Jel neko zna da li postoji mogucnost vracanja ski pass-a ukoliko se ne otvori vise staza? Hvala
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Gledajući prognozu sa sledeću nedelju vrlo je upitno koliko je pametno uopšte i otvarati Pančić pre sledećeg zahlađenja. Veštaka će verovatno biti dovoljno za vikend da se pripremi staza za otvaranje. Problem je što ako se napravljeni veštački sneg razvuče, a obistini se “jugo” od ponedeljka, sneg će se mnogo lakše otopiti.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Hoce li kamera sto snima dolinu sportova ikad uspeti da spoji te dve slike u jednu? :DDa bar jednom to lici na nesto
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sve sam go strucnjak za padavine. Jbt nema snega, pa ga nema, kad padne bice ga.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Staze na kamerama ne deluju toliko lose na 16 stepeni:):)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Danas do 13h skijanje . Super nam je bilo imajuci u vidu temperaturu. Kop nije izneverio i u ovim klimatski teskim vremenima : )
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Cekam Mart da se iskijam ko coek.Bice dosta kuknjave ove godine ;D;D
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ovde je prava zimska idila danas je sankanje sa decom na Karaman Grebenu .. molim ove sto pisu komentare da skrate u 4-5 redova da mozemo sve procitati 😁
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ах те акумулације што недостају вредним запосленима у Скијалиштима Србије да груну оснежавање на целој планини одједаред, па да се скијање боље планира и сви више зараде 8)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Trecina Srbije je na raspustu ako niste znali. Smestaj se rezervise u septembru za raspust i NG. Isto tako puno skijasa kupi skipass u pretprodaji ili na Expozim-u da uhvati 10-15% popusta. Za njih je ovo stvarno tuga... i ne vidim zasto zluradi komentari?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Vidi se za koga lobirate.Kopaonik je uvek bio i dalje je bolji od Durmitora,,Bjelasice,Brezovice,Bjelašnice i Jahorine u svim segmentima.Osim Brezovice na njemu je uvek više prirodnog snega i uvek radi više staza nego na pomenutim skijalištima.Kopaoniku će uskoro konkurisati Kolašin-Bjelasica gde se trenutno ulažu veliki novci i biće jedino skijalište na trasi autoputa Beograd-Bar.smilies/wink.gifNe bih ulazio u rasprave o ovim stvarima o kojima se pise, ali moram da kazem, kao visegodisnji posetilac Bjelasice i Kopaonika(svake godine idem na obe), da je Bjelasica planina sa najvise padavina. Oni su tek ove godine nabavili topove za osnezavanje. Do sada je uvek bio samo prirodni sneg. Prosto to je oblast sa najvise padavina u Evropi.Lako proverljivo.Pozdrav ljubiteljima skijanja, zelim vam dobar sneg. Ja sam gore od 12og.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Cekamo da padne jos 2 metra, pa da se zagreje motor tabaca, pa da ne duva, nema magle suznezice i onda a to je jedno za metar dana negde oko marta kad krenu da sredjuju staze ima da prsti 😉
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Citajuci sve ovo meni je najlogicniji sled dogadjaja da je dete palo na izlazu sa tanjira na desnu stranu i da ju je nazalost tanjir koji se vracao udario. U tom slucaju nema odgovornosti SS.Drugi manje verovatan sled je da dete nije uspelo da pusti tanjir na vreme pa je udarilo u izlazni stub. Ni tu nema odgovornosti SS.Treći slučaj je da dete proslo rampu i da rampa nije bila ispravna te zicara nije stala. U tom slucaju ima odgovornosti SS.Sto se tice dalje pomoci detetu e tu svi snose odgovornost u lancu. Od prve pomoci preko Trauma centra do svega dalje.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)hvala stevs info iz prve ruke
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sneg je nocas stidljivo padao, nošen jakim vetrom, ali od jutros je prava vejavica. Palo je tokom prepodneva dosta. Put preko Brzeća je prohodan, povremeno dolazi do zastoja, ali policija i zimska sluzba rade dobar posao. U Brzeću policija ne pušta na gore bez lanaca.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Skijas je apsolutno upravu...cetinari ne uspevaju na visinama preko 1800mnv.. zato je suma sve redja pri vrhu...nista se gore nije menjalo...ali eto,vetar ne dozvoljava da staze koje krecu sa vrhova budu pune snega...ne pomaze ni vestacko
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Koliko mogu da vidim, svi su se zgrazavali na cenu prakinga u novoj garazi, a ona je koliko shvatam puna do vrha?Svi ti zgrozeni, krenuli su kolima ka novoj garazi, sa jednom te istom idejom, posto je cena visoka, idem ja tamo jer nema nikoga:)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Koliko snega treba da padne i kolko dana sa idealnim uslovima za osnežavanje treba da se pripremi Krčmar?Razumem da ovu novu pripadajuću stazu gde nema topova ne mogu brzo da pripreme ali staru su mogli dosad već tri puta.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Pisao sam o Krcmaru juce cini mi se...kad bi mogao da okacim sliku,videli bi ste kako izgleda Krcmar(pricam o stanju u subotu)a ne verujem da je ovaj sneg i olujni vetar nesto promenio na bolje.Ko je na Kopaoniku,neka svrati u novi kafic Greben(ne reklamiram) ali gornja terasa gleda direktno na Krcmar...sve ce vam biti jasno.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Od ove nedelje radi pauk na Kopaoniku. Cene naknada za uklanjanje nepropisno parkiranog vozila u TC Кopaonik:- naknada za uklanjanje nepropisno parkiranog vozila, mase do 1.330 kilograma - 11.500 dinara;- naknada za uklanjanje nepropisno parkiranog vozila, mase od 1.330 do 1.900 kilograma - 15.500 dinara;- naknada za uklanjanje nepropisno parkiranog vozila, mase preko 1.900 kilograma - 21.000 dinara;- naknada za prekid pokušaja uklanjanja nepropisno parkiranog vozila - 4.000 dinara;- naknada za čuvanje vozila u depou "Parking placa", na svaka nova započeta 24 sata - 2.000 dinara;- naknada za blokadu i deblokadu vozila, blokatorima za točkove - 6.000 dinara - 24 sata;- naknada za pokušaj postavljanja blokatora za točkove - 2.500 dinara;- kazna za nepropisno parkiranje vozila, koju podnosi saobraćajna Policija 5.000 dinara.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakav dan ...Temperatura u plusu, sunčano, 70 cm snega ....Uživajte na snegu malo i za nas koji samo gledamo ..
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@sdPretra ga sa tim kamenjem. Ima sitnog kamena na vrhu Crvene Duboke kada se to prođe do dana nema nigde. Cela crna duboka nigde kamenčeta. Pančić 4b prema samoj levoj ivici ima malo sitnog kamena na vrhu ostalo sve odlično. Karaman greben i Mali karaman odlični isto nigde kamena. Gvozdac I Gobelju nisam vozio danas.Staze odlicno drzale jer je niska vlaznost. Guzve samo na KGBu i Malom karamanu. Tu se čeka maksimalo 10 min. Sve ostalo se prolazi vrlo brzo.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nadležni,zašto demontiraste Vučka 1 ,ljudima svih uzrasta duša u nosu dok izađu pešice tj.na skijama od Vučka 2 do izlaska sa Rtnjeve žice u pravcu povratka prema centru?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)&JovanM Da je gužva, gužva je. Cele nedelje parkiram uglavnom oko Konaka po 500-600 din dnevna, cak kad se uvece vratim bez problema pokazem kartu i skijam nocnu. Danas bas okasnio, mrzelo me da cekam red za slibodno mesto pa zapucao u novu garazu,10:30-16:30 900dinara, mesta koliko hoces.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas je sve bilo extra za ceo dan - i staze, nije bilo guzve, jedino Pancic i Krcmar imaju pri vrhu ogolelih delova. Sneg drzi ceo dan...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel se moze spustiti stazom do vikend naselja Treska. Vidim da ima staza Treska i ski lift. Jel neko koristio i malo vise da opise neko ko je isti put presao gore i dole.Hvala.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Boris Sto da ti daju fiskalni racun.. Ako ti izda fiskalni racun onda za svako vece ostecenje skije moraces da platis,ovako uzmi vozi i uzivaj...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Krenuo je sneg da pada.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Padaaaaaa
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ja sam juce ceo dan bio, dal je bilo dobrog skijanja je stvar licnog osecaja. Guzve nije bilo uglavnom, lagano se ulazilo na bilo koju zicu. Krcmar je progledao na par mesta i to dobro, mada tu progleda svake godine kada je ovakvo vreme. Duboka je ok, suncana leva strana ok, gvozdac, ledenice... Ova nova sto je probijena ka Masincu je skoro cela bila losa. Nocna je bila jos bolja, nigde nikoga a minus taman toliki da drzi lepo. Mislim da sam trebao da platim ski pass mozda bi malo zalio pare. Pazite se, juce je bilo dosta padova, naletali su ljudi jedni na druge i to sto nema guzve....
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dajte ljudi pogledajte brzinu vetra. Razvaljuje kako duva zato ne rade pojedine žice.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Stvarno bravo za kamere!!!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Danas uzasno vreme. Toliko hladno, jak vetar, vecina zica ne radi, na stazama gomila leda. Iako radi svega par zica radi, na stazama nema guzve zbog groznih uslova. Ovo je definitivno dan da se ostane unutra. Nadam se da ce sutra i u petak biti bolje.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Uspavao se cika koji meri visinu snega, sa ovim mećavama od 2 dana palo 10-15 cm snega!!!!!!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Jos jedan los dan za skijanje na Kopaoniku. Na par staza koje rade ima mnogo leda i guzve su ogromne. U suncanoj dolini se ceka 30-40min, za spust od 3-4 minuta :(
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Lale (Android),Kad se pljuje po Beogradu, kaže se nema više Beogradjana, 90 % dodjosi, sad su Beogradjani bahati, možda su ti bas neki iz tvog kraja, regije, pokrajine. Ko bi nama Srbima ugodio.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)i jos jednna stvar,hajde svi da doniramo po 10 din vozacima ratraka pa ce mozda i da izravnaju staze:)))))) e da vrhunac je da staze rade od 8.30h kad je i prvi polazak autobusa s tim sto vam treba jedno 20min do centradok stignes do staze je vec 9h,pa majstori jel ne moze da prvi polazak bude u 8h da mozes da stignes na otvaranje staza...ludilo mozga
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)A moram napisati komentar sto se tice ovih mini buseva za vikend naselja sta li vec. Moji se nikad na kopu nisu usudili da budu van centra (tj van Jata jer nisu htjeli da se stresiraju) pa je i meni ski in postao nekako prioritet kad drazim skijanje. Ali opet sama se preki neke agencije iz CG zadesila u Banskom 2 km od gondole, pa su prva dva dana bila patnja sto doci ujutru rano do gondole a ne potuci se sa ostalim gostima hotela ko ce stati u kompi koji prima 10 ljudi, sto vratitise popodne. Treci dan smo skontali da nas 10ak iz grupe dobacimo vozacu 5 evrica i on nas vozi prvu turu prije svih i prima posle podne. Poenta price, ima taksi ima kombi ima ski bus sve se da rijesiti, ali ski in ski out je majka , cak iako se odricete malo luksuza , SPA centra ili sta vec.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)na prodajnom mestu nema ski mape. ako vec nisu u stanju da obezbede besplatne ski mape uz ski pass, nek ih naplacuju... pored silnih hiljada koje dajemo za ski pass, dodacemo jos 10 dinara za ski mapu...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@laratoplo preporucujem Civvetu u ITA. Relativno nam je bilizu -850km i ima divnu prirodu i dosta blagih staza + moze da se nadje neki HRV ili SLO instruktor koji zna srpski vidjali smo ih, ne znam za cene doduse
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Našao sam odgovor. Sa 10 u sezoni ne može noćno. Izvinite!
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Aco, može li prognoza za sledeću nedelju?Neće valjda biti 7-8° u plusu kao što pokazuje prognoza na sajtu... Ima li najave snega?Pozdrav.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ovaj vikend će biti sigurno dobar, noćas je mraz zategao dobro, a pao je nov sneg. Danas sigurno onaj dan.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Deki Jucerasnji dan (bar popodne) nisi trebao provesti na stazama. U sumi je bilo stvarno lepo.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Bansko je danas zatvorilo skijaliste
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Drugari, imao sam skipass 10 u sezoni, ostalo mi je 8 dana koje sam planirao da vozim od danas, ali je sezona zavrsena zbog vanrednog stanja. Jel mogu da trazim povracaj ili da mi prebace za sl sezonu?
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Vrhunsko
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Kakav bi danas bio dan za skijanje. Steta
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)eh poslednji pravi sneg, oprostajni do novembra...;)8)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Složio bih se sa investitorom...Jako teško da zaradite ozbiljne pare za iole razumno vreme od kupovine i rente jednog apartmana bilo gde, pa i na Kopu (ili možda čak baš posebno teško sada na Kopu).Nekome bez iskustva to može izgledati kao privlačan posao i lak novac. Popričajte malo s ljudima koji izdaju nekoliko apartmana. Tu prosto nema lakih poena. Čišćenja, održavanja, računi, rezervacije, otkazivanja, majstori, popunjenost, ocrne vas na netu razmaženi gosti za neku sitnicu, kratke i nepredvidljive sezone osim za praznike kad je sve puno...Ako ste blizu i ako vam je to hobi, OK. Uz priličan trud biste vratili investiciju za nekih desetak godina. Uvek može da se proda apartman naravno, ali teško da budete dobri na razlici. Da ne pominjem da uvek postoje eksternalije koje su potpuno van vašeg uticaja (ko će gde da sagradi hotel ili slične apartmane i koliko će toga ukupno biti u ponudi, na kakvom glasu će biti Kop za 5 godina... Nećemo sad o koroni, jel). Nađite plac na dobrom mestu i investirajte u automatsku perionicu vozila (otprilike isti red veličine investicije). To se vraća na dobroj lokaciji za maksimum nekoliko godina. Ostalo je čist ćar. Mnogo manji stres. Osim ako neko otvori drugu, bolju perionicu blizu. Onda i vi i taj neko dodate još neku godinu za povrat investicije. Uzdravlje.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)