Staze odlicne nema guzve velike ,dan lepsi nemoze biti ,onezavaju marine vode Non stop od jutros i duboku crnu donji deo gornji radi
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco sta se ocukeje od utorka po nekim prognoza za taj petiod crta se kisa?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ladno vise snega u Krusevcu i pogotovo Trsteniku nego na Kopaoniku...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Više snega kasnije posle podne i večeras do iza ponoći...:)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sta je sa ovim likovima sto nas obavestavaju kada dolaze? Jel to treba da nas zanima ili sta ne razumem?
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I ja sam odusevljen. Secam se kako je bilo pre par godina. SS su izvukli maksimum koliko je malo snega bilo do juce. Stvarno svaka cast konacno vredi doci na Kopaonik postao je ozbiljan ski centar
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)zasto radi samo jedna live kamera????>:(:(:o:''(
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco nevolim da postavljam neslana pitanja na koje je nemoguce odg hehe. Skoknuo bih gore do kopa malo za vikend tj u subou,pa me interesuje kakvo ce biti vrijeme za skijanje. Isplatili se otici i kad je bolje u subotu ili nedelju..Nadam se da nisam dosadan . Pozdrav za skijase..
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Skituljko i Camelot su najbolje dve kafane na kopu:-*:-*:-*Staze nikad bolje
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sutra ce padati popodne kisa koja ce prelaziti u led pri dnu. Otapanka snega nece biti. Posle podne pocence da pada sneg i bice novih 10cm snega. Zivi bili pa videli
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prijatelju, ako nije problem je l mozes da nam objasnis sta je "jugovina" ...sedim sa drugarima i niko ne zna...a zanima nas...nije sprdnja... :)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco ima li sanse za kop do pocetka februara pocinjem da brinem?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)AL Neznam gde si to skijao juce pa tvrdis da su staze providene,to mozda na zlatibor ili negde. Ali na.kop nisu sigurno. Cak u centar su ostale bijele gde uvek prvo popute,a da nepricam za gore.. to je dezinformacija 😁 pozdrav za skijase i meteorologe ☺
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Hajde ljudi uozbiljite se. Imamo dva posetioca koji nama nepismenima za čitanje mapa atmosferskih promena tumače to na vrhunski način. I šta se dešava? Ponašate se kao da oni drže na svojim stolovima prekidače za Kopaonik: sneg, kiša, sunce, vetar, magla...Njih dvojca, ako niste primetili, sa neverovatnim žarom i znanjem troše svoje vreme na nas ovde a neverovatna količina posetilaca ih tretira sa omalovažavanjem.Jednom za svagda: NIKO ali baš NIKO ima sposobnost da garantuje kakvo će vreme biti za 12 ili 24 sata a kamoli za 3, 5, 10, 20 dana. Stvar je samo u procentualnim šansama šta može da se desi a to na osnovu trenutnuh meteo podataka na velikoj površini. I ta analiza zahteva dosta vremena, znanja i iskutva. I zato više poštovanja za njih dvojcu. Inače ne videh lokaciju koja ima više i češće meteo prognoza, i to kvalitetnih, kao za Kopaonik na ovom sajtu i u ovom forumu.Svaka čast momci, za svako ste poštovanje i primer.
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Podrska za Acu i Kimija. Mir Boziji Hristos se rodi.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Leo kakvu si glupost lupio. Ako bude na Kopaoniku 10 stepeni kao sto ti kazes, onda ce u ostatku Srbije biti verovatno 25 stepeni... Izjava ti je smesna
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)zmaj je zadovoljan zbog 4c i 4d. obe staze provozao danas zmaj nezadovoljan zbog 4 i 4a, i gvozdca i ledenica. Zmaj je vozio danas 4 i 4a. Zmaj može da kaže da su danas te staze čak i bez da ih je ratrak radio, bile st anton i zermatt za duboke i 4b
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco ziv bio stotinu ljeta☺
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)LJudi, pored ovakog vremena pravo je cudo da uopste i rade ovoliko staza :(
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ovo je jedna od najlošijih sezona do sada po sve na Kopaoniku u zadnjih nekoliko godina.Gostiju mnogo malo, za Novu godinu nije bilo gužve. Svi se žale od smeštaja, do restorana, preko taksista da nema gostiju. Izgleda da je vise faktora presudilo:- Vrlo malo sneznih padavina,- Ski karte koje su drasticno poskupele- Raspust koji je podeljen na dva dela, a ne po regionima- Kriza u društvu- Alavi ugostitelji i smeštji koji su zbog jako dobre prosle sezone podigli cene za ovu godinuCini se da svi skijasi umesto da skijaju sede kuci i vise na ovom saiteu...
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Trajce, mozda si ti samo ove godine bio na Kopaoniku u vreme NG pa nemas reper da uporedis stanje. Ja sam rekao da cak ni za Novu nije bilo guzve. Ne kazem da nije bilo gostiju bilo je ali vrlo se malo cekalo u redu za zicaru a da je radilo je par zicara.Za NG i Sretenje budu takve guzve da se uvek trazio lezaj i ski karta vise. Pogledaj samo ovaj sajt gomile Last minute ponuda i za Novu godinu i posle nje i to od poznatih smestaja koji su uvek bili puni.Da nema gostiju jasno pokazuje trenutno parking ispred Konaka. Ima mesta za parking gde god se okrenes...Ne pisem ovo maliciozno vec mi je zao sto ima dosta manje gostiju. Valjda ce ovaj najavljeni sneg da popravi situaciju.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Za Zorana Radak:Kada neko napise do 10cm to znaci da moze da padne: 1cm, 2cm, 3cm, 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, 8cm, 9cm i 10cm. Da li je sada jasnije?PS: Moze i 4.567cm :)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Zmaj, mislim da jesi TAJ! :)Proleteo si pored mene u spustu na Malom Karamanu, gde smo zajedno čekali sidro (valjda sam te pustio ispred). Posle smo se vozili do Pančića (ja sam u crvenkastoj jakna-pantalone-cipele-skije kombinaciji)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@shoneT da, sećam te se s malog karamana, kod tanjira. da da, u subotu sam mali Karaman vozio par puta zbog devojke, a pošto je jak vetar duvao u lice, spuštao sam se u spust položaj, da bih uhvatio malo zalet i brzine. kako si me provalio ovde??! :-D
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Mio, imas u Beosportu, ne ciganiši se bezveze, kupi ko čovek ! :D
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ljudi mogu da vas pitam dali ce ovih dana past sneg u kopaonik-u jer dolazim ove nedelje :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zamolio bih za odgovor ili komentar. Da Li se tokom vikenda ocekuju neke vrste mecava? Kakvi bi mogli biti putni pravci? Dolazimo u nedelju iz pravca rudnice Do.kraljevih cardaka. Da Li da ocekujem Probleme pri usponu na kop? Do sada je uvjek bilo suvo kad smo dolazili. Hvala....
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Još jedan manji nalet snega i to je to za danas. Sve ide po prognozi i pljuskovi snega su tu. Kimi je to do tančina objasnio. Od pezka prava zimska vejavica i obimnije snežne padavine.:):):)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prodje dan bez ace☺
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco i od 26-og se crta dobar sneg sta ti mislis?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Druze Aco, molim za jednu malu pomoc u vezi sledeca dva dana (subota i nedelja), kakve su sanse da se oblaci malo podignu?Planiram dolazak za vikend pa da znam sta me ceka...Hvala za dosadasnje prognoze i veliki pozdrav za sve posetioce foruma!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)7-skijalistima srbije upravljaju beogradjani,raska i okolna sela daju samo crnce . na primer,prosle godine je plata vozacu tabaca bila 28 000,hranu im nisu placali. da li bi ti radio za juznjacku platu a ski pas,pivo,rostilj itd po beogradskim (vracarskim) cenama? pusti ljude na miru,ti crnci iz raske i okoline rade i radili su za male plate bez dana radnog staza da su im SS uplacivala
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da završimo ovu raspravu :) juče sam skijao sve osim crvene i crne Duboke. Nigde nije bilo niti jednog kamena. Leda je bilo ali kamena ne. Ne isključujem mogućnost da se na crnoj Dubokoj pojavi kamen kada je ovakvo vreme ali nisam video tako da ne mogu da tvrdim ni jedno ni drugo. Imate na FB snimak od juče pa se uverite sami. Što se tiče ljubaznosti to se jako promenilo na bolje. Ko ima primedbu na rad nekog iz Slijališta slobodno može da piše direktno Skijlištima i siguran sam da će ako se ustanovi da je to istina biti kazni. Btw: 10cm je palo svežeg snega :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)da li neko ima informaciju koje staze trenutno rade, planiram da dodjem sledeci vikend,samo da dodam, sve pohvale za Kopaonik:)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@7 Ti si nepismen covece!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@audi da, ali ne ulazim u Kruševac na prvom kružnom toku, već na drugom, ili ponekad na trećem, pa idem na aleksandrovac. inače t vremena koja sam nabrojao su uvek u večernjim satima, tipa krenem oko 19:00 ili 20:00 iz ns, pa dok dođem do Ćićevca bude 21:00 22:00 pa je mnogo manji saobraćaj do gore, zato i kraće putovanje. Ali da, kontam kada bih išao preko dana, ili kada bih stajao na kaficu, pauzu, to bi bilo oko 5h puta.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ne dirajte mi ''7'' sve cu da vas izlomim na stazi.... :)))))
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@7 Ali nas Vaše "male" pravopisne greške malko iznenađuju, pošto ste veliki patriJota, pa nam nije jasno kako silni patriJota poput Vas ne zna sopstveni jezik.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@7 Lepo je što ste naučili kako se piše "patriota", još da naučite par elementarnih stvari pa će i od Vas biti pravi Srbin. Srećan Dan snega!:)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zamolio bih ako moze Acu ili Kimija progoza od sredine nedelje do kraja iste
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jel koriscenje lanaca obavezno i za aute sa pononom na sva 4 tocka?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Naravno da su lanci obavezni, ne postavljajte glupa pitanja ..I ne vidim gde se to Aca ponasao kao da je on castio snegom .. Ne poznajem coveka , ali kad neko odvali glupost onda se to vidi iz aviona ...I Kimi i Aca sasvim korektno i pisu i obavestavaju. Pozdrav za sve .
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)sad neće otvarati staze jedno dve nedelje, pošto ima previše snega...
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Molim Vas predlozite mi mesto gde moja mala (7god.) moze da uci da skija. Nikad nismo bile na Kopaoniku, a prekosutra stizemo. Hvala unapred.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zabrinuta mama,ispred hotela grand imas ski vrtic i gomilu ski ucitelja (ako su ti ono potrebni). zaobidji ovog sto menja nick-ove da bi reklamirao sebe (gile ucitelj) . u ski vrticu dete ti je u ogradjenom prostoru sa ski uciteljem,ne moze neki skijas da uleti i udari dete
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Veoma bitna informacija ili bolje upozorenje:Za sve ljubitelje skijanja van staza da se suzdrze nekoliko dana jer trenutno postoji velika opasnost od lavina posto se sneg koji je napadao jos uvek nije sjedinio sa podlogom, tj prethodno napadanim snegom.Zato je jedino sigurno skijati po uredjenim terenima dok se zaledjena podloga i sneg na njoj ne sjedine.Ko ne veruje da je lavina na Kopaoniku moguca, neka potrazi malo i shvatice da to i nije tako retka pojava na nasoj planini posto za stvaranje lavine nije potreban veliki nagib terena.Pozdrav, svako dobro i ugodno i lepo skijanje vam zelim.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi ja sam lepo još pre par nedelja pisao da ljudima iz skijališta savršeno odgovara da nema dovoljno snega, a evo i zašto: ne moraju da spremaju sve staze, puste Karaman,Pančić i još koju kratku stazu i to je to. Nema trošenja struje, nema ljudi na žicama, nema tabanja svih staza, a cena ski pasa je naravno PUNA.Oni imaju problem kada padne ovoliko snega, ej pa sada mora nešto i da se radi. kako će kada su lenji i ne stručni, kada samo gledaju kako da što više novca uzmu, a da što manje rade.. Da vidim da mi neko činjenicama dokaže da nisam u pravu, jedva čekam.
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zabrinuta mama, ja od ski instruktora toplo preporucujem Sasku, ona je fenomenalna i moje dete i decu mojih prijatelja uci vec trecu godinu i one je obozavaju (imaju 7,7 i 8 godina, znaci sami izracunajte koliko su male bile kad su pocele) a mi smo mirni i ne razmisljamo kad su one sa njom!Mozete je naci u Nebeskim stolicama, a sto se tice toga da sami ucite dete to i nije bas preporucljivo (osim ako niste vi smi ski instruktor) ... mi smo pokusali i bilo je cupavo, umalo da upropastimo skijanje i sebi i njoj... zasto bi se mucili kad ima ljudi koji su obuceni za to... lepse je da kasnije kad dete malo nauci svi zajedno skijate... mi to sada radimo sa nasom decom posle casa i svi uzivamopozzz
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zabrinuta mama za svaku preporuku je instruktor Vladimir Živković -Njanja. Nemoj te prihvatiti savet da sami učite dete Samo uz ski učitelja sve ostalo je greška velika.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Знате зашто није отворила bela reka??
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)