ukoliko se uskoro ne uradi nesto po pitanju novih i starih staza,kada zavrse ova 2-3 nova oblakodera na kopu ce biti nemoguce skijati jer jednostavno se kolicina ljudi koja dolazi na kop povecava iz godine u godinu a kapacitet skijalista je isti i jos se smanjuje,znaci podhitno srediti belu reku ali da radi cele godine nekim sistemom osnezavanja,strugu,jos neku probiti,nesto sa krcmara i obavezno nesto ka potezu zoned kraljevi cardaci
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Neviđeno dobro skijanje juče i danas. Snega ima sasvim dovoljno na stazama dok se sa krovova skroz istopio. Staze se dobro sređuju i do popodne drže. Nema puno gužve ali ima puno đubreta svuda...Nikako u Rtanj na krofne em su 100% skuplje nego prošlih godina em je muzika (tehno bez prestanka) toliko glasna da ne čuješ sagovornika pored sebe. Ima puno drugih mesta gde može da se pravi pauza. Ako nekog zanima, kad kupujete šestodnevni ski pas važi vam i to veče kad ga kupite na noćnoj stazi i još 6 dana ( naravno i svih tih 6 dana za noćnu voznju). Noćna staza je odlična ali ima puno ljudi, mada na žici nije gužva, ja nisam imala snage posle skijaškog dana još i uveče da skijam. Maksi je super snabdeven svega ima, peku svoj hleb i pecivo, ima gotove hrane koliko hoćete. Ako imate malu decu svako veče u krugu Konaka ima neka animacija sa lutkom Vučkom igranka i neka takmičenja. Počinje u 19h i besplatno je.
(+42) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Slažem se za Rtanj, bili pre dve nedelje i cena je dosta velika spram usluge koja se dobija.. nastave ovako sigurno gube goste... mene i moje prijatelje su već izgubili.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas oko 10 nije radio tanjir na Jarmu za izvlacenje do Gobelje. Tek oko 14h se na tablama za obavestenje pojavila oznaka da ne radi.... sta reci...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Ogi(Android)Iz Kruševca brale.
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakve je prognoza sa Sretenje?
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sigurno su Aca i Kimi nalivali kisu sa neba, ali niste uspeli da provalite. I hteli su da vas zaje.u da dodjete i potrosite pare, a znali su sigurno da ce padati kisa jer su videli u kugli iz koje vrse prorocanstva.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Ogi - Kao sto si lepo rekao sam si kriv.@Aco i Kimi - za nas koji razumeju tezinu modelovanja, samo nastavite da prognozirate najbolje sto znate.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li ima sta od nocnog ?Kakvo je veme gore ?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@ogi Ne znam zašto pišeš to što pišeš ali nije tačno da je put DO gore u tako lošem stanju. Nema nikakvih kratera. Ima ponegde nešto zaostalog zaledjenog snega mestimično ali je to smešno po pitanju bezbednosti saobraćaja. Svakako svaki vozač mora da vodi računa o uslovima puta a ne da jurca bezglavo ali to što ti pišeš prosto NIJE TAČNO. I ja govorim o stanju danas pre podne. Sad sa ovim novim snegom verujem da se nije promenila mnogo situacija jer je palo svega par cm snega. Svakako nedovoljno za neke nanose i tome slično.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)BOŽA SKI- Prvo dobro pročitaj šta piše i ne postupaj po onoj ,,što je babi milo to joj se i snilo,,. Na tvoje komentare neću da trošim vreme više jer o njima najbolje govore komentari posetilaca i njihovo glasanje. Svako dobro ti želim.:)
(+44) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)UROŠ- Sutra će preovladavati umereno do potpuno oblačno vreme sa pojačanim J-Istočnim vetrom, a prolazne snežne padavine očekuju se u večernjim satima. Temperatura ona najviša dnevna na većem delu skijališta stepen dva iznad nule. U četvrtak pojačan J-Zapadni vetar, uz povremeni sneg uglavnom u dugom delu dana. Od petka postepen pad temperature a u subotu u toku dana nove i nešto jače snežne padavine koje će se nastaviti i u nedelju...Želim tebi kao i svim posetiocima InfoKopovog foruma dobro skijanje i lep provod na planini.:):):)
(+48) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Evo me 5 dan na kop-u sve idealno sinoc skijalištima do 22. Spavamo u Brzecu ne razumem čemu tolika priča o tom putu do gore. Idem dva puta dnevno i mogu vam reci sve ok. Te priče o kraterima ne kapiram??? Ima po koja rupa ali ništa strasno. Danas se ocekuje lepo vreme i novo dobro skijanje . Sinoc u 19:20h u Brzecu padala kiša a kad smo se popeli gore sneg eto toliko o toj carobnoj planini. Pozdrav
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jel gore palo išta snega od najavljenog posto na kamerama tako ne deluje?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Opet ću ponoviti da je apsolutno nebitno da li ću se ja pojavljivati ovde, na nekom drugom mestu ili uopšte na portalu Infokopa. O tome će svakako odlučivati vlasnik ovog portala. Apsolutno nikada nisam pisao u negativnom kontekstu o bilo čijem učešću ovde sem o pojedincima koji imaju maniju da kritikuju nekoga ko ih ni na koji način nije lično izazvao na to, niti mislim da su bilo čije teme ovde izlišne ili nevažne. Veoma je bitno i stvar lepog ponašanja i vaspitanja da se svi podjednako uvažavaju ovde. Neki misle da onaj ko daje prognoze ne sme nikada da pogreši i da se greške ne praštaju, jer verovatno sebe smatraju nepogrešivim. O prognozama RHMZ ne želim ni da govorim jer su postale puko dnevno tumačenje modela koji se menjaju barem dva puta na dan. Kako god bilo da bilo ja apelujem da se ova rasprava o meni završi i počne sa pisanjem o hiljadama drugih bitnih tema za ovo skijalište. Vreme će svakako pokazati gde je kome mesto i šta je ljudima manje a šta više bitno. U svakom slučaju mi je drago što sam učestvovao sa mnogim dragim ljudima ovde na ovom forumu.:):):)
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Praja@Pisao sam u nekim mojim postovima na tu temu selektivnog uništavanja same planine koja je po meni već dosta uništena...elem,dolazim vec tri decenije na planinu i znam onu čuvenu frazu pre/posle...Ako će te iskreno ovo je THE END jedne fine mirne i pitome planine kao što je KOP.Sve naredno na njoj biće prividno i kratkog daha jer već je pred pucanje.. ljudi neće dugo želeti da gledaju to...moje subjektivno mišljenje.Ispravite me ako grešim.
(+20) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ako nekoga ovde slučajno interesuje kakvo je bilo skijanje danas, mogu da kažem da je bilo sjajno. A nismo ni čekali više od 3 minuta ni na jednom liftu. Jel može neko da objasni zašto se na Gobelji pojavljuju one ledene gromuljice i to na svim stazama? Nisam to video ni na jednoj drugoj stazi.
(+24) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Soni, Praja, Covekizdobajure, Max44- Odmah je vidljiva vasa posvecenost sto boljim uslovima na skijalistu kao i pristup ukazivanja na probleme. Zaista se vidi da ste ljudi koji bez dlake na jeziku pisu o svemu sto im predstavlja trn u oku. Ja sam čovek koji je preduzimljiv i koji voli da govori o problemima na koje ova rasprava moze da utice. Za mene licno urgentno je potrebno resiti problem kontejnera i kanti za otpatke kojih ima neprihvatljivo malo ili ih uopste nema na mnogim mestima na kojima su neophodni. Urgentni problem je i nedostatak javnih ili montaznih WC-a kojih nema tako da se ljudi snalaze na razne nacine. Problem predstavlja i oticanje fekalija bez ikakvih kolektora niti vodjenja brige o zagadjivanju izuzetno osetljivog lokalnog ekosistema.To je narocito vidljivo na delu puta od Vikend naselja prema centru Skijalista gde je jeza videti kako ceo potok prestavlja jednu ogromnu fekaliju. Problem o kojem se jako dugo raspravlja su parking mesta. Postoji mnogo lokacija uz postojece parkinge da se naprave prosirenja kao i da se smanji cena od 500 dinara dal ostao sat ili ceo dan na njima dok se niz put ka bazi i hotelu Putnik nepropisno parkira na desetine i stotine automobila. Problem Belih reka moguce je resiti ali adekvatnim prenosnim sistemima postavljanjem topova za osnezavanje koji bi koristili svaku priliku za to. Naravno za to je preduslov da se otvore nove i ozbiljne akumulacije za snabdevanje sistema za osnezavanje. Tih akumulacija je neprihvatljivo malo a pored toga su sa jako malim potencijalom. Da bi jedno skijaliste adekvatno odgovorilo na narastajuce potrebe potrebno je prvo resiti urgentne probleme i one koji direktno uticu na kvalitet boravka i skijanja na njemu. Veliki pozdrav.:)
(+29) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dušan Silni@ MŠC "Radoje Dakić" - Rakovica. Postojala je srednja tehnička škola u okviru koje je bila i zanatska škola za izučavanje zanata metalske struke u to vreme u koju sam ja išao. Nije joj promenjeno ime ni danas. Isto se zove po velikom Narodnom heroju iz Crne Gore. Znači, nismo dolazili iz CG nego iz Beograda. Svako dobro i pozdrav od veterana sa Kopaonika(tada se još uvek nije nazivao moderno kao danas KOP)
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ASPEN- Nije tačno da će celu Srbiju prekriti veći sneg.Snega će biti uglavnom u zapadnim,jugo-zapadnim predelima nešto više tipa 5-15cm. u nižim predelima, a ostali delovi će imati uglavnom kišu a sneg u večernjim satima tek po koji cm... Neće zaobići Kop sigurno. LUNI- Te staze ne rade zbog vremenskih uslova a ne zbog nedostatka snega jer ga gore ima preko 60cm.. Veliki pozdrav!:)
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Luni, Pripadam ljudiima srednje generacije, ali moram da te pitam, na kojim drogama si?Gvozdac i Krcmar rade, uverio se svojim ocima i ako nisam skijao na njima. Sneg veje ceo dan ima ga i previse. I da ne rade te dve staze ima drugih koje rade, ali rade sve staze, ne brinite.Guzve su, ima skijasa dosta, ali ako se covek pomeri od Karaman Grebena nije strasno, cekanje 1-2.Ne vererujte sve sto se pise ovde, ima dosta napaljenih, moj prijateljski savet . Kafici, restorani puni. Pozdrav svim normalnim skijasima i borderima
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Srki@ Mislim da sam napisao ali evo za tebe i ostale opet da ponovim. Tada, krajem šesdesetih godina prošlog veka, NISU uopšte postojale UREĐENE staze za skijaše. Sami smo "tabali" stazu gde smo hteli. Pola sata "tabaš" uzbrdo da bi se skijao pola minuta, jbg... Jedna jedina uspinjača postojala je do pre, valjda desetak godina, kad je demontirana. Sokoćalo sa drvenim gvozdenom sedištima, i drvenim letvicama. Smrzne ti se bulja dok te izveze sa brdašca iznad sadašnjeg centra na vrh Suvo Rudište i to je bilo SVE! Išla je ogromnom brzinom, toga se sećam. Vožnja je trajala celu večnost... :o Šta da ti kažem? Tada, u tom "Mašincu", mislim na te tri drvene barake, toaleti su bili u stvari dva poljska WC-a sklepana od dasaka kao i same barake. Umivanje je bilo NAPOLJU i to obična vodovodna cev izbušena na nekoliko mesta iz koje je stalno tekla izvorska voda. Sve okolo zaleđeno, možeš da zamisliš. A ko se i umivao? Bili smo svi mladi... U sobi nas osamnaest. Kreveti na sprat. Ćebadi je bilo vojničkih koliko hoćeš. Na sredini te prostorije bila je "Kraljica peći". Drva, koja je cepao seljak, predpostavljam angažovan i plaćen od "Mašinca". Mogli smo da ložimo koliko nam je volja i to smo MORALI da radimo sami. Samo, jedna činjenica se ne može zanemariti! PRIRODA JE BILA N E T A K N U T A !!! Gde će ovo što se sada radi sa tom planinom u tom delu da se završi, ne znam. Nisam stručnjak, zaista ali da nije dobro to svako vidi.
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)secam se mojih pocetaka na kopaoniku. bio sam treci razred,zimovali smo u SOFK-inim barakama odmah povise Masinca. kreveti vojnicki,cebad takodje. uvece smo isli u Masinac da igramo stoni tenis kad gosti njihovi ne igraju. skije u rangu tadasnjih vojnih skija,sajla vezovi. retki skijasi na kopaoniku su imali Elan RC 4,RC8. tada su to bile vrhunske skije. ko je imao Tirolija vezove cini mi se oznaka 280 to je bilo VAU ! secam se nekih koji su imali Marker sa zadnjom glavom koja je bila okretna . na Pancic vodio jednosed sa ruckom ko na mesalici za beton. za nas decu pocetnike bilo je bauk da se spustis niz Pancic tako da smo tabali stazice oko SOFK-inih odmaralista i tu pravili prve skijaske korake. vec iduce godine sam dobio ELAN skije,tiroliju 60 vezove i Alpina cokule. to je znacilo i napredak u ucenju skijanja . ne secam se da je bilo prodavnice neke tada na Kopaoniku. postojao je Karavan,Olga Dedijer,par odmaralista..tada sam zavoleo Kopaonik,zauvek )))
(+47) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Eto mi se tolko brinemo za planine a to i treba da bude tako...jer pokupih danas neku vest u novinama ili na tv-u da je u Kini plan da u narednih 10 godina 300 miliona Kineza nauci da skija....e tad ce biti guzve. Do yada smo bezbedni.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Fenomenalno! STIZEM SUTRA!
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Marijan Staze na Staroj Planini oko gondole su prilicno kratke, jedna plava i dve crvene. Plava je kao Karaman Greben crvene su imam utisak jos krace i samo u jednom malom delu strmije od te plave. Kad uzmes u obzir skidanje skija za gondolu nekako ti bude dosadno. Plava staza Babin zub sa cetvorosedom je super, tipa Mali Karaman, solidne duzine. Suncana dolina crna staza i najduzi Konjarnik crno crveni kad se spoje daju super dugacku strmu (kao crna Duboka npr) stazu. Za svakoga po nesto.
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Gde su staze,nevidim ih od zgradurina,propast.Sa promenom vlasti i promene na planini, mislim na brdu,ali u negativnom smislu.Pa nisu ovo Alpi,dokle nerazumna gradnja ,ej BREEEE....!!!.Krivac za ovaj haos na brdu je vlada,kao i sve prethodne, koje su nastojale da što više devastiraju brdo.Šta je sa velikim obečanjima i razvojem ionako propalih okolnih mesta podno brda,gondolom iz Brzeče,žičarom iz vikend naselja,otvaranjem novih staza.Gde skija ili kako skija tih famoznih 8do10 hiljada skijaša na četrdesetak kilometara uredjenih staza...?!,ako ih i ima toliko.Predlog,urgentno bez pardona porušiti one čireve "zaslužnih" gradjana na Pančiću i završetku staze Malo jezero.Ministarko Mihajlović držimo te za rec..!!!.č
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danasnji ski info pise: temperatura Jat 0 C, temleratura Pancic 6,7 C Da nije greska?
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@RiccoPokušaču realno da ti uporedim Kop i Jahorinu. Kapacitet skijališta na Kopu je realno veći za 5-6 puta. Cena ski pasa je veća na Kopu za oko 20%. Kamenje na stazi je oduvek normalna pojava na Jahorini, na Kopu se nisam sretao sa istim čak i kad se rasture staze. Sistem veštačkog osnežavanja na Jahorini postoji ali je neefikasan, u praksi je praktično neupotrebljiv. Uređivanje staza na Kopu je neuporedivo kvalitetnije. Na Jahorini ne postoji uređen centar gde možete izaći, nekako je sve rasuto i neorganizovano. Smeštaj u vikend naselju na Jahorini je mnogo bolji jer je u pravom planinskom ambijentu i vrlo blizu skijališta u odnosu na Kop gde je vikend naselje pretvoreno u znate već šta i morate nekim prevozom do staza. Na Jahorini su od skoro postavljene rampe za ulaz u ski centar, parkiranje se naplaćuje od 5-10KM mada nema garancije da ćete i naći parking iako ga platite. Generalno parking na Jahorini je mnoooogo bolje rešen nego na Kopu. Na Kopu često bude gužva za kupovinu ski pasa a na Jahorini nikad nisam čekao više od 5 minuta. Na Jahorini može sa jednim ski pasom da skija naizmenično više osoba a na Kopu rizikujete da vam ga oduzmu. Cene svega u restoranima su značajno niže na Jahorini. Cena, izbor i kvalitet smeštaja su slični. Jahorina nije mesto za "Bognere" i pozere. Gorivo je značajno jeftinije u BiH. Kilometraža od BG do jednog i drugog ski centra je slična ali ja na Kop stignem za oko 3 sata a do Jahorine nikad za manje od 5, često 5,5 sati. Na kraju krajeva, ja sam za to da se proba drugo skijlaište pa čak i kad znam da je lošije.
(+38) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jel ima još neko ovde da ga iritira ovca kamera kod Skituljka? Još neko je pre nedelju dana zamolio da se skloni slika i ništa. Bar neka bude crna ako ne radi kamera. Hvala
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav ljudi, da li ima neko ko trazi drustvo za smestaj? Polazak okvirno oko 10. marta :)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ana start, traka je odlicna stvar. I za sam pocetak i za ispravljanje tehnike. 2- 3 casa daje odlicne rezultate
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Naplata ulaza u NP Kopaonik je obesmišljena načinom koji je prethodno u postu izvanredno opisan. Dokle će se izmišljati, a odmah zatim, i pretvarati u suprotnost nešto vezano za Kopaonik. Onaj ko je osmislio sve ovo trebalo je i da preračuna i pokaže isplativost svega. Ovako, bojim se da će biti u vreme prethodnih praznika "zagubljenih" priznanica...i to dosta. JA od tri prolaza "zaradih" jednu priznanicu i tri reklame. A zamislite dva radnika u smeni...E to ćemo platiti iz drugih prihoda...
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stigli u subotu uvece. Put solidno ociscen. Neko je prethodnih dana pominjao rupe na putu - nema veze sa zivotom: put je sasvim u redu. Nije da nema bas ni jedna rupa i nije da ih ne bi trebalop popraviti, ali nije to nista dramaticno. Staze juce - odlične. I to ceo dan. Ne secam se da sam negde skijao a da nisam video ni skoro ni jedan hupser. Nije bilo ni guzve.Padao je sneg od jutra i pojacao se u toki dana, pa smo prekinuli oko 1, a kad je prestao, nastavili smo. Pred kraj se navukla magla pa smo zavrsili na suncanoj. Sve u svemu pocelo je odlicno. Nadam se slicnom nastavku.Moram da prokomentarisem pominjanje Krvavca: Kopaonik i Krvavec se ne mogu porediti (u korist Kopaonika naravno) zapravo ne znam ni sto komentarisem, jer ko tvrdi da su na Krvavcu (ili bilo gde u slo) staze bolje nego na Kopaoniku, nema pojma sta prica
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)NIIKOLA- Prvobitno je to bio problem ali Stevs kaze da je kamera zavrsila svoje i da ce stici nova bolja sa mogucnoscu lajv strima i sa boljom rezolucijom. SPALE- Cetvrtak drugi deo dana i petak kratkotrajna stabilozacija i manje otopljenje dok bi u subotu trebalo da stigne dosta hladna vazdusna masa sa severa Evrope...Glavno je pitanje da li ce se uz nju odmah aktivirati i Jadran ili ce se to desiti pocetkom naredne sedmice. To sto si gledao je samo u pitanju ko je koristio koji model. Licno mislim da ce uz hladnu vazdusnu masu stici i sneg...
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Није се јавио онај rmpalija што рече да је нашао неки скорo пa џабе смештај у Италији....
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@RmpalijaЈа тражих препоруку за Италију који си тако повољно платио
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kad smo markacije staza, kad god odem gore, nadje se neko na zici ko pocne da pametuje i da smara kako je svaka crna staza kod nas, u Francuskoj crvena ili plava, i t.d. Posto ja, nazalost, nisam imao mogucnosti da skijam nigde sem u ex-Yu, da li moze neko da mi kaze i da primer da li je recimo Crvena Duboka u Austriji ili Italiji plava, Crna duboka ili Ledenice-crvena i sl. Verujem da ih je neko kod nas kategorizovao tako sa razlogom, ne proizvoljno, ali ipak.. Hvala.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@sony: Pominješ stepene nagiba, i ti i još neki. Nagib staza se računa u procentima, 100% odgovara nagibu od 45 stepeni. Dušan Silni je dao tačan podatak za klasifikaciju staza. Ima naravno i drugih faktora koji se uzimaju u obzir, npr. širina staze itd., tako da definitivno u klasifikaciji staza u svakom ski-centru, pa i na Kopaoniku, ima jedna doza proizvoljnosti. Međutim, i pored toga je nesporno, za svakog ko je pored Kopaonika bio u barem dva-tri veća ski-centra, da su staze na Kopaoniku uglavnom blaže u odnosu na većinsku klasifikaciju. Ima drugih stvari koje na Kopaoniku otežavaju skijanje, npr. gužva na stazi, sređenost staza (delom izazvana ovim prvim, delom možda klimom odn. drugačijim tipom snega), itd. Za većinu nas prosečnih skijaša ništa od toga nije preveliki problem, i sasvim lepo možemo da se iskijamo i na Kopaoniku. Međutim, za nekog ko je zaista dobar skijaš, ne verujem da su staze na Kopaoniku nešto posebno atraktivne.
(+30) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dzaba pojedincima google znanje kada nisu savladli matematiku za 5. razred i ne razlikuju stepen od procenta.
(+28) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Данас ће бити изгледа леп дан за скијање... Јел плава или црвена стаза мање је битно
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@GoxTačno.Hvala što ste ispravili.Treba(×) mesto (/).Dobro to je to.Ipak treba % a ne °,jer to je ski saibraćajnica,kao i auto saobraćaj,a nagibi i usponi na saobraćajnim znacima su svi izraženi u % zar ne.Sve najljepše.:)
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svi na popravni kod Biljke ..., da obnoviteb trigonometriju...;)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Perap ja godinama idem preko josanicke banje i nikada nisam stavljao lance a uvek sam imao dobre gume. ko iole ima predstavu o voznji lanci ne trebaju ni kad sneg pada. naravno da izuzmemo kijamete i pocetnike vozace ;D
(+25) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Palo je sigurno 15cm snega ali duva jak vetar pa ga nosi pa se verovatno zbog toga ne menja visina snega znacajno!
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima potrebe za novim stazama ali ne u klasi gvozdca nego crvene i plave.na njima je najveca guzva a ne na crnim
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)pozdrav skijasima ocekivati je od 5 marta do 10 marta sunce i najbolje skijanje temperature do - 5 . Stizem pa uzivajte svi i bez crnih misli sve ce to narod srediti kad tad :)
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Dušan Silni, kupovinom ski pasa bi trebalo da smo osigurani od povreda na stazi ali samo ukoliko povređeni skijaš pozove GSS. U protivnom ništa od nadoknade za povredu.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Šta je sa rizlom na Pančiću, žao mi je bilo i rentiranih skija, da sam dosao sa svojim skijama mislim da bih skupio šaku onog kamenja i razbio staklo na "velelepnom" zdanju... Pa jel mora u sred sezone da se gradi i da se rasipa gradjevinski materijal po stazi? Dokle bre!?
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Teška jugovina trenutno
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)