@ZupljaninA šta mi trebalo da rade, po tvom mišljenju? Već postoji 50% popust na ski pas
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Interesuje me put od brzeca ka kopaoniku? Da li jos uvek ima snega i leda na putu? Hvala,pozz
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)SILE-Brate,delovi oko Pančića će imati samo sneg ovih dana,dok niži delovi skijališta mogu imati i malo kiše i susnežice u petak,pre nego li krene vetar severnih smerova i spusti snežnu granicu na oko 1100-200mnv.Biće novog snega na Kopu u narednih 5-6 dana.:):):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Od petka uveče do nedelje ujutro dosta snega na Kopu iznad 1700mnv.:):):)
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Smem da se kladim da ce biti skijanja ceo April, a najverovatnije i za 1. Maj. Nece to biti neko sjajno skijanje na svim stazama, ali ce raditi centralne, KMG a mozda i Krst ili Pancic. Bice dovoljno za prvomajsku sneznu zabavu. Odavno Kop nije docekao kraj Marta sa gotovo metar snega. Ima dobru podlogu, a verujem da ce uskoro poceti skladistenje snega sa strana.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Idemoooo na kop za 1maj... Uraaaaaaa...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Prvo se očekuje kiša,koja već pada,dok bi u kasnim večernjim satima uz pad temperature ona prešla u sneg,uz okretanje vetra na pojačan severni.Sneg će nastaviti da pada i u subotu čitavog dana,te će to sve doneti oko 20cm snega.Eto,da se i ja malo uključim nakon dužeg vremena.:)
(+43) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)A sta ako su Kimi i Aco cacak ista osoba
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li neko skija danas? Da li se magla dize?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Tipična srpska firma... Kažite da sezona traje do 30.3. i zatvorite onda SVE a ne ovo glupiranje.Pa šta ako ima malo skijaša? Ima CEO METAR SNEGA i idealni su uslovi da se skija na većini staza. Šurak mi je došao juče iz Kronplatz-a. Pustinja, nema 100 ljudi na 100 km staza i radi 90% skijališta. Ne rade samo neke instalacije koje nisu ni blizu samog centra i nisu povezane sa ostatkom skijališta. Čak nije siguran ni da li je to radilo pre njegovog dolaska pre 7 dana. SVE OSTALO RADI. I staze koje idu u dolinu rade! A snega mnogo manje nego na Kopaoniku. I radnici i struja mnogo skuplji nego kod nas.Razumeo bih da je vreme loše, nema snega itd. ALI OVO JE ZIMA U APRILU. Prošle godine ste mogli za uskrs da pokrenete dve žičare zbog 10 ljudi (i ja sam bio!) a sad se sramotite samo tako.I izvinite što ne dolazim radnim danom. TADA MORAM DA RADIM DA BIH PRIUŠTIO SEBI NE TAKO JEFTIN KOPAONIK!Sram vas bilo, SS.
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aleksandre nepravi se englez.. ti si ja mislim doktor nauka.. zaradio si malo para Bog zna kako, i sad demek kao ovo ono ti neki dassa.. Pokri se usima covek je upravu.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@kliker-npНи теби правопис није јача страна... И за тебе важи исто што и за "crni82"
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)novi sad daleko si ti od kopa vidis ga samo jednom godisnje,tako da lako je tebe pricat. A i za tebe isto znaci kao za aleksandra. Manekeni..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bruka i sramota za skijalista.HAjde popust za 50%, i neka i bude za radne dane (mada bi trebalo za sve dane), ali da pogase sve zice, pa cak da ne radi ni Duboka 1, ni Krcmar, to je stvarno bruka.Nekako bih uklopio od utorka do cetvrtka i ako radim, i dosao na Kopaonik ove ili sledece nedelje, ali sa ovim zicama hvala lepo. Idem da setam po Srbiji i uzivam u prolecu.Mozda bi mogli ovi iz SS-a da uzmu karolifere i da bar pocnu da otapaju sneg na mestima gde ga ima po metar, kako bar kad jos malo otopli Kopaonik ne bi bio sharen, vec ravnomerno otopljen.Ja ne dolazim.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Cao, Htela bi da vas pitam iz kog razloga je zatvoreno ovoliko staza na Kopaoniku, cak i po lepom suncanom vremenu ( s obzirom da jos ima snega u izobilju)...Planiram da posetim Kop za Uskrs pa me zanima da li ce takva ista situacija i tad biti.Hvala i pozdrav
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sani....Milmari resort definitvno,,,Usloga je perfektna,sve imas sto je potrebno,bazen otvoreni,bazen zatvoreni,slana soba,sauna,djakuzi,tursko kupatilo,tople sobe,cisto u sobama,obezbedjen parking,a hrana je perfektna..Uporedjujuci sa ostalim smestajem na Kopaoniku i gledajuci na cenu i kvalitet,mislim da neces pogresiti...
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Moze li mi neko objasniti zasto ne radi zicara Duboka ako vec sredjuju i crnu i crvenu duboku.A da ne pricam o tome sto su cene skipassa iste a ne radi vise od pola staza.Mislim stvarno>:(
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)На Копаонику пусто, а Soelden[url=http://www.dodaj.rs/?2S/45/28wC5lcx/soelden.png][img]http://www.dodaj.rs/t/2S/45/28wC5lcx/soelden.jpg[/img]" class="jce_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)pogledajte sta i kako radi gospoda komsije iz crne gore:Ski centar Kolašin 1450 - zvanična stranica23 сата ·Ovogodišnja zimska sezona je počela 29. decembra 2014. godine, a Uprava AD "Ski Resorta-Kolašin 1450" je donijela odluku da zvanično zatvaranje zimske sezone bude u ponedeljak 13. aprila 2015. godine, posle 106 skijaških dana. Tim povodom ćemo našim posjetiocima obezbijediti određene povoljnosti, i to:***u subotu 11. aprila -BESPLATAN PARKING;***u nedelju 12. aprila -BESPLATAN PARKING I POPUST OD 20% NA KUPOVINU SKI PASOVA;***u ponedeljak 13. aprila -BESPLATAN PARKING I BESPLATNI SKI PASOVI.Bez obzira na to što će sezona biti zvanično zatvorena, ukoliko bude interesovanja nastavićemo sa radom vikendima sve do prvomajskih praznika, uz sličke povoljnosti za naše posjetioce. O tome ćemo nakon 13. aprila javnost blagovremeno obaviještavati putem našeg web sajta www.kolasin1450.me i Facebook stranice, kao i preko sredstava javnog informisanja.Obzirom da je opšte stanje na skijalištu i dalje veoma stabilno, da je visina snijega na stazama od 90 do 140 cm, da su staze odlično pripremljene a da zbog niskih temperatura takve ostaju i tokom dana, pozivamo vas da dođete da zajedno ispratimo ovu veoma uspješnu sezonu.svaka cast komsije, ovi naši su za posmatranje
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)LUDI-Pecaćemo samo tako.Nema dobrog pecanja dok velika voda ne očisti dno.Veliki pozdrav!;):):):):)Što se tiče snega i temperatura,iznad 1500mnv.to otapanje neće biti toliko izraženo jer će noću biti sveže a danju niska vlažnost,jedino osunčani delovi staza mogu imati sneg lošijeg kvaliteta.Jače topljenje snega je u uslovima kad je visoka temperatura uz veliku vlažnost ili pojačan vetar što ovoga puta neće biti slučaj.:)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zna li neko gde na kopu mogu da nadjem neki internet kafe? Znaci treba mi komp sa internetom?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)o neeee, opet hupsteri na sve strane... :(
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)OGROMAN minus za SS. Puna cena, a Krcmar i Duboka nesredjeni u toku noci. Profit je vazan, ali na duze staze ovo je antireklama. Pozdrav svima do decembra!
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stvarno ne razumem vas koji pricate o skijanju kao da biste dosli da skijate sada. A i po cemu biste se skijali kada se sneg ubrzano topi, pa vidi se i na kamerama da su staze nikakve, da su prigledale, da je blato svuda, o cemu vi ljudi pricate? Kakav je kvalitet staza, snega i skijanja kada je temperatura debelo u plusu, kakav je kada sija aprilsko sunce po ceo dan? Skijali biste pod takvim uslovima? Ne znate nista drugo nego samo da lupate i kritikujete SS. Bio sam zimus na kopaoniku, prvi put posle 15 godina, iznenadio sam se koliko je napredovao, razvio se, koliko je ulozeno truda i koliko se sve promenilo na bolje u odnosu na ranije. Ima jos dosta stvari tu da se popravi, da se uradi, ali napredak i trud SS je vise nego ocigledan. Neko dole pomenu skijanje za 1.maj, stvarno su vam komentari van svake pameti, pa moze da bude i 2 m snega, to nista ne vredi ako je +15, ako ste uopste skijasi onda to valjda i sami znate. Nego da se mi lepo razilazimo pa Boze zdravlje da se opet sledece zime okupimo i pricamo o kopaoniku, a ovi sto pojma nemaju da odu na kopaonik i uzivaju kad je vreme za skijanje, a ne da u aprilu komerntarisu kako SS ne radi kako treba.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja bih bas voleo da staze rade i dalje a mislim da bi mogle do kraja prvomajslih praznika. Ima snega, ima znanja da se odrze staze itd. Problem je sto skijanje ipak nije bogom dano pravo niti zakonska obaveza drzave pa ipak mora da postohi racunica pre svega! Jednostavno nema matematike da se opravda dalji rad skijalista i to mora da se postuje. To nase zadovoljstvo skijanja sada i za praznike mora neko da plati a to je ili budzet RS ili SS. Sezona zavrsena uspesno, bice para za dalja ulaganja, pa se vidimo u decembru na otvaranju. Ko zeli da skija, turno skije na noge pa uzbrdo na Pancic, 2 puta za dan i eto kondicije i za sledecu godinu:)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zašto nerade neke kamere ?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sredinom i krajem naredne sedmice biće povremeno uslova i za snežne padavine na Kopu,u jutarnjim satima sa slabijim mrazom-2-3c.Pozdrav od Aca za sve:):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@bulbulder 29.04.2015. u 22:28 Buraz vakcine protiv zlovolje nema, ali leka ima. Najbolji lek su ustajanje u 0630 ujutru i lopata, ašov, motika ili neko drugo oruđe rada. Dokoni ljudi i blejači su uvek najpametniji i najnezadovljniji sa drugima... skija ti se u maju na -5C i na 50km staza?! Eno su Čile, Argentina, Novi Zeland pa izvoli...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco čačak, Veliko hvala legendo.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Radno vreme sadržaja na Kopaoniku je od danas promenjeno, pa se rad zabavnih sadržaja vraća na četvrtak, petak, subotu i nedelju od 10 do 17 časova.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kako bi bilo dobro da ski opening bude uspešan, za razliku od prošle godine...šta kažeš na to Aconi? ;)ciao forumaši
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja za sad samo jedem kopaonički sir
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pročitajte kako je Andrija Nikolić poznatiji kao Aco Čačak postao na infoKOP-u ono što je nekada bio Kamenko Katić na RTS-u:Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)VIKENDAŠ-Hvala brate.Ja sam uvek samo deo vas i čarolije koja se zove Kopaonik.:):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bravo,kume sve pohvale☺
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Predlog cenovnika je poslat Vladi na usvajanje ali po obicaju Vlada ga usvaja u drugoj polovini novembra. Srpska posla...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)NOSTRADAMUS NIsam ni mislio da ce nekog zanimati kakvo je vreme u Sapcu.Jednostavno sam to a napisao cito da bi ljudi mogli da porede kakvo je stanje u niziji i u planinama!;)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stiže sneg. Sutra u drugom delu dana kiša će preći prvo u susnežicu a zatim u jak sneg, očekuje se formiranje i povećanje snežnog pokrivača. Temperatura ide u minus i nece prelaziti nulu tokom cele sledece nedelje. Od ponedeljka povremen sneg i manje povecanje sneznog pokrivaca.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bilo bi lepo da već sutra napada,ali moraćemo još samo malkice da pričekamo. :) U toplom smo sektoru,pretoplo je za sneg.U noći na nedelju se očekuje front,ali će zahlađenje stići kad već padavine budu pri kraju,tako je moguće tek nešto sićušno snega.Ponedeljak veče i ka utorku je ono što čekamo.Detaljnije o tome svakako sutra,sad sam baš u provodu,nego čisto da ne dođe do nedoumica za sutra zašto nema snega :)
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi, da li je realno da poslednje nedelje januara na Kopu neće biti snega za skijanje?>:(Da li se to događalo u ranijim godinama?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)prosle godine sam uplatio opening i nikad vise.Nije valjda da se ljudi i dalje ispaljuju!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Marko,ne gubi se ovakvim komentarima. hahaha Pitam osobe koje znaju da li ce skijaliste poceti ranije i kada.Ukoliko neko zna neku informaciju,neka baci kom,svaka informacija znaci za nas koji dolazimo ovog vikenda.Hvala i pozdrav svima
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Opet nista :''(
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakvo razocarenje pogled na kamere...,nista od kvalitetnog skijanja za ski opening!!!
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Situacija nakon optimističnog utorka ujutru nažalost nije išla baš po planu od vikenda,ali ipak tu je današnji i sutrašnji dan sa 20-ak cm snega da izvadi stvar.Sneg je krenuo,ovoga puta nema bojazni od bilo čega,jer je temperatura u debelom minusu uz pojačan severoistočnjak :)
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)MARKO-SS će vrlo verovatno pripremiti jedan deo staza za solidno skijanje pošto ima i prirodnog snega a i veštački će moći da se pravi skoro do pred sam opening.Biće plusa u toku dana oko otvaranja openinga, ali sa malom vlažnošću i što je isto tako važno bez jačeg vetra.Za početak to je to.Veliki pozdrav.:):):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Na ski opening-u radiće samo karaman žica sa svoje tri staze i zato je skipass 70% jeftiniji. Ko voli to samo napred 😄😄😄😄
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Poz svima. Zna li ko, da li topovi rade preko dana? Hvala.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Hvala Brane!
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sramota je da na malon Karamanu ne radi vestacko osnezavanje. Te price o etapnom osnezavanju su za budale. Nikad do sada nisam kudio SS ali to je sramota. Znam da za 3000 din/4 dana, ne moze da se ocekuje celo skijaliste ali zna se sta je minimum za kolko tolko pristojan ski-opening. Uslovi su za topove idealni. Kop bez malog Karamana ili crvene Duboke je totalni kolaps. Pozdrav svima koji prate info Kop i onima koji ce doci na Ski-opening.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)