E tako se to radi Kimi, kratko ali je.itačno.:)
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Evo sa lica mesta. Ja sam se tripovao zbog snega, da li ima, da li ce ga biti. Tri dana skijam, snega ima vise nego dovoljno, trenutno pada bas lepo. Ne pricajte bzv, ovde je mnogo mnogo bolje nego sto mislite, skijanje u aprilu ne gine. Pozzz
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jos pada dobrim intezitetom.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Skijao od 9 do sad bez stajanja ,sneg pada dobro magla je ogromna nista se nevidi ,staze su dobre ,kg mali karaman ,duboka krst ,staze koje su ocaj suncana knezevske marine , neradi gvozdac krcmar i gobelja relej ,sve u svemu za skijanje i ne bas sjajno vreme al da snega ima ima ga dosta
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Mika ns(iOS)Bice "forumasa" na Kopu za vikend ali nam se nista ne poklapa :)Od 10.03-13.03., idem sa porodicom i ne idem iz NS-a :)Zelim ti da pronadjes "dobitnu kombinaciju" i da provedes vikend gore.Pozdrav.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)DejanVR . Nadam se i ja da će neko hteti . Od sledeće sezone , konačno ću i ja ispuniti veliku želju , sa porodicom na Kop !!! Bebac za koji dan pini godinu pa ćemo svi naredne godine :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dobsr dan svima,da li ovo pada kisa ili sneg???Akoje neko gore neka javi!Hvala
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Srecan je onaj ko je danas gore :)
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Steveg Ma kakvi lanci brate. Snijeg je padao samo na visim delivima kopaonika. A i sad u ovo doba godine datum nedozvoljava da se sneg zadrzava na putu. Osim u extremnim situacijama.. tako da vozi put ti je do vrha cist.. pozdrav
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Staze bolje nego juce. Juce lepo vreme, ali sneg uzas. Danas magla katastrofa. Posle 13h mucenje. Bili na Gobelji oko dva, nisam video 3 metra ispred sebe. Spustanje , nije skijanje. Crvena duboka u donjem delu nema hupsere, nego brda snega od 20-30cm.
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nemanja kop Sve pohvale za info.Ali "turi" koju tačku da složiš rečenice kako treba 😉
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sneg sipa i tako se ocekuje do cetvrtka kad krece sunce i prelepo vreme . Prelepi Kop uvek najbolje posle 15 marta . Pratite i uzivajte
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Belareka Pa valjda se se vracaju isto kao i sto su se popeli zicom 😁 pozdrav za sve ljubitelje skijanja i kopaonika..
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li je neko danas dolazio iz pravca Brzeća? Trebaju li lanci?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Molim vas da ne pisete kako su staze super i sredjene jer ste ili zaposleni u "Skijalistima"?, ili niste vozili po sredjenoj stazi. Osim "Karaman grebena" SVE staze su sa viskom snega neutabane jos od 9 jutros. Sramota je koliko naplacuju ski pas za livadu u principu. Napadalo je masa snega- pipinuli nisu staze. Vidljivost je losa danas ali bi se moglo lepo skijati da su staze bolje.
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@NSalajka Matori za to zaljenje si u pravu. Ali ne mogu da kazem da mi je bilo super skijanje ako ne vidim prst pred okom, a ni te hupsere usred te magle. Niko nije kriv, ali ne mogu da kazem- super, do jaja, kome smetaju hupseri i magla, taj nije skijas i t.d. Imam samo jedan odmor, i ne mogu da odem pet puta i zbog vremena i para.
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne moze me niko ubediti da je staza radjena i da se radi svaki dan kad u 9:20 dodjes na dno crvene duboke a hupseri ogromni.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Po mom misljenju staze dobre danas, magla nenormalno.gusta, bas tesko za skijanje, ne pamtim da sam po vecoj magli skijao..
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne moze me niko ubediti da je staza radjena i da se radi svaki dan kad u 9:20 dodjes na dno crvene duboke a hupseri ogromni.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)drugari, ukoliko neko ide oko 20tog marta na kop, nazovite me , za 1 mesto u kolima, placanje no problem 065 519 76 76
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Mihailo,Za vikend sisli sa Kopa preko Brzeca. Bez problema sto se puta tice, jedino sto je magla bila bas stisla.Koliko sam mogao da vidim svi koji su isli ka Kopu su bili bez lanaca i bez problema su izasli.Ako naduva na pojedinim deonicama moze da bude malo teze inace, moje iskustvo je, bez lanaca sa dobrim zimskim gumama i samo lagano.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Najvise mrzim kada cekas toliko dugo da odes na Kop, brojis dane do tog trenutka, on dodje, i tih 7 dana proleti. I evo, vise necu ici na Kop ove godine, sedim ispred kompa i gledam ove kamere i u ustima imam onaj gorak osecaj. Kako bih samo voleo da mogu da skoknem tamo gore kada god mi se cefne, ali avaj. Uzivajte ljudi, jer zivot brzo prodje i nema smisla trositi vreme na svadje o lopatarima, manjku snega, magli i poredjenju sa inostranstvom. Kop je nas dragulj. Pozdrav svima i vidimo se dogodine!
(+88) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Sto mi ne objavi komentar?? Pazite se ljudi presretaca na autoputu, tolerisu do 140!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Koji je drugi smrtni slučaj? Znam da je poginuo jedan čovek iz Kragujevca. Da li je onaj dečko što su ga vozili helikopterom preživeo?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Planina je pusta bar sad uveče.. skoro pa sablasna :)
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)dali ide neko oko 20tog na kopaonik,treba mi jedno mesto u kolima,iz beograda,placam naravno ! javite mi na 0685231600 ili 0113660210 dejan
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)I mene intetesuje da li mora okoli zbog odrona ili su uklonili isti sa puta?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Peja: U vezi ovoga "primetio sam da ... ima skijaša koji idu sa jedne strane staze na drugu prilično sporo" - u čemu je problem? Malo malo pa neko ovde potegne ovu istu bespredmetnu priču. Svaki skijaš savladava stazu na način adekvatan njegovom znanju, a zna se da je dužnost onoga koji pretiče da izabere putanju tako da ne ugrozi one ispred sebe, i kraj priče. To što bi neko voleo da se staza isprazni kad se on pojavi na vrhu je pusta želja.
(+58) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Helikopter nadletao Pancic oko 10.20. kfor ?
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Postovani Aco, Mozete li nam reci nesto u vezi prognoze u nekom narednom periodu, bar oko sledeceg vikenda i kraja marta? Hoce li biti jos snega ili se vise necemo radovati? Pozdrav i hvala, Darko
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Gorila: To što si napisao može biti predmet bontona, ali nikako obavezujuće pravilo. Onaj ko je iza je odgovoran da ne dođe do kolizije, onaj ko je napred je dužan jedino da vodi računa da se ponaša predvidivo tj. da ne pravi nagle promene pravca i brzine kretanja, a mimo toga slobodan je da bira putanju koja mu je po volji (naravno pritom on isto tako da vodi računa o onim skijašima koji su ispred njega), i to je sve.
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Na kopaoniku mora da se uradi nesto po pitanju prosirenja skijalista. Kako novih staza,tako i prosirenje postojecih. Jer iz godine u godinu guzve su vece na samoj stazi,neracunajuci guzve na polaznim stanicama,jer njih uvek ima u centru kad je spic sezone.. zbog toga su skijasi sve manje sigurni na stazama,i guzve su takodje jedan od faktora zbog cega se prave ogromni hupseri...
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Cvrle Na osnovu prognoze, rekao bih da je poslednji skijaski dan upravo danas.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Samo da napomenem..Kafic / restoran u centru (naziv počinje sa B.......) i dalje ne izdaje račune, iako je već bio zatvoren...Divlji zapad...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Zahvalio bih se Kopaoniku , nesvakidasnjem pejzažu , super skijanju , kupusu u Odzakliji , prelepim danima , itd... vidimo se dogodine :)
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li neko moze da mi kaze da li ima smisla dolaziti cet-nedelja? Da li ce tu biti nekog skijanja ili ne?Hvala unapred.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Gost u jutarnjem programu tv.Pink bio je v.d. Dejan Cika. Nova staza na Krcmaru,osvetljene staze Karaman,parking u centru tj.garaza sa 300.mesta,heliodrom nije rekao da ce se praviti. Najbolja ski sezona,sve naj,a za Goliju je rekao da ce se napraviti sestosed... Svima koji su gore zelim dobro skijanje do 12h,a posle suncanje. ;)
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)panta bravisimo :):):)
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jel rekao i da ce ski pas ponovo otici 5-10 % gore? Pretpostavljam da nije, moracemo da sacekamo novembar/decembar da se u to i uverimo...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Trenutno sam na kopu staze vremenske prilike i ostalo ovog puta ne bih komentarisao.Ono na sta bih ovog puta skrenuo paznju,ljudi,sramota je da jedinim putem iz konaka a kako ga oni zovu centra do staza pored salaša pa na onoj uzbrdici izlomismo ruke i noge!Elem danju se topi sneg tu je omanji potočić koji se noću zaledi a ujutru santa leda i nikome da padne na pamet da ocisti.Pre dva dana sam oko 10.30h sreo neke ljude koji bacaju so na moj komentar da bi mogli da očiste taj led su mi rekli ma danas ce se to otopiti.Moja fisura potkolenične kosti na toj stazi smrti prvog dana me je sprečila da se ne povredim na razdrockanim stazama koje dam rekao da neću komentarisati za koje i skijalište kaže da su mekane i da je mogućnost povreda veća i zbog toga je pomereno radno vreme od 8h ali ski pass je zakucan
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Proleće je stiglo, svidelo se to nekome ili ne!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi obavezno javjajte ko je tamo ili ako čuje da li topovi rade ,a trebalo bi, biće lepog minusa do srede ,stižem 30.3...ajde puštajte da produžimo sezonu koliko je moguće...AJMO SS PALITE MAŠINE!!!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ja sam sedam osam dana pre snega najavio da će krajem sedmice doći do zahladjenja i padati sneg. Sa te distance to je veoma dobra prognoza. Nisam najavio količinu jer je to nemoguće najaviti sa tolike distance. Tih dana su svi modeli pokazivali da će u ciljanom periodu biti plusa i kiše. U nedelju u toku dana sam najavio da svaki čas treba da krene sneg jer je radar pokazivao tako. Radar služi za to da se predvide padavine u roku do nekoliko sati. Petre budi spokojan i broj minuse :)
(+40) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Bez obzira da li će biti skijanja ili ne, sasvim sigurno ćemo još imati prilike do početka maja da gledamo kako pada sneg na Kopaoniku. Veliki pozdrav za sve verne InfoKopovce! :):):)
(+39) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Max,Da bre, sve treba
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Jutros tvrdo kao beton :) Do 11 sati odlično skijanje, posle je krenulo da popušta naručito u donjim delovima skijališta.Evo kako je sve izgledalo rano ujutru:Link >>>
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakvo je vreme sada na Kopaoniku? 😊 Jutros smo poslali decu na rekreativnu.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne mogu da verujem da je sve ovako brzo prošlo, imam osećaj kao da tek počinje sezona i da samo treba da padne sneg....uf...oh...:o
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)joooj lepoteeeee....
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakva lepota!:)
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)