Molim da neko napise kako je juce bilo na stazama a iskompleksirani "Kopaonik je Raska" i "Sramota za Rasku" da se vise skinu sa ovog foruma.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)MANITU-Sve što mogu da ti kažem je da će biti snega sigurno dosta, ali vreme promenljivo svojstveno kraju Februara,kada su česti prodori vlažnog vazduha, pogotovu sa atlantika.Ovaj Sneg ovoliki za skijašku sezonu do kraja Aprila,je idealan.Samo da ovi sa dosnežavanjem i pripremom staza ne uprskaju.Veliki pozdrav pa se čujemo kroz 5-6 dana da uradimo malo detaljniju prognozu.:);)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)JEDAN OD ONIH DANA.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco, Kimi, svaka cast. Staze, iiiidealne, sta reci . put od Jos. Banje pod snegom, ali bez lanaca. Upravo odnaram na beloj reci, ali dobro dodje. Bela reka odlicna , na levku malo kamencica, nista strasno. Gvozdac, ledenice, krcmar, duboka...sve sve odlicno. A najludje je sto nema guzve :) jutros -15 , sad vec oko nule.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Najbolja staza za mene bez premca je Sunčana dolina.Sve četiri
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Pozdrav svima,juce dosao iz pravca Brusa. Put u skoro odlicnom stanju (na par mesta malo snega i leda ali nista strasno). Izvadio sam nekih 3 minuta iz snimka puta, ulazak u Brzece, malo snega na putu i sam kraj pred stizanje na Jaram (ima jedna barustina na samom Jarmu) pa koga interesuje moze da vidi na Link >>>.Jucerasnji dan fantastican, prosao sam sve staze i, osim upale misica, sve drugo je odlicno.Jutros maglustina i vetar, prvi izlazak na Pancic (prva korpa) i izmena plana (vidljivost je u tom trenutku bila tj. nije je bilo), malo po nekim crvenkastim i plavicastim tek da ne napravim vecu glupost zbog lose fizicke pripremljenosti.Malopre sam ipak odlucio da je za danas dosta.Uzivajte!!!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kliker-np:Hvala brate moj.Vidi se verovatno i Paštrik,Koritnik,Juničke planine,Jadovnik,sigurno Željin,Jastrebac itd itd...Ja brate imam geografiju u malom prstu i raduje me što i ti to voliš.Imaš najveći pozdrav od mene:):):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ja sam veceras gledala takmicenje u skijanju na Malom Jezeru, i moram reci da je bilo pravo uzivanje! Organizacija, sam dogadjaj, ma sve je bilo super! Sutra se vracam u Bg, i ja licno nemam primedbi ni na Kop, ni na staze, ni na "lopatare"! Staze su bile u skladu sa vremenskim uslovima, videla sam da ih sredjuju i uvece i rano ujutru, tako da nije do SS, ljudi rade odlican posao! Snega ima sasvim dovoljno, sve je super sto se tice Kopa, sto rece neko ispod, ko voli Kop-nista mu nece smetati! A Aca nije smarac, smaraci smo mi sto ga stalno nesto zapitkujemo, covek samo uljudno odgovara!Jedino sto mi je malo bzv kad ljudi pitaju za druge planine i skijalista, ipak je ovo infoKOP, a ne infoSVASKI, ali dobro.. Pozdrav svima!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Stanje staza danas..... paaaa bile su dobre do oko 9:20 :) , ali je tada bila magla . Posle toga prelep dan,magla samo na momente, ali staze premekane, voda pršti na sve strane, ali nije bilo guzve , tako da je i moglo lepo da se skija. Sve, kao sto je Aco najavio, a ja ga poslusao i otisao gore .Bilo je i par povreda nazalost, jer je realno bilo tesko za voznju. Put Rudnica - Kop=proleće; Jos. Banja-Kop=proleće sa primesama kraja zime, snega sa strane , nikako na putu. .
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)@Svadba u pravu si da ce malo duze da potraje ali to nama i ne znaci mnogo jer se sezona prakticno zavrsava 1.aprila, a druga stvar je da kolicina snega nema ni mnogo veze sa kvalitetom skijanja, jer prolse godine sam bio u ski centru u Austriji koji je u tom trenutku imao oko 400cm snega ali je tempreatura bila oko 15c tako da je to bilo vise mucenje nego skijanje!Neka bude 50cm dobro utabanog uz nisku vlaznost i temperature u blagom minusu i vedro i ja sam zadovoljan!Pozdrav
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Tabači su radili noćas, jutros a i tokom dana. U 9:05h ratrak izlazi iz Crne duboke, a u 10:30h su 3 tabača otisla ka Gobelji (jedan sa vitlom) ...lično sam video sve to. Medjutim u ovakvim vremenskim uslovima jednostavno ne može bolje. Priroda deli karte, a mi igramo kako ko zna..danas ceo dan vožnja na repovima ;). Btw, KGB je solidno držao ceo dan. Gobelje dobre, ali od podne u jakoj magli. Gvozdac i Ledenice nisu radile u 11h kada smo pošli na njih.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Brusnjanin, da nije nas Beogradjana vi bi jeli gloginje tako da malo smiri dozivljaj. Sto se tice kolapsa i mecave, ne znam o cemu pricate. Jutros smo krenuli u 6 i razmazenog Beograd a i stigli u 9 u Cardake, preko Raske. Sneg na putu samo poslednja 2 km ispred vikend naselja. Od 10 skijamo, odnosno langlauf jer rade 4 staze, jezero, suncana, KG i mali karaman. VREME najnormalnije, sneg jedva promice, vrlo malo vetra. JOS JEDNA KRADJA I PREVARA SS. Prvo su ujutro rekli vetar, pa kad je stao vetar.. tek su poceli da rade tabaci ( u 11 !?), pustice staze u 12, kad nisu nista pustili u 12 kazu nemamo dovoljno ljudstva nisu dosli radnici.... a na ulazu na KG stoji DEVET (9) radnika SS i mlate praznu slamu. Pa da li je problem nas razmazenih iz Beograda sto predjemo 300km, platimo ski pas, a Brusnjani cekaju da ojuzi da ne ciste sneg? Ovo je takav lopovluk da to nigde nema. Ljudi, jednostavno NIKO NISTA NE RADI, ceo dan vrtimo ove 4 staze, dosli smo normalno kolima, bez lanaca, nisam video ni bager ni ratrak. Svaki put kazem sebi nikad vise, i svaki put me neko navuce i proda mi ova muda za bubrege.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ko je ukrao sneg sa merne stanice hitno da vrati , da ga ljudi izmere , pa posle neka ga nosi do sutra ujutru .
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@aco cacak hvala brate moj na lepim komentarima. dobro je dok nas ima jos postenih i dobrih ljudi.. @jovan76 ako Bog da upoznacemo se u terminu kad si gore. ziv bio. sto se tice ovih koji postavljaju pitanja o putu i stanju. sve je to relativno. zavisi od situacije na putu, zavisi od iskustva, zavisi od pogona vozila, i naravno od gume.. nije isti kvalitet neke nove Š zimske i neke poznatije marke. sve je relativno, i prilagodjava se situaciji.. Pozdrav za sve forumase iz zavejanih krajeva Sjenice.. mi uzivamo, drugima pomazemo, zadovoljstvo preveliko, srce puno. ljudi uzivajte u svakom danu, pomazite jedni drugima u svakoj situaciji. zivi i nasmejani uvek bili. Pozdrav od OFF ROAD tima. ziveli :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Zelim da pozdravim sve ljubitelje Kop-a.Planiramo da dodjemo 4-5 dana 25-29 Marta i da uzivamo u ovoj lepoti E sad, posto dolazimo iz Grcke(700km) bio bih zahvalan kad bi Aco Cacak mogao da da neka predvidjanja o vremenu tad. Zelim vam svako dobro.Svi koji ste gore uzivajte
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)THAN-ZABRINUTA MAMA-Izvinite što vam se nisam ranije obratio jer imam dosta jak grip i nisam u stanju da provodim duže vreme za Kompom.Za taj period znači paktično sledeća sedmica izgledi za neko ekstremno vreme su dosta mali,znači male temperaturne amplitude,česti prodori vlažnog vazduha,s početka i sa kraja nešto hladnije dok sredinom perioda toplije do najviše 4-5c.Dakle vreme karakteristično za poslednju dekadu marta.Snega u izobilju kao što se i vidi.Skijaši moraju računati i na lepe a i na lošije dane za skijanje,pa i na zone koje će imati više snega i bolje uslove od nižih koje u pojedinim danima mogu imati i kišu.Za detaljnije informacije kroz dan dva,pratite forum.Svako dobro vama i vašim porodicama.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Људи, стварно више смарате са овим питањима о времену. Ацо, теби свала част за ентузијазам, али људи стварно претерују...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kliker, vreme na Kopu je kao da je januar, a ne kraj marta. Staze drze ceo dan odlicno, cak i pored sveze napadalog snega preko noci. To je zato sto je ceo dan temperatura u minusu, a vlaznost niska. I danas je bilo jako hladno, iako je skoro sve vreme bilo suncano. Gobelje su do kraja dana kao tepih, krcmar, gvozdac i crna duboka jedine stradaju oko 11 h, ali to je zbog mnogo skijasa koji otklizavaju. Inace, guzvi nema na zicama, ali na stazama povremeno ima, valjda zato sto su jutros stigli mnogi vikendasi. Sve u svemu, ovih dana najbolje skijanje u sezoni, i nemoj da se dvoumis, sutra dodji, od nedelje ne obecavam nista :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@crni 82Ako već hoćeš da pišeš po forumu onda bar taj pravopis dovedi na nivo da nije ponižavajući za tebe. Što se tiče skijanja, mani se ti ubeđivanja kako ništa ne valja. Skijališta su na vreme obavestila javnost šta radi od transporta pa kome nije dovoljno ne mora da ide. Nisu nikoga prevarili u smislu da im prodaju ski-pas pa da onda isključe žičare. Tebi ne valja ni kad ima popusta ni kad nema, ni kad rade žičare ni kad ne rade ni kad ima snega ni kad nema. Ti bi da zaviruješ nama u novčanike i brineš se koliko smo para potrošili na skijanju. Šta se to tebe tiče, ako nisi sposoban da trošiš pare, nisi sposoban ni da ih zaradiš a to je već tvoj problem. A eto, mi smo "ne radnici" pa imamo para a ti si radnik pa ih nemaš. Verovatno smo ti mi "koji se prepoznamo" krivi i zato što ih nemaš. Zar ti ne izgleda da upravo ti nisi dovoljno vredan jer da si bio vredan, do sada bi naučio bar pravopis i da se kulturno izražavaš. Nije skijanje za tebe, definitivno.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Pa ja stvarno moram nešto da smislim i uzmem koji slobodan dan, ovo se ne propušta!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Prelepo aprilsko veče na Kopaoniku sa novih 10cm snega![url=http://www.dodaj.rs/?3T/Nw/ONYKGB7/dsc04697.jpg][img]http://www.dodaj.rs/t/3T/Nw/ONYKGB7/dsc04697.jpg[/img]" class="jce_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>[url=http://www.dodaj.rs/?46/Bp/h5xz8jh/dsc04687.jpg][img]http://www.dodaj.rs/t/46/Bp/h5xz8jh/dsc04687.jpg[/img]" class="jce_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>[url=http://www.dodaj.rs/?1T/81/zobN1DJ/dsc04705.jpg][img]http://www.dodaj.rs/t/1T/81/zobN1DJ/dsc04705.jpg[/img]" class="jce_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>[url=http://www.dodaj.rs/?1P/w8/4iALdCLy/dsc04709.jpg][img]http://www.dodaj.rs/t/1P/w8/4iALdCLy/dsc04709.jpg[/img]" class="jce_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)...ajde da sprovedemo anketu koliko bi skijasa doslo na Kop od Uskrsa do kraja sezone npr. 1. Maj-a, da se karte ski pasa spuste i do 70%, bez obzira da li ce raditi celo skijaliste ili samo ovih 7-8 zica i pripadajuce staze...Realno mislim da ce i dalje biti malo kandidata, i ako jesam za spustanje ski pasa u ovom periodu do 70%.Ja se prvi prijavljujem... ajmo da vidimo koliko nas to ima i ima li realno potrebe da se pusta veci broj zica od ovog i da se produzava ski sezona...A da je trebalo malo vise marketinga, reklame i povoljnijeg smestaja i ski pasa sigurno da jeste....
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Buraz nemoj ti meni crtati ništa, niti mi stavljati u usta nešto što nisam rekao. Nisam nijednom kukao ovde što ne rade staze u aprilu. Kukao sam 30 decembra kada je bilo 6000 skijaša gore, metar snega, a radile četiri žice. Nije istina ni to da npr za sretenje nije bilo ljudi na gobeljama. Čekalo se i tamo u redu, i na cetvorosedu, i na tanjiru a trebalo je sat i po da se stigne do tamo zbog redova na marinim vodama, i na jarmu. Nije istina ni to da u januaru nikada ne bude toplo. Prošle godine npr od 30dec do 9 januara koliko sam bio gore temperatura se nijednom nije spustila ispod +5C, sve je bilo skoro zeleno osim staza, a npr ovog vikenda nije se penjala temp preko -3C, 120cm snega, svakog jutra smo imali svež sneg koji je bio suv, a u nedelju kao prah, tako da se vozio freeride po powderu kao da je u pitanju peti januar na Aljasci. I ne znam odakle tebi ideja da se neko u aprilu pozeriše na kopu??! Od onih 200 skijaša koliko nas je bilo gore možda je ukupno bilo petoro slabih vozača, a svi ostali su bili napredni vozači. Na kopu se upravo u januaru pozeriše najviše, i tada se zbog gužvi skija najmanje, a od istripovanih početnika sa viškom osećaja lične bitnosti i ogromne količine prekompetencije na tih nekoliko jačih staza ne možeš živeti, a kamo li voziti kao čovek. I da, 7 april je i u Livinju danas, pa rade žice, 31 od 31. Toliko. Pozdrav
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jaoo divote od dana ! :) Moraću i ja da navratim gore sutra :DLepo i sutra,uz kristalnu vedrinu.U nedelju i ponedeljak već uz dnevni razvoj oblaka mogući pljuskovi kiše,susnežice i grada u popodnevnim satima.Temperature u sva 3 dana u sigurnom plusu tokom dana,preko 5 stepeni.U utorak prepodne će zahladiti uz jači severac i vrlo malo snega prolazno.Sreda i četvrtak ponovo stabilni,ali prohladni uz nešto razvoja oblačnosti tokom dana.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Najgori je svež sneg kad otopli.Večeras će biti oko ili malo ispod nule,sutra po najavi i mojoj i Kimijevoj vedro i temperatura od 7-10c od centra pa do Pančića.Od nedelje imamo dnevne razvoje oblačnosti pošto smo već zagazili dublje u April kada su mogući pljuščići kiše susnežice ili sugradice što bi se narodski reklo šiprage,naročito ka Pančiću.Za ponedeljak do petka isto po najavi i mojoj i Kimijevoj a onda od petka jače otopljenje koje bi krajem nedelje ili početkom naredne moglo da izmami još neki prolazni front pa da padne još malo snega kolko da ne zaboravimo da je Kop visoka planina.Osim malo snega u utorak lično sam ubeđen da pre nego se otopi ovaj nadprosečno visok snežni pokrivač mora bar još jednom pasti jedan solidan snežić pa da se opraštmo od ove izuzetne sezone.Veliki pozdrav za sve infokopovce.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Hristos vaskrse!Svima koji slave.Vreme po najavi a u petak krajem dana zahlađenje tako da može biti nešto snega, kao i u subotu.Znači i sledeći vikend solidan za skijanje,pa ko želi i može pravac Kop.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)MILOSSS-Biće baš u utorak manji snežić,a onda u petak veče naoblačenje sa kišom koja će tokom dana u subotu preći u susnežicu i sneg i spustiti temperaturu u minus sa pojačanim vetrom.To je ono što sam najavio pre neki dan prolazni frontovi sa zahlađenjem posle toplih talasa.za sada toliko o eventualnim promenama javljam na vreme.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kimi i Aco veliko "zvanično" hvala od uredništva infoKOP web portala. Aco mogao bi da mi pustiš na [email protected] broj telefona ili neki drugi kontakt.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Poštovani Nenade,što se tiče vremena ono je primereno kalendaru,ali zaista ne znam u kakvom su stanju staze na Karamanu.Ko zaista želi i može da ode neka ide,sneg je sada u poluzaleđenom stanju jer trpi velike oscilacije temperature uz povremene pljuskove kiše, a videli smo i sugradicu i zrnast sneg danas pogotovu na Pančiću.U toku noći ka jutru imaćemo pojačani vetar severnih smerova i pad temperature uz povremeni sneg.U Petak bez padavina,ujutru oko nule u dan oko 10c na Pančiću oko 8.U subotu popodne prolazni front i nešto kiše ,moguća i sugradica i sneg bliže Pančiću.Nedelja pre podne sunčano popodne razvoj oblačnosti i moguća kiša.Vrlo je nestabilno pogotovu što smo već zagazili duboko u proleće kad su u pitanju nizije,ono meteorološki počinje prvog marta,pa stoga imamo i dnevne razvoje oblačnosti i vrlo šarenolike padavine od mesta do mesta.Inače za Đurđevdan vrlo verovatno ćemo u nižim predelima imati dnevne temperature oko 30 stepeni.Veliki pozdrav od Aca iz okoline Čačka.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Zbog ovog snega jutros sam vam rekao pre nekoliko dana da gledate kamere pocetkom ove sedmice.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kao po pravilu posle serije prolaznih naoblačenja i jednog jačeg ciklona iz sredozemlja,pri njegovom prolasku u pozadini uz pristizanje hladnijeg vazduha iz oblasti Karpata najverovatnije ćemo imati prvo zadržavanje snega na Kopu ove jeseni.Pozdrav za sve ljubitelje snega i ove prelepe panine.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)LIKETA-Hvala ti od srca.Ostvario sam decacki san zahvaljujuci svima vama koji posecujete ovaj sajt i naravno Stevsu koji ga je i stvorio.Par stepeni je toplije i jos uvek nema ono malo snega sto sam najavio ali boze moj bice ga.Ovih dana sam u velikom takoreci danonocnom poslu i nisam imao vremena da bolje sagledam situaciju sa vremenom,ali kako se bude primicala sezona bice sve bolj.Svako dobro tebi i svim forumasima.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)7-8mm,odnosno 10cm smo postavili kao siguricu. Istina,milimetri se u ovim poslednjim izlazima,pred sam početak padanja snega lagano uvećavaju.Takođe je ubrzan i početak padavina,pa će one početi još nekih 2-3h ranije,čisto da ne bude iznenađenje ;) Glavnina je ostala za kasnopopodnevne i večernje sate.A sada stvarno dosta komentarisanja i najava.Prepustimo se uživanju sutra (makar u pogledu na kamere ) :) Vreme je,a i zaslužili smo !
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Čak se krajem meseca očekuje uspostavljanje anticiklona na gotovo celom kontinentu,sa centrom iznad istočne Evrope i Ukrajine.Pozdrav svima.:):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Stevs, Sve znam, ali takodje je ruzno sto je ovo gradjeno bez ikakvog smislenog projekta koji se kosi sa svim pravilima urbanizma i arhitekture i tuzno je to sto se unazad par godina dogadjaju ovakve stvari, a nemocni smo da na njih uticemo.Nekako ostaje gorak ukus zbog toga sto se neke budale pojave sa lovom, ulete kintu kome sve ne znam i prave ruglo od planine.Steta sto smo u takvom kur.. :(
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Najverovatnije ćemo imati prvi Novembarski sneg na Kopaoniku u periodu između 22 i 25 Novembra.:)Pozdrav za sve forumaše i posetioce INFOKOPA koji nestrpljivo kao i ja i KIMI čekaju da konačno padne sneg.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Sutra kad zaveje opet ce te svi radovati :) verujemo u sneg i snega ce biti !
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Samo me belo u zivotu interesuje. A to je i snijeg. Ni prosle ga godine nije bilo na ski openingu . Mislim da pogresno dozivljevate ski opening skijanje skijanje snijeg snijeg samo kukate. Dje je tu provod ribe druzenje. Imamo se kad skijat citavi Januar , Februar , Mart . Nece uteci planine nidje ovo je tek pocetak . Za sve ljubitelje dobrog provoda veliki pozdrav i vidi mo se na Kopu od 03 do 06.12 .
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ajde ne lupaj, oni daju prognozu iz ljubavi prema meteorologiji i planini i uvek su tu da pomognu, sad sto se ponekad pogresi desava se i najboljima.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)REALNI ti si skroz nerealan . Pa guzve i treba da bude ti bi samo da ti moze biti da te puste sam da skijas. Citava planina za tebe . Mora da si se i sam rodio . Izleda da nisi nidje dalje od Kopa bio ako si i na Kop uopste bio. Ne moze covjek sam da zivi. Mislim da je Kop poznat zbog toga sto je uvijek dobro skijanje , provod , hrana Ljudi prije svega . Jos jednom veliki pozdrav za sve ljubitelje Kopa.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Bice temperature u plusu ali mala vlaznost, kao i prethodne sezone na +8 stepeni kad je vlaznost bila mala, sneg se super odrzao
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Lepo se vidi na slikama. Tamo gde se ratrak okrenuo, vidi se zemlja. Nema dovoljno snega, temperature u plusu, topla zemlja...nista od openinga. Odloziti sve za neki od narednih vikenda.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Jeli to prognoza do februara 2016 ili su ti to mozda modeli i do 2017?:):):):):):):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi predivno je danas na planini:-*,topli pozdravi iz Camelota:-*
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@havraNemoj biti hejter. Na stazama u ovim uslovima, mozda cak i ne moze bolje. Ima 2 staze, ali su odlicno pripremljene, bez imalo blata.Ovaj deo sezone nije za te tvoje `profesionalne skijase`? Svako ko je ljubitelj skijanja ce skijati makar i na jednoj stazi i uzivace u tome.Hvala na razumevanju, pozdrav.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)nema skijanja jos 10 dana minimum!!!!!nemojmo da lazemo sebe,ovo trenutno je blatnjanje!!!!!veliki pozdrav sa sve ljubitelje skijanja...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Bice snega ljudi, do NG bice sigurno 50-60 cm :) A i skijace se na 90% staza :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi sta dizete frku oko topova i osnezavanja. Valjda ljud koji su zaduzeni za to bajbolje znaju . Inace kad se osnezava mali karaman tad se pancic neosnezava i obrnuto..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Auh kako je jutros sređen Pančić. Hladno, tvrdo, sunčano, suvo i skoro bez vetra.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Čestitke aci i njegovoj vremenskoj prognozi, bravo:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)