Trovacima nikad udovoljiti.Kad nema snega sto nema snega. Kad padne, sto je pao danas a ne sutra i sto je palo 10cm a ne 80cm.Pozdrav svim skijasima i sto vise otvorenih staza zelim.Uzivajte ljudi i radujte se zivotu.
(+22) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Narode ajmo da izvrsimo pritisak na predsednika opštine Raška i JP skijalista da uvedu lokal /skibuss/ biće bolje za turiste koji su gore a i za ove koji su dole zbog gužve koju pravimo kada svakodnevno pravimo guzvu i frku oko parkiranja.! Dajte ljudi pritisak na Stevsa a on na predsednika i nadležne! !!! Pozdrav svima
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi, da li mogu ja 31og da odem na salter kupim ski pass ali da tak pocne da vazi od 1januar? Mislio sam da iskoristim taj 31i da jednostavno ne bih 1januara trosio vreme...
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Nad Skandinavijom bi bilo dosta hladnoce tamo oko 2-og, 3-eg, i za sada se prognozira da bi se ona verovatno spustila do nas oko 5-og, a za 5-ti i 6-ti je moguca aktivnost Sredozemlja ili pak severnog Jadrana, pa ako ostanemo uskraceni od fronta oko 4-og, moguci ciklon bi sve nadoknadio, ako pak opet pocne da dominira anticiklon, izgleda da nam ne gine suvo i hladno vreme sa oko -15 stepeni, no ipak cekamo, sve gore navedeno je jos uvek nepouzdano.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zali boze ovog silnog snega sto su topovi sa krcmara nabacali preko ograde mogu otvoriti jos jednu stazu...
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Predivan prirodan ambijen Kopaonika !Prošle godine je sneg pao tačno 31.12.Ove godine je ulepšao našu prelepu planinu na vreme!Pozdrav svim iskrenim ljubiteljima prirode !
(+19) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@KobajaVerovatno je drzavni posao u pitanju? :)
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)hahahaha Skoro kao drzavni, poljoprivreda drugari, sve poorano, potanjirano...sad samo sneg cekamo :)
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Evo i jednog video snimka od danas:Link >>>
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi pa mi s ovakvom mecavom skoro pa bolje da imamo frontove nego ciklone, ovo je mimo svih ocekivanja zaista.
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Nikola, Krčmar i Marine puštaju sigurno. Mógli su danas da tabaju bez obzira na to sto pada sneg i magla je,to ratraku ne smeta. Na Kopu se malo kad danju vidi ratrak da radi,dok je u inostranstvu to redovna pojava . Možda večeras prođu par puta. Na Knež.bare je dosta napadalo . Ako i sutra bude padao ovim intnzitetom ,moguće je da če da puste i tu stazu. Ona je blaga i kratka tako da ne treba više od 2 dana mećave da napada dovoljno za puštanje Knež.bara.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)bio sam zahvalan i za 30 cm, snega naravno, ali ovo je ludilo i poklon prirode, hvala joj sto sada idemo na kop bez brige, ya koji dan he.he ;)
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Biće posle Nove godine fantastično skijanje. Još neki ovakav nalet snega i Gobelje u rad. :) :) :)
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Predivno..... :):):):):)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ujutru krecem,ne mogu da docekam
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Manca, varate se. Juce i prekjuce gledao sam situaciju nad ovim delom sveta i bas sam zeni rekao da posle 2. januara mozemo ocekivati nesto snega (jer idemo na Kopaonik 03-07). Takodje, rekoh joj pre nekoliko dana i da ce tokom ove nedelje biti snega, kao i moguce posle NG. Eto, stojim uz Acu u potpunosti vezano za sneg u tom periodu pa, videcemo.
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kada se pustaju sve staze svuda ima uslova
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sve se priprema za sutra
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)klikerBio sam jutros preko rudnice oko 8 h sa bmw-samo zadnja vuca i nisam stavljao lance moglo je da se izade bez problemaNije bilo puno guzve samo je magla bila ceo dan i konstantno -12 bas hladnoStaze ok.Pozdrav za sve ljubitelje skijanja i kop-a.
(+17) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Imas naocare da iznajmis gde god hoces! Ja sam iznajmio u lokalu kod ski pass-a
(+0) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Palo 50cm snijega ekstra vrijeme za skijanja a nigde nikoga na stazi a toliki.plac za sneg.
(+10) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Krčmar i sunčana dolina najverovatnije od sutra.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ala piči sneg! ;D
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sutraa stizem na kop bicu tamo do 6og januara, koji dani ce ovako biti dobri za skijanje? I da li moze da se iznajmi GO Pro kamerica negde u konacima pozdravv :)
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)kopaonik nam je sad i divan i sa snegom, a budim fer i prema ljudima koji rade na uredjenju skijalista, jer vidimo da su osim marinih voda pustili i krcmar, i suncanu, zaslusuzuju da primetimo njihov rad i ih pohvalimo:);)
(+27) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Evo jednog snimka sa Kopaonika od danas: Link >>>
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li zicare sutra krecu sa radom u 8:30 ili 9? Hvala
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pozdrav svima, dosli smo juce uvece na Kop, na auto putu nema guzve, lanci za sada nisu neophodni,, danas nigde guzve nije bilo duboka, karaman greben, karaman, mali karaman, ''marine vode...dan je bio kao izmisljen, sunce i svuda belo!!! Pozdrav svim skijasima
(+12) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Izgleda da rokaju topovi na gobeljama i ledenicama
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Odlicno je sto se ove godine ne zatvara crna Duboka za potrebe treninga ! Ova podela staze na pola je super stvar! Svi su zadovoljni i skijasi i klinci koji treniraju.
(+7) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Evo kako izgleda Gobelja prvi put ove sezone: Link >>>. A evo i jarma Link >>>
(+5) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Parkinga skoro pa nema guzva je velika, 500 din je parking mesto . Lopatare nisam video a tu je policajac koji ne da parkiranje pored puta kao zbog autobusa ne mogu da izadju. Ja sam pokusao da parkiram pored pa je teo da mi pise prijavu... na kraju sam platio parking.
(+8) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Na ovoj kameri koja snima Karaman uvijek šeta neka muva :D
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Za Milana Mitrovica, po meni su najlakse staze Masinac ...Suncana dolina...Jarampa onda Mali karaman i karaman greben ... ostalo je sve teze
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Lanci nisu potrebni,snega ima malo na penjanju od Brzeca
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@stevsNe znam koju bi od statičnih još mogao da "oživiš" ali bi bilo lepo ako bi mogao da utičeš na skijališta da okrenu malo kameru na marinim vodama da se vidi kad ima gužve na polazu tanjirića. Uglavnom je tamo gužva, naročito kad je lepo vreme, pa bi značilo nekad da se pogleda i planira preskakanje preko vučka kad se ide ka Gobelji. Da čovek ne izgubi po 15-20 minuta u redu. A opet, staza 9 je lepa i kroz šumu i nekad bi čovek mogao da se spušta tamo više puta - kad ne bi gubio vreme na polazu.
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Postoji jedino nacin da ides precicom do knezevskih bara od karaman grebena,ali bi morao da pesacis malo uzbrdo do vrha knezevskih bara,preko vucka da ides do karamana 10. Sto ti se nikako neisplati brate. Idi skijaj mali karaman i dalje se prikljuci na marine vode i zatim idi na karaman.. pozdrav..
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Vidim da Kop.radi gotovo punim kapacitetom, zanima me da li ima leda na stazama i koje su staze pretezno pod ledom ... skijasi kakva je situacija. Pozzz.za sve iskrene ljubitelje Kop-a.
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Zaista samo pitam da bih saznala gde je najpovoljnije ... ne proteziram nikoga ... samo bih volela da kroz odgovore neko kaze gde bih mogla da pronadjem najpovoljniji rent opreme...zapravo samo skije ... posto na 7 dana bude drasticna razlika od servisa do servisa ... ne proteziram nikoga ... takodje nikad nisam iznajmljivala tamo gde pitam. Zao mi je sto je neko tako shvatio
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Svuda ima leda ... gotovo sve staze su poprilicno pod ledom ...
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)koje staze su za pocetnike
(+1) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Pre dva dana sam napisao za Milana Mitrovića, evo i za tebe Vojislave 22 rangiram staze:najlakše staze, da ne kažem livade su:MašinacJaramKaraman greben.Lake staze koje nisu baš livade:Sunčana dolinaKneževske bare (bočni pad)KaramanMali KaramanMarine vodeMalo JezeroKrstPančićev vrhPreporučujem ti Sunčanu dolinu, lep pad, široka, nikad nema gužve i sedežnica je. Uživaj!
(+6) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Danas sam se popeo do Konaka sa bruske strane. Bio je čupavo na nekim delovima ali može da se izadje bez lanaca. Gužve su očekivane i u proseku za ovo doba godine. Sneg se solidno popravio.
(+2) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Sinisa ,Ja sam se juce vratio sa Kopa.Najvece guzve su na Karaman grebenu,Malom karamanu i Dubokoj 2.Na ostalim zicama nema guzve uopste jedino malo ljudi na Krcmaru gde se ceka 2 min u vrh glave.Na tanjirima svakako ima guzve jer samo jedan ovek moze da prodje ali ni tu nije neka drama kao sto ti pricas jedinmo na Jarmu i Marinim vodama
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi prebrutalno skijanje u poslednjih par dana, staze fenomenalne (pohvale SS) doduse imali smo mestimicne pojave leda oko 13h svakog dana Guzva je malo pokvarila ugodjaj ali Rtanj je bio pravo utociste u takvim trenucima. Mali Karaman je stvarno bio kritican, ne znam zasto se tanjir nije ukljucio da rastereti cetvorosed. Moram da napomenem da su redari mozda mogli rasteretiti guzvu, ne znam zasto ljudi imaju potrebu da sede sa svojim sagovornicima za voznju od 5-12 min. To prilicno doprinosi stvaranju guzve.Pozdrav svim infokopovcima, i bago onom ko je danas na planini, prva zimska idila :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Put preko Jošaničke banje je pun nanosa snega i nije očišćen. Izbegavajte putovanje večeras.
(+18) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Evo kako je trenutno na Kopaoniku:Link >>>
(+14) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Malo i ovi sto natrpavaju Karaman Greben i Mali Karaman da se smire :D:D
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Liczymy na lekkie ocieplenie, będziemy w Kopaoniku od 22.01.2017;D
(+4) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Klara Zavisi odakle dolazis. Sto se nanosa tice i prohodnosti najgore prolazi put preko brzeca odnosno brusa zbog otvorenog terena pri kraju uspona. A najbolji put je preko rudnuce,veca je uzbrdica ali nema puno vetra i nanosa na putu. E sad zavisi odakle ides na kop. Put na josanicku banju je kroz sumu pretezno ali ima puno snijega na putu..
(+3) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)