Skijanje danas fantazija. Sunce,dobre staze bez guzve.
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Jutros staze kao piste. U toku dana staze su omekšale ali opet je bilo dobro skijanje. Gužvi je bilo pri dnu Duboke i na Krčmaru. Primetio sam da ima skijaša koji kao da su zalutali na stazama. Idu sa jedne strane staze na drugu prilično sporu uopšte se neobazirući na to da ih može neko i udariti zbog takve neopreznosti. Kamikaze nisam primetio (možda par klinaca koji su vozili nešto kao spust). Organizacija skijališta dobra. Pohvala za ljude koji rade na tanjirima, veoma su ljubazni. Sve u svemu, skijanje je bilo odlično bez obzira na maglu koja je delimično kvarila odličan utisak. Ko planira da dodje neće zažaliti.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zasto polovina staza ne radi ?
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bice besplatan na zatvaranju sezone al u principu tada zatvore celo skijaliste. Ostave K.greben i eventalno baby traku iako bude uslova za vise
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Lazar: taj šraf je bio tu i oko 20.januara, sad si me podsetio :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakvo je stanje sa stazama i postoje li neke šanse za skijanje za predstojeći vikemd.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Panta Da li je moguce da si to sve ispisao, a da nisi bio na Kopu.Pa to je kao kada bih ja sada napisao tekst o Zimbabveu, a pre toga sam jedini susret sa istim imao na Trip advisoru. Poyy
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Za tri sata skijanja ski pas je kriminalano skup!
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pored ovog da se guraju kad su sami, znaci bez dece, nije mi jasno kad vidim instrukture da izvode decu, koja su jos početnici, na Krčmar ili Crvenu Duboku.
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@roskem: Skijanju se polako bliži kraj. Kopaonik je već pust. Čim ljudi krenu po niziji da sede u baštma priča o skijanju na Kopaoniku se završava. Biće skijanja još dve nedelje najverovatnije, a kvalitet će zavisiti od vremenskih prilika.Lično nikada ne mogu da zaboravim prošlu sezonu i 5. april. Vozio sam Ibarskom na +26C, a onda ujutru skijao od 9-11 po perfektnoj stazi od kraja do kraja. Da rezimiram. Snega i dalje ima sasvim dovoljno na otvorenim stazama, međutim kvalitet će zavisiti isključivo od vremenskih prilika. Ako bude niske vlažnosti ne bi me čudilo da pojedina jutra budu perfektna za skijanje, a onda uzivanje na suncu ostatak dana.Evo linka od 5. aprila prošle ski sezone:Link >>>
(+21) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Apsolutno nije potrebno ovakve komentare komentarisati.KOP je nas, prelep, ali ima nedostataka!!!Vec sam to napomenuo ali one stepenice treba "premostiti"...I da.. doci cu i sledece godine...
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kad vidim ovu lepotu nema sanse da izdrzim da ne dodjem za viken, pa makar i dve staze samo radile :)
(+35) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Palite topove nocas!!! U 22h minus 3! :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Stigao večeras na prelepi Kop koji je u pravom belom zimskom ambijentu. Predivan osećaj kad iz sivog Bgd dođeš ovde. Sutra oproštajno skijanje za ovu sezonu. Kad sam pomislio koliko ima do decembra i nove sezone, morao sam da dođem. Svim ljubiteljima skijanja i Kop-a svako dobro.
(+40) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)U nedelju na skijanje, da završimo sezonu kako dolikuje!
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zbog najavljenih 30cm novog snega i sezone koja moze da traje do kraja aprila dobijam minuse gde je tu logika i objasnjenje molim? Uzivajte jos sutra i u nedelji jer skijaliste Srbije hoce na odmor .. tuzno zar ne?
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Postovani SSS ,,TREBA DA PRIPREMITE TABACE I DA ODRADITE JOS SLEDECU NEDELJU KAKO TREBA I ONDA DA ZATVORITE SEZONU,,,Za vikend ce biti skijasa,samo ako pripreme staze I NISU TREBALI SAMO ODJEDNOM DA KAZU KRAJ SEZONE ZA VIKEND...Kao sto prave Ski opennig,tako treba da se uradi i zatvaranje sezone,ali unapred da se daju reklame i da se ljudi okupe u velikom broju...Tako bi trebali da posluju i da se potom odma pocnu pripremati za sledecu zimsku sezonu,bez obzira sto dolazi letnja i koja treba takodje da bude u fuulu odradjena...
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Eto mene u ponedeljak da se oprostim od ove sezone po treći put...
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Volim i ja skijanje i to patoloski .Razumem da se dodje na planinu zbog vazduha za praznike i kad nema snega. Ali po ovakvom vremenu pa jos za vikend kisa , dolaziti skijati, a oko tebe sve blato..Ne znam..Ne izgleda mi kao neko uzivanje. Da ne kazem zgadilo bi mi se. Plus jedno 100 evra potrositi u najjeftinijoj varijanti za taj dan-dva.Ne, hvala i da je besplatno.
(+15) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Gledajuci prognoze za sledecu nedelju moze se slobodno nastaviti sezona od srede...bice obilnijeg snega i temperature u debelom minusu. Dolazi nam niz hladnih frontova i ciklon koji su primereniji polovini januara a ne aprila, tako da drugari, bice lepo opet gledati nase kamerice :)
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bice lepo za skijanje :D
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bice sjajno ako za 1.Maj bude uslova za skijanje...Rekose da ce pustiti jednu zicu i stazu ako tako bude.Ja cu sigurno doci!E sad malo sarkazma:DMeni odgovara samo puna cena ski passa.;DDa poboljsam ovosezonskifinansijski uspeh J P S S:-*
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kop je ubedljivo najlepsi kada ima snega.Ja samo mogu da NAm pozemil vise snega I MNOGO cesce ovakve snezne prodore za iducu skijasku sezonu!
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Znaci, politika je sledeca: radimo ako imamo dnevni prihod od 100000 evra. Ispod toga ne. Skijalista postoje zbog nas, a ne obratno. Treba da se pusti jedna ili dve zice i da ski pass bude max 500 dinara. Koliko da se pokriju struja, gorivo za ratrak i dnevnice za ljude. Mene bi bilo sramota da naplatim vise.
(+23) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Друже Братиславе, видиш ли ти ово?
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)SS je konacno izaslo sa zvanicnom informacijom na svom, a glasi:20. 4. 2017.Zbog novih snežnih padavina i velikog interesovanja skijaša, žičara Pančićev vrh i staza 4b će od sutra raditi za skijanje. Pored žičare, za posetioce Kopaonika radiće i bob na šinama.Prethodnih dana sneg koji je padao formirao je pokrivač visine od 25 centimetara, pa su stvoreni uslovi za rad skijališta. Tokom rada ski centra važiće popust od 50 posto.Radno vreme žičare je od 8 do 16.30 časova.Znaci ista prica kao i uoci Uskrsa kada su bili neuporedivo goriuslovi,sto znaci u prevodu nece vam doci ni ono gostiju sto ste imali za Uskrsnje praznike postovana gospodo.Da sam vlasnik hotela ne znam kako bi mi vam se oduzio.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Obožavam skijanje i posebno Kopaonik, bio sam ove godine više puta na Kop-u i jednom u Sloveniji, ali realno se ne isplati dolaziti iz Beograda i skijati samo na jednoj stazi. Pričao sam sa prijateljima i slažemo se da bi trebalo da rade bar još crvena i crna Duboka i onda već vredi doći. Snega ima dovoljno da puste još staza i ukoliko se to desi onda vredi doći i uživati :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bice snega i prvog maja ali ce biti lose skijanje, kao za Uskrs.Ovaj vikend je sjajan zato sto ima snega a minus je, sta znaci da radi KGB kada je staza Pancic 5x bolja?Za kraj sezone je sasvim dovoljna staza 4B plus offpiste po svim ostalim alternativnim Pancic stazama.Pre 20 dana je bilo 20 skijasa na stazi, zato su i zatvorili sezonu iako je mogla da traje jos, treba biti realan, super je sto uopste radi zica. Ja da mogu dosao bi bez obzira da li radi jedna ili tri zice. Ovaj vikend moze da se skija i offpiste sto je za kraj aprila fantazija!
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Netrazi niko da otvore sve zice vec samo jos dve ili jednu da ima veza sa Dubokom i Karaman i kazem da bi doslo barem 30puta vise skijasa nego sad da rade te dve zice . Ovako normalno da vidis 7-8 ljudi jer nije vikend i ljudi rade.. Za vikend i praznike doslo bi mnogo vise o tome pricam . Ako razumes sta pricam ⛷
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Puno priče i 10 skijaša.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Rade li zice u ponedeljak?
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vidimo se sutra ljudi pokusacu da snimim neki video sa staze pa da postavim ovde na forum da oni koji nisu na kopu barem uzivaju gledajuci ovu aprilsku lepotu :)
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Snimak od juce :) Niz Duboku po dubokom ;DLink >>>
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sledi period toplog vremena do petka nista strasno onda se opet vracamo na sneg i skijanje od 28.4 do 2.5 . Uzivajte u praznicima i ko voli skijanje neka dodje 👍⛷ A radnici skijalista Srbije neka spreme Duboku i Karaman zicu i eto ljudi iz svih krajeva Srbije . Ns i Bg ocekuje se kisa za praznike zato svi na Kop 😁
(+13) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nazalost prodor toolog vazduha topi sneg skijanja ce biti sigurno jos malo.. stize zahladjenje 29.4 i 30.4 u nekom blagom minusu ujutru e sad da je Kopaonik planina koje moze iznenaditi videcemo . Za 1 maj bice snega od ovog sto se cuva u sum i na stazi Pancic sto je utaban, pa skijasi uzivajte jos malo ..ili spremajte se za sledecu sezonu 👍 Velik pozdrav
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@maksi Mi zaludjenici smo jos juce spakovali skijasku opremu i sutra uvece stizemo s'' verom u sneg i prvomajsko skijanje :-D
(+11) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Bravo Noki ! Samo je podržavaj, lep je to sport , čist , zdrav , odmori i mozak i dušu , provedeš kvalitetno vreme u prirodi i vidiš predele koje većina ne može da vidi i nadišeš se čistog vazduha ( ne može svako da se popne na 3000m i uživa u pogledu ) Tako i moja ćerka voli skijanje i u našoj kući se više more i ne spominje , samo skijanje i leti i zimi , odemo mi na more ali i tamo o skijanju pričamo ... Pozdrav budućoj skijašici !
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)- са`-ће снег, на Златибору већ пада...
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@69 Боље ништа не причати…
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Drugari, ne bih da glumim dezurnog advokata, ali da li ste culi na primer za za poslove koji se rade preko interneta, a koji nisu vezani za lokaciju, i koji za posledicu uglavnom imaju visoke prihode (ja zaradjujem 3-5.000 eur mesecnom radeci iz Srbije za Americke i Australijske firme) i prilicno fleksibilno radno vreme. Ne postoje samo rad u drzavnoj sluzbi, rad za privatnika, poslovi sa one strane zakona, i biti tatin sin. Sagledajte malo siru sliku pre nego sto nekog osudite.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svaka cast za predlog Komunalca. Hajde da se dogovorimo i u sto vecem broju, podrzimo ovaj predlog. Dogovorimo se o terminu da zatrazimo pomoc od nadleznih komunalnih sluzbi u vidu kontejnera. Bolji predlog odovog nisam odavno procitao.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Stevs, da li može da se uradi nešto sa kamerom Malo Jezero. već duže vreme postoji neki problem sa bojama.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Izjava Rasima Ljaića povodom rekonstrukcije žičare Bela Reka:Link >>>
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sada termometar na Pancicu pokazuje -5c a u centru +11c :) Treba ususkati taj termometar na Pancicu :D
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Acko,legendo...kralju jedinstveni.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sneg ili mi se čini? Na kameri Krčmar:)
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)MIKA- Ti modeli koje si gledao nisu verodostojni jer ce se drasticno menjati do ciljanog perioda sto je vec i danas slucaj. Zbog toga nema reakcije na njih.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Gledajuci najnovije izlaze modela, za sledeci vikend nas ocekuje sneg i to ne simbolican :) Tako me raduje sto smo tek na pragu novih snegova! VELIKI pozdrav za Kimija i Acu kao i sve ostale ljubitelje snega, skijanja i naseg prelepog Kopaonika!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Au koliko samo snega vide modeli u subotu...Ako ovako ostane, moze se ocekivati oko 30+cm snega
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav svim skijasima ocekujem ove godine hladnu zimu i dosta snega i pocetak sezone malo ranije ⛷
(+26) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)