Koliko vidim na kamerama Gvozdac i Ledenice su ispeglane i spremne, dakle ljudi rade na pripremi staza za pustanje u rad. Ne moze bas sve sad i odmah po okonacanju padavina ljudi.Cemu toliko negativnih komentara.Predstojeci vikend mi deluje kao ce sve raditi punim kapacitetom. Nadam se da ne gresim...
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@davogy:Skipass blize u Austriji (Nasfeld, Ski Amade) je cca 240 EUR/6 dana, za tinejdzere 16-18 godina 180 EUR, za decu (6-15 godina)120 EUR. Dakle bitno manje od hiljadarke, zavisi kolika su deca.Smestaj moze da se nadje za 50-60 EUR/dan/apartman, ako te ne mrzi da se prevezes ujutro do neke obliznje gondole par km. Dakle max. 420/6 dana.Sve za hranu mozes nabaviti u prodavnicama po ok cenama. Rucak tokom skijanja mozda kosta malo vise nego na Kopu, ali ne previse.Prevoz do tamo i u lokalu - cca 250, ok si rekao.Parkinzi na polaznim stanicama su uglavnom dz.Dakle ski pas+smestaj+put, 1500-1600. Na to dodati jelo i pice, a ne aqua dome:) Ukupna cifra bi bila oko 2000 max, a ne 3000.Volim i ja Kop, na njemu sam naucio da skijam, ali guzve na stazama i razni problemi svake godine mu ne govore u prilog.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)VOLIM KOPAONIK 8)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@xxx :)Оставио сам простора да се СС изјасни на коју висину да се калибрише орезивање зеленила и да ли је уопште потребно, можда високо зеленило боље држи снег. Ако не онда увести микс стадо додавањем крава, овци и мангулица, све да имају гопро камере и ЏиПиС да се боље прати учинак и да се види да ли их неко у локалу позајмљује. Био би то леп призор за летњи туризам и атракција, дакако зиму би морале да проводе у неком затвореном простору да се не налети случајно на неку на стази током сезоне.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Narednih dana biće sasvim solidni uslovi za skijanje, i nikakvih velikih uzastopnih pluseva neće biti. U sredu od 4-6 u najtoplijem delu dana a ostale dane do nedelje max. 3-4c. Noću ispod nule. Ove temperature važe za centar ali uvek mora da se uzme u obzir da je gore ka vrhu u zoni gde se nalazi gro staza temperatura niža za 1-2c a dosta često i više... Veliki pozdrav i uživajte narednih dana u lepom skijanju. Novi sneg vrlo verovatno prvih dana februara.:):):)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li moze neko da me posavetuje za kupovinu novih skija? Spadam u srednji rekreativni ka visem rekreativnom nivou, imam pancerice flex 100. Hvala! :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zdravo svima!Imam jedno pitanje za bilo koga ko smatra da ima odgovor... Nemam dovoljno iskustva da ocenim sam pa me zanima: koliko je realno da se sneg zadrzi do kraja sledece nedelje na stazama (sa ovakvim temperaturama) ? Ili suprotno od toga, kolika je mogucnost da sledece nedelje ne bude uopste uslova za skijanje??
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Amphibio 14 ti je vrhunska i za kratke i za duge zavoje, i za led i za raskvasen sneg.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Imam utisak da pojedinci ovde misle da su vremenski uslovi na meniju i da su im Aca i Kimi konobari koji treba da ih usluze. Pa im porucuju sneg dan pred odlazak i suncano dok su gore.... pa kad nema toga onda su Aca i Kimi krivi i ne znaju.... ljudi daju svoje misljenje prognozu, i svaka im cast na tome. Ko hoce neka veruje, ko nece ne mora.
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Staze su uglavnom propale. Da krenem redom. Gobelja : 13a ok, ima snega celom dužinom, na suncu se raspala već oko 11h. 13b nema snega na pola staze - zatvorena. 13c slično kao 13b. 13 crna - ok ima snega celom dužinom, držala malo duže nego 13a. 13d zatvorena fali sneg. 12 obe ok, drže se do 12h 13h. Karaman: drži se ceo dan (severna orijentacija) ima snega dovoljno. Vezni put Karaman - gvozdac je sav u kamenju. Užas. Upropastio sam skije jednim prolaskom danas! Gvozdac donji deo u ledu. Snega ima ali ne zadugo. Gornji delovi imaju snega (video sa žičare) ali ne znam kakav je sneg, nisam vozio danas (isto važi za ledenice). Marine vode nisam prošao. Mali Karaman pristojan. Ima snega na obe staze. Karaman greben isto. Duboka crvena ima snega ali se raspada već od 10h. Krčmar gornji deo ok. Ima snega. Strmi deo pre spajanja sa dubokom katastrofa u 9:30h. Nema dovoljno snega, led i zemlja i kamencici. Pančić pristojan, oko 14h sve staze u manjoj meri razrovane sa dosta leda. Krst slično. Oni što je glavna kkarakteristika danas bila je topljenje snega a zatim od oko 14h hlađenje i stvaranje i otkrivanje ledenih ploča na praktično svim stazama. Po ovim prognozama i temperaturama za sledeću nedelju, ne izgleda mi da će biti još dobrog skijanja ove sezone na Kopaoniku.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prethodnih 7 dana sam bio na Kopu i evo da podelim utiske - generalno, prezadovoljan sam. Vreme nas je poslužilo, povremeno je bilo magle (ali to je Kop), a uglavnom je bilo odlično za skijanje. Što se tiče staza, držale su dokle god je bilo moguće u skladu sa vremenskim uslovima, uglavnom je na svakoj stazi moglo da se skija po ceo dan, malo brže su propadale Duboke, Krčmar i Gobelje, ali svaki dan je temperatura bila u plusu i to je i logično. Gužvi je bilo po malo, ali ja sam ujutru odmah išao van centra, tako da ih nisam ni video. Ali glavni utisak su mi radnici SS - velike pohvale za njih! Kad je bilo leda (ledena kiša i debeo minus) oni su čistili žičare, skidali led sa tanjira ispred skijaša, itd. Kad je bio debeli plus, non-stop su nabacivali sneg na izlaz sa žičara i pomagali ljudima da se snađu u barama. Uvek su bili izuzetno ljubazni. I još jedan pozitivan utisak - GSS. Viđao sam ih non-stop kako prolaze stazama .Jednom su sedeli u kafiću pored mene, ispred nas se desio lagani sudar, videlo se iz aviona da je sve ok, međutim jedan od njih je odmah ustao i otrčao prema devojci koja je već ustala. Dakle, stvarno savesno rade svoj posao.Ja sam prosečan skijaš, imam malo iskustva i sa skijalištima u Austriji i Francuskoj, i mislim da je Kopaonik po svemu (osim po gužvama ponekad, i po dužini staza, ali to je već geografija) postao ozbiljno skijalište.
(+40) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)U četvrtak pad temperature uz pojačan vetar severnih pravaca i sneg. Temperature će biti u solidnom minusu. Petak i dalje solidan minus. posle toga do sredine sledeće sedmice promenljivo sa dnevnim temperaturama u blažem plusu a od polovine sedmice bi trebalo da stigne ono što svi željno očekujemo....:):):)
(+45) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Били смо на Копу, 20-23 јануар, било је одлично, сада видим, да се омекшало време, тако да греби га, шта је ту је, не знам, предпостављам да су коментари горе тачни, за стање на стазама, и свакако имају оправдање коментари када за цијену од 80 € ски пас за три дана, би скијалишта Србије могла и требала много боље да одржавају скијалишта...
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Planiram da dodjem za vikend, ako neko moze da mi kaze kakve su staze. Znacila bi mi informacija, dolazim sa malim detetom, pa ne bih da se maltretiram ako ne moze lepo da se skija. Hvala unapred
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Istina Liketa, al neko buši brate...;)A inače vidim dosta negativnih komentara...verovatno ljudi ne znaju gde da stisnu!!!:D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ne zamerite sto pljuste minusi kod normalnih komentara i iskrenih zaljubljenika u Kop, deca su na raspustu. Pozdrav svima
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ajmo sa tim topovima,od sutra-prekosutra temperatura će opet biti +!!,a tada će biti kasno.>:(.hvala
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakva je ovo prognoza na sajtu kaze minus 8,kazu magla,,,ovde gore sneg sipa lepo,a temperatura je minus 10,,Slike stoje blokirane,nema azuriranja,,,Smesno jako...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prognoza nije sjajna, temperatura ide iznad 0C sledecih nekoliko dana.Jedino sto je moza dobro je sneg koji je moguc sredinom nedelje ali nece to biti neke obilnije padavine.U nastavku se nista ne zna ali za sada prognoze lose tj. toplota u najavi...
(+45) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zašto se nepusti Gvozdac za izvlačenje? Na Jarmu haos... haos. Naravno da cemo po ovako lepom vremenu da idemo na Gobelju... Toliko o genijalcima iz Skijališta!
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ja nemam potrebe da menjam nik za razaliku od vas botova koji pokusavate da kreirate atmosferu na forumu izmisljenom masovnoscu.kao i na svakom forumu vecina cita a samo manji broj nesto i napise ali zato nepogresivo ocenjuje komentare. jasno.
(+38) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)STOLAR-Kako te ne mrzi da lazes i izmisljas da je danas bilo 5,7c kad smo svi videli da je bilo 2c. U lazi su kratke noge i to svi vide. Kakve bre pljuskove pominjes vise cele zime, jesi li ti poljoprivrednik pa ti trebaju za bolji rod.:D
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco kakvo je vreme od 13.3. do 20.3.Hoce li biti jos snega tad
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Oblačnost pristiže i uskoro će krenuti padavine, prvo kiša i susnežica koji će ubrzo preći u jači sneg....
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)aleksej, idi ti u misju rupu
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)aco sutra krecem koliko ce od prilike pasti snega .poydrav za sve poseoce kopa:)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Linija kretanja oblačnosti sinoć nije bila povoljna za Kopaonik. Zlatibor je bio sa snegom ali jačim iznad 1200-300mnv dok je jutros sunčano a temperatura raste. Mlazne struje su se kretale pravcem Jug-Sever i zahvatale su uglavnom masiv centralnih dinarida. Kopaonik je na grebenu i bio je konstantno na samo 50-ak km. od padavinske zone. Ali kao po pravilu kako se mlazne struje pomeraju na istok lagano, Kopaonik polako nadoknađuje padavine. Pozdrav.:)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Извештавају људи да се група од око 50-так људи креће узбрдо Белим рекама и да носе лопате на раменима са намером да ручно утабају Белу реку II и спусте мало снега на Белу реку I. Такође кажу да се део групе одвојио да оштри дрвени део лопате, да га масти и да су се упутили ка згради СС и Гранду. Не знамо какве су им намере.
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@koptopЈа се управо предлогом залажем да добију још по мени више квалификованијег посла а и за то сам да им се повећају плате генерално, да добију још механизације барем још 5 ратрака а ми сви бољу услугу. А не да се остварује и приказује добит јавног предузећа на крају године а опљачкани радници са својом мизеријом од примања, немају довољно механизације а стазе кад је овако слично нападао снег прошле године нису прорадиле у пуном капацитету 2 недеље. Баш ме занима кад ће ове године прорадити ево да видимо. За то сам и да лопатари имају људи нормалан посао а не да се понижавају да би зарадили који динар.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)U ozbiljnim skijalistima, ako je potrebno sluzbe rade preko cele noci...Hajde da bas vidimo kako SS rade svoj posao i da li ski pas vredi ili ne!!! Nadam se da od sutra krecu sa radom Gobelja, Krcmar, Ledenica i Gvozdac
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco, ima snega ne moras vise da najavljujes uzmi timeout.Ljudi uzivajte danas je najbolji dan u sezoni!!!
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jedino ko može nešto promeniti, smo mi sami.Tako što bi bojkotovali Kopaonik jedan deo ili celu sezonu, da se zapitaju ? Ili pravi sindikat potrošača, ali to u ovoj zemlji ne funkcioniše. A opet, kad se vidi ova lepota, kako ne otići na skijanje ? Nadam se da će za 1-2 dana proraditi sve staze u gornjim zonama planine.Daj Bože snega i za Bele reke . Ko je gore, uživajte i skijajte !
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav drustvu. Kakav je put do Kopa obzirom na nevreme?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Imao sam privilegiju da provozam stazu prvi juče ujutru i snimim svu lepotu Kopaonika :)
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco, moze li neka prognoza za naredne dane?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sto se tice ski pass-a moze da se kupi na cekove, a sto se tice smestaja za jednu noc po meni je najbolji Milmari Resort ja sam ove sezone tri puta kod njih bio tj tri vikenda i uvek su izasli u susret, konkretno APP za 4 osobe oko 50 Evra, to je 12.5 Evra po osobi, ali ljudi smestaj nije Lux vec DELUX, ko ne veruje nek pogleda njihov sajt
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@ HertogOve padavine su potpuno smesne za poplave koje su nas zadesile. Iskljucivi krivac smo mi I nasa nemarnost prema vodotokovima koji su po pravilu zaguseni jer su puni kojecega, od skoljki automobila do uginulih zivotinja itd....Dakle malo zdravog razuma a manje TV propagande.Ja sam siguran da ce I vanredno satnje koje ce biti uvedeno da se odrazi na stanje staza , NAZALOST!!Jer kad sneg padne onda se ne priprema kad ga nema onda kukamo sto ga nema I obavezno havlimo rad SS.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Moram da kažem da ovo nije istina posto sam jutros bio u 9h na stazi i staze nisu bileutabane. Verovatno su prethodni dan prošli tabači i to je sve. Zamolio bih prisutne naforumu da pišu objektivno a ne da obmanjuju skijase sa raznim pričama da nisu mogle da se sredestaze i da je to normalno.Pravi se situacija da ko god napise neku kritiku treba da ne dolazi na Kop i da idegde je bolje . Ovo pišem samo da se ljudi ne obmanjuju i da imaju uvid kakva je stvarna situacija
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Surovi: Tabacima treba bar 5-6 sati da srede staze ako ne i vise. Zamisli koliko snega moze da napada u tom periodu pa onda komentariši. Plus sto se staze ne sređuju u pola devet ujutru. Uključite malo logike, bar malo.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Surovi Ko to ide preko Raske na kopaonik? Samo oni iz np,raske. Mada i oni vecinom idu preko Josanicke Banje. Svi koji dolaze iz vojvodine sumadije...idu preko brzeca ili josanicke banje, preko raske ili ti rudnice retko ko ide, sem kao sto sam rekao rascana,pazaraca, kosovara. Da kazem i ja nesto u vezi SS. Kada pada sneg ceo dan,noc, tesko da staze mogu biti odlicno pripremljene, to pravilo vazi svuda i preko. Rat.izlaze posle 17h rade do 10,11,12h nekada i duze,sve zavisi koliko staza rade. Kada zavrse to je to u medju vremenu padne malo snega i eto vam hupsera i lose uredjenih staza, sneg moze krenuti da pada i u 7uju.do 9,10 ce vec biti lose. To je sasvim normalno, kada prestanu padavine onda se moze ocekivati da staze budu lepo pripremljene.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ubedljivo najbolja staza na Kopaoniku LEDENICE, ove godine ne radi onako kako bi trebalo, dakle ukinuli su sidro koje je vuklo na vrh. Z A Š T O?? Može se na nju doći drugim putem, ali uz malo muke, to nije poenta. Setite se Krčmara sa početka sezone. Snega je bilo u izobilju, nije radio 2 nedelje, kada sam pitao zašto, rekli nešto sa žicom nije u redu. Znači čekali su da padne sneg i počne sezona da vide da sa žicom nešto ne valja, to je nedopustivo...
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@kopnamorušta napadaš čoveka?! šta je rekao što nije istina??! covek je normalnim tonom, argumentovano izneo svoje viđenje.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)JTANjA i JECA63- Hvala vam na poverenju i lepom mišljenju. Bez brige, apsolutno sam imun na zlurade i tendenciozne komentare a naročito na ortodoksne laži koje iznose pojedinci. Ali Bože moj, sto ljudi sto ćudi. Da nije tako možda bi bilo monotono. Veliki pozdrav za sve forumaše, a oni koji su gore i koji nameravaju da idu na planinu do kraja sezone, neka uživaju u najlepšoj planini na Balkanu.:):):)
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi toliko ste postali razmazeni i dosadni , te ovi te ono, idite skijajte i ne smarajte, kakav smo narad uvek nesto smeta, ima izreka rdjavom k... i dlaka smeta,
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aleksandar Videces sledece godine koliko ce biti ski pas na Jahorini kada ga uzme SS :)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@PRIVATIZACIJAU pravu si druže za privatizaciju...Moralo bi da bude skuplje kod privatnika.Možda bi nešto bilo bolje, ali sigurno ne bi procentualno bilo bolje koliko bi bilo procentualno povećanje cene passa. Privatnik ne može da računa na subvencije.Kad su loše sezone imao bi gubitak. Dakle morao bi u dobrim sezonama da nakamari dovoljno da preživi par loših.Moram opet da pohvalim Stevsa - lako je da se kritikuje, to nikoga ništa ne košta. Kad treba kritičar da zalegne i uradi, tu se već druga priča sluša.Da te stave jednu sezonu da budeš vlasnik i direktor skijališta i da svoju imovinu investiraš i rizikuješ da izgubiš... I eto, ne bude snega, na primer, toplo za nevericu. I onda te u maju dovedemo da dođeš da odgovaraš na kritike (da uzmem tipične: skup pass, ne rade staze, štediš gorivo, blato je premekano ili šta već sve stalno s uživanjem čitamo ovde). E to bih voleo da čujem, šta bi tada stari kritičar rekao. Prva rečenica bi bila "Vi ne znate koliki su moji troškovi!". Potpisujem. Jer bi tada znao istinu.Pametnom je dovoljno.Nego, gde nestade Aca da vidimo još koliko će ovo da potraje da uhvatimo neki vikend za skijanje :)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Na gobelji probijaju suncevi zraci. Malo skijasa. Staze super. Na releju trening. Staze do gobelje ispeglane
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@dox_kg hahahaha najjaci komentar..
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nije problem što deca idu preko reda, problem su bahati instruktori, koji usled nedostatka "učenika" spopadaju redom roditelje da im "uče" decu jer mi to sami ne možemo i nznm. Samo da pitam ko je mene učio pre 30godina kada sam ne stidim se to da kažem počinjao na vojnim skijama za koje mnogi i nznj kako izgledaju. I ako ih odbijes onda oni okupirani onima koje "uče" prolaze tj pokusavaju ostalu decu da izguraju sa staze da bi dali prednost "maminoj i tatinoj deci". Sramota je kako se ponašaju i zbog čega im se to dozvoljava.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kraj sezone ovog vikenda (bar za mene), pa da rezimiramo:Subota 19.mart: Ujutru jako dobro na Pancicu (samo dok su se oci navikle na maglu u pocetku), sve staze ok, onda crvena Duboka - vec oko pola 11 je pocela da se raspada jer je buljuk ljudi bio na njoj zbog zatvorene crne,pa na Krcmar. Guzva na zici (15 min), guzva na stazi, pa smo se posle 2 spustanja preselili na Ledenice. Nije ni podne proslo, a Ledenice koje obicno budu ok veci deo dana su pocele da se raskopavaju. Od spoja sa Gvoscem srednji deo sav u hupserima, a skoro nista bolji ni donji deo. Nakon toga seoba na Gobelju do cca 3. Sve staze koje su u funkciji (13 d i 13 e trenutno ne postoje) u gornjem delu relativno ok, ali u donjem delu sneg lepljiv i koci. Najbolje se drzala 12ica uz tanjir. U povrtaku sa Gobelje lomatanje na veznoj stazi od Jarma ka Gvoscu uz granje i kamenje na putu. U proseku s obzirom na guzvu i prolecno vreme, jos smo se dobro i naskijali u subotu.Nedelja 20. mart je po vremenu i kvalitetu staza ujutro trebalo da bude ekstra, ali se bar za nas prerano zavrsila. Nakon par voznji po 4b, gornjem delu crne Duboke koji je bio otvoren i crvenoj (koja je opet pocela dapopusta oko 10 u donjem delu), preselili smo se na Krcmar (koji izgleda strateski, da ne bi pukao do 10, pustaju svako jutro kasnije, ne pre pola 10). Opet gomile ljudi na zici i na stazi. Skijanje nam se zavrsilo oko pola 11-11, kad je jedan mamlaz na bordu naleteo punom brzinom na moju dragu na ravnom delu, kod stare medjustanice. Seoba uz GSS u trauma centar, a tamo osim moje drage (koja je prosla na srecu samo sa potresom mozga i udarcem borda u slabine) ljudi pristizu kao na traci - coveka koji skija vec 40 godina (trenutno na Volkl Racetiger skijama - cisto kao indikacija iskustva) isto pokupio border, lom lopatice; mladji covek sto bi se reklo u punoj snazi - lom kjucne kosti; vise ove dece sto su trenirala sto potres mozga, sto lomovi;...Sta reci posle svega? Dan koji je trebalo da bude najbolji dan ove godine na Kopu se pretvorio u sr.... . Guzva na stazama je bila neopisiva, voznja na Krcmaru se zbog guzve i gomile idiota na stazi pretvara u opasnu avanturu (staza ne moze bezbedno da primi toliko skijasa,preuska je za taj broj ljudi). Ne znam kako je bilo na drugim stazama posle, ali sumnjam da su izdrzale duze od 1 popodne (u 1 se sa krovova topilo sve u 16). Parking preko puta Jata gde smo ostavili auto pun i skroz u blatu, gomila automobila parkirana na putu od Centra do Jarma (pola jedne trake zauzeto). Na Jarmu su se oko pola 2 kad smo odlazili jedva mimoilazili automobili i busevi u oba smera. Potpun rusvaj.Ovaj vikend je dakle trebalo da nam bude zavrsni ski vikend ove godine na Kopu. I bio je zavrsni, ali cini mi se za duzi period. Ne verujem da cemo se skoro vratiti na Kop,koliko god ga voleli. Dokle god se nesto ne uradi da se prosiri kapacitet staza tj. probiju nove staze, dok se ne sredi parking i ne razjure lopatari koji zauzimaju pola mesta u centru, dok god se odlaze dalji razvoj centra u pravom smeru ili menjaju planovi da bi se udovoljavalo bata Koletu, dokle god redari ne budu redovno patrolirali i uklanjali sa staze ljude koji svojim opasnim voznjama ugrozavaju druge, dzaba sve.Kome je do Budve na Kopu, ok. Kome je do skijanja, bolje je da ide negde drugde.
(+42) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)