Stomačni hara i u vikend naselju. Sto posto sigurni da je uzrok hrana. Propustili današnji dan zbog toga.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@iskos Osnezavaju cak i preko dana, na ledenicama i snowparku rade topovi!! Inace danas prelepo, odlican sneg ali zbog prevelike guzve staze su bile unistene vec u 10-11!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Staze su se danas odlicno drzale, zaista odlicno skijanje je bilo - iako je jutros na suncanoj dolini bilo 5c vec u 8h - sneg nije popustio nimalo... veoma niska vlaznost, bez jakog juznog vetra plus oblacno vreme su sacuvali staze gotovo neverovatno... popodne se pojavio led na pojedinim delovima i to je sve... staze uopste nisu popustile, sneg nije bio tezak, nije bilo ni hupsera, a ni mnogo guzve osim na KG... kasnije popodne kada je sunce vec zalazilo staze su se opet odlicno stegle i stvrdnule - odlican skijaski dan i jedina mana je sto nema vestackog osnezavanja pretpostavljam
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Još jedan od onih dana. Ledenica extra .
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Postovani Aco molim za komentar vremena i uslova za skija sjutra (subota 13.januar 2018.) dolazi nas 7 a ako je lose vrijeme odlpzili bi da se ne kajemo?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Ponavljam opet, najeftinija I najbolja (siroko I male sanse da ti ogrebu auto)varijanta je parking na autobuskoj stanici I kosta 300 din. Istovaris, parkiras pa ako ti je mnogo da placas vrati se uvece pa trazi besplatni parking! Guzva za ski pas? U JAT apartmanima prodajno mesto do 3 mislim, nigde zive duse. Dobra I jeftina kucna hrana JAT apartmani, vidim I policija dolazi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@gogi Nema potrebe za lancima, dobre zimske gume završavaju posao. Doduše, lance svakako moraš poneti i zbog policije, a i za svaki slučaj.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ladnoooooooo... Ali lepoo...😚😎
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)cekajte ljudi ....imaju li oni radno vreme ili rade kada hoce i koliko hoce, kako neko rece u komentarima....pa to mi lici na zajebanciju ...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@Aco čačak Aco da li bi mogao da objasnis koliko ce ustvari snega pasti, ako na primer u prognozi pise da se ocekuje 10mm vode po metru kvadratnom? Koja je realna kolicina u cm u odnosu na mm vode po metru kvadratnom?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Sta sad smeta vam i to sto ljudi pocinju da skijaju? E ovo nema nigde :D Inace, stizu difovci u nedelju spremite staze dobro :) Skijaski pozdrav
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kaze konobar stigla struja...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Danas oko 10 nije radio tanjir na Jarmu za izvlacenje do Gobelje. Tek oko 14h se na tablama za obavestenje pojavila oznaka da ne radi.... sta reci...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vetar ubija ! Sprema se neki kijamet!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dal ima vajde kretati u nedelju gore. Danas je uzas, i kod nas u KS duva jak vetar uz smenu Sunca i oblaka.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Daj bre ne lupajte. Put je u pristojnom stanju iz pravca Brzeća. Ne, KrusevacPut nije uradio dobar posao ali ih je priroda "spasila" i otopila sve. Danas sam otišao sa kopa i nije bilo nikakvih problema. Zao mi je onih sto su propustili ove dve nedelje vrhunskog vremena i uslova na stazama. Jučerašnji i naročito današnji uslovi su uništili sve što je bilo dobro. Nadamo se da će zahladjenje popraviti stvar.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@Boki(android) sto ih ne okrenes telefonom da im objasnis to oko topova i tabanja staza!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Dobrodosli na Kopaonik. https://postimg.org/gallery/2z27su3x2/
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Na Krcmaru gruvaju topovi.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Jel gore palo išta snega od najavljenog posto na kamerama tako ne deluje?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)M1k1(Android)@Hvala na informacijama.To nas interesuje.A i pitanje je interesantno.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@zelena jaknaNapiši koji je to hotel u Kranjskoj gori gde može petoro da zimuje sedam dana za 900 evra a da je isti kao Grand(lokacija, smeštaj,klopa,sadržaji itd).
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)MARIJAN To je vec druga prica. Ti znaci imas oko 7-8 skijaskih dana..sto je normalno da si pocetnik. Samo nastavi da skijas razmisljaj o tome sta ti je instruktor pricao tokom obuke I bices sve bolji videces. Nemoj se opterecivat koja je staza plava ili crvena sto ti stvara pritisak. Opusteno samo I polako.. Stara planina je odlicna za pocetnike..Pozdrav
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Kad smo markacije staza, kad god odem gore, nadje se neko na zici ko pocne da pametuje i da smara kako je svaka crna staza kod nas, u Francuskoj crvena ili plava, i t.d. Posto ja, nazalost, nisam imao mogucnosti da skijam nigde sem u ex-Yu, da li moze neko da mi kaze i da primer da li je recimo Crvena Duboka u Austriji ili Italiji plava, Crna duboka ili Ledenice-crvena i sl. Verujem da ih je neko kod nas kategorizovao tako sa razlogom, ne proizvoljno, ali ipak.. Hvala.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi za.ebite matematiku, neka uziva svako ko je na kopu.I danas je bio super dan.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)upravo stigli. put je cist
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Dana, iako je celog dana padao sneg, odlično skijanje!Nije bila gužva, osim delom dana na Krčmaru, staze sve izdržale. Sve Gobelje IDEALNE, bez skijaša, tako da je danas pravi dan bez skijaša sa malo snega i lepim stazama.FOdlično su bile spremljene jutros, a popodne napadao sneg, ali ne veliki, tako da se moglo skijati. Tek predveče i uveče je počeo padati veći sneg i po putu. Od Brzeća do Kopaonika bez snega na putu, što se nebi moglo reći za put od Kruševca do Brzeća, tj. put je beo od KŠ do Brzeća. Retko ko je stavljao lance, jer na putu nije bilo snega, ponegde malo leda. Kako će biti do ujutru, zavisi od količine snega koji padne.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Carapan hvala ti za ovo -veliki oprez ;D
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Malo da sumiram utiske.Juče napustili planinu.Prethodnih 7 dana za uzivanje ali sa dosta magle.Sneg padao i pravio problema na svim stazama.Stvarali se hupseri vrlo brzo tako da su staze bez obzira na angažovanost tabača koji su svake večeri vredno odradili sve staze..ali tu količinu skijaša niko ne moze da izdrzi pa čak ni staze.ali lepo je bilo skijati se a to je cilj svih...skoro svih..modna pista je i ove godine radila 0/24..:)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Dejan pk.....e moj bot-u..nalaga se ti samo tako...nisi razumeo nista,,,mogu zamisliti gde zivis kad je higijena i sve ostalo super u Olgi
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Bravo @Slavisa namnozilo se kukolja, verovatno su to oni sto su izostajali iz skole jer su ih roditelji vodili na planinu posle raspusta da se ne bi guzvali s drugima...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-43)Teška jugovina trenutno
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)jel ima neko informacije kakvom skijanju da se nadam pocetkom aprila, tad planiram da dodjem video sam da su cene dobre. Nadam se da ce i skijanje biti tako dobro.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Ako neko ide sutra iz beograda na kopaonik i oce da delimo troskove prevoza. Idem manjim autom. Kontakt na mail [email protected]
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Stevs Hvala na informacijama,tebi najvise i verujem po pitanju skijanja na Kopaoniku.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-26)Staze vec otpustile
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Axe(Android): Hvala na ispravci. Na visoku sam i mislio nego sam u brzini pogresio.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Svetu se ne može ugoditi! Od 8:30h radno vreme je idealno. Trebalo je pomeriti od 7h, za one što bi želeli da skijaju po utabanim stazama. Ili možda od 11h, za one što vole da spavaju do kasno, pa kada izadju na stazu, kada otopli da izadju u nikakav sneg, tj. zbog takvih koji ne vole rano da ustaju da se pomeri da svi "uživaju" u vtoplom danu i nikakvom snegu!!!
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Ideja je da kad su dani topliji, u martu i aprilu, staze bolje drze ujutro, tako da je skijanje od 8-9 neuporedivo kvalitetnije nego ono od 15:30 do 16:30 kada staze popuste zbog temperature i juznog vetra.E sad, za ovih nekoliko dana dok je zaista hlando, moglo je ponovo da se radi od 9 - 16:30, ali sta je tu je
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Rece neko zbog mnogobrojnih.. Pa recimo jutros put pancica, tih mnogobrojnih je bilo 4 u 8, do 08:05 6, do 8:15 19, do 8:30 35 (neki od tih 35 su se vec spustili sa grebena) ok na grebenu je bilo nesto vise ljudi. Ali sta ocu reci, kaze na zahtev mnogobrojnih, a samo iz mog hotela u 10h izadje vise ljudi nego sto ih je jutros bilo u dolini do 8:30 a njima je uskracen koa i otalima koji nisu mnogobrojni 1h skijanja. Svakako staza za onih mnogobrojnih 4 ne bi bila nista losija ni da su zice startovale u 9 sem sto recimo ne bi mogli da uzivaju sami nekih pola sata pa cak i jace na racun nas malobrojnih (da se ogradim, naravno zahtev mnogobrojnih je bio u vreme tople jugovine i skijalistima svaka cast, ali celu ovu smenu kazniti zbog toga nije u redu. Hvala u ime sledece smene na balagom pomeranju rada skijalista
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Ljudi jel se peo/spustao danas neko sa Kopa? Kakvo je stanje na putu, da li trebaju lanci?Hvala
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vreme je prelepo ali je broj sredjenih staza zaista sramotan. U inostranstvu platite vise ali imate savrseno sredjene staze od jutra do veceri. Juce nije bio sredjen Krcmar, Gobelja, Gvozdac, 2 od 3 staze na Suncanoj. Uglavnom poslednjih 5 dana sredjuju Duboku, Karaman i Jaram.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Uvece stize hladan talas posle ponoci i pad temperatere na -1 . Sutra odlicno skijanje i u subotu do nekih 13h , a jedino sto moze smetati magla ... al nikad se nezna ...Pa sad ko voli neka dodje i uziva :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Hristos vaskrse! Kakav je sneg? Deluje na snimcima razocaravajuce. :( Kao da nije ni ravnat nocas.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Livada, livada.....sanjiva se budiii, sanjiva se buudiii ....:)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Opa!? Promena dizajna na infokopu ili mi se samo cini? :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Češljaju borovnice svuda...
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@JeremyLynch:Završni radovi na postavljanju veštačke podloge su počeli pre dva dana. Mislim da sada sve to ide jako brzo i da će za desetak dana biti sve gotovo ako ne i ranije. Nemojte da me držite za reč :)Evo slike od juče:Link >>>
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Letnja ski staza na Kopaoniku će svečano biti puštena u rad u subotu, 25. avgusta, u 12 časova. Prva i jedina veštačka podloga za skijanje tokom letnje sezone u regionu biće puštena u rad u subotu na Kopaoniku. Skijaši i borderi koji ne mogu da dočekaju prvi sneg, od subote će imati priliku da uživaju u svom omiljenom sportu i tokom letnjih meseci na stazi 3a, koja prati žičaru Krst. Ova plastična podloga duga je oko 900 metara, a skijašima pruža mogućnost pravog i bezbednog skijanja tokom cele godine. Na dan otvaranja, korišćenje letnje ski staze će biti besplatno.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Pozdrav,Da li neko zna nesto o postavljanju ski lifta od vikend naselja ka suncanoj dolini? Pominjalo se nesto u vestima skoro. Jel to u planu za ovu godinu mozda?
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)