Otvorite jos koju stazu za vikend bice ljudi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne brinite...nema teorije zavere. to je SMOKE sistem koji se ugradjuje na avione i obično služi za aeromitinzima za efekte samog programa letenje odredjenog aviona...Znači, nije otrovno, nema nikakvih efekata osim vizualnog na posmatrače....
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Ala pada
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Aco čačak , malo si pretarao sa oprastanjem, kao da Kopaonik ne postoji tokom proleca, leta, jeseni :) Za prave ljubitelje prirode i planine, to je mozda jos i lepsi period. Preporucujem svim skijasima koji misle da Kop postoji samo zimi, da mu daju sansu i u drugim godisnjim dobima, prijatno ce se iznenaditi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Znam da je i te kako neisplativo raditi na dalje, ali Ljevnajic je drzao sezonu skoro pa do poslednjeg cm snega i tako je bilo godinama. A sada snega u odnosu na datum ima vise u ne znam koliko prethodnih godina. Da li je to bilo zbog njega zapravo je apsolutno nebitno, samo konstatujem. I bas nista ne prejudiciram, samo moje licno zapazanje. Pozdrav svima, bila je ovo odlicna sezona.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Petrovic cela poenta gondole je da se rastereti centar kakvo spustanje u dolinu sportova
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Skijališta Srbije su trebala da zatvore sve žičare osim Karaman Grebena, Pančića, Krsta i Malog jezera. Nema gužve, ceo dan vozite jednu stazu i na taj način usavršavate tehniku. Profesionalci voze isključivo jednu stazu, nikada ne menjaju.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)Vidis da se topi i da je sve progledalo, nece ga biti ni za 1. maj
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Jutros na RTS-u, je bio direktor skijalista Srbije.Kaze da ce za 1 maj raditi,karaman,pancic i krst.Nije doveo u pitanje otvaranje skijalista.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Hvala puno VL na iscrpnom odgovoru. Znači mi baš.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da je Severina danas na Kopu, mogla je da peva "Videla sam sneg u Junu"...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Nikola654321 😂😂😂 Nije mogla samo to... Pored, "Videla sam sneg u maju", moze i "Videla sam grad bez ljudi"
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)Zdravo svima,Zna li se nešto o parkingu ovog leta, gde parkirati auto u centru i koje su cene. Ima li besplatnog parkinga i gde?Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Besplatan je svuda
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)freerider (iOS)Čudi me da ta informacija/vest, jos nije plasirana u medije, to mi je jako čudno.Na prvom mestu je to poltička odluka, pa onda sve ostalo.Vlast želi da napravi balans, sa jedne strane planine je pomogla opštini Brus, pa je centrala sa druge strane planine, ostala iznenadjena i uvredjena, pa se sada projekat Treske vadi iz fioke, da svi budu zadovoljni.Raška je odavno donela sve šta treba u vezi projekta, ali nikada nije imala prioritet u vladi, odnosno nije imala nikoga da pogura sredstva iz budzeta.Sada kao znamo, živimo u zlatnom dobu:)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ovaj bus mi mogao da se pomeri sa parkiralilšta namenjenog za automobile! Svuda samo drskost i bezobrazluk!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Koliko vidim sva parking mesta su popunjena ...Verovatno ima mesta u garaži ...Šta če biti tek u sezoni ...Mislim da je heliodrom neophodan kao i aerodrom negde u krugu cca do 50,70 km ...Ovo sa automobilima je prevazidjeno...Ajd'' budite mi srećni i zdravi ...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Zasto Viceroy hotel nije ustupio neku kameru sa pogledom na dolinu sportova? Ili Zoned...svejedno?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Beli se beli naš beli biseru!!!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@Robosrb potpuno se slazem, ja prvi bih hteo da vozim krcmar ili gvozdac na otvaranju, ali znam da od toga nema ''leba, pa i ne pitam. prozivaju me ovde neki koji izgleda ceo zivot provedose na kopaniku, a ne kapiraju kako se snezna baza formira i koliko joj je vremena potrebno.bilo kako bilo, bitno je da sneg roka i da je minus da mogu da rade masine, sta bude za otvaranje bice, pa onda cekamo bozic da vozimo pola metra prsica nadam se ;D
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Danas treba da se svi molimo i nadamo da na današnjoj sednici Kriznog Štaba epidemiolozi koji članovi Kriznog Štaba ne uvedu kovid propusnice za Skijališta to jest da uz kupovinu ski pasa će biti potrebna validna kovid propusnica ako uvedu kovid propusnice za Skijališta
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)A ja se nadam ako uvedu da kada ti dodjes na Kop.izgubis svoju propusnicu i skijanje ti propadne.Inace ja sam se vakcinisao posla radi i druzim se sa nevakcinisanim.Pozdrav svim Skijasima i neplasite se.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Skijalista su obezbedila za ovu sezonu i testiranje i vakcinaciju na Kopaoniku ko zeli,mislim da ce biti u ambulanti na putu kod garaze,nisam siguran ,imate u vestima.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Na malom karamanu su pušteni topovi u rad. Vidi se na kameri sa skituljka. Možda bude nesto do nedeljeninis te staze. Šta je sa kamerom koja je davala sliku sa prolaza tanjira na malom karamanu? Nema je više?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Kako je tuzno gledati ovo lepo vreme puno snega a skijaliste ne radi danas. Sutra sva sreca nema padavina u prvom delu dana, ali jaci vetar mozda pokvari udobnost.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li je danasnje skijanje potrebno otici po skipas do nekog od prodajnih mesta ili su rampe na pocetku zicara otvorene? I da li je i nocno besplatno danas? Srecan pocetak skijaske sezone svima koji je slave! Pozz
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pozdrav, zna li neko koliko kosta taksi od naselja do centra? Dolazim sa bebom pa ne bih da idem ski busom.hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Molim odgovor na prosto pitanje. Zasto se zove ski open ako samo pustite par staza 2 dana i posle ne radi nista iako snega ima i prodajete ski pas po punoj ceni kao da radi sve na planini. I zasto ne iskoristite vremenske prilike da zivi skijaliste i turizam hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@sh Imas dobru informaciju. Ne radi do 24.12 Nadjes na forumu pod nickom "stevs" odgovore i uglavnom vec imas napisano ono sto si pomislio da pitas,a tacniju informaciju ti ne moze niko dati.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nemanja kop (iOS)Imas odlican restoran "Velez" u Josanickoj Banji. Moja preporuka za filete dimljene pastrmke.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Zmaj Da ti se ne sviđa, i nekako, ali reći da nije ni u 10 najboljih, diskvalifikuje tvoje mišljenje kao relevantno na bilo koju temu u vezi sa skijanjem. Evo još malo snobizma iskočilo "skijam od 1993."... koga druže briga koliko dugo skijaš, kad pričaš gluposti. P.S. evo, proradio vam danas Krčmar, ajd sutra svi na skijanje.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Robosrb(Android) Zemljače ja sam ti u prethodnom komentaru dao jasne parametre kao argument mišljenja, dok ti etiketiraš ličnost šta više, i vređaš u obe poruke, čoveka koga ne poznaješ, samo zbog jednog argumentovanog mišljenja... Eto ti ga Krčmar, proradio, pa ga vozi do mile volje. I ja sam ga danas jednom odvozao, da bih se zagrejao malo na žici toj sa kabinom :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li se neko spustao ovih dana niz Belu Reku 2 stazom do medjustanice?...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Neko je pitao za vreme. Najavljuju od subote 4 puna dana sa pojacanim juznim vetrom, i uz plus i preko noci. Ako prezivi bar 30cm od ovih 90cm bice extra. Sta ce biti od 01.01. to je sve nesigurno.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-27)Danas smo se izradili spustili smo se niz Knezevske Bare nama je bilo lepo. Kad smo stigli na kraju nisu radili tanjiri da bih se vratili na karamen greben !! Morali smo niz Duboke da se spustamo a nama i ne ide toliko teske staze. Namucili smo se dok smo silazili pa smo morali na zicari da se popnemo na pancicev vrh a tamo je bila magla da se ubije. Kakve muke…
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-45)@Robosrb Ledenice, malo jezero, 3 crvene duboke, crna duboka, sve staze na gobelji osim onog cirkusa što šu krstili freeride, a nije ni freeride a nije ni staza, nova staza za duboku 2 sa karaman, (čini mi se br 21), pančić 4 i 4a. Eto ti barem 12-13 nabrojanih. Moje lično mišljenje, po osnovu meni bitnih objektivnih i opipljivih parametara (širina, pristup, bez kontra nagiba, konzistentnost...)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Smarate sa diskusijom šta je bolje. Kakva je situacija sa vodom? Treba da krenemo gore sa malom decom i baš ne bismo da jurimo vodu.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Može li neko da napise kakva je situacija sa brojem ljudi u odnosu na poslu godinu.. više ili manje? Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas zamenjene skije Rossignol i Volkl ispred kafića na Sunčanoj dolini. Ako se neko prepozna neka se javi na broj 063456221
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Koji je razlog da tanjir mali Karaman ne radi? Čini ki se da je radio oko nove godine.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li ljudima iz SS uopšte znače komentari ljudi o gužvama i učestalim kvarovima na žicama? Jel ste bar sad na radnom mestu i trudite se da sutra sve bude ok. Verovatno vas bas briga. O svemu ovome trebalo bi da vode računa i nadležna ministarstva.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Radi li olga dedijer ove zime?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@IkaJer nema svrhe tabati ih ujutru. Potrebno je vreme da se utabani sneg "veže" i površina staze postane kompaktna. Ako ih utabaju ujutru, prvi prolasci stazom ima da rastresu sneg i biće za pola sata kao da nije ni tabano. A to tabanje košta vremena i nafte.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zbog gužve i prekida rada pojedinih zočara/ski liftova - skijanje postaje nepodnosljivo. Ima li ko krplje za rentiranje (i cena me zanima)? Prošle sezone ih je bilo samo u 2 ski renta, nikad slobodne, a cena ista kao komplet ski opreme za dan...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Alex,ako me sećanje ne vara, pri brzini 17 m/s ili 61 km/h žičare prestaju sa radom, navodno novije instalacije mogu da izdrže i jači vetar, dok se tanjiri i sidra gase, odnosno ni ne puštaju u pogon ako je vetar preko 17 m/s. Na svaka dva do tri sata ljudi iz SS mere brzinu vetra na vrhovima pa ako vetar oslabi uključuju žice.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Munjo, sve se ovo moze resiti na kraju sezone pocetkom aprila😬
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Evo skijasice ti znas nesto znala bi da mozes online da kupis ski pass sa 5% popusta
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)Postoji provera ski pasa gde god pogledas ! Monitor... nzm da li ovi novi znaju
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@munja Iskreno teško obe sezone, na leto bi mogli da postave sistem za osnežavanje i da staze ociste od stena rastinja i svega, taman bi bile staze spremen za sledecu sezonu
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Poz Aco, koje su tvoje prognoze za ovaj vikend?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)