c uz sve nižu vlažnost vazduha.Za sada to je to ipak se radi o vremenu za desetak dana u napred,kroz dva tri dana detaljnije.Niste me smorili jer za iskrene ljubitelje ove predivne planine uvek sam na raspolaganju, u okvirima svojih mogućnosti.Ovo će biti veličanstven kraj sezone,sa puno snega i sunca.Veliki pozdrav za sve forumaše i svako dobro vam želim!:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Svi koji neprestano kritikujete SS ste nerealni i preterujete. Prvo, žičare koje trenutno rade opslužuju sasvim dovoljan broj staza, na primer Duboka 1--ne radi žica ali se staza sređuje i možete njom da skijate. Bilo bi nerealno da sve žice rade za tako mali broj ljudi, ali je zato sve super povezano pa ovih 6-7 žičara opslužuje sigurno oko 15 staza. Pogledajte malo mapu a ne samo da kukate. Ko voli da skija, sada će na KOP-u zaista uživati jer se ne pruža često prilika da u aprilu bude minus i skoro 1,5 m snega.Oni koji kukaju, sigurno nisu na KOP-u već se dosađuju ispred monitora pa kritikuju bezveze.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozeraj u aprilu, hahhahahahah :))) Kao sto zmaj kaze, najveci pozing je kad su najvece guzve, sad u aprilu idu samo oni koji zaista vole skijanje i koji ne idu gore da bi se pekli na Suncu u kaficu pored staze...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Dr.House-Zaista nemaju cenu ove lepe reči koje su mi upućene.Težim uvek da dam sve od sebe,i kad pogrešim znam sigurno da mi nećete zameriti jer prognoza nebi bila prognoza već nešto što će se sigurno desiti.Svako dobro i ogroman pozdrav od Aca.:):):):):):):):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nedelja 9: 30. Suncana u savrsenom stanju. Svaka čast na pripremi. Nems ni leda ni kacamaka. Da covek ne poveruje da je 12. April. Hristos Vaskrse. Srecan Uskrs svima koji slave.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Hvala brate Bojane na podršci:)Veliki su izgledi da imamo još jednu zimsku epizodu na Kopu za sledeći vikend,i sam početak sledeće sedmice.Pre toga u četvrtak i petak dosta toplo za ovo doba godine.O ovome sam pričao pre nekoliko dana,da jedan ekstrem povlači drugi što je karakteristika vremena za prve dve dekade Aprila.Najverovatnije će se ostvariti i ono što sam rekao za još bar jedan solidan snežić pre kraja ove sezone na Kopu.Ogroman pozdrav za sve od Aca:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Prvo pozdrav za sve, a onda da poželim onima koji budu na kopu od subote da se pošteno naskijaju na kraju sezone.U subotu u toku prepodneva naoblačenje koje će prvo usloviti kratkotrajnu kišu koja će onda uz pad temperature i pojačani vetar severnih pravaca brzo preći u susnežicu i sneg,naravno prvo od Pančića pa sve niže,a prestanak padavina kasno u toku noći.Nedelja kratak predah a onda u ponedeljak posle podne ponovo sneg,prvo vlažan a u toku noći pad temperature,opet pojačan vetar severnih pravaca i solidan minus za ovo doba godine.Utorak i sreda promenljivo uz temperaturu ispod nule i povremeni sneg ili pljusak snega i naravno vetrovito,uglavnom umereni vetar severnih pravaca.Baš kako najavljujem ima sedam dana,da će neuobičajeno toplo vreme za ovo doba godine izmamiti novo zahlađenje i još snega na Kopu.Svako dobro svim forumašima:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Miloše-Brate,na Kopu sada trenutno duva pojačan jugozapadni vetar,pritisak polako opada što najavljuje padavine,večeras slabu kratkotrajnu kišicu a sutra u toku dana jače naoblačenje uz kišu i pad temperature pa će kiša brzo preći u susnežicu i sneg kao što sam i pre neki dan rekao,normalno prvo na Pančiću pa onda sve niže.Negde od podneva će početi da duva pojačan vetar severnih smerova,donoseći hladan vazduh koji će spustiti temperaturu u lep minus,tako da ćeš u nedelju moći da se skijaš do mile volje po novom snegu i temperaturi ispod nule.Sezonu završavaju znaš i sam,ja jedino što mogu je da ti poželim da se ovo kratko vreme nauživaš u skijanju a ostatak da uživaš u Aprilskoj zimi na Kopu.Svako dobro od Gospoda tebi i tvojima.Tu sam za svako tvoje pitanje. Veliki pozdrav od Aca:):):):):):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)svaka cast Aco.Ziv bio!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)DekiLi-Sve što bi ti rekao je u mom postu ispod.Hvala ti na razumevanju,to je bilo na stotine sati ispred kompa do duboko u noć.Da nisi se vratio slučajno starim putem Kraljevo Čačak negde oko 19 h?Najveći mogući pozdrav imaš od mene.:):):):):):):):):):):):):):):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Bilo bi lepo kada bi otvorili skijaliste i pustili zice u rad,skijasi bi dosli sigurno,,,Znate kako za otvaranje ski sezone u decembru,nije radilo nista skoro,snega nije bilo,ali kako stvari stoje sada snega ima 70 cm,ali problem je jedino u rukovodstvu skijalista i njihovom direktoru,kojem ocigledno nije do promocije Kopaonika i da bude posecen i za 1 Maj,mogli su cene ski karte da spuste,da srede staze i da objave na sajtu,kako ce biti sve staze otvorene na kojima bude dovoljno snega,ali znate kako opet da se kaze OVO JE SRBIJA,A TO SE KOD NAS U SRBIJI NECENI I NIKOME NIJE U INTERESU DA SKIJASI DOJU I DA SKIJAJU,,To bi u Austriji odma iskoristili i svi bi lepo uzivali....Ja mislim da bi bilo naj bolje da celo skijaliste sa stazama daju na koncesiju i da vode ljudi koji se u to razumeju i da bi odavno bile uradjene dve gondole na celom Kopaoniku,a Brzece i vikend naselje bilo bi puno sa turistima i svi bi bili zadovoljni....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Večeras moguće da pada malo sneg na Kopu.:)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pajo brate, neka si im rekao, pa stvarno su neumorni, a osecam da ovi sto stalno pitaju i pametuju u stvari nisu ni bili na skijanju, mozda su pocetnici u skijanju, ono kao skijali su prosle godine prvi put u Austriji ili Francuskoj pa sad pametuju kako kopaonik ne valja. Ajde bre ljudi, zavrsena je sezona, o kakvom skijanju pricate? Smorili ste vise i Acu glupim pitanjima, doslo je prolece, nema vise skijanja, pogledajte malo kamere.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)EDITA-kopaonik je planina sa dušom.Dušu Kopaonika čine njegovi ljubitelji i posetioci kojih je sve više.Hvala ti za pohvale,a ja ti želim svako dobro,pa sledeće sezone da dođeš obavezno gore,i da uživaš u toj čarobnoj planini.:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Svaki dan ''''svratim'''' ovde da obiđem KOP i pogledam kamere. Po meni je danas divan dan, izmaglica, skoro da nema vetra, pravo vreme da se čovek prošeta u prirodi i nadiše svežeg vazduha a i psihički odmori.Aco, izgleda da smo ovde samo ti i ja. ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Cccccc.Vidim ja da ce biti ludilo od novembra.Zalet ce se hvatati vec od druge polovine oktobra.Dve godine sam odolevao da se javim na sajt da komentarisem i onda se upecah i sad smo tu gde smo.Neverovatni ste kao i ova planina,a meni nema druge vec da budem sa vama jer ste mi dragi kao da vas znam godinama.:):):)Svako dobro vam zelim i tu sam sa vama ....
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav za Acu kralja, čuvara Kopa u letnjem periodu. :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Veliki pozdrav za sve dobre ljude i sve forumase. Upravo citam na facebook stranici hop na kop da se 5.6.2015. godine organizuje ciscenje Kopaonika. Hajmo ljudi da se okupimo i odradimo nesto za dobrobit nase planine, planine na koji svi rado idemo. Putujem 4 juna sa drugarima iz PFF ROAD tima gore na Kop i svakako sam tamo da se pridruzimo i da se maksimalno stavimo na raspolaganje i sa terenskim vozilima i sa ljudstvom za fizicki rad. Mozemo mi to, uspecemo da sredimo nasu predivnu planinu. Javljam se posle duzeg vremena zato sto smo imali turu po planinama Evrope i videli smo sta pre svega znaci kultura i sta znaci " udruzimo se" i uradimo nesto, i da ne kukamo vise. Sad je prilika. Veliki pozdrav za starog dobrog prijatelja aco cacak i za jovan76. Veliki pozdrav od OFF ROAD tima Srbija. Ziveli :-)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Na Kopaoniku od ponedeljka počinje dosta svež period vremena sa najvišim temeraturama do 10c dok na Pančiću neće prelaziti 8c.Za očekivati je da u vedrim noćima imamo prve slane i temperature oko ili malo ispod nule.Pozdrav od Aca koji vas poziva na okup.:):):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Mirise na sneg! 😉
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Vlado, volim te!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)ACO, KIMI OGLASAVAJTE SEEEEEEEEEEEEEEEE:''(:''(:''(:''(:''(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Dok se ne oglase Aca i Kimi pogledajte naš meteogram za Kopaonik koji predviđa 14mm kiše i 20mm snegaLink >>>
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Prelepo,
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ljudi uplatio sam smeštaj za ski-opening,ako bude bilo snega sve Vas vodim u Camelot na Kopu na rebarca...OBEĆAVAM!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zivi bili pa videli. Ne bih se iznenadio da pocne Karaman Greben vec za ovaj vikend. Samo da napada dobro do 03.12 a za pre ako bude bude...nije ni bitno.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja sam odavno govorio da slušate Lea, čovek je bio nepogrešiv :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)