Koliko im vremenski treba da srede staze? 26.dolazimo a posle dve godine pauze zbog bebe zelja mi je da konacno stanem na skije. Nadam se da cu imati srece, pa bar duboku da otvore.
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@MajjoS obzirom na to koliko pada sneg upravo, uzeću slobodu reći do 26, januara da će Duboka biti 100% otvorena. Srećan povratak na daske. :)
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel postoji samse da produze radno vreme ski centra. I dodaju malo jezero i pancic na nocno skojanje. Preporucio bih svima da idete na nocno zato sto je skikajanje stvarno mnogo bolje nego preko dana nema guzve, jedino sto je malo hladno.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@TrabantHvala ti k''o bratu na pričici za nestanak struje.Pošto su me pre neki dan okarakterisali (u nedostatku svojih argumenata, da napomenem) kao bota koji brani SS, da sam ja ispričao svoj doživljaj kako smo se peške spuštali 2019. maltene sa glečera u Les2Alpes sve do sela - meni bi rekli da izmišljam.Jednostavno, naletela snežna oluja, pozatvarali sve instalacije osim tunela na samom vrhu, nisi mogao ni da se sasuljaš nizbrdo od snega i vetra, nego lepo daske na leđa i klaj klaj, nogu pred nogu.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dalibor Ako moze jos jedno pitanje , kad su se bili stekli uslovi za vestacko osnezavanje a da nije radilo? Samo ako moze datum , jos jednom veliki poz
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Od danas radi žičara Duboka 2, kao i veza Karaman greben - Pajino preslo - Crvena Duboka - Duboka 2.
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Dalibor Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, nije mi bila ni najmanja namera. Ali stvarno mislim da je nemoguće za jednu noć spremiti stazu, gde god bila. Ne, ne vozim ratrak za SS, znanje zasnovano na iskustvu vožnje snowboarda. Godinama provodim prilično vremena na Kopaoniku i Jahorini, i imao sam mnogo puta priliku da razgovaram s ljudima koji rade na održavanju staza. U Skijalištima Srbije zaista ima mnogo problema i loših praksi, ali hajde da ne krivimo njih baš za sve, od nedostatka kanalizacije do toplog vremena.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel su postavljeni oni ormari sa skijama na stazi ako jesu kako to da zakupi
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dan koji je savrsen, vedro, mirno, minus 4! Sve staze rade osim Krčmara i Gvozdca🙂 Skijanje danas do maximuma🙂🙂🙂 Pozdrav za sve sa Kop-a!🙂
(+50) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@BoleMnogo toga na Kopu nije kako treba.To što je bedurija od pripremljenih staza, možda, ali samo možda, ima veze i sa tim što je ovo jedna od najtoplijih zima u Evropi otkako se meri temperatura. Dakle, NAJTOPILI OTKAKO ZNAMO.Ljudi će se uvek ovde javljati i pitati šta od staza radi, jer ne znaju, i treba im info. Tome ovi komentari i služe već jako dugo.Tačno je da KOP reflektuje drzavu u kojoj zivimo, organizaciju i odnose u drzavnom preduzecu, zbog toga i jeste haotično.Svakako ti želimo srećno investiranje novca na drugom mestu. :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zašto se ne pušta sidro Treska?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pozdrav svim skijasima i snowbord - erima,Stvarno nema smisla ! 🤦♂️1. Da se ovde prepucavate i pokazujete misice 💪2. Da smatrate da je samo vas stav u pravu i svi ostali su u krivu ili ne razumeju 💭3. Da blokirate forum ljudima koji samo zele da dodju do informacije ℹU sustini, svi ste u pravu. I svima nam je isti cilj: skije / snowboard na noge, i raspaliti po nepreglednim belim prostranstvima dobro pripremljenih sneznih staza. Zar nema lepseg osecaja?Svejedno gde: Alpi ili Kop. Svi mi imamo dobre razloge zasto doci na Kop, Jahorinu ili nekad otici vani, npr. Alpe. Iskreno receno, kad sidjem sa korpe i krenem niz stazu, skroz mi je svejedno gde sam. Bitno je samo da je staza dobro pripremljena. Niti na stazi pise gde se nalazi, niti je to bitno.Prema tome, ostavite ovakve diskusije za negde u nekoj kolibi, uz vatricu i topao caj (sa ili bez ruma 😁) sa drugim skijasima, a ostavimo ovaj forum da se ljudi mogu brzo i lako informisati o aktuelnom stanju na Kop-u.I vama ce biti lakse da dodjete do proverene informacije i informisete se o trenutnom stanju.A sad, nalevo krug i mars na stazu ! ⛷ 🏂 🎿 ⛷
(+62) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)La Sarenne u Alpe d’Huezu je preko 15km dugačka, međutim okrenuta je ka jugu, tako da sneg može vrlo lako da okopni. To mučenje nikada neću da zaboravim. Skoro 16km lomljenja nogu po najgorem mogućem kačamaku sa najtvrđom mogućom skijom. Još sredina marta i sunčano vreme. Bio sam gola voda na dnu. Sam Alpe d’Huez mi se najmanje svideo od francuskih skijališta. Ne sporim da imaju La Folie Douce sa najboljim pogledom :)Evo i dve fotke čisto da vidite kako je to izgledalo: Link >>>Link >>>Što se tiče najduže staze na Kopaoniku to jeste Bela Reka 1 + Bela reka 2 (oko 3.5km). Međutim, realni da budemo Bela reka 1 je praktično vezna staza do Brzeća (ista stvar je i kod La Sarenne u Alpe d’Huezu gde je jedan deo ravna vezna staza). Ljudi su napravili "mit" od Bele reke prevashodno zato što su te staze vrlo retko radile. Ne sporim da je Bela reka 2 odlična staza ali ni približno najbolja na Kopaoniku. Donji deo je nisko (1300mnv) i okrenut je južno, te vrlo često zna da bude u lošem stanju. Ako govorimo o dužini pojedinačne staze, onda je to crvena Duboka pa sve do Duboka 2 nekih 2.6km.U Les2Alpes takođe postoji mogućnost da se skija u kontinuitetu 16km ali je taj poslednji deo vrlo nisko i može isto da bude u lošem stanju (1300mnv). Uostalom mnogo je bolje voziti od vrha glecera na 3600 do vrha Valentnin staze na 2100mnv, Ili na samom glečeru Signal stazom koja je odlična ali je žičara matora i spora. Ispod toga isto može da bude lomljenje nogu, pošto su crne ili vezne staze do naselja. Les2Alpes je za pojmove Francuske relativno malo skijalište ali meni se baš dopao, posebno navedeni deo.Suština svega je ne da merimo koja je najduža staza nego koja je najugodnija za skijanje :)
(+44) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Veliki pozdrav za sve skijse i bordere! Mislim da vecinu interesuje sta se desava sa stazama bela reke 1,2. Jel ima neko informaciju da li se osnezavaju posto je postavljen sistem i sto mnoge zanima kad ce krenuti sa radom? Uzivajte u sneguuuuu
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ima li sanse za Belu reku da proradi uskoro?Kapiram da ce Krcmar i Gvozdac svakako uz zdrav razum koliko vec odmah proraditi,kao i Knezeve bare
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@mukDruže, bilo gde da koristiš dron, trebaju ti odgovarajuće dozvole.E sad, to što se kod nas to labavo primenjuje, to je druga priča.Na Kopaoniku samo može da bude pooštrena situacija, imajući u vidu i vojne objekte, i blizinu administrativne linije.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sve mi je jasno, i upoznat sam sa zakonom vezano za dron , samo me je interesovalo da li je imao neko iskustva na Kopu, imam "ozbiljan " dron i snimci skijanja bi bili fenomenalni, hvala svakako na izdvojenom vremenu.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ako planiras da letis dronom nisko iznad staza, problema nece biti. Ako se budes smucao njime oko vojnih objekata na Kopaoniku, zatim oko radara na Pancicu i snimao deo administrativne linije gde su KFOR vojnici, mozes da upadnes u ozbiljan problem.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dajte ljudima informaciju zasto ne radi Gvozdac i Krcmar na ovoliko snega aman...Kakva vam je to saradnja sa skijalistem? Zar vi niste Info - Kop? >:(>:(>:(...SRAMOTA
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Bili za vikend, 21.-22. januar. Utisci:-imali smo mnogo sreće sa vremenom, dva odlična dana za skijanje. Gužve nisu bile strašne, na karaman grebenu se čekalo oko 10-15min. Sunčana, mali karaman, duboka, pančić, marine vode, karaman... sve lepo pripremljene i ispeglane. Volimo te staze, blizu nam je Kop, imamo i prijatelje tamo i to su uglavnom razlozi zašto svake godine idemo gore, mada ne na duže od 3-4 dana.Razlozi zbog kojih nas Kop neće videti češće:-Situacija sa prekomernom gradnjom je sve gora, gomila novih objekata niče i deluje da se to neće zaustaviti. Dolina sportova pretrpana svim i svačim, automobili, kvadovi, sanke, kućice...-Veliki problem, motorne sanke na stazi, zuje i smrde stalno i svuda, prebrzo voze. Samo je pitanje dana kada će nekog skijaša pokupiti i povrediti!! Ne razumem zašto je ovo dozvoljeno dok rade žičare.-Ko ne skija, ima vrlo skučen prostor za šetnju, skoro da ne postoje uređene staze. Od grey-a do konaka ćete morati da se mimoiđete sa automobilima, skijašima, motornim sankama, prodavcima... u krugu konaka nisu u stanju da očiste led da ljudi mogu normalno da hodaju ispod onog natkrivenog dela. Za decu nema skoro nikakvog sadržaja ni širine, a iznad malog brda gde se deca sankaju parkirani su kvadovi. "Park" za decu koji je do prosle godine bio otvoren sada je ogradjen i ulaz se naplaćuje 500 din, sramota!-Cene su posebna priča. Kao da svi gore čekaju ta 3-4 meseca da oderu maksimalno turiste. Jedino u maxiju, idei su cene standardne, kao i u mašincu za neku pauzu tokom skijanja (parče pice 200din, 2 palačinke 360, piće oko 200-250din). U ostalim restoranima i kafićima cene su nerazumne, a porcije sve manje. U krugu konaka palačinke na kiosku za poneti su od 400-600 din!Cena ski passa je takva kakva je, a nije mala. Ako hoćete mrvu da uštedite, možete da dopunite kartice od prošle godine ko ima, da ne bacate 180din na parče kartona, takodje preko web shopa popust je 5%. Poludnevni ski pass se kupuje isključivo na salteru i nema popust. Cena opreme je poskupela, skije za odrasle i komplet za dete za dva dana, u servisu Stiv, plaćeno 5400 din. Lopatari su i dalje aktuelni sa svojim "tarifama", taksisti takodje, kako se pogodiš. Većina gore radi po sistemu APP (ako prođe, prođe), nažalost.
(+95) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)pusteno je sidro treska.
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kad se ocekuje otvaranje ovih staza Gvozdac ,Bele Reke ,Krcmar . . svake godine pred sezonu kao radi se nesto ,prosiruje se staze , .. a kad krene sezone opet isto ,guzve , staze pocetnicke , gradnja.. a od staza novih i prosirenja samo u najavi .Cakamo i dalje .. nesto novo recimo Gondulu iz centra..? Ima li nesto novo na Kopu sem gradnje i kola po stazama ..?
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel zna nekoliko kolika je cena redovnig parkinga? Prosle godine sam placao 500 din Hvala...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)hahaha ja ne znam kako ovi mere sneg. juce bilo 64cm, padao sneg skoro celu noc i jutro a ono 63cm sada kazu :D
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel može informacija ako se neko vozi gondolom, da li primećuju osnežavanje belih reka? Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Rade topovi na Beloj Reci, može da se spusti do prve međustanice, posle ima dosta vode. Mislim da neće biti puštena ovaj vikend.
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mi smo danas sa decom bili u Nije dugme, na spratu gde je zabranjeno pušenje, 4 tople čokolade, kuvano vino i kuvana rakija odlična i jaka i puna čaša, 2300 din. Piće dolazi trenutno cene su kao u bilo gde na stazi tako da je za predah odlično. PS ne znam gazdu i nije reklama 😄.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco,Kimi nesto za sledecu nedelju izgledno?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ski bife kod Duboke1: Domaća kafa i kisela voda 390 dinara.
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nisam bio od prošle godine na Kopu, i juče šok. Pomislio sam da sam u Austriji ili Italiji, ali ne po uređenosti staza i ljubaznosti zaposlenih već po cenama. Parking, kafići... ljudi pa to nije normalno, znači ski bus i sendvič u jedan džep, vodu u drugi i skijanje bez odlaska na pauzu...
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nemojte ljudi da ste smešni sa tim "stazama od 20km". Da bi staza bila dugačka 20km i da bi imala veličanstveni nagib kao Mašinac, treba da ima visinsku razliku od 3000m što nema nigde u Evropi - tu maksimalno ima pad od oko 3300 do 1200-1300 (recimo u Les Arcs). (Mašinac ima pad od 45m na 300m dužine). Staza ako stvarno ima 20km i ima pad od 2000m je blaža od Mašinca - to he šumski ili planinski put. Inače Frejus za auto ne košta 250 nego 50EUR u jednom ili 60 EUR povratna (7 dana), a ima centara domkojih se ne ide kroz tunele (Vars/Risoul, Alpe dHuez, Les deux alpes, Serre Che)
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Toliko sazvakane teme i sve se vrti oko istog. 1.Ako si korektan rekreativac i ides na skijanje da skijas onda je Kop odlicna destinacija da te mine zelja, na dan ili dva(uz gledanje prognoze kao predostroznost) 2.Dobar je ukoliko imas malu decu koja treba da proskijaju, a nije ti bitan spa sadrzaj i spreman si da se zrtvujes dok klinci proskijaju(prednost Kopa blizina i samo to) 3. Ukoliko te skijanje ne interesuje nego veslaš po kafanama, onda moze vikend varijanta i 4+ dana. Da je razvijena Popova Sapka sa Brezovicom i da su vremena malo sretnija i skijanje na Kopu bi bilo bolje jer bi vecina ljudi isla tamo. Ovako kad znam da me od 6-7 dana ceka bar 4 magle, guzve i ona jurnjava da skinem nevinost stazi pre nego sto nagrne horda, iskreno mi se bira neka druga destinacija. Nije mi problem ni da spakujem sendvic, cokoladicu i da gladujem, ako nemam love, jer ne moram da pojedem biftek ili becku na 3000 metara. Neko pomenu duzinu staza i bio je u pravu. Svaki veci centar ima stazu sa 10+km koja ide sa vrha u selo.Ja te staze izbegavam jer su najopterecenije i mucenje ih je spustiti pored milion skijasa. Imaju hupsere i brazde kao Pajino preslo u 3 popodne. Svako ko ide da iskljucivo skija tesko bi i izuzetnim okolnostima potrosio odmor na nasu planinu pored Korintije i Dolomita na sest do devet sati ili Tirola i Francuske koji su malo dalji. Skijas na duzim stazama, sa manje guzve, sa vise snega i verovatno znacajno lepsim vremenom. A i mantra kako je Kopaonik prirodni biser, a svida vani je golotinja i krs je najobicnija deplasirana glupost.
(+37) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Ilija Tezina je kao Crna Duboka, tu negde.
(+16) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@SKIJAMSVUDA Druže, ako nisi shvatio, nikoga ovde ne zanimaju fizionomija vlasnika nekih agencija - inače, u kulturnom društvu se o ličnim poznanztsvima ni ne govori - a bogami ni tvoja navodna iskustva po stranim skijalištima. Gomilu trivijalnih informacija koje si naveo, svakako možemo i sami naći na internetu. Moram da napomenem i da ni jedan jedini podatak od hiljadu navedenih nisi potkrepio - sve izjave ti se zasnivaju na "majke mi".
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pozdrav svima, da li se isplati doci za Sretenje ili ipak ostaviti za nedelju posle? Zbog guzvi, kakva su vam iskustva?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pa sta je ovaj cirkus sa nocnim na Pancicu? Postoji li neko zvanicno obavestenje ili svako radi kako mu se navije?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@cvrle Nama su rekli da pancic radi samo vikendom
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel zna neko zasto nije radila duboka 2 zicara
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)[quote]Snježni (Android)@alex_euI mene živo zanima druže, gde je sve to povoljno skijanje po inostranstvu.Zasto niko od ovih promotera Alpa/Dolomita ne ostavi neki link za nas neznalice, gde i kako se kupuju ti povoljni ski-psi, da i mi malo omastimo brk za sitne novce. smilies/wink.gif[/quote]Ako poredimo naše premium skijalište (doduše, ni jedno drugo nam ne radi) Kopaonik sa nekim premium skijalištem u Dolomitima poput Alta Badia, u periodu 15.1. do 21.1. (6 dana skijanja) cene su sledeće: skipass: KOP 150eur (50ak km staza), Alta Badia 309eur (130km staza).smeštaj: KOP - JAT "app" za troje (godinama sam tamo išao) 125000RSD (1050eur) - napomena: ovo je period kada je kod nas raspust, prva nedelja posle raspusta cena je 92000RSD (800EUR)Alta Badia, platio sam app od 32kvm 900eur, na 150m od gondole. (posle NG pa do 1.2. njima je tamo niska sezona)Put do tamo i nazad (iz BG): KOP oko 70eur, Alta Badia oko 250EURcene po objektima na stazi: Kop - ne znam (nisam još bio ove godine - omiljeni su mi bili Rtanj zbog krofni, Kljunac na jarmu prostran i čist i skituljko zbog pite s borovnicom, mada sam išao i u mašinac jer je daleko jefitniji bio od ostalih - ok, socijala ali jeftinije) a izbegavam natrpane, zadimljene i pozerske lokale.Alta Badia: 0,5l mineralne vode od 2,8 - 3,3eur, pivo 4-5eur, cocacola limenka 3-3,5, supe/čorbe, 9-12eur, porcija pomfrita oko 5eur, gulaš sa palentom (kačamakom) 17eur, kobasice sa prilogom (pomfirt ili kupus) 12-17eur, pita sa jabukom i vanila sladoledom (ovo je kao naša lenja pita) 7eur, kaiserschmarren sa pireom od jabuka i džemom od borovnica 15eur (ovo opušteno bude porcija da mogu dvoje da jedu - najpribližnije palačinkama što tamo nude)cene u restoranima:Kop, opet nemam pojma ove godine, znate svi koje su cifre.Alta Badia - pa možete se najesti od stvarno velikih pizza koje su 9-13eur (plus piće i deserti slično ili malo jeftinije nego na stazi) a možete potrošiti lako i preko 100eur za večeru za troje i to bez luksuziranja (moj primer grupe, odrasli plus tinejdžer) ako uzimate neko klasično jelo (npr nešto što je kao bečka šnicla, košta od 22eur pa na gore).cene po marketima:Kop - isto kao u bilo kom gradu u SrbijiAlta Badia (mada to važi i za većinu ITA mesta): obično malo (recimo oko 5%) skuplje nego u nekom vrećem gradu u blizini.Ono što je porazno je što i te veće cene budu na nivou naših u Srbiji po supermarketima...skijanje:Dolomiti generalno: pa porediti Kop i Dolomite je kao Jugo (ili npr Punto) i BMW. Na kraju, ko kaže da je skijanje napolju jeftinije, lupa. Ko kaže da je skijanje na Kopu bolje, isto lupa.
(+37) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kukao sam na Kop i na cene i na sve. Jeste da je otimacina teska. Ali ljudi. Onaj dan juce. Ona idila, lepota, Gobelje... Savrsenstvo. Meni je blizu. Na 180km. 2 sata i malo jace do Gondole. Samo tako se mozda isplati otici. Ali naravno uz onakav dan. Pozdrav svim ljudima dobre volje. Danas sedim i radim i gledam Kamere i smejem se :)
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kakav je put do gore od Brzeca, jel treba montirati lance? Krecemo sutra uvece.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Bombardier TraxxasNije poenta gde je ko skijao nego da se ne iznose netačne informacije ili da se preteruje u ovom ili onom smeru. A velika većina onih koji su skijali u inostrastvu su skijali i na Kopaoniku.Problem je kada se uporedi neki svetski priznata destinacija i kada se pokuša da se nešto od toga primeni na Kopaonik ili da se stvari koje ne valjaju na našoj lepotici (a kojih je sve više svake godine), isprave, iskorene, dovedu u red.Nije planina kriva što su joj staze kratke. Prosto takav je reljef, nema gde da se prostiru staze od 3-5km a u Alpima ima prostora. Pri tome tamo na 900-1000mnv je bolja klima nego u Brzeću, kad govorimo o uslovima za sneg. A vrhovi idu na 2500-3000. Pa kako onda da Duboka bude duža, KGB itd. Gobelje koje su savršene lokacijom i na kojima nema gužve, jedva nešto duže od malog jezera, nema gde.Nije planina kriva što su joj zimi sunčani dani jednom u dve nedelje.S druge strane, prljavština, urbanistički, saobraćajni i komunalni nered, to nije kriv Kopaonik nego mi Srbi koji upravljamo tim dobrom.To što nije neki zvezdarac ili Bombardier traxxas ostavio đubre nije bitno. Bitno je što ga neko drugi baca a neko koga mi jesmo posredno izabrali da upravlja, ne bavi se svojim poslom kako treba.Da li je krofna 100 ili 300din je manje bitno.
(+54) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jel ima neko informaciju da li ce da radi duboka 2 sutra. Ne mogu na pancic zaledih se
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Aco , Kimi kad staje sneg 😂 Ima da se skija do 15 maja kako sad stoje stvari
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)IGOR- U toku sledeće sedmice promenljivo oblačno i hladno uz redju pojavu snežnih padavina. Temperature uglavnom u domenu umerenih i jakih mrazeva, dakle u intervalu izmedju -5 i -15c⁰. Vetar uglavnom slab do umeren severnih pravaca. MARE NS Biće još dosta snega narednih dana, ali sve zavisi od vremenskih prilika tokom marta meseca, jer se tada stvara kritična masa snega koji posle lakše odoleva prolećnim zatopljenjima. Tada obično dolazi što bi rekli do kaljenja snežne podloge usled uticaja većih temperaturnih oscilacija. Za sada imamo dosta dobar trend. Veliki pozdrav!🙋♂️
(+32) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zadtk ne rafi duboka 2? Ne može nijedan dan da prođe, da bude sve kako treba..
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Prazna baterija od auta na Kop-u, i zamolim taksistu da prespojimo bateriju. I učini mi,i naplati 1000 din. Neću da kažem ništa,jer šta god rekao uvrediću sve taksiste.
(+50) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ima li neka prognoza za zvanicno pustanje Belih reka u pogon?
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)serhioSPA(android)Mi smo sad stigli preko Jošanicke.Do pola puta od banje snega uopste nije bilo na kolovozu a posle dobro očišćeno .Bez problema bez lanaca istina sa pogonom na 4.Najgore je ovde gore, u stvari od raskrsnice za vikend naselje.Dva autobusa pola sata primaju putnike na kolovozu,oba pravca stoje,u garažu se ne može od njih niti prema Grandu.To onako organizacija za dobrodošlicu.E sad kako će biti sutra to je ovde nezahvalno prognozirati….
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@sara U snegu
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)