@ OggiKupio ja, sve funkcioniše savršeno. Kupiš online, (5% popusta) na mejl dobiješ potrvdu i odštampaš na automatu (ima u Beosportu, BeoShopping centar u BG-u, ne znam gde još ima)Da li je neko išao ovih dana kolima i u kakvom je stanju put na deonici Brus - Brzeće - Kop preko autoputa?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Drugari,molim za informaciju o stanju na skijalištu i da li je velika gužva na stazama?Sudeći po kamerama, rekao bih da je veliki broj skijaša i da se dugo čeka na KG, Marinim vodama, Centru...a najviše me zanimaju Krčmar i Gvozdac....Još sam u dilemi da li da dodjem odmah ili da odložim za naredne dane, kada prodju praznici i školski raspust.Hvala unapred, uživajte na našem lepom Kopu i srećno vam skijanje!!! 😀⛷️
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-27)Vld Ne radi večeras kgb zbog sankanja, samo je Pancic za skijaše operativan
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Preko Raške nisu potrebni lanci
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@MCOve brojeve sam našao na sajtu jednog hotela (nisam siguran da su 100% tačni):AMSS Kopaonik: 036/79 11 72AMSS Aleksandrovac: 037/355 21 45AMSS Novi Pazar: 020/31 74 82AMSS: 1987
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)MC - 037823003, punkt Brzeće, ako nije promenjen.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zima kao da tek sad krece :) 😁😇 Stizem 20 marta nikako ranije
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Управо стигли преко Руднице. Пут је чист, али има магле. Срећан пут!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav drugari, Zanima me gde bih mogao da ostavim skije za servis? Ako moze preporuka, gde rade profesionalno servis skija? Hvala unapred 👍
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Idi čoveče ako ti se više dopada i skijaj na Kanin - Sella Nevea stazama i pusti nas koji VOLIMO Kopaonik da skijamo na tako dobrom i nesavršenom skijalištu.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-32)@RobosrbJa bio u Les 2 Alpes pre par godina i gazili su mi skije. Doduše, samo na ponekim žicama, jer je retko gde bila gužva. Ali nije da je nigde nema, ima i tamo uskih grla. Svakako je bolje skijalište, ali s obzirom da sam omatoreo, i da nisam neki zahtevan skijaš, više mi prija vikend skijanje, tako da Kop dobro dodje. Ali ove godine nijednom ne odoh, ove gužve me odvraćaju, jedino u aprilu ako ugrabim nešto.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima malo snega na putu, ali ne trebaju lanci.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@macka NSSvake godine, radi do kraja marta standardno, pa se posle produžava sezona, u zavisnosti od vremenskih uslova.2021. godine se skijalo i za 1. maj.I ove godine možeš samo tako da računaš - do kraja marta sigurno, a posle kako bude.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)moze li neko da napise da li su se smanjile guzve na stazama,ceka li se i dalje puno u centru ? hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@Loco E druze,nasmeja me.Bas smo juce vozili Belu reku.Sva prepuna ledenih hupsera,razrovana,preteska.To bih samo neprijatelju preporucio,a vozio sam Sashe u Tinju,ako si cuo.Bas treba biti loco I patiti se na njoj.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Luis NazarioZa dobro skijanje još ovaj vikend i to je to. Bilo je dana, samo ko se kako organizovao. Konkretno ja ovog vikenda završavam sezonu. 18 dana, dosta je.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nadam se da ce ovaj sneg da izdrzi do 1 maja, da puste bar karaman.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Zamisli treba neko da radi za vikend . Zna se kako se to placa ili u nasoj drzavi svi rade onako za rodjaka .? Pa svi radimo za platu ne za klikere i vikendom i za praznike ..?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Da li postoji neko normalan da odgovara na pitanja ljudi zasto samo Karaman i Krst zasto nisu dodali makar Pancic ili vezu sa Dubokom.. i zasto otvaranje tek 22.4 ..?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Vaze sezonski i 10 u sezoni.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)bilo bi atraktivno da SS napravi akciju za vikend skijanje u kupacim kostimima i dovede promoterke 😀🏆❤️
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja ne mogu da verujem da neko postavlja pitanje skijanja posle desetog aprila. Svi da dodjete, ne bi vas bilo 15. To bi bilo kao da pekara napravi 1000 vekni hleba, a ima kupce za tri. Ako vam se skija popnite se lepo gore i skijajte. Ko normalan ce da otvori skijaliste za desetoro ljudi u aprilu. Samo ekonomski samoubica. Jedva cekam da vidim koliko ce ih biti za praznike. Ne lozite se.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Ako nocas padne sneg otvarate staze sutra ..?😁
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jako mi je teško dok ovo čitam, kakav bezobrazluk. Ljudi, zato obavezno dobar advokat da pogleda svaki kupoprodajni ugovor, morate znati šta kupujete i koje su eventualne posledice nedostataka koje nekretnina ima. Bitno da su agencije napravile nauku od toga da okače oglas na internet i uzmu masnu proviziju a pravna pomoć za kupce je u drugom planu.Samo udruženo i javite ovo svim medijima, valjda će neko objaviti.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Ledenjak Zanima me, tamo gde zivis, kako placas javnu rasvetu, odrzavanje puteva, ciscenje snega oko tvoje zgrade i sire ? Da li ti stize neka posebna uplatnica, objasni malo... ?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Stevs,ili si se nešto ulenjio ili se ništa ne dešava od radova na skijalištu.Ajde napiši i nešto lepo što zanima skijaše a ne samo loše vesti, koje čitamo o prekomernoj izgradnji objekata...Šta se dešava sa Belim rekama (osnežavanje i nova staza), ima li šta od najavljenih novih instalacija Pančić i Mali Karaman...?Hvala unapred
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li neko zna sta je s kamerama iz Vikend naselja?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)hopkop (Android)Valjda se čeka formiranje vlade
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Drustvo, znate li gde se moze kupiti neki sundjerasti ili gel umetak za potkolenice? Prosle sezone sam imao zuljotine od pancerica na cevanicama nakon skijanja. Unapred hvala!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Da li neko zna hoce li Konaci raditi ove godine? Ne mogu nista u njima da bukiram.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Zdravo svima! Moze li preporuka za SPA centar na kopaoniku?unapred hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)To blokiranje nece bas ici od ruke u najavi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Sale99, miting i kontra-miting, tako treba. Izgleda da se to u Konacima ozbiljno zakuvalo.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zato svima savetujem da dodju u Brzece. Za razliku od centra u Brzece nece biti blokada puta. I gondola vozi, iz Vikned naselja morate da se kolima snalazite po onom urbanistickom haosu.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Do centra ce i da dodju, samo ce malo teze nazad:)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li neko ima info kada bi mogle da se ocekuju neke ozbiljnije padavine?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav za sve dobre ljude i ljubitelje Kopa-a! 🙂 Poseban pozdrav za Aca, našeg najpouzdanijeg prognozera, koji nas uvijek obraduje lepim prognozama(najavi snega)😀 Aco, nesto nam se smeši od nedelje veče, koliko vidim, grešim li? Može li to biti početak perioda od koga više necemo brinuti o visini snega na nasem divnom Kopaoniku?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zvanicno : Konaci opet rade i nastavljaju rad u nadamo se uspesnoj sezoni 😊
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Zupljanin (Android)Kopaonik je naš najbolji i jedini ski centar,Tornik i Stara planina teško da mogu se nazovu ski centrima.I da ima skijanja i to dobrog samo treba vešto izabrati termine kada nije raspust i kada nisu praznici.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Vreme je da se ozbiljno razmisli o datumu otvaranja. Ovo je prerano.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nije toliko problem temperatura već jugo koji najavljuju. Odavno nije bio toliko dominantan u ovom periodu. Ako najave budu tačne nema normalnog skijanja pre januara
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Lange Tacno je da je na kopu pokriveno preko 90% staza vestackim osnezavanjem Razlog zasto ne radi sistem na ostalim stazama je taj sto se na Kopaoniku osnezava po prioritetima, koji su godinama unazad ustaljeni odredjenim redosledom.To je zato sto sistem nema kapaciteta da radi na celom skijalistu.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ne mogu da verujem. Ja idem na Kopaonik a radi samo Karaman Greben:o. Molim vas napravite lazni sneg:''(>:(>:(.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)vidim Krvavec radi,Bansko i radi i ne,zavisi od visine,Zlatibor i Divčibare nije vredno spominjati,uglavnom mrka kapa
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Kako sad stvari stoje po prognozi nema prirodnog snega u najavi još 10 ak dana. Aco Čačak uliva optimizam svojom pozitivnošću mogućim padavinama pred kraj godine i hvala na tome,znači. Ali pitanje je za upućene ,ako neko zna, prioritet osnežavanja i ako ne padne prirodni sneg na kojim stazama će moći da se skija samo na veštaku.Nadam se barem ovo osnovno(Karaman,Krst i Jezero) plus bar još Pančići i Duboke. Ostaje nada da će ipak da grune kao i u par prethodnih godina u zadnjem momentu pred Novu godinu i da Kop neće izneveriti.... Pozdrav svima
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@-scchhh Vazsusnom linijom od kopa do krvaveca je 600km. Takođe i reljef Slovenije tog dela Srbije je vrlo različit. Ako to tebi nije dovoljno velika razlika... BTW, pogledaj razliku između krvaveca i dolomita: 200 km vazdušnom linijom a razlika u količini snega još veća. I ne, na krvavu ne radi uopšte veliki broj staza. Pola žičara i trećina staza.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)@DaxyPa, pošto ne možeš da skontaš sam, da ti pojasnim:SS već i bez tvoje intervencije osnežavaju kad god je to moguće. Jer postoje određeni uslovi u pogledu temperature i vlažnosti vazduha, o kojima ti izgleda malo ili ništa ne znaš, iako npr. Aco Čačak priča o tome godinama.Na Kopaoniku možeš sa ovakvim uslovima da osnežavaš od jutra do sutra, neće biti ništa bolje. A ako se istroši akumulirana voda da bi se prskao veštak koji se otopi preko noći, da bi "stručnjaci" poput tebe videli kako pršti belo, i bili zadovoljeni - sutra kad budu dobri uslovi za osnežavanje, imaće šipak veštačkog snega. Lol, da, Krvavec radi normalno, sa trećinom staza i polovinom instalacija. Ljudi poput tebe me oduševljavaju, pošalješ im zvaničan podatak, sa zvaničnog sajta skijališta Krvavec, i oni znaju bolje. Jbt, dal je realno da neko toliko odvojen od stvarnosti. Evo ti i današnji izveštaj:https://www.rtc-krvavec.si/en/ 9 od 26 staza, 6 od 13 instalacija.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)@Divlja Trešnja Kopaonik i Krvavec su dva različita sveta. Krvavec ima maltene samo jednu-dve staze za početnike, na Kopaoniku mnogo veći izbor blagih staza. Na Krvavec u manja gužva doduše.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Postovana - i, Krvavec Vam bas i nije za skijanje pocetnika, vecina staza je ipak malo zahtevnije. Sto se tice Austrije evo Vam jedan koristan portal gde bukvalno mozete sve videti, koliko snega gde ima, koje staze rade cene ski passa, smestaja, mapa skijalista. Pokrivena je cela Austrija, kao i Italija, Svajcarka, Slovenija, Francuska.. https://hr.bergfex.com/oesterreich/schneewerte/
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel ima neko od starih forumaša da se seća, da li je ikada bilo zime bez snega na Kopu? Takođe, da li iko zna kad je najkasnije stigao sneg?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)