@Mladen,žao mi je da nas deru, ali ovi što mogu da plate malo skuplje a ne idu naAlpe e to mi nije jasnoTi si išao pa si video..Koja bre duša za te pare, pa oni duše nemaju,ali znam mnoge ljude koji letuju i dalje u Budvi i viču da im je bilo prelepo,tako je i za Kop.5 min. skijaš,20 min si na žici,milina za te pare,a onda opravdanje da je kop na 1.900m.Pa Kitzbuhel je na 1966 m pa ne vidim da su staze loše.Najbolje je to objasnio Bora u pesmi kako je lepo biti...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)@TrabantNa odmoru sam od 11. do 22. Marta. Nemam kola a instruktoru sam rekao za period od 11. do 16. E sad možda bi mogao da promeni pošto zbog cene uzmam 1 čas dnevno.Ovo sve pod uslovom da bude snega jer ovo što se vidi na kamerama je blagi užas.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@dex Mislio je za ove nenormalne vremenske uslove staze su danas 28.03, ekstra...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Hahahaha od sreće se promašio mesec. Da 4.3. SF kaže zbirno 33cm :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@Sol (iOS)Da, da, greška zbog radosti! :D
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Ffcc,New bih da komentarišem ovakvu opasku ali ajde...Ti lepo sledeće godine na ski stazu Košutnjak, pa uzivaj na jednoj stazi, a nas koji znamo kakav je Kopaonik bio i kakav je sada ostavi da se borimo za njega da bude lepši i bolji.Sada nije i ja ne mogu da skijam na jednoj stazi, JER TO NIJE SKIJANJE NEGO SANKANJE.Ti možeš i na Divčibare, ali nemoj nas da vučeš na dno, dosta nam je takvih.Za tvoju informaciju i treći put idem na Alpe ove godine, ali ne zato što sam snob, već zato što skijanje OBOŽAVAM.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-19)@Lignjoslav Ma juris na Kop. Skijanje je sjajno, kao sto ce biti i na novih 8.5 cm ako uopste padne.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kad se pre ublatnjavi sta je ovo
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ljudi da se ne lažemo, ovo je gotovo. Svi meteogrami za sledeću nedelju predviđaju kišu. Tako da još sutra i da se ne ljubimo. Dosta je i trajalo. Pozz
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-27)*Mare care* Skijanje u martu tek počinje. ⛷️
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Da vrte prazne zice, bilo bi poruka ovde:"Gledaj kako se trosi struja, hah lako je od narodnih para. Da bi se 3 bogatasa mogla da skijaju"Nadam se da ce jedne godine ovi sto vole Alpe svi zaista tamo i da odu... I ove zime je ovde na "Forumu" najvise bilo onih koji su u fazonu "koja budala daje pare ovde kad alpi... zadnji put nikad me necete vise videti... isl"
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-28)Aco, KImi ima li izgleda da ova hladnoca sa severa koja krece ka jugu dodje do nas?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)najjace od svega je.. sto ranijih godina "dok je bilo snega", bolje staze uglavnom nisu radile zbog nedostatka snega haha sada rade, a snega nema!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sutra uveče idealni uslovi za osnežavanje. Trebalo bi da prilike iskoriste, da se neke stazemalo dovedu u red.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Na Kopaoniku je sve prazno i svu su otisli .. da padne metar snega mozda neko i dodje za 1 maj ostale sve tesko . Ko zeli i hoce uvek moze da uziva u snegu i skijanju .. 🙃
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)U svakom poslovnom ambijentu gde se želi promocija i zarada se prave eksluzive u postupanju mednažmenta. Posebno u EU i USA. A to znači padne vanredno 10 cm snega...otvara se najmanje 5 žica dodatno se zaradjuje i promoviše SKI CENTAR ! Samo kod nas su nesposobni da to shvate i primene. Primaju platui od države pa radili ili ne radili svejedno im je ! Zato nam je i tako na planini ! Visoke cene , buka i nelegalna gradnja ! A kao pšromovišemo EKO Srbiju !
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-41)ma pusti hejtere i trolove... ova akumulacija je verovatno najkorisniji poduhvat na Kopaoniku u zadnjih 20 godina Hejteri skupljajte novce, menjajte poslove, unapredite sebe, da mozete da zimujete na Kopaoniku. A ne da iz mrznje sto ne mozete biti gore svima pokusavate ogaditi KopaonikI ne, ne zimujete na Alpima. Te forice prodajite drugimasportski pozdrav
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@Marko U Aprilu bi ski pas trebalo da može svaki Srbin sa prosečnom platom da priušti da skija, jer 9 od 10 sezona, gore ima snega do kraja Aprila Skijališta su javno preduzeće i treba celom narodu da služe. Znači 30 posto popusta na ski pasove od 1. aprila do zatvaranja.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Rekao bih „samo nek'' pogledaju kako to rade u Alpima“, ali će me kamenovati.Ali...1. Alpi su ispresecani putevima i imaju sjajne poglede na sve strane i zato su veoma zabavni svima na 2 i 4 točka (kvadovi, crknite). Kopaonik za sada ima određen biciklistički potencijal, ali realno ne nudi ništa više nego druge, bliže planine. Moralo bi se uraditi ozbiljno mapiranje, markacija i kategorizacija staza – i udariti u reklamu. Stranci bi dolazili, njima je sve novo zanimljivo.2. Isto važi i za planinarenje / šetanje. Ko od nas nelokalnih iz glave zna više od 2 rute za šetnju koje su van skijališta?3. Higijena i komunala. Ko hoće da ga zorom budi milozvuk visokoplaninskog hiltija i da umesto gradskog smoga udiše planinski cement, već ima Zlatibor.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ukoliko zelite jeftinije letovanje na Kopaoniku, pokusajte da nadjete snestaj u Vikend naselju.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)postavite 1-2 kamere za vikend naselje
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)korektno. nisu povecali cene ski karti. jos da ugostitelji ne preteraju sa cenama ... necu dozvoliti niko da me pljacka ,zna se sta je realno . ali ako oni tako misle nek rade a prazni lokali po stazama ,godinama to gledamo
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel ja dobro vidim, ovo rade topovi?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zasto sada pustaju topove.. ovo nema nikakvog smisla..na kopu sam sve se istopilo.. na sve ide toplota u nedelju
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)@IggyBGd 1mm padavina bi otprilike bilo 1cm snega, u zavisnosti od ostalih faktora, ali to je otprilike to.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Osnezavaju ceo dan. Bio je prekid posto je nestala struja celom Kopu.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)AHhaha.... Miris osnezavanja u plusu .... sto volim dobar sarkastican komentar :):):))
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)U Borovecu (uzet kao primer jer je skijaliste, kao i Bugari, dosta slican Kopaoniku tj nama), juce pao prvi sneg, a danas ljudi skijaju. U stvari, i oni izgleda deceniju ispred nas.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Bansko ne radi. Kako to da ti objasnim, da ti crtam pišem, kako hoćeš? I na kom jeziku da ti objasnim?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kapije bude otvorene. Ne treba ti karta. 🙃
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@cito Mislim da osnežavaju Mali Karaman i već su ga osnežavali. Kapiram ako puštaju gondolu za ski opening, da će i Mali Karaman, jer će se time rasteretiti gužva u centru, da ovi što stignu iz Brzeća imaju izazov na izvolte, a oni što beže iz centra da imaju makar negde da pobegnu
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Jel ce moci da se isprobaju staze dan pred ski opening?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel ima zainteresovanih večeras koliko god, da popunimo rupe na stazi 8 i eventualno 7b ili 7c ako nas bude? Okupimo se usred Konaka u 20h i za sat i po mozemo izvuci dovoljno snega iz šume da pokrijemo rupe. Znam da nije naš posao, al da bude što više terena sutra
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)pozdrav svima, da li neko zna koje je radno vreme ambulante na kopaoniku i da li imaju doktora opste prakse 🙏 hvala unapred
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Za poredjenja samo, u petak su otvorili Bansko, Radio ceo centar osim Calin Valog…SS, ucite malo kako se radi
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@GoogleplexValjda si procitao kad sam ti napisao da Bansko na otvaranju sa isto mal broj skijasa je radilo celo skijaliste osim jedne staze Calin Valog i ski put do Banska. Znaci, kad se zeli, moze se
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Milan (iOS)Porediš babe i žabe. Bansko je na 2600mnv i trenutno je visina snega 120cm.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Kopkop Samo bežiš iz centra i nema gužve. Na Karaman Grebenu danas gužva samo na 7. 7a, 7b, 7c bile praznjikave već oko 12
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jel ima neko objasnjenje za dobro poznatu maglustinu na Kopu pogotovo u decembru? Primera radi, Bansko/Borovets su bas suncani ovih dana kada je magla na Kopu skoro svakodnevnica
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)To su isti ovi koji pustaju preglasnu muziku ceo dan
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pretpostavljam da voliš kad te klepe po ušima na hrvatskom (tvom) primorju cenama namenjenim Nemcima? Skupo nam je komšija, a Alpi su nam daleko a volimo skijanje. 😀
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Gleda se starosna granica. Imas zvanican cenovnik u kome pise - seniori su osobe koje imaju navrsenih 65 godina u trenutku kupovine ski karte.Link >>>
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Passer by:Kada pričamo o finansijskim rezultatima, nije dovoljno samo posmatrati prihode. Potrebno je uzeti u obzir i rashode kako bismo došli do realne dobiti. Dobit se računa kao razlika između ukupnih prihoda i rashoda.Na primer, tokom izuzetno uspešne ski sezone 2021. godine, ostvarena dobit iznosila je 242 miliona dinara, što je nešto više od 2 miliona evra. Ovaj rezultat pokazuje koliko su rashodi ključni faktor u određivanju konačne finansijske slike.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav, Da li neko ima informaciju šta se dešava sa sankanjem na Kopaoniku. Znam da je ranije jedna od staza, recimo Karaman Greben utorkom i četvrtkom umesto noćnog skijanja bila namenjena za sankanje. Čak su i SS delile sanke. Da li još uvek postoji ta opcija ? Hvala.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@župlajnin Da, Kolašin je džabe, a i Crna Gora je postala urednija od Srbije. Tako da nema razloga mrzeti je. Lepa zemlja, lepa je i Srbija, nego je urnisana. A kolašin mi je sledeće skijanje. Kop van razuma sa cenama
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)ma nema shanse :(Lepo napisano, samo si zaboravio par "sitnica" :DOvo je Srbija brale ;D !Sve to stoji, samo treba da se zapne i radi !A shto se tice skijashke kulture :o, treba prvo malo poraditi na opshtoj kulturi, kulturi ophodjenja, respekta, u saobracaju, u zashtiti zivotne sredine itd, itd.Tako da .. pishi propalo :P
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Resenje Gondola sa Pancica i Gondola Mali Karaman kao na Jahorini .. ovo postoje ludilo
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Da li neko zna zbog cega ne radi nocna Pancic ?I da li ce uopste raditi u toku sezone ?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Za Aco Čačak Izvinjavam se sto smaram ali mi bas treba tvoja pomoc. Gore treba da dodjem 24 i ostanem 8 dana a vidim po prognozama da ce biti veliki plus. Da li je to pouzdano. Do utorka moram da potvrdim smestaj. Mnogo bi mi znacio tvoj savet.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)VUK- Jel se pitanje odnosi na period od 9-14 Februara? Pročitaj opet moju prognozu od pre 2-3 dana i videćeš da se zadnji izlazi na prognzi recimo yr.no koje imaš ovde na sajtu Infokopa poklapaju sa mojom prognozom. Znači nije loše vreme do početka Februara kako su izvodi koje svi prate davali do danas, već negde do 29 Januara. Kako stoje stvari prva dekada Februara obećava dobre uslove što se tiče snega i hladnoće. Veliki pozdrav!🙋♂️
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)