Računi Olimpijskog centra Jahorina ponovo su u blokadi - trenutno su aktivna dva, a blokirano je 15 računa zbog neplaćenih obaveza, navodi portal Capital u svom tekstu.Ovim povodom je Capital kontaktirao i predsjednika Nadzornog odbora OC Jahorina, Nedeljka Eleka, koji je izjavio da će računi "za par sati biti odblokirani jer je Vlada RS izmirila obaveze Olimpijskog centra po dospjelim kreditima".Link >>>
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ne znam sta ti nije jasno,svaka staza na Jahorini je bolja od najbolje staze na Kopu ako izuzmemo Gvozdac i Belu reku...to sto ti zoves staze na Kopu su za decu i penzionere...aj vise zatvorite temu...jeste Kop je najbolji i sve je super😂😂😂 to moze da izjavi jedino onaj ko dalje od Avale nije video...pozzz
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-50)Ne razumem, zasto ne rade topovi? Sad je prilika.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Jel tacno ovo sto pisu da je doslo do izliva kanalizacije u akumulaciono jezero i da je zato jedno vreme sneg na stazama bio zut? Pozdrav
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Na Pančiću sneg.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Izdati apartman svake sezone je sve teže.Leti da ne pričamo.Cene održavanja je 40e po izlazu gosta(doček gostiju,čišćenje posle njih). Sad bi prodala ili zamenila apartman za stan.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Poslednje dve godine su bile katastrofalne za izdavanje, a posle dve takve godine sledece sezone ce ljudi biti jos obazriviji sa rezervacijama. Jos se koliko-toliko i izdaju apartmani koji su u centru. Mada i u centru je mnogo izgradjeno i tek ce da se gradi. Po trenutnim cenama kvadrata u centru tu nema nikakve matematike vise kupovati apartman sa ciljem da se isplati kroz izdavanje. U vikend naselju pa tek da ne pricamo.Letnja sezona za apartmane prakticno ne postoji, pogledajte cene hotela uostalom leti.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ova sekcija je postala stalno kukanje. Ljudima je bolje kada je Kopaonik bila divljina, za to je sada Stara Planina ili Tara, Golija. Uvek se pljuje i laze, trenutno dve noci hoteli sa doruckom su oko 300-400 eur. Kopaonik je prelep, razvija se i treba mu i ljubavi. Ovako svi kukaju.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Pozdrav, stigao sam na Kopaonik juce, pa me zanima ima li neko iskustvo sa jahanjem konja i pesackim turama? Ako ima neko kontakt kako da pristupim ljudima koji se time bave. Hvala unapred
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Aco da li se negde moze naci prosek temperatura za letnje mesece na kopaoniku od ovo godine i od proslih uporedjivanje ? Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ako bace metar debljine veštaka na stazu 7, moćiće da otvore kakvi god bili uslovi, al onda nek otvore sa 70 posto popusta i svi srećni i nek se razglasi po Kruševcu, Brusu, Kraljevu, Raškoj i okolnim selima, da dođe narod sa decom da okusi snega.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Sta je s kamerama na Skituljku?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ovaj Krcmar bas ne voli sneg.....ne znam sta mogu da urade pa da poboljsaju zadrzavanje snega na pocetnom delu... bas je problematicno!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kako da na Gobelji nikad ne radi osnežavanje? Nikad, ni na jednoj od staza nisam video da rade topovi.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)A to odakle se vuče trenutno voda za osnežavanje je bitno zbog ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@normalan Pa da, obično verujem svojim očima, osim ako nisam baš mnogo pijan, a kad sam gledao kamere bio sam skroz trezan, topovi nisu radili. P.S. Pozdrav za kolegu koji je iskoristio moje ime za ostavljanje komentara vezano za miris osnežavanja na plusu, dobra fora, ali da ne bunimo ostatak ekipe, neka nađe neko novo ime😃
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ode sneg...:(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)neverovatno, postavim sasvim učtivo pitanje i dobijem 7 doleglasova bez ikakvog razloga.računam ovo je mesto da ga postavim s obzirom da tri različite firme održavaju prilaze kopaoniku, pa će portal koji se bavi kopaonikom imati možda neke informacije.hvala vam puno braćo i sestre...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)U najavi su nove padavine i dobri uslovi za veštačko osnežavanje. Ako stvarno bude tako, a za ski opening i u decembru ne bude otvoreneo minimum 50-70% staza, ne znam koji je izgovor :(
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi ne dolaze na opening da bi skijali, zato ne otvaraju vise staza. Evo dan posle openinga i te otvorene ce se vrteti u prazno (i bice ok skijanje). Skijalista unapred angazuju ljude i resurse za celu sezonu i uvek je ista dinamika otvaranja. Nema radnika za taj period, nema vozaca ratraka, nema skijasa koji bi skijali u decembru... Pa makar palo i 2m snega. Jedino o cemu bi moglo da se misli je da i cena bude u skladu sa brojem staza. Najbolje cemu mozemo da se nadamo za opening je mali karaman...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Glade Svakako je manja gužva noću.Ako bude radilo Malo jezero (nije radilo poslednje 2 godine koliko se sećam) verujem da je to ok opcija za nekog ko nije skijao dugo. Na KGB i Pančić je noću situacija dosta drugačija nego danju, dosta je opuštenije na stazi, ljudi manje paze i veća je jurnjava jer je manja gužva, a obzirom da ja skijam sa detetom, izbegavam da se nalazim tu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kako funkcionise taj besplatan prvi dan ski opening-a? Kapije budu otvorene ili mora da se uzme karta za ostale dane pa se sa njom prolazi? Hvala
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)SkijašKao i npr. 4a i 4e :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Radno vreme ambulantne od 9h do 16h svakog dana.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima lekar, radi pre podne
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Stevs Pozdrav drugari : Kamera GREEN SKI BAR & RESTAURANT | 1890 MNV ima ili pokvaren autofokus , ili joj je umrljano socivo/objektiv. Ako imate nekoga gore, zamolite ga da je sredi.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Moglo bi nocas da padne novih 30cm😀 Pozdrav skijasima i stizem uskoro
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Masinac daj nabaci to sto si video od cena ako nije problem.Nama su N.Stolice bile pit-stop (velika pizza,dve tople cokolade,kafa i sok od jabuke,jbg. klici klopaju kao u vojsci-po tablici 😁) ili Buongiourno.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@MašinacZa vikend sam bio u tom istom Mašincu.Nisu cene ni blizu cenama u Grandu.Čemu takve laži?Svako može lično da proveri, prostim uvidom u meni.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ко жели аутопутем од Кошева за Београд, то моћи ће од сутра 23.12.2024.г. у 9:00 сати. Неки су вечерас отишли тамо од Читлука, међутим, требало би да су се само окренули на кружном току Кошеве и упутили се на Наплатну станицу Крушевац Запад.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakav podbacaj padavina na Kopu, nalupase mi minuse pre neki dan kada sam upozorio na ovakvu situaciju. Mnogo lose, skromnih 35cm, skoro isto kao na Kosutnjaku. 🤣
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Zbog cega radi samo 11 zica, kad vec ima snega toliko? Dolazimo 02.01.2024. da li ce se nesto promeniti do tada?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)@kaligula Ako je dobro to skijaliste u inostranstvu zasto nema guzve ? Kakvi sadrzaji fale da bi privukli skijase ,da se naprave redovi ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Niti treba 14 sati niti je skijanje isto. Malo si pobrkao lončiće.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nije ti ok da izostavis Gruziju koja je nestvarna i hranom i prirodom i infrastrukturom
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Od kada je parkiranje kod gondole 500 din? Jel me to zavrno neki fejk prodavac karata za parkiranje ili su stvarno poskupeli?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)И мени су украли новчаник из кола, у току дневног скијања у недељу, на паркингу Паркинг сервиса на Малом језеру.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@mijatJahorina ima super instalacije, jer su imali fiksne dvosede i bilo je vreme za celokupni remont planine. Kop je sve zajedno u dosta dobrom stanju. Jahorina ima manje, ali duže staze. Zašto sad kad EXYU ima dva boli glava skijališta ljudi ne uživanju u njima, nego nastaljaju da kukaju?Pritom na Kopu je radilo više staza pre neki dan nego u Park City, Utah, gde trenutno njihov hibrid ski redara i GSSa štrajkuje zbog malih plata. Inače Park City je najveći centar u SADu
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Zna li neko da li ce pored Karamana pustati i Pancic za nocno?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@StevsDa li mozes da postavis potanje SS, jel postoji mogucnost da se za gondolu nabavi 10 manjih kabina, koje bi bile otpornije na jake udare vetra, i da one "vrte" u slucaju jakoh vetrova?Mislim da postoje takva resenja vec
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@CarDar Vrh Marinih Voda sa onom klupicom i pogledom ka Pančiću
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stojanova koliba Na stazi Duboka 6 crvena.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Enigma koja traje više od godinu dana i na koju niko nije dao odgovor.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zna li se definitivno kada se pušta Bela reka?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ovo drugo, kruševac zapad
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel moze sa karaman grebena da se prepesaci do malog karamana i odatle spust do brzeca?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@irealno Krusevac istok ne radi niti ce brzo biti pusteno za saobracaj. Ako se iskljucite na Krusevac zapad to iskljucenje vodi kroz grad. Postoji dve opcije za provlacenje kroz isti. Na treci kruzni tok (posle nis-ove pumpe) da se izadje na drugo iskljucenje i ide kroz strogi centar grada ili na trece iskljucenje pored autobuske i samo pravo na sve ostale kruzne tokove. Obe varijante znaju malo oduzeti vreme jer je guzva. Ako izadjete na trece imate odmah Lidl sa leve strane ili na izlazu takodje Lidl i Rodu da se napravi predah i klopa malo. Naplatna Kosevi je iza zapada jos poprilicno dosta pa se covek udaljava od grada pa se opet vraca ka gradu nakon iskljucenja i na ulazu ukljucuje na mag. ka Aleksandrovcu. Jeste konfuzno i lose oznaceno. Signalizacija je uzas, a mislim da najvise zbuni ljudi sto kada nastave ka Kosevima pomisle da su promasili jer se udaljavaju od grada i vide samo livade oko sebe a od grada ni G. Ali eto ako sam uspeo malo da objasnim Postoji i sigurica da se covek iskljuci na naplatnu Cicevac i ukljuci na staru magistralu posle je manje vise poznato 😁
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ko nije video evo pise na naslovnojZbog problema u elektro mreži došlo je do prekida u radu ski instalacija Malo jezero, Pančićev vrh, Duboka 1, Kneževe bare, Gvozdac, Duboka 2 i Krčmar. Prema dostupnim informacijama, ekipe su na terenu i rade na otklanjanju kvara. Skijaši koji su se zatekli na ski instalacijama uspešno su evakuisani uz pomoć privremenog napajanja putem dizel agregata. Ostali skijaši biće evakuisani tabačima i sankama "Skijališta Srbije".Trenutno je u funkciji 18 od 24 ski instalacija (1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 22 i 24), te se mole skijaši da ne skijaju prema ski liftovima i žičarama koji trenutno nisu u funkciji.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sramota, sada ce SN pardon SS izraziti zaljenje i oprati se preko vise sile…. Sta god da je u pitanju ne razumem sta znaci problem sa instalacijama… pravilo se vestacko jezero citave godine a servisiranje instalacija je verovatno izostalo… svake godine je nesto. Prethodne dve godine nije priroda dozvolila, ove je napravljno vestacko jezero, koje takodje dok priroda ne dozvoli nema efekta, inace super da ga ima jer priroda ce sve manje da dozvoljava pa daj sta das. Sve u svemu opet nesposobnost strucnih u “SS”.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ne vidim nigde informaciju zbog čega ne radi Gondola? Da li je problem u ovom nedavnom nestanku struje ili nešto drugo?....i da li će uskoro proraditi?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)