Prema prognozi vremena, skijanje je zagarantovano do nedelje prepodne, posle temperature idu u debeli plus. Zato pustite jos Krcmar i mali Karaman, za veliko finale sezone za vikend.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Mozda peglaju krcmar znajuci da moze preko pancica da se dodje bez problema.Ne moraju ni da otvore krcmar,samo neka ga peglaju par puta nedeljno i bice dovoljno, fakticki kao da radi
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)A sto lazete sebe svi...covek reko cinjenicu. Gde ces da skijas na +13°
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)@1nstrukt0rKako objasnjavate fenomen staze za takmicenje na KG koje su pravljene za Sretenje,drze vec dva meseca.Jeste da je koriscena kao dodatak i hemija,trud,znanje,znaci moze se ako hoce,sada sam trenutno gore.Danas ne skijam, setam i brda na stazi su kao kamen.Moji je problem da obezbedim novac za ski pas,njihov je problem formiranje kvalitetne osnove-podloge i odrzavanje.Ocigledno imaju znanje i tehniku ali ne zele.Staza se vozi iako je zvanicno zatvorena,ne taba se i uopste nije popustila.Toliko o odrzavanju staza.Kraj.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Ja hamdo voljim kopaonik ja sam iz gorijelja dodjite u gordijelje.kad je zima.tamo je vrh za skijanje isti ko na kopaonik kod.mene vam je karta 100 dinara bolje vam je da dodjete kod.mene jeftinije je 34 puta za jedan dan a kod mene jedan dan 100 imam i lukzuzan hotel al samo sto jest nemam zicaru a imam dve staze jednu ko karaman i jedno ko pancicev al malo je manja
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Кими, навикли смо да се јављаш у овом одељку - ,,Web kamere''''(или како се то већ каже).Видео сам твоју најаву са ,,Vremenske prognoze''''.Лепо, иако сам навикао на неформалинији тон правовремених јављања и одговора на питања.Немој да нас ,,остављаш''''.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Mislim da je Leo napustio ovaj forum jer su pojedinci išli predaleko u vređanju i omalovažavanju istog, svako ima pravo da daje prognoze ali šta je tu je...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Daj boze da ove godine bude snega kao u maju!!!!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pozdrav svim ljubiteljima snega i Kopaonika :) Družimo se i ove zimske sezone. Mi smo najavili sneg za danas: Link >>>Manje količine snega očekuju se i sutra i u petak, dok će u danima vikenda preko dana otopliti i pokrivač će se otopiti.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ljudi ovo dobro pada, ako ovako nastavi I tokom noci.biceeee ;D;D;D:D:D kimi bre javi se:D:)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel moze bez lanaca preko Brzeca? Hoce li biti krofni kod Rtnja 06.01.2015? Kimi, kakva je tvoja prognoza za mart 2015-te, dolazim sa ortacima na dva dana polovinom marta? ;D ;)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)A zasto krijete tu vlasnicku strukturu Rtnja kao zmija noge?Kao nas skijase to ne treba da brine. A sta je problem da znamo ko vodi Rtanj i kako se finansira pre i posle pozara? Pa vi od nas skijasa i gostiju zivite i naravno da nas sve interesuje. Tuzno je kada ovde procitamo da je Rtanj u dugovima, da nije imao struju, da su dve vlasnicke struje zavadjene na noz i ko ce ga znati sta sve jos sto ne znamo. Gde ima dima ima tu ima i vatre.Neko rece da Rtnja vise nema na infokopu. Ajde neka nam Stevs kaze sto ga nema.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ja mislim da nece biti pomeren...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Nikom neide u prilog da bude openinga. Jer nemoguce je skijat. Jedino ko voli po blatu hehe. Mislim da ce odloziti za needelju dana.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ako joj mati nije lepa,dal da se zenim ?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)taksista, dosadan si...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Eo dolazimo iz BG i NS 5 buseva sa lopatama :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)sa sam uplatio opening i nikad vise!!!!! Sveke jbn-e godine strepim dal ce biti snega ili nece.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav svim skijasima, mene pocetak ove zime potseca na zimu 2011/2012 ali videcemo jos. Pozdrav
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Ulepsa mi dan!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Da sam stranac bio bih zadovoljan da vidim patrolu cuvara reda.I to bi bio samo plus... Ne znam zasto bi to bio prloblem nekome.E pa ako je to plus, ''ajde da postavimo po jednu patrolu na svaki kilometar, ima da vrvi od turista. Slučajno znam kako stranci (ne mislim na crnogorce ili bosance) gledaju na to, jer te patrole kod njih se postavljaju samo u slučajevima kad za to ima stvarne potrebe i takve stvari izazivaju veliku nelagodu kod njih. Nisi stranac i ne gledaj prema sebi.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Ne znaci da stoji na svaki km patrola ako se vidi na kameri jedna. Niti sam rekao da je to potrebno. Svaka normalna osoba se oseca sigurnije ako vidi policiju. To je jedna patrola, a ne deset. Promasio si temu "poznavaoce" stranog mentaliteta :) Evo pada sneg, to je sjajna vest :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)aleksandar not so greatKad god pogledam sliku ispred JAT-a vidim neku patrolu policije. Zamislite koliko je to privlačno bilo kom strancu koji bi trebao da dođe na Kopaonik. A da ne pričam da se dosađuju i bespotrebno zaustavljaju i zadržavaju goste koji dođu gore.Momci rade svoj posao. U proteklih 11 godina nikada me nisu zaustavili, a skoro pa redovno se nalaze kod JAT apartmana.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Ha, ha, ha, kakav sajt !!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Neznamo koliko tacno ima snega na stazama ali da bi tabaci mogli da uredjuju staze potrebno je 30 cm. Tako da ovaj vikend nista od skijanja 😂
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas otvoren Karaman.Solidno tvrda staza. Malo veca guzva ali OK .
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Staza je danas bila iznad svih ocekivanja, bravo za to! Sto se tice cene ski pasa..... danas i ajde, a sutra puna cena...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@ski-manijak Svaka cast, da sam mogao da napisem bas ono sto mislim, to bi bio ovaj tvoj komentar! Svako po svome, a mi cemo da uzivamo na Kopaoniku.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Stari As :) E sad ga vala sve uprska..sad si nas ubio u pojam..Pa ti Francuzi znaci nece na Kop ni za zivu glavu,a jeftinije im je bar 5-6 puta?? Bože, ni ti Francuzi nisu sto su nekad bili... :):)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)gledam prognoze za oko Nove godine na accuweather, nekako su mi najtacniji, i gledam da od 28og dolazi veliki snijeg i hladnoca... jos kad bi kimi dao svoje misljenje?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)hahahaha;D , sto su me lepo nasmejali ovi iz SS,na stazama 15-25cm. hahaha;D , mozda 15-25MILIMETRA;D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)@snesko belicSnesko, mora da si bio gore da proveriš?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Kopaonik nije nizak ski centar. Na Kopaoniku je na 1500 metara zima kao na Alpima na 2500 . Sama visina apsolutna ne znaci nista to je i Kimi objasnio uticu i drugi faktori. Ja kad sam pre 2 godine bio u aprilu na skijanju u Austriji tamo nigde nije bilo snega ispod 2500 metara a na Kopaoniku kada sam se vratio je bilo snega od 1500 metara pa na vise. Radili su tada Karaman i Centar i bilo je dovoljno snega da se pusti i Duboka samo nije bilo skijasa. Datum je bio 21. april.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Koliko vidim sad radi i top :)...Ma biće sve to ok. vidi se da se ljudi trude i da pale osnežavanje kad god vremenski uslovi dozvoljavaju.Najvažnije je da sneg koji se najavljuje oko Nove godine ne pada na golu zemlju.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Od sutra će u ski centru Kopaonik biti pošteno u rad još tri staze i dve vezne staze. Pored žičare Karaman greben i dve prateće staze (7 i 7a), zahvaljujući sistemima za veštačko osnežavanje pripremljeno je za skijanje još tri staze (3a, 8, 4b) i dve vezne, a skijaše i bordere će prevoziti i žičare Pančićev vrh, Mali Karaman i Krst. Visina utabanog snega na ovih sedam staza je 25 centimetara. Skijališta Srbije odobrile su 25 posto popusta na cene ski karata, od poludnevne do sedmodnevne karte, za period dok radi četiri žičare. Radno vreme ski centra Kopaonik je od 8.30 do 16 časova.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Od danas je u funkciji i ski lift Malo jezero.Na Kopaoniku trenutno duva veoma jak vetar sa naletima i do 30m/s. Žičara Mali karaman, zbog bezbednosnih razloga, privemeno nije u funkciji.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel popust na cene skipas-a 25% ili 10% kao sto pise u ovom novom postu?? Smanjili na 10% zbog skilifta masinac, cccc!!!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Od ponedeljka je 10% popust.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)A kamere?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)interesantno je to, kako je nekada celo skijaliste funkcionisalo sa 20cm snega, a sada sa 40cm samo centar...
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-35)@azimutOni (oni su ljudi sa kravatama, koji otimaju velke pate) obiaznicu oko Beograda grade 40 godina...pa je nisu završili...kakva garaža. To je sve po principu, Kolko sam JA dobar?..ništa! A pa nee onda..ne mora to. O nekoj estetici ili uređenju tog dela nema ptrebe govoriti..pošto dok ne zašuška keš ništa se ne pomera.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nadam se da cemo se oprobati ove godine na Beloj Reci :D, samo da bude snega !!!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ej bree, pa oni mašinac neće da puste, pa ona jadna deca što uče da voze se penju peške 15min da bi se spustili za 35 sekundi.. kakva struja, kakav vetar, kakav minus... jujuju
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Pozdrav za skijalista Srbije.Trenutno sam na Kopu i nema skijanja,zato sto nema struje i zicare ne rade.Ako nisu jos culi,izmisljeni su agregati,a ne da visimo pola sata na zici.A posto vise ne pustaju na zicare,molio bih skijalista da nam vrate pare za ski pas,jel zabole me sto im ne radi zicara,niti me zanima razlok.Pozzz sa Kopa iz kafane,umesto sa staze:))))
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Gde su NASE PARE ZA KABEL KOJI NISTE KUPILI :)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@IgorJJJ vecu glupost nisam odavno cup!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dunja zicare Krcmar i Gvozdac se rade dve godine zato sto je drzava prosle godine stopirala sve investicije. Treba da budemo presrecni sto smo uopste i dobili te dve zicare. Ovde se radi o investicijama vrednim skoro 20 miliona evra. Problemi sa izgradnjom posebno Gvozdca su bili veliki. Teren na mestu polazne stanice je pun vode pa se radila dodatna drenaza terena. Sve u svemu obe zicare su prosle tehnicki prijem i cim se steknu uslovi bice pustene. Mislim da su ovo poslednje investicije u zicare na Kopaoniku i realno vise zicara nije ni potrebno.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Kakve veze imaju Skijalista sa tim da je Elektrodistribucija iz Raske nakacila tokom leta gomilu novih potrosaca?! Napon im konstantno pada. Mali karaman vec danima ne moze normalan napon da dobije. Sta ce se desiti kada ukljuce celo skijaliste? Skijalista cak ne smeju ni sve kompresore za vestacki sneg da pale da ne bi doslo do havarije na elektro mrezi. Ovo apsolutno nema veze sa Skijalistima vec sa nemarom elektrodistribucije, a ne bi me cudilo da se tokom leta i gomila njih bespravno nakacila na elektricnu mrezu. Ovo stanje EPS mora pod hitno da resi. Zamislite koliki ce gubitak da imaju Skijalista kada refundiraju ski pass za danasnji dan a nemaju nikakve veze sa nestankom struje.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)sve su to vrhunski strucnjaci na rukovodecim pozicijama (keramicari, grobari, kondukteri...)
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ljudi treba za par dana da dodjemo na kopaonik, ali razmišljamo još uvek i o Bugarskoj pošto tamo nikada nismo bili, ali za mene je kopaonik ipak neprevaziđen. Ali čitam ove komentare da ne radi više od pola staza a snega nikad više, pa sam u gadnoj dilemi de sada ići. Ako za par dana ne puste ostale staze ipak Bugarska. Znam puno ljudi koji prate ovaj forum i svi su razočarani šta se radi, i mnogi se odlučuju za Alpe i Bugarsku. Ako je ovo i 50% tačno što pišete ovde SS gube ogroman novac.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)