Nerealno dobre prognoze... Do ponedeljka komotno preko 50cm novog snega! :o
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Umesto sto sedite za tastaturom i pisete kako ce pasti pola metra snega u narednih par dana a zicare neće raditi,dodjite i skijajte jer kapacitet Skijalista u ovom periodu pre svega zavisi od prodatih ski pass-eva.Znaci,od vas zavisi hoće li raditi samo KGB od ponedeljka ili 6-7 instalacija pride …
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Najbolje mi je uvijek kada se ljudi pitaju zašto Rumuni dolaze na Kopaonik, a ne idu na Alpe npr., a nece da otvore google maps i da vide da Rumunima do najblizeg skijalista u Francuskoj treba 24 sata voznje bez pauza. Sa malom djecom morali bi 2, 3 dana da putuju do tamo. Isto vazi i za ostale djelove Alpa. Tako da ce oni sigurno nastaviti da dolaze u sto vec broju ako usluga naravno bude na odgovarajucem nivou na Kopaoniku.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Upravo danas završio skijanje sa decom, Pančić na vrhu pokriven maglom od sredine dobra vidljivost, Duboka na vrhu magla dole vidljivost odlična. Skijanje dobro obzirom koliko je palo snega! Borderi danas uživali od Pančića prečicom kroz dubok sneg na Krčmar, pa u krug! Odlično skijanje kao samo magla da se podigne!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Pa evo vec sada se ceka po pet minuta,mozda i vise.Prosli vikend je bilo kako treba,kako stignes tako ulazis u korpu.Zasto da placam ski pas-da bi cekao u redu?Ako vec moram da placam onda idem negde gde necu da cekam, Kopaonik ne.Mora od Suncane do Jarma sve da radi ako misle da imaju neku posecenost.Sta ste zaradili,zaradili ste,ovo sad bi trebalo da bude marketing i ulaganje u sledecu sezonu, necete da propadnete ako zadnjih desetak dana radite na ivici rentabilnosti.Pratim kamere i planiram sledecu turu cetvrtak-ponedeljak.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Evo na Bjelasici u Kolašinu sve radi kao i na Jahorini. Samo Kopaonik kalkulise.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)@SSS Неистина је и да су на Јахорини за викенд радиле 2 жичаре и 4 стазе :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Snimak staze Pančićev vrh 4b - 9.4.2026.Link >>>
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)sad ce cene, samo da nam ga da Vuchina po rebalansu budzeta
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Nije los ni Kop, ali 10 puta se vise isplati skijati na Alpima. A i Bugarska je za Kop majka...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)Svi smo se zadnjih nedelja, kao uostalom i svake godine, načitali raznih sezonskih prognoza, koje idu iz krajnosti u krajnost. Bilo bi veoma lepo kada bi toliko unapred videti kakvo nas približno vreme čeka. Nažalost realnost je bitno drugačija. Koji su glavni faktori, kakvi su maksimalni dometi vremenske prognoze odnosno kako se prognozira vreme za Srbiju i Kopaonik možete pogledati u nastavku članka. Link >>>Za infoKOP KimiVB
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ODGOVORI:Makedonac nije problem ici preko Kosova, Pristine, Kosvske Mitrovice,Rudnice i stizes na Kopaonik. SARAJEVO-KOPAONIK najbolji i najkraci put Sarajevo,Sokolac,Visegrad,Mokra Gora,Uzice,Pozega,Cacak,Kraljevo,Josanicka Banja,Kopaonik imas 460 kilometara.OSNEZAVANJE STAZA RADI SE NA NULA STEPENI O. JER SE VODA POD PRITISKOM KROZ DIZNE SITNE UZ POMOC VENTILATORA IZ KAPLJICA VODE PRETVARA U ISKRICE PO KOJIMA SKIJAS DOLE NAVEDENI KOJI PITA ZASTO NE MOZE NA -5 JER TADA VODA MRZNE. POZZ SVIM SKIJASIMA VIDIMO SE NA KOPU.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Crni pise ovo isto jos od 1. Novembra, ne znam zasto to radi?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)ne zelim da se ista odlaze, ali sam preneo informaciju koju sam dobio iz prve ruke jos pre 7 dana...vidite i sami da vam ostali isto potvrdjuju, ali vi koji ste uporni i koji me satro prozivate, skijacete u blatu kako mi se cini,a mi ce vas gledamo ahhaha
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Saki, bog te cuo. Ja sam spremio kaljace za opening...skije ce sacekati sneg i zaledjene staze. Cenim da ce biti sledeca situacija sve mi se cini: da ce ski opening prvo biti na staroj planini sto najmanje zele iz skijalista srbije kao i ljudi koji lobiraju za kop, jer ako se ljudi ispucaju na staroj i vide malo cene svega, kop ce bar 20 %ljudi zaobici na openingu. U prevodu nece se obogatiti na kopu za ta 4 dana...kao sto su planirali. Sutra ce biti saoptenje iz skijalista i potvrda da ski openinga nece biti u cetvrtak,vec se odlaze. A ako se desi situacija da pomere opening za 7 dana na svim skijalistima, kako bi se kopainik prvo otvorio, pa onda stara pl. i zlatibor onda ce svima biti jasno kako i sta ima prioritet zbog monopola..sacekajmo do ujutru da nam otvore oci iz skijalista. Pozdrav svim plusevima i minusima
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@nik0la i sta sad? zasto dolazis ovde da kazes to? jel da natrljas na nos ili ispadnes pametan. Ako neces na Kop ne moras sta koji Q ovde obavestavas de ces da ides... iovako ovo gno ne pada jos ti dodjes da jedes ista
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Za vreme OPENINGA radice:Letnji adrenalinski sadržaji Bob na šinama, Zip-lajn, Tjubing i žičara Pančićev vrh rade: u terminu od 10-17h!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Naduvao sam skijaliste srbije i sve njih tamo koji nam uzimaju lovu ali nece da objave
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@no1 Ja stvarno ne kapiram ko pise ove komentare...Molim te navedi mi primer gde je jos u svetu odrzano otvaranje skijalista bez snega...ali MOLIM TE
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)no1 Sve je to lepo.. i uši i agencija i hotel i novac i ja glup ... nego ne odgovori mi na pitanje gde je još odrzano otvaranje skijališta bez snega...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)dal da se smejemo ili da placemo?da je prvi april razumeo bi, ali upravo su na jutarnjem programo rtv pink objavili da danas pocinje ski opening i da rade staze, pancic, karaman greben i mali karaman sa nekim veznim putevima.ajde vi sto ste na openingu izbacite sike na face stranicu info kopa pokazite nam koliko nema snega, da ljudi ne dolaze i trose pare koje verovatno nemaju
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@taxista Da li si ti slep covece? Nema ski openinga! Ne znam sta hoces, staze ne rade, skijaliste ne radi, ko hoce docice na zurke ko nece docice kada bude bilo snega i to je to. Skijalista ce verovatno produzavati popust od 70% sve dok ne pocne sezona i sta vise filozofiras?Verovatno kada stvarno bude otvorena sezona onda ces kukati sto nema Natase Bekvalac :) Koga briga za nju i Amadeus bend :)Sta si ti konkretno ostecen ili bilo ko drugi?
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Kimija za ministra za privredu !!!!!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kaznjen sam na Kopu prosle godine,jer nisam bio vezan u kolima, a sedeo sam na suvozaca..trebali bi da stave radar na karaman pa da pocnu da kaznjavaju
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Počeli su da osnežavaju i mali karaman.:o
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ajde gruvajte tim topovima da se ne otopi kad krene plus , MOLI VAS DRZAVA SRBIJA!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Karaman greben staza ? Smeh 😂
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)Sve nesto na misice I ovo otvaranje jedne zice. Sve nskako na silu. Nema snijega I to ti je ovaj mjesec je propao I moramo se pomirit sa time. Cekamo januar I nadamo se dobrim padavinama .. nista ispod 50cm nedolazi u obzir..
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)@ski-manijak Druze, upravo zbog tog stava "Ako vam se ne svidja,pasos u ruke, kliska u kola i idite gde hocete" su ljudi i ljuti. To nije normalan stav, normalan stav je "Ne svidja vam se, ok, ajde da vidimo zasto, sta mozemo da popravimo da poboljsamo da bi vam se svidelo" Naravno da ce uvek biti nerealnih ljudi koji ce se zaliti na sve sto se zaliti moze, ali ja pricam o ostalih 95%.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@el_chicotakav stav je upravo zbog toga sto ovi koji ovde pljuju kop i kojima se skija po alpima i dolomitima ne zna ni ski cipelu da zakopca... bas zbog toga sam napisao da uzmu kliska.. a da li ti druze/devojko zaista mislis da su takvi ljudi spremni nesto da promene? mislim da se varas.. pizdrav za sve ski-manijake i sve ljubitelje kop-a...:):)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Hvala Bogu pa nas ovaj portal ne bombarduje glupostima o Novaku Djokovicu i Seiku.Samo čovek da pukne od smeha u danasnjim novinama. Prvo Novak gradi pa porodica demantuje :)Prava istina je da su Djokovica "reketirali" u opstini Raska za gradjevinsku taksu. Trazili su mu nenormalnu veliku taksu pa je covek odustao od gradnje. Mada gledajuci sta radi sa restoranom Novak i nije mi zao. Ljudi tamo rade za mizeriju a on dere sa cenama. Svaka cast Djokovicu za tenis ali neka se drzi reketa i dalje.Seik je naravno prevara i prica za sebe :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Ljudi, shvatite, nema skijanja bez prirode. Veštak može da pokrije nekoliko staza ali ako ne padne 30ak cm snega, nema kvalitetne podloge. SKijanje na veštačkom snegu postaje kao skijanje po atletskoj stazi, nekoliko metara levo i desno i to je to. Ne može sistem topova da pokrije tolike hektare prostora kad je noću -2, -3 a danju dobar plus.Kad bi bilo 7-8 dana konstantno u minusu pa da topovi rade neprekidno, onda bi mogli da pričamo o Pančiću, Dubokoj itd. a ovako ostaje nam samo da :''(
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Meni ovo po kamerama lici na lose skijanje. Koliko god volim skijanje, mislim da bih radije iskoristio dan za setnju. Pre neku godinu sam iskusio ovakvu situaciju. Cekalo se 10ak min na ukrcavanje, 5min traje voznja, a sneg mokar i spor i taman kad krene onaj strmiji deo na sredini, izleti neki neobuzdanko i mora da se koci i tako za 2 minuta prodje voznja, pa opet na cekanje.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)za tebe kimi imam ja .. free .. .samo neznam kako d stupim u kontakt i gde da se javis da prespavas? :)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Ala pada. Samo trpaj! :D
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)ma koje osnezavanje ljudi ? prema snow-forecast ima da padne pola metra i jos ce da bude debeo minus ( nocu i do -30)! Vidimo se uskoro!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Sneg veje na kopu od sutrs rade cetiri staze.Bice jos snega
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Alo bre sta cekate vi iz SS , stampajte nocas staze da se taj od sjutra zalijepi za ovaj sto je vec pao , ili cekate kao ova nasa Magarad odje da padne 2-3 metra pa da se malo pokrenete < , mrdnite malo ili samo ocete pare
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Nažalost u ovoj zemlji je sve politika.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)put brzece-kopaonik suv kao barut, ja sam se juce popeo bez lanaca.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Prirodu ne zanima naš raspored, pa radi šta joj volja. ...biće snega kako god okreneš. Mislim da je ovde naj veći problem nervoza ljudi...opustite se skijaćemo.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Мени је парадоксално како људи воле да "хејтују", тј да буду негативни и критикују, а сами не би знали ни киоск да воде! По мом мишљењу људи из СС чине што могу на припреми стаза, што се тиче ценовне политике обратите се Влади Републике Србије! Можда да напишете отворено писмо премијеру, ако он подвикне има да спусте цене 90% ;)
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Pa sta da ocekujemo od skijalista,sto bi oni bili izuzetak. Kakva drzava takva i skijalista.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas sam prosao preko Kopaonika oko 8 sati ujutru. Nigde usput nije bila temperatura manja od 0 stepeni Celzijusovih. Na sajtu pise -7...Nemojte da polazite bez lanaca gore, dosta automobila usput je ostalo zaglavljeno...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Drugari, nazalost politika nam unistava Kopaonik. Odnedavono centar vodi stranacki kadar iz Leposavica, koji je Kopaonik vidjao samo na razglednicama. Dotadasnja vodeca garnitura je rasturena. Njima se inace moglo svasta zameriti, ali su vrhunski radili posao, sto su dokazali I prethodnom sezonom. Na delu je tihi bojkot zaposlenih koji rade samo ono sto rukovodstvo kaze, ali bez entuzijajzma, energije I napora koji je bio mnogo vise prisutan u prethodnom periodu.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ne zasluzujete da Vam se ostavi novac!
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@VladaBG Zasto da ostavljas novac nesposobnjacima iz SS, kad mozes za manje para da uzivas u BG u hotelu sa 4* ili da dozivis lepotu Alpa. Ja jesam patriota, volim Kopaonik, ali nisam budala, a ni ovca za sisanje. Svoj tesko zaradjeni dinar ove godine ostavljam francuzima, kao i prosle godine.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)budite malo realni, razlika između prošle i ove godine je u tome što je prošle godine u decembru palo puno prirodnog snega i posle su i topovi imali smisla. ove godine nije bilo prirodnog snega i sve što su topovi odradili je oduvano!!! pa danas je na karamanu bio takav vetar da su se stvorile ledene ploče za veoma kratko vreme. o pančiću i dubokoj da ne govorim. gornji delovi katastrofa a donji idealni za vožnju. slažem se sa prethodnim postovima da se u zavisnosti od broja staza koje su u funkciji bude i cena ski pasa. popust od 10% gubi smisao jer će onda svi misliti da staze nije ni potrebno otvarati i da su ljudi srećni i zadovoljni. takođe treba imati u vidu da se protiv prirode ne može, bezbednost je na prvom mestu i zato je danas pančić išao smanjenom brzinom.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)razumem skijalista srbije zbog losih vremenskih uslova . jak vetar...ali ne mogu da prihvatim i dok to to ne rese uvek ce biti razlike izmedju kopaonika, stare planine i npr bansko, naime na kopaoniku staze se osnezavaju u etapama i tako se pripremaju (po 3-4), dok u buguraskoj osnezavaju se sve staze (od 900-2600 mnv) odjednom i sve se pripremaju i skijaliste za kratko vreme postane operativno, ako je na kopaoniku problem voda za vestacko osnezavanje onda treba da rese pravljenjem jos nekog vestackog jezera za te potrebe jer dzaba ulazu pare u instalacije ako nemaju vodu za vestacki sneg
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kopaonik, SKIJALISTE sa trenutno najvise snega, a najmanje aktivnih staza. Alo vi iz SS, ovo je SKIJALISTE, pustaj bre ostale zice da se ljudi skijaju kako valja i uzvaju u lepotama nase Srbije.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)