Друже Братиславе, видиш ли ти ово?Није лоше за почетак...Прогноза за наредних десетак дана изгледа врло добра...ПСAco čačak и Stevs - хвала вам.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Mozete li da resite problem live kamera na sajtu, trazi neki flash plugin update, tako mi je na svim uredjajima
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li se zna i kolike su sanse da neka staza (npr. 7-7a) bude pustena neki dan pre ski openinga (kao i prosle godine)? Pozdrav. :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)indijanac Kojoj skupini ti pripadas od tih nabrojanih.. Ili ces sebe da napravis novu kategoriju.. Inace dobar text 😁
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ahaha, i ja stojim iza toga da će za Ski opening raditi KGB. ;)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Krenulo je krenulo. Izgleda skijanje kreće od ponedeljka ili utorka :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Vec godinama nema onog snega koji je padao pre recimo 8, 9 godina, secam se u Januaru idemo na Zabljak dva metra snega, metar minimum, powder najlepsi, freeride kakav sad mozemo samo da sanjamo, nazalost zadnjih godina, gledamo prognoziramo po ceo dan hoce li pasti 10 cm snega, tuzno
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pazite ovako nisam strucnjak,ali postoje 2 objasnjenja zasto ne rade topovi.1)Prognoza za kop mozda ne obecava i onda mozda se ne isplati2)Mozda iz SS imaju nekih problema.Ali sta god da je u pitanju znam da ce se naci resenje.Pozdrav za sve infokopovce!Uživajte:)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Topovi na stazi Duboka!A lupali ste mi minuse kad sam samo pitao da li ce je mozda pustiti.Nema veze, ne ljutim se. :)Srecno nam bilo!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Je l se to meni čini ili ovo osnezavaju Duboku? :D
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sutra pocinje Jahorina. Pozdrav Kopu iz Republike Srpske !!!
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Da li je moguce pustanje KGB u ponedeljak ili utorak, kao besplatno skijanje svake godine?
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Trenutno se pripremaju Pančićev vrh, Karaman greben, Krst, Malo jezero i Mašinac. Skijalište bi najverovatnije trebalo da počne sa radom nešto ranije pre ski openinga. Za sada, najverovatniji dan otvaranja je utorak.
(+35) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Šta god, samo da se krene!
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@StevsMali Karaman za otvaranje... Da li ima šanse, šta kažu drugari iz SS?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ski centar Kopaonik od sutra, 5. decembra, počinje sa radom. Prvi dan ski sezone biće besplatan, a za skijaše i bordere će raditi žičare Pančićev vrh, Krst, Malo jezero i Mašinac. Zahvaljujući sistemu za veštačko osnežavanje i snegu koji je padao prethodnih dana pripremljene su četiri staze na kojima ima do 35 centimetara utabanog snega. Radno vreme ski centra Kopaonik od sutra je od 9 do 15.30 časova.
(+31) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@trajce07: Trenutno su finalni radovi i testiranje osvetljenja staze, pa će biti puštena za opening i za dnevno i noćno skijanje.
(+32) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Krcaonik .. oko 1600 din za sredu
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dragi skijasi zelimo vam divan pocetak sezone!
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sve pohvale Skijalištu Srbije.Pravi profesionalci.Bravo.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ja li to danas počeo ski opening? :o
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Neka gruvaju topovi nek se prze dzokovi:)Vidim bas gruvaju na Dubokoj i Malom Karamanu.Po mojoj proceni Mali Karaman ce se pustiti za opening.Mozda cak i Duboka.Takodje je vrlo moguce otvaranje Krcmara u periodu izmedju 15-20 decembra.Pozdrav za sve Infokopovce srecno sutra:)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Stevs Prelep snimak, uživala bih da se nisam zaprepastila kad ugledah oni čudo na vrhu Pančića. Ne verujem da :o a još više me čudi ćutanje ljubitelja Kopa >:(
(+31) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dođoh na opening.Stigoh u 8,45h.Platio ulaz 150 din.Pola sata sam kruzio unaokolo da nađem mesto za parking.Na kraju na jedan km od centra KOP-a nekako se parkirah.Uzeh opremu i dođoh da kupim SKI-pas,a tamo kilometarski redovi u tri kolone.Traže sliku i sitne novce jer nemaju da vrate kusur.Neko čeka u redu a neko ide i mimo reda.Dva puna sata sam čekao da uzmem kartu za tri dana.Dođoh na red konačno a tamo jedna radnica kuca samo sa jednim prstom a dvesta ljudi u redu čeka u redu.Normalno i ja sam ostao bez kusura.Već je podne i ja konačno obuh skije,kad tamo gužva za Pančić,a Karaman greben ne radi.Valjda će sutra biti bolje.
(+45) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@AsOdlicno si I detaljno opisao svaki razlog zbog kog nikada nisam isao, niti cu otici na ski opening, uvek idemo 16-17 decembra I ciljamo da skijamo 5 radnih dana tj. da uopste ne skijamo vikendom jer je tada, kao sto si I opisao na pancicu I karamanu krkljanac ako ne rade Mali karaman I 2 duboke. Radnim danima (kada nije u toku skolski raspust) je najbolje skijanje, I kada dolazite na vikend probajte da skijate bar petak ili ponedeljak, cisto da se iskijate onako kako treba.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Срамота како се “људи” понашају на планини и самом скијалишту,као да им је мајка родила... 90% људи не поштује пола правила понашања на скијалишту,а основно кућно васпитање,шта је то ?! Који ти ментални склоп мораш да будеш да бацаш празну лименку од пива и фраклић са жице?! Треба да оставе само Панчић жица да ради,или мало језеро и машинац само,јер ови људи који су данас били,већини треба забранити приступ или их опасно казнити за недолично понашање и непоштовање ,а не сређивати стазе,припремати терен,да би се они просрали по свему и свима коме је ова планина драга!
(+55) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@igorog@Može samo na mobilnom slikaj te osobe i pokaži ih prodavcu na njegovoj kameri.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ima li gužve na noćnom karaman grebenu?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nocna od 18 ili od 19
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)da li neko zna zasto ne funkcionise web portal za kupovinu skipassa, danas bi trebalo da vazi 10% popusta zbog sajma
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Poenta mog komentara nije ni bila to da je na zapadu bolje. Poenta je da mnogo ljudi dolazi na ski opening i mnogo ljudi izdvaja novac za to. Nije uredu prema svim tim ljudima da cekaju u redu vise od sat vremena. Inace skijanje i zabava je super kao i svake godine. SS radi odlican posao ali mislim da je njihova obaveza da obezbedi ljudima da cekaju manje. Dosta je i stranaca i nasih ljudi,sve je puno. Pozdrav
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@СтевсШта је са камером на Мариним водама?О то кључно уско грло на тањиру :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Услови на драгој нам планини више него идеални...!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Овај, за боровнице, је топ.
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kazes katastrofa, stojis pola sata... evo mi vec ulazimo u 2 sat cekanja u koloni i po svojoj prilici cekacemo jos
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Valjda ce da otvore Duboke sled.nedelje ako padne malo snega. Bice minusa, bilo bi lepo da se za 110 evra ski pasa dobije nesto vise od KG,MK i par staza na Pancicu.A pretpostavljam nece biti ni guzve.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Zasto toliko slaba posecenost posle ski openinga?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Opet počinje da pada... kiša u Bg-u ...Znate već....pozdrav ....
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Spremaju se i kneževske bare i put od kb ka dnu duboke. Ogromne gomile snega na dnu krčmara, nadam se da će obe biti puštene uskoro. Da ne bude baš sve savršeno, tanjir na MK i dalje ne radi, ali to je baš cepidlačenje. Još jedna dobra stvar, aparat za povraćaj depozita za ski pas je ponovo postavljen i radi 😁
(+38) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ljudi dobio sam informaciju da se od sutra otvara Krcmar!Utabali su ga celog do kraja, izvukli su korpe i jos uvek ga osnezavaju! ;)Tako da sve pohvale za SS ukoliko ga zaista sutra otvore. :)
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Hladan dan sa dosta magle, ali kako nema guzve, nista ne smeta..Dodjes na zicu, kad tamo... niko... neprocenjivo :)Vredi ovo 100x vise nego sve staze u spicu sezone..
(+35) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Eto nas u ponedeljak. Ne mogu da dočekam da krenem. Jupiiii.:):):):)
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Parkig kod JATa će biti aktiviran ponovo. U pregovorima su Vojska i Opština Raška oko ponovonog zakupa. Vrlo je moguće da je zakup već odrađen i da će parkiranje krenuti za koji dan.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Kako je stanje danas popodne, kakvo je skijanje jesu popustile staze? Dal vredi dolaziti sutra? Vidim da se zale na kisu a pise sunceno vreme..
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Jako sam zadovoljan
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Al’ ce biti dobrih slika i videa danasnjeg dana...! 🍻
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Bio protekli vikend na Vlašiću ( Babanovac) ili kako bih rekao - u odnosu na Kop "džepno pakovanje"!. Otvarali sezonu sa "Plavim orkestrom" i Dženanom Lončarevićem.Puno mladog sveta iz oba BiH entiteta - Travnika, Banjaluke, Sarajeva,Zenice pa i iz Slavonije i drugih mesta eksJU.Bila fina žurka.Dva skijaška dana na Babanovcu u funkciji pripreme za Kop na koji ekipa iz Banjaluke (komada 40) stiže u zadnjoj dekadi januara.Brojimo dane,a za sve koji vole Kopaonik srdačani pozdravi iz BL.
(+34) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)kakva bre priznanica,treba fislalni racun da dobijete za ulazak u nacionalni park. priznanicu moze da stampa ko hoce i koliko hoce i da nalupa pecate na njih i da to sve posle baci a pare u stranku ili u dzep
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Na Kopu ne lazu nikad za sneg. Doduse, na vrhu bugarske planine ima sigurno oko metar i po. U podnozju, tj.Banskom gde je n.v. za jedno 300-400m manja nego u Brzecu i skoro 2 000 metara niza od vrha Todorka nema snega uopste, sem ledene ploce. Bansko mi svakako govori da ako je tamo moguce osneziti ski put i napraviti plocu do podnozja, onda je moguce i adekvatno povezati i osneziti Brzece i delove Bele reke(krcenje i jedne blaze, alternativne staze jer strmi deo Bele reke nije bas za svakog skijasa). Ali da se ne lazemo, nije isti osecaj izaci iz sobe i hotela i videti sneznu idilu ili videti mesto bez snega sa dalekim pogledom na skijaliste kao u Banskom. Sa druge strane nije isto i otici u hotelski smestaj sa porodicom na Kopu i u Banskom. Najjeftinije sto sam nasao za 5 dana PP (jer se i za ovih 5 dana nategnem) na Kopu je minimum oko 580€, a u Banskom i vise nego duplo jeftinije.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Upravo se vratili sa Kopa skijali pon.,uto.i sre. Moram pohvaliti SS za uređenje staza, nemam ni jednu zamerku. Od žica radilo što je i najavljeno i nije bilo gužve nigde na žičarama. Za mene iznenađujuće je prilično velik broj skijaša sva tri dana.Rumuna ima na stotine. Noćna staza na KGB je pun pogodak i radila je skoro punim kapacitetom, gotovo sve korpe su nosile po 6 skijaša. Mi smo uživali potpuno, svaki dan.:)
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)