@Suri Nije se desilo pre, na samoj rampi, lift se nije iskljucio i tanjir je devojcicu bukvalno bacio na stub.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas ne radi ni 10% staza,a na povracaj ski passa od skijalista srbije ni ne racunamo zbog opstih uslova ugovora.. Jel zna neko kakva je situacija po drugim skijalistima u evropi po tom pitanju, jel vraca neko pare u slucaju losih vremenskih uslova ili jednostavno zbog odustajanja od koriscenja? Poz svima
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Na zvanicnom sajtu skijalista Srbije i na mapi koja je tamo prikazana ,kao postojeca staza sa pripadajucim zicom tipa sidro koje ide uz nju je prikazana 4 E .......... To bi trebalo da je sidro koje je sa gvosca prebaceno na lokaciju ka Vikend naselju. Da li je neko vozio tu stazu? Da li se zna da li je uopste aktivna. To koje tacke u vikend naselju se pruza ta staza ? Stevs molio bih te za neke informacije na ovu temu ukoliko ih imas , jer koliko vidim staza i zica po informaciji iz skijalista postoje i u funkciji su.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dodatak. Da li može infokop da dođe do informacije zašto žičare ne rade? Skijam na Kopaoniku 32 godine i bilo je i mnogo gorih vremenskih prilika pa su žira radile. Ne sve ali mnogo više nego sada. Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@Lesa (Android) Kažete kod Čardaka može da se prekonačiti za 1000 din?Gde je to konačište?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ili je neko urgirao ili su shvatili pa su postavili zabranu za novu stazu na Gvozcu odmah napočetku. Danas opet magla i vetar u višim delovima.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Upravu si Una,ugostiteljski objekti ne mogu biti pausalci,sama sifra delatnosti im ne dozvoljav.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Sve je ok osim Gobelje. Vetar je bas pojacao tamo.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@mikica Nisi prepoznao salu, a ni ispratio pricu, pa si tako reagovao.@Aleksa je napravio salu, da se samo ceka pitanje, da li trebaju lanci, pa sam se na to nadovezao i postavio to pitanje.Naravno da trebaju lanci i da se treba ponasati odgovorno.Svako dobro ti zelim @mikica.Pozdrav
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@stevs Svaka cast momcima
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Isto mi se desilo pre dve godine. Dva dana pauze i posle skijala, nisam ni znala da sam slomila prst dok se nisam vratila u ns. Nisam nikakav gips nosila (mali prst je bio u pitanju) i sve je lepo zaraslo za mesec i po dana.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Totalno zakrceno sa autobusima ka kopu, redovi i čekanje
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Do 31.03 nece raditi komplet skijaliste, sve da najave sneg do avgusta i da ga ima metar i po na stazama. Ako bude korektan mart, mislim da ce krenuti najkasnije do 20.03.da polako gase Gobelje ka centru.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Da li je neko išao popodne od Sunčanih vrhova ka Brzeću? Kakav je put?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ajmo svi da tražimo povrat Refindaciju napravimo. Svi na blagajnu juriš!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Mi idemo prekk Josanicke banje,put je dobar a priroda savrsena 😀
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Borderu, ne znam gde li si to bordao da su ti staze tako popustile. Ja cele ove sedmice nisam video boljeg snega i boljih staza igde. Ima tu i tamo poneki hupsercic, a bez njih bi skijanje bilo dosadno. A moram da osgovorim i onom "talijanu" idi ti u italiju i uzivaj, ali i pisi na njihovim forumima a ne na ovom.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Koliko vidim od 16 do 23 kada sam na Kopu bi trebalo biti dobrih uslova za skijanje. Nadam se da ce skijaliste raditi punim kapacitetom jer ja bez Gobelje ne mogu zamisliti boravak na Kopu :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)20.marta je radilo skoro sve cini mi se. Iskljucili su Gobelju relej. Mart je isto poceo toplo, pa se prognoza promenila i bilo je dosta minusa, pa i snega. Ova sled.nedelja je kljucna jer ce biti bar 5 dana veci plus i juga, pa bi po nekoj logici stvari nedelja posle ove trebala da bude zimna ponovo. Ja sam mislio da dodjem od utorka do petka, ali kad u prognozi pise 9, znaci da ce biti bar 12, a u nizim delovima skijalista i toplije. Snega ima van staze i bice ga bar do aprila, ali drugo je sneg na stazi i njegov kvalitet uprkos dobrom pripremanju istih.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Slažem se sa Acinim komentarom... Čak I na gobelji radi tanjir i nije ni tamo loše ako neko baš želi da ode. Jedina šteta je što su i gvozdac zatvorili. Ostalo što je otvoreno je sasvim pristojno, naročito do 12h i mislim da će do nedelje sigurno tako i ostati pa ko hoće može da uhvati zadnji vikend. Uz sve to staze su prazne o je uživanje pravo. Uglavnom bolje nego što sam očekivao.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Možda jer ne voze auto od 10000-100000evra😂. A problem je jer ljudi plaćaju i da bi izašli iz nazovi NP. A mnogi ostaju duže od sedam dana.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zna li neko?Da li je to došlo do smene direktora Jat apartmana? Šta se desilo? Bio je muškarac, a sada neka žena.I neki radnici su, izgleda, otpušteni...Bila bih zahvalna, ukoliko neko ima bilo kakvu informaciju.Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Da li cemo biti u prilici da procitamo neki izvestaj o letnjoj stazi, tj. da li se ta investicija isplatila i koliko je bila koriscena ? Da li je najstrmiji deo Krcmara prosiren ili je tu zadrzana postojeca trasa? Ne mogu sa fotografija da zakljucim gde je spoj stare i nove staze. Hvala!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Boki Prvi ski open je prvi vikend decembra, o samom pocetku rada skijalista zavisi oce biti snega, ja bar mislim da ce sigurno poceti u toj prvoj decembarskoj nedelji
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aj da drzimo pesnice trenutnoj prognozi, kaze oko 30. ide dobar minus :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Božo, U svakom slučaju si u pravu, svi mu koji smo uzeli Ski pasa tog tipa smo oštećeni. Mislim da se ovo ponavlja prošla ski sezona... Mislim da treba da se pošalje peticija Skijalištima kako bi ispravili gresku/propust.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zna li neko šta se obično dešava posle openinga. Da li radi neka žičara ili se čeka sledeći vikend. Ima li smisla doći od ponedeljka? Snimci od prošle godine u tom periodu su fantastični
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nadam se da ce sa najavljenim snegom pustiti Pancicev 4b i Mali Karaman..
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Temperature su fejk, bice to sve sneg :D bozezdravlja sto bi rekli, zivi bili pa videli! ;)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Neće
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@drak:Trenutna temperatura (ponoć) je 7.7C na hidmet stanici na Sunčanoj dolini. Jedino što koliko toliko spašava ovaj sneg je vlažnost od 29%.Link >>>
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zna se šta se može očekivati u decembru, šta u januaru a šta u februaru, eventualno u martu ili aprilu. Svako dolazi kada hoće i mora biti svestan rizika i pogodnosti određenog meseca. To je neko moje skromno laičko mišljenje.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)E, kako se ne da sneg, svaka mu cast! :D Bori se, ne zna gde ce pre da se otopi jadan..
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Mislim da su ovo preteske teme za ovaj forum... Kop nas nikad nije izdao sa snegom pa nece ni ove godine...Samo malo strpljenja...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)unesiteime(Android) | 20.12.2019. | 15:42 Pa po svim ovim prognozama od nedelje bi trebalo da krene da pada i to od uveče. Znači od srede bi trebalo da bude pogodno za skijanje, a od od idućeg vikenda već ozbiljno skijanje kako po stazi tako i sa strane... Da li ti ti ozbiljan druže?!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ovde samo molitva može pomoć i :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Drugi ili treci top od vrha Pancica baca nekakav cudan vodeni braonkast sneg, kao da sa njim nesto nije u redu kad se pogledaju ostali... cisto licni utisak, prosetao do vrha pre pola sata. Inace gore vetar odnosi sneg bas bas , na stazi uglavnom led...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Druze,onda idi u Val Torens jeftin ti pit,jeftini tuneli,jeftine vienjete i bas jeftin ski passI da mislim da je za kvalitet nasih instalacija ski pass jeftin,nesreca je sto mi volimo da radimo za dzabe ali kad m2 stana u BG kosta kao napolju to je ok,kad je kafa u Knezu kao napolju to je ok a kad je ski pass tri puta jeftiniji onda je i dalje skup.....
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Na Kopaoniku zamenjene skije Danas oko 16h ispred kafea Hani Bani došlo je do zamene skija. Neko je zabunom uzeo Elan Element dužine 152cm a ostavio Volkl RTM XT Ukoliko ste primetili zamenu skija javite na tel: 0038630227460
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Molim da ovi iz Skituljka ne čiste sneg, da možemo da merimo visinu istog!!!!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Pozdrav svima,Da li ima novih informacija u vezi sa novim parkingom kod Sunčane doline, odnosno baze Novi Pazar put. Da li je završeno parkiralište? Da li će se naplaćivati? Da li je napravljena neka veza sa stazom Sunčana ili se ide pešaka kao kada se parkiralo pored puta?Hvala puno,Jakov
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima li nekog (da pouzdano zna),da li na putu od Josaničke Banje ka vrhu ima meštana koji namestaju lance?Info-kop Kamera ispred Mujen-a pokazuje da cistac snega kao da nije ni prosao...a kako li je tek na putu od Jošanice???
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Potpuno se slazem sa vama u vezi Kopa i Cena, previsoke su za standard srbije! Sto se tice Austrije, zivim u Becu prvo skijaliste mi je udaljeno 90 km i potrebno mi je za 4 osobe dnevne karte +jedan rucak I neko pice minimum 250 evra za 1 Dan!!! Tako ako bih isao na 7 dana potrebno mi je sa prenocistem doruckom, ruckom I vecerom oko 3000evra!!!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)@Mare Ns (iOS)Pa gde ste dosad bili Brate.Kažete da gospoda iz skijalista krenu da rade pre jutra i na vreme sve pripreme kako biste vi mogao da se popnete na Mali karaman odmah sutra.:D:D:D;D;D
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Brate kao i vecina ljudi dolazim i rezervisem ranije pa kad dodjem ocekujem da ce raditi makar 10 staza .. a rade 3-4 a moze min 10 da znaju da rade ljudi .. . A ovde na Kopaoniku su toliko spori i nemaju mahanizaciju da sve staze otvore tek kad je kraj sezone . Toliko o Kopaoniku .
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-21)Da da. Bas je velika steta sto nema kapaciteta akomulacije,bar da se pola skijalista osnezava odjednom... Ali dobro sta je tu je,nadamo se da ce u buduce i to resiti nekako...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)zzzzzVidi se za koga lobirate.Kopaonik je uvek bio i dalje je bolji od Durmitora,,Bjelasice,Brezovice,Bjelašnice i Jahorine u svim segmentima.Osim Brezovice na njemu je uvek više prirodnog snega i uvek radi više staza nego na pomenutim skijalištima.Kopaoniku će uskoro konkurisati Kolašin-Bjelasica gde se trenutno ulažu veliki novci i biće jedino skijalište na trasi autoputa Beograd-Bar.;)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)Na Karamanu i Krstu danas u 10h mravinjak ... ceka se zica pola sata i duze ...skoro sam hteo da se vratim u sobu .. posle 11 h otvorise Pancic ali je i dalje guzva velika .. ceka se otvaranje Malog Karaman pa videcemo .. duva vetar gore na Pancicu i ostale staze izgleda pre 1 februara tesko . Pozdrav skijasima i ostalima
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@ANiste pazljivo citali moj komentar ili ne znate sta znaci lobiranje. Obzirom da iskljucivo sam sebe finansiram (ako ne racunam roditelje dok sam bio dete), lobiram samo da skijam i narednih 35 godina. Sa vec toliko godina skijaskog iskustva po regionu i Alpima, a kao neko ko proucava klimu, samo sam napravio poredjenje u smislu uslova za skijanje (a vi odmah pomislili da poredim skijaliste na Kopaoniku i Durmitoru, sto bi bilo suludo, ali treba malo pazljivije citati). Statistika i postoji na netu, treba doduse iskopati. Vidim da ljudi kukaju na sneg, maglu i vetar, a Kopaonik je zbog polozaja, orografije i tipicnih vetrova jednostavno nepovoljan. Zato sam i dao savet - gledati prognozu i ici kad ima snega, sunca i kad prorade staze, a ne rezervisati dva meseca unapred za decembar ili januar. To je slicno kao kad bi neko ko se bavi surfom, windsurfom ili kajtom uplatio Budvu u julu. Pozdrav!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@StevsОдличан снимак као и увек, право опуштање је гледати га.Да ли је решење за хронично проблематичне врхове стаза на Панчићу и Крчмару:1. Постављање вештачке подлоге као на Крсту;2. Наношење земље са усадњом дрвореда и живих ограда/коридора?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)