Prica se da planiraju pustanje par staza cim se steknu uslovi, mnogo pre pocetka decebra
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)''Ajde, pa nek ove godine bude prava zima. Da se svi iskijamo ko besni.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ne radujte se previše !!! Kada bude izašao ski-pass cenovnik za zimu 2014/15 biće nam veoma tužno. Cena za 10/sezona u najavi je oko 25500 din. Srećno nam bilo.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Gavrilo bacio buvu a ostali se pale kao šibice :). Čovek izneo svoje mišljenje :D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Treba da se rastereti sedeznica "pancicev vrh", velika je guzva a u sustini imate nekoliko stotina metara odlicne crvene staze. Tu, na crvenom delu staze "pancicev vrh" treba postaviti zicu-tanjir. Ravan deo, koj nervira i tera ljude dole u guzvu, iskoristiti kao ciljna ravan za organizaciju takmicenja, to je ono sto je uvek falilo dubokoj, zaustavna ciljna ravan. Tu postoji i prilazni put sto je opet bitan uslov za organizaciju ozbiljnih takmicenja. Ovo je samo prva od nekoliko ideja koju iznosim ovim putem, treba je uraditi da bi Kop bio mnogo konkurentniji ski centar u Evropi.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Deco, citajte Kimijeve komentare i postove, pa necete pitati gluposti.Za kolicinu snega u januaru pitajte baba-Vangu ili tako neke sa tarot kartama i kristalnim kuglama.tata Mata
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)AKO LAZEM TU ME SECI:ski opening na kopu ce biti pomeren na 18dec do 21dec (cet-nedelja)ove godine prvo otvara stara planina pa kop :)davajte negativne ili pozitivne nista mi ne znace, i ja jedva cekam sneg kao i svi vi. pozdrav svima
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)A šta je sa novim žičarama?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ajde kimi najavi neki sneg :) svi tebe cekamo :D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)ako si aljbanac jeste, u srbiji tesko da ce neko da te dira cak iako dronujes..ako si mak. zaobidji ...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Al cepaju topovi
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ako nista ne bude od snega, tu su onda zurke i pijenje do zore :)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Sigurno ce biti openinga 4tog. Jer snijeg je najavljen u utorak I srijedu. Tako da nesirite dezinformacije. Bice bolji opening nego prosle godine nadam se hehe
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Iz kog ste Vi bre filma??Kako mogu da odloze za 1-2 dana...?Opening mora biti za vikend, tako da mogu da odloze za 7 dana il'' 14, il'' 21....
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Daj Boze da odloze, ovako nema smisla uopste ici na Kop.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pozdrav svima, nažalost sada nema snega na kopu :o>:( imam ja neke prognoze ali 65-70% sigurne. Do 13.1 na Kopaoniku će po prognozama pasti od 150 do 100cm snega a do nove godine oko 70-75cm snega :D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nema tu odlaganja. Mi smo spremni u nedostatku snijega da skijamo po kafanama.Pa ce mo skijati u Januaru .
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)GONDOLA BRZECE GDE JE - ROK 1.jANUAR 2015.(DINKIC) ???????????????
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Kakavi su to lopovi. Kao nemogu da ga odloze hhaha. Pa mogli su najavit otvaranje sezone 20tog avgusta bilo bi makar toplo. Mislim blamaza na na otvaranje sezone bez snijega. Neznam kakvu poruku time salju..
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nadam se da će barem u januaru biti nesto snega da se skija na svim stazama...Ovako decembar je do druge polovine propao...Daj Boze natrpaj malo i nas ne samo amere...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)kole imas li ti ociju ista:)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nana!Dal je moguce da si postavila ovakvo pitanje?Pa naravno da nece raditi nijedna staza,vidis da je konstantno u plusu...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)...i duboka i plitka...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)opening bi odlozili da imaju i malo pameti. najavljen je snijeg nedelja ponedeljak utorak,tako da bili bi svi zadovoljni i mi i oni,vise ljudi svi zadovoljni,a ovako bruka ako sad bude..
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Stvarno ne razumem sta Skijalista treba da objave. Pa najveci gubitnici su upravo oni jer nema snega. Nece prodati niti jedan jedini ski pass. Njima je apsolutno sve jedno da li ce doci 20 000 ljudi ili jedan covek kada nema snega.Problem je u hotelijerima koji su prodali smestaje ili gostima ili su komplet dali hotele u zakup agencijama. I tu vise nema povratka. Normalnom coveku je sasvim jasno da postoji ogroman rizik da snega nece biti pocetkom decembra. Desavalo se i proslih godina da nije bilo skijanja na openingu.Ko isao sa tim rizikom sada moze da dodje na planinu ili da snosi rizik i otkaze dolazak uz delimican povracaj novca ako je uslovima putovanja to predvidjeno.Generalno najveci problem je nesrecni naziv SKI opening :)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@taxista Odakle ti uopšte ideja da će biti otvorena sezona? Naravno da neće čim neće raditi ni jedna zicara. To sto će biti gostiju na Kopu ne znaci i da je i sezona otvorena. Koji deo ne razumeš?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Poseduje li neko informaciju,dal je ostala dušmanska cena ski pass-a za preve skijaske dane na Kopu?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jako je topla zemlja. Ratrak je samo napravio s...e.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Alek (mobile)Na srecu, ne vidis dobro
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Poruka Skijalistima Srbije PRAVITE SNEG KADA VAM GOD VREME DOZVOLJAVA recimo kao prosle sezone.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Evo nama jos losih vesti... Od nedelje stize opet prodor jakog ciklona sa puno kise.Deluje mi kao da ce opet sve da ode, kao rukom odneseno...Vec od subote krecu visoke temperature, a od ponedeljka i padavine, nazalost u obliku kise. Eventualni sneg je moguc samo na vrhovima Pancic, Gobelja, Karaman...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nažalost, obistinjuje se ono šro sam pričao ovde pre nekoliko godina, a to je da je Kopaonik planina sa stazama na niskoj nadmorskoj visini i da se nalazi prilično južno, snega svake godine sve manja >:(
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Izuzetno niska vlažnost omogućava pravljenje snega i na temperaturama u plusu :)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav svima,Sto ne radite nesto nego se prepucavate po sajtu? :-)Kopaonik je u zadnje vreme napredovao i svake godine vidimo neke pomake. Takode, misljenja sam da je namena ovog sajta da nas upozna sa trenutnom situacijom na planini, a vase sugestije biste mogli da posaljete nadleznima.Srdacan pozdrav,Damjan
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Rovovska borba za svaki centimetar snega
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Vidi kimi daj neku prognozu. Slazi nas ,makkar da zivimo u nadi hehe. Dobra je staza ova jedna ali ipak vecina ljudi ceka snijeg da ide da se skija na vise staza. Daj neku prognozu pa makar I najgora moguca 😊 . Pozz za sve ljubitelje skijanja.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ne znam šta se dešava u dolini. Žirafa radi ali topovi štrajkuju....>:(
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Alex,add-uj me na face-u ako imas-Ivan Nikolendzic,ili evo ti broj fona:0628432409 :)Da ne bude skroz off,istina je ovo sto su drugi clanovi pisali ispod-crtao se obilniji sneg u petak krajem dana i subotu,ali se provuklo samo kroz 2-3izlaza,nakon cega je pocelo da se ublazuje.Sada je tu ostalo (i drzi se na nekih) ~ 9-10cm snega.Oci su sada uprte u drugi ciklon,kojeg eto vec u nedelju.E, taj ima potencijala da donese ozbiljan snegopad.:)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sve staze !!! ne samo te 4 sto se svercujete kao nesto s njima mogli ste vec da krenete da se to zavrsava
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Zasto ne rade kamere?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)kad gledam ovo BELO osećam se kao Karlito Brignte..samo mi kalaš fali da pucam od sreće (u vazduh naravno)
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nažalost u ovoj zemlji je sve politika.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)niko nista o stazama. za vikend se kopaonik puni i bice haos ako se ne pusti jos 4-5 staza. Znamo da je vetar duvao i pravio probleme prekljuce, a sta je sa jucerasnjim danom, jel spremna jos neka staza ili je opet vetar pravio probleme. dajte neke prognoze vi koji ste tamo i koji imate bilo kakve veze sa tim. pozdrav i zivei veliki minus
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ej bree, pa oni mašinac neće da puste, pa ona jadna deca što uče da voze se penju peške 15min da bi se spustili za 35 sekundi.. kakva struja, kakav vetar, kakav minus... jujuju
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)SRECNU NOVU 2015. GODINU ZELI VAM SABAC!!!!!!!!!! -17 U SAPCU
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)sta ocekivati, obzirom da su sklonjeni strucni ljudi...
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Šta se dešava sa gobeljom , oće biti puštena .....sunčana dolina isto...krčmar ...sve najbolje u n. godini !!!!!:D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@prevara: Nije baš tako jednostavna računica. Vremenske prilike su mnogo drugačije u odnosu na prošlogodišnje. Prošle godine je dobar sneg pao krajem novembra i pocetkom decembra. Vreme je dozvolilo da se staze pripreme, utabaju i napravi kvalitetna podloga. Dakle prošle sezone je u ovo vreme skijalište radilo već skoro 40 dana. Ove sezone je ovo prvi sneg, a staze su bile bez ikakve podloge.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)GDE JE KAAABEEEL !
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@stevs: Sto se tice tvoga komentara da je najlakse pljuvati mogu samo da kazem da 15 godina nas zajebavaju otimaju i unistavaju ovaj narod. I ako bi svi pricali da je najlakse pljuvati propast nam ne gine. Ako bi ovaj politicki aspekt preneli na skijalista koja su drzavno preduzece , sta mozemo da zakljucimo. Eeeej pa ne mogu da sklone lopatare 15 godina.....ne mogu da naprave parking moderan kao svuda u svetu 15 god......trebalo im je 14 godina da stave alat pored pocetne stanice.......trebace im 100 godina da nauce da kazu dobar dan one likove sto rade na zicama.......trebace im 200 godina da urade normalnu trafostanicu da ne nestaje struje......i jos hiljadu godina za kanalizaciju.......koliko godina treba da ih ne pljujem da bi rekli Koletu ne i izgradili gondolu.......Koletu koji daje osoblju plate od 17 000din......sramota ...bljak.....koliko godina treba da uklone motorne sanke koje ludaci voze.......ma ima joshiljadu stvari......ali da ne ispadne da samo kritikujem napredovalo se jeste......ali ima jos dosta stvari......i zato treba svaki dan da kritikujemo i pritiskamo.....jer samo tako ce biti bolje...bez ljutnje.....Stevs jel mozes da mi das informaciju koliko kosta novi sestosed na krcmaru ?.....
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)