i da ne morate uopste da zaposljavate ljude iz raske ,brusa,brzeca i ostalih mesta..za 20 do 30 000 mesecno..veca je logika da tu dodju ljudi iz subotice da rade,beograda,novog sad itd..samo obezbedis im smestaj,hranu i platu vecu pa barem dva ili tri puta posto su naviknuti na takve..eto..
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Iako nisam iz gore pomenutih gradova vec iz malog gradica u vojvodini mislim da gresis u beogradu i novom sadu zive mnogi poreski obveznici koji su finansirali da kop bude ovakav kakav jeste ne bih da polemisem ali oni lopatari su bruka i sramota.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Umislili ste ... To je istina! I Bg i Ns. Bogom ste dani ..
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)PEĐA LUČANI-Deca su najvažnija,i kada je njima lepo onda je i nama lepo.LOS-Na dnu belih reka narednih dana najvia i +3-4 stepana.Gore pri vrhu ispod ili oko nule.Svakako subjektivni osećaj zbog sunca je da je toplije ali u stvari je oko -4-5 gore iznad 1700mnv.Uživajte u raju zvanom Kopaonik.Veliki pozdrav iz okoline Čačka gde je sad 0c. i sneg desetak cm.Javite se!:);):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)VELJKO-Neće.To će biti vetar umerenog intenziteta iz istočnih pravaca koji će trajati dan dva.U to vreme biće malo tmurnije i dnevne temperature će biti niže do minus3-4.Sve to izazvaće ciklon iz sredozemlja koji neće bitnije osim vetra i oblačnosti uticati na vreme kod nas.Sigurnih sedam dana uživanja na kopu.Bez brige.Tačno po prognozi ciklus padavina se završio sa snegom i u nižim predelima.Imamo uticaj dosta jakog anticiklona koji obezbeđuje lepo vreme,predah će biti sigurnih 8-10 dana a onda promenljivo i vrlo zanimljivo vreme.Svako dobro!:):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas je bio fantastičan dan za skijanje. Velika zahvalnost komšiji Acu čačak na tačnoj vremenskoj prognozi. Aco još jednom veliko hvlala na pomoći. :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jel može neko bar od prilike da da prognozu od 28. Pa na ddalje....Nezazahvalno ali
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I jos nesto, covak sa RAV om je kulturno pitao nije se pravio da pametan kako sve zna i to je za svaku pohvalu. Meni to jeste bilo malo cudno jer sam presao milione kilometara ali eto ne vozimo svi isto...A pola tih sto se kune u lance da im nije onih ljudi sto stavljaju lance za 300 i 400 dinara po kojima toliko pljuju nikada i ne bi sami montirali lance jer ne znaju.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)LOS-tebra uživaš li gore.Lepo vreme još najmanje sedam dana.;):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)LOS-Tebra to volim da cujem.Bice jos skijanja gore na pretek.Kako sam se smejao kad si se javio i rekao ne znam koju prvo da teram.Odmah sam skapirao da si bas uzivao .Cujemo se pred vikend kao sto si rekao.Svako dobro.:)
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco čačak, potrebna mi je neka informacija a vidim da si ti prava osoba koja može da me posavetuje.Da ne bi smarao ljude na ovom portalu javi se na ako možeš na mail: [email protected]Pozdrav
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pitanje za Kimija ili Acu. Da li moze neka prognoza za period od 21.02. pa na dalje posto planiram na Kop.? Unapred hvala...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ACO Iz tvojih usta u bozije usi sto kazu.☺
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jovo-smetnuo sam sa uma da si mi pričao još prošli put kad si me pitao za vreme pre dvadesetak dana da ćeš da budeš gore u ovo vreme.Šta reći sem uživaj tebra.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Podrska! Ski pass tek od 10 godina! Podrska! Ski pass tek od 10 godina!!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jovan76 Sutra idem kuci a inace danas prvi put izasao malo u setnju. Lezao sedam dana u apartmanu tezak grip. Sta da kazem. Snega nisam video. Pozdrav veliki
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)...zupljanin..."baci" mobilni, kad podjem gore da mi rezervises jedno parking mesto po pristupacnoj ceni..., majke mi nemam nista protiv, ako ces da mi ocistis mesto, i naravno otrpas auto pred polazak, da ti platim razumnu cenu...al nemo'' posle da se pojavi neko da kaze da nisam platio zvanicno mesto a trebo...ili da me policija kaznjava za nepropisno parkiranje...
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svako ima pravo da pita za vreme i za sneg, ne znam zasto taksistu nerviraju komentari.. Onog koga to "ubija u pojam" ne mora da cita i gotov problem! Nisam primetila da se jos neko zalio, a ako Aci ne smeta da ga ljudi non-stop zapitkuju o vremenu, ne znam zasto bi smetalo nekom drugom.. A i Sloba je bas "duhovit", crkoh od smeha!:D:o
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Max,ti bas k''o Maxim po diviziji. Aca (ne Aco) daje informacije onima kojima su te informacije potrebne. Kada ga ne budu pitali, ni sam Aca nece "preterivati". Sto neko napisa, ako te ne interesuje, a ti nemoj da citas.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Aco cacak,ako nije problem citam u novinama da se ocekuje velik sneg i u nizim predelima pa ako mozes to i da potvrdis,i sta tvoje prognoze kazu za kraj sled nedelje pozzzz
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Duvaj bre Milojko. Sto teb to smeta ... ala ima bolesnih ljudi majko moja. Pretpostavljam da si ti jedan od onih pacijenata na poslu , koji kada se skupljaju pare za nesto, ne da pare, uvek ima nesto protiv i uvek nesto pametuje .
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)MimaB-Odgovorio sam vam odmah pošto ste me pitali prošli put,prvi post iznad vašeg bio je moj odgovor.Vratite se na drugu str. i pogledajte.Prema sadašnjoj situaciji snega će biti na pretek,ali promenljivo vreme.Drugu dekadu marta uglavnom odlikuju nagli prodori i toplih i hladnih masa tako će biti i ove godine.Za nešto precizniju prognozu sačekaćemo par dana pa se čujemo ,ja vas ne zaboravljam.Svako dobro vam želim.:):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)POZDRAV ZA BRATA JOVANA:)KIMI-Tebra drago mi je da te ponovo vidim.Sve stoji ali uvek mala rezerva jer Kop ume da iznenadi.Za naredni četvrtak i petak biće zimskog ciklona ali me brine to što ćemo biti na granici hladne i tople vazdušne mase pa se taj zimski ambijent može dogoditi u zapadnim krajevima a južnije od linije Zlatibor-Golija -Čemerno- Stolovi- Željin dabude snega samo iznad 500mnv.Pratićemo sve ,jer su modeli dosta nepredvidivi i menjaju se često pa je oslanjanje samo na njih dosta rizično.Pozdrav brate i zemo;):):):)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jelena63-Javljam se za 2-3sata na nekoj sam proslavi.Prati veceras forum.:)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jakov-Sutra i prekosutra tu i tamo a onda padavine ili oblačnost.Pozdrav brate i siguran sam da ćeš odlično iskoristiti svaki trenutak gore.:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svi koji napadaju ljude poput Ace, Kimija su totalni...Ono sto je bitno za jednog skijasa da li ima snega, to da li je staza kristalno ravna je za one koji idu na Karaman...Kome treba vitlo na ratraku je isti pomenut gore, tako da ljudi, Aco, Kimi, ne obazirite se na ove komentare...Vidimo se na stazi, Deki.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jutros lepa slika sa Kopa.Palo je nešto više snega od najave, ali treba svakako uzeti u obzir da je padao sa dosta jakim vetrom, pa je visina novog snega dosta različita sa mesta na mesto.Polako se približavamo rekordu za dosadašnji deo sezone.:):):):):):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)TOMA 90-Obećao sam da ću se javiti,i evo koliko sad može da se vidi posle većih padavina do kraja ovog vikenda za sledeću sedmicu tamo do srede četvrtka zadržalo bi se hladno vreme pogotovu na Kopu sa dosta dobrim mrazevima ali od srede počinje popuštanje i za vikend mraz ujutru apreko dana mao toplije ali ono što raduje je niska vlažnost pošto će se uspostaviti anticiklonalno polje već od 9.3.Snega obilje tako da ko želi na dobro skijanje neka izvoli.Inače ovo što se vidi sada da je sneg manji za 3cm. od onog jutros, nije njegovo topljenje već sleganje jer je temperatura bila u lepom minusu i oblačno veći deo dana.Sneg je bio dosta rastresit i pod uticajem vetra tako da polako dobijamo pravi odnos između litara po m2 i cm snega,o čemu je Kimi govorio u nekom od komentara za padavine.Svako dobro.:):):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)TOMA 90-Ne razmišljaj o smaranju, javi se kad god, ja sam na raspolaganju.Naravno prognoze se daju da bi imali neki okvir kako će vreme biti, što ne isključuje greške ,jer priroda nije uvek predvidiva, naročito na duži period.Pozdrav brate.;):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Idemo na metar i po snega !!!!!!DOlazim 13.3. Aco da li ce biti 200cm ?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vetra će biti sutra a u nedelju slabljenje vetra i postepen prestanak padavina.Pozdrav za JOVANA I GOGILI:):):)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Magla,vetar dubok snrg i hupseri. Skijanje katastrofa. Nije mi jasno da tabac ne prodje jutros pre 9 ili u toku dana makar po KG gde ljudi uce skijanje. To je veliki minus. Da ne pricam na donjem strmom delu Krcmara kako su se neiskusniji lomili. Ljudi na nekim dtazama peske silazili jer je razumljivo da ne znaju svi da voze po dubokom snegu i velikim hupserima.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ma kreni Difender ,bas te briga ti imas pozadi slaninu i vodu.Pa ce posle tri sata da angazuju spasioce da dolaze po tebe.Kakvih ludaka ima ,on je sav vazan sto ide da se probija ko da neki zivot spasava.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ацо Чачак - мајстору!
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi ne dolazite na Kopaonik sa losim zimskim gumama, a da ne pricam o onim pacijentima sa letnjim. evo sad sam se vratio sa lica mesta, autobusu krenuli, ali su pojedni pravili probleme sa automobilima zbog losih guma.. Izvlacio sam neke ljude od putnika do gore posto nisu mogli da maknu.. pamet u glavu, ovakvi uslovi nisu za zezanje.. Pozdrav za sve drugare OFF ROAD vozace i za sve skijase :D
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I NEMOJ DA VAS LOZE KOMPLEKSASI KOJI CE PO SVOM SELU ILI KRAJU PRICATI DA SU IZASLI BEZ LANACA,CELO BRDO JE SA LANCIMA SVAKO VOZILO, DZIP.samo ult i sanke nemaju.Srecno svima koji dolaze.Ovoliko snega narocito u martu nije bilo nikada.Skijasi se zale da ne ciste dzaba kad on prodje a ujutru nov sneg Zato za bordere prsti,prsti....
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Bajastrasni - vozite te 4 staze i tisina tamo. Jerbo verovatno ni to ne znate da odvezete kako valja.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ovi bas nemaju sta da rade kao ni Miroalav..:)
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Gde je onaj kako se zvase Kaco pacak sa svojom prognozom i prevarama?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Hahahah Kaco Pacak hahahhahah Kaco Pacak...evo crkoh od smeha, hahahha.. Veoma duhovito . Joooj ne mogu da dodjem do daha hahhahaha..
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zdravo svima,vidim oprečne komentare vezano za skijanje u Aprilu.Koliko se secam 2013 je bilo skijanja krajem Aprila a snega u Martu ni blizu ko danas!Pricah sa jednim instruktorom i on koji je celu sezonu na Kopu potvrdi da odavno nije bilo ovoliko snega!I da ocekuje super skijanje do kraja Aprila!Sada ne znam sta da mislim posto vidim komentare da cemo se skijati jos nedelju dve????!!!Molim vas za misljenje!Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sneg je suv, previse snega? Pa tako je i meni smetalo sve zivo dok nisam naucio da skijam, platio casove iako mi bas i nije jeftino bilo. Nigde gorih skijasa nego na Kopaoniku a zeleli bi da im je sve potaman...Samoubica, kamikaza...prosao sam dobar deo Alpa ali toga nigde nema, "naucio" plug i odmah na crnu duboku i ne ume da se zaustavi. Skijanje je divan ali i opasan sport, mora da se plati skola da bi naucio: a onda jednog dana dodjes do toga da ti je svejedno kakav je sneg, da li je staza razvaljena, jer vreme da biramo ne mozemo. I ja sam se nervirao nekada, zasto su hupseri, zasto nije pista...a realno, sada bas u uslovima sa puno snega najvise uzivamMolim te ovo shvati kao dobronamerni komentar: ja dobro znam koliko ljudi nemaju novca da plate casove, ali zbog toga dovoditi u opasnost i sebe i druge, isto tako nije fer.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Karving *
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)DA LI JE STVARNO NEPROHODNO PREKO BRZECA?DOLAZIM SUTRA,A IZ PUNKTA SREBRNAC SE NE JAVLJAJU
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Sanja i BranimirАјд мало пљуј и критикуј, нисмо навикли од тебе да оставиш нормалан ( и писмен ) кометнар
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nikola kg-Tebra,ide još jedan,prati.:)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)THAN-ZABRINUTA MAMA-Izvinite što vam se nisam ranije obratio jer imam dosta jak grip i nisam u stanju da provodim duže vreme za Kompom.Za taj period znači paktično sledeća sedmica izgledi za neko ekstremno vreme su dosta mali,znači male temperaturne amplitude,česti prodori vlažnog vazduha,s početka i sa kraja nešto hladnije dok sredinom perioda toplije do najviše 4-5c.Dakle vreme karakteristično za poslednju dekadu marta.Snega u izobilju kao što se i vidi.Skijaši moraju računati i na lepe a i na lošije dane za skijanje,pa i na zone koje će imati više snega i bolje uslove od nižih koje u pojedinim danima mogu imati i kišu.Za detaljnije informacije kroz dan dva,pratite forum.Svako dobro vama i vašim porodicama.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@jovan 76 dobro dosli brate.. nadam se da ste dobro putovali.. raspored kakav je!? nemam pojma, zaribao sam opasno, bedak, dodjem malo na odmor i dva dana ne ustanem.. ako vaskrsnem sutra skijam pa ti saljem koordinate.. pogledaj oko 12 infokop.. i uvece za bg.. pozdrav za sve forumase.. zivi bili :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)DIFENDER-Brate,želim ti brz oporavak.I ja sam 3-4 dana patosirao od gripa.Imaš najveći mogući pozdrav od mene.:)Zahvaljujem se na podršci svim forumašima koji to čine,veliki ste u mojim očima.:):):):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ima li sanse za skijanje oko uskrsa....oce li biti snega do tada...
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)