Gde li je sad junak što je ismevao ekipu koja je prognozirala kišu? Svaka čast momcima.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)A ko si ti Stevo? Ko kaže da ti ovde namerno ne unosiš paniku? Možda imaš neke zadnje namere? To što ti pričaš nije istina. Ne znam zašto to radiš. To što znam - znam iz prve ruke. Ja ne radim u Skijalištima Srbije i baš me briga da ti se pravdam šta radim i čime se bavim. Kao što ti imaš pravo da pišeš imam i ja. Samo mi je dojadilo da više slušam koje kakve stručnjake koji sve znaju i prosipaju pamet.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-22)Zašto su sklonjene kamere sa biblijskih gužvi?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)A kad će već jednom da puste gondolu, cena Ski pasa za jedan dan 3500,00 dinara, a ne radi gondola.Stvarno nema smisla
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-24)Da li neko moze da mi da informaciju da li ima neka sli, skola na jarmu, koja ujutru pocinje cas na jarmu, jer u centru za dva sata deca uspeju dva puta da se spuste kolika je guzva... Hvala
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)PERICA- Do ponedeljka ce biti nestabilno, vetrovito povremeno sa snegom i temperaturom uglavnom ispod -10c. Subjektivan osećaj hladnoće će biti dosta jači zbog pojačanog vetra uglavnom severnih smerova i povećane vlažnosti vazduha... Biće i kraćih sunčanih intervala a magla intenzivnija u višim zonama skijališta i po vrhovima. Veliki pozdrav.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)mozda je bas dobro da se kampanja zove NIJE TESKO BITI FIN NA PLANINI
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Da li se zna kada ce proraditi staza 19b i Bela Reka? Hvala unapred. :D
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)1. Da li postoji kamera na Karamen Greben ili neki nacin da se vidi kolike su guzve ispred Karamen Grebena ili makar u centru neka kamera ispred liftova?2. Koliko vidim na zici se ne pravi razmak kada se sjedne vec su svi jedno uz drugo (na ovim kamerama). Mozete li mi dati info da li postoje neka pravila zbog Korone za obavezni razmak skijasa kada se prave redovi prije lifta ili za sjedenje na liftu ili ne postoje pravila?Hvala
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Kimi, Aco, ima li neki sunčan dan na vidiku posle 18.01. Veliki pozdrav i hvala vam za sve što nas obaveštavate oko vremena.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Sta se desava sa gondolom?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@Немања коп Ако идеш из правца Викенд насеља, када изађеш из самог насеља наставиш да се пењеш горе и после једно километар или мало више имаш скретање десно и ту одмах после 200 метара ћеш видети паркинг. До Сунчане одатле( ако паркираш најближе стази) има пешке можда 100 метара тако да је близу. Ако идеш из центра онда прођеш Путник и наставиш ка Викенд насељу и видећеш скретање лево, нов пут направљен не можеш да промашиш. Поздрав
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)Test uradjen i pcr i seroloski. Nije korona. Obican stomacni virus koji traje dan, dva.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)ŠTO SE TI;E REDA NA SAJMU,TU LJUDI DOLAZE ZDRAVI,BOLESNI NE MOGU DA SE VAKCINISU,,Na skijanju ima onih koji kažu sami sebi običan grip je to i sve redom zarazuju..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Zdravo svima,dolazim na jedan dan pa me interesuje da li na Kopu ima neka lakša staza (brežuljak) za nas početnike.Kad kažem početnik bukvalno to i mislim jer sam na skije stao samo jednom.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ok hvala ljudi saznao sam danas da je jak vetar zatvorio Krcmar .. sve najbolje nada se sutra boljem skijanje sve ostalo je bilo top vreme i nema guzve pravo uzivanje . :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@alex Uzas brate, -20 u poslednja dva komentara😆😆 Reci sta prognoziras za subotu, ja stizem u ponedeljak pa da se ne brinem... Sto se tice minusa, ne brini, ja cu ti dati plus, znam kako ti je😆
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@ Aco,dal ce se ova magla razrediti u subotu?Danas je okovala Kop,ne vidi se 20 m ispred sebe.Nemoguce je za skijanje na svakoj stazi.Pozdrav!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)alex Da zahvaljujuci magli je osecaj da je dosta hladnije. Ali u ovom dobu godine vlaznost vazduha uz juzni vetar je faktor koji najvise utice na smanjivanje sneznog pokrivaca i stanje na stazama. Vise bi voleli da je temp +10 uz veoma nisku vlaznost vazduha,u tom slucaju sneg skoro da se ne bi topio a skijanje bi bilo odlicno. Ova situacija je najgora za sneg ako izuzmemo kisu.. bice to dobro. Ski pozdrav
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Nije u pitanju vracanje novca nego organizacija . Nemoguce je da nemoze da radi Mali Karaman ili Jaram koji ima vucak .. pa o kakvom udara vetra picamo onda .. Danas su trebali da zatvore kompletno skijaliste ili da prodaju manje karata da se ljudi nemuce .
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ne druze radi se o novcu dodjes na Kop platis za troclanu porodicu 20.000 i u petak i subotu nemozes da skijas noramalno jer neradi skijaliste o cemu pricas .?? Strasno
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Ima li šanse da se petkom objavi vikend prognoza? A ne samo nedeljom za narednih sedam dana.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Brdjanin Kud si nasao sad da dodjes. Ocekujem te u drugoj nedelji februara jer bi mi dobrodosao jedan da mi malo ispegla tehniku 😉 Svaka cast svakome i skijanju van staze ali ja stavarno ne vidim neku draz u tome.Neutabane staze (svez sneg) i moze,ali skijanje van staza mi je mucno. Nekako mi je to rizik da se povredis,naletis na kamen,panj itd.Ne kazem,i ovde se ljudi dosta povredjuju ali ne znam,nekako mi je to suvise naporno i rizicno. Probao sam vise puta,sto van staza,sto po zatvorenim stazama,cak i decu u Bugarskoj vodio da i oni sve to probaju ali nikako mi ne prija. Verujem da nedostatak volje,sati skijanja i iskustva van staze kvare moj opsti utisak ali ne prepoznajem se.Ostajem pri lepo utabanim stazama.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Zasto se kamere ne ciste od snega? Ima par kamera na kojima se nista ne vidi?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Nema skijaša,zato se staze ni netabaju,,Slabo se ski pasova prodalo,pa skijališta neće da troše naftu za tabače i da ljude plaćju koji su na ugovoru zaposleni tu..Dosta ima ljudi koji su bolesni i zaraženi,lokali nerade duže od 8 sati,neće niko gore da boravi po tim uslovima...Stranaca ni nema ove godine na Kopaoniku,sve što se tiče skijaša to su svi ispucali godišnji odmor odavno i tako se sve to dešava,j..Jedino samo vikend varijanta,vlasnici apartmana da dodju i da skijaju..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-34)Jel moze neko da ocisti kameru Malo jezero, Krcmar, Duboka?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Ovi momci u Skituljku od jutros se naradise samo dok su terasu ocistili 😃 Izgleda da je bilo ozbiljnog zatrpavanja,za koji dan krece najbolje skijanje na Kopu ove sezone.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Mare Buraz; mozda pises sa telefona, ali daj ubaci neku tacku, zarez, odvoj ne tamo gde treba..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Danas nije bilo jakog vetra. Nije bilo smanjene vidljivosti do mozda 16:15 kad je poceo da pada jace sneg. Jedini razlog zasto zice ne rade je ili zbog loseg odrzavanja zicare ili zbog potpunog neodrzavanja staze. Gobelje , Jaram, Gvozdac ako ne rade znajte da nijedan tabac tamo nije poslat. Malo jezero nece raditi jos 3-4 dana sigurno, ko zna da li ce popraviti zicaru, a da utabaju sav onaj sneg im treba par dana jer se staza ne dira.Tokom celog dana, pored 5-6 istih pesama koje se menjaju vec neku godinu za redom, na razglasu nam objasnjavaju kako treba da rasteretimo centar i da idemo na parking kod jarma i gobelje. Nemam reci za ovaj bezobrazluk. Ideja skijalista srbije je verovatno da skijasi koji dolaze kolima ne zauzimaju mesto ovima sto idu u gorski/grand itd, a da se usrece parkiranjem na mestu gde ne rade staze danima (bice i nedeljama posle ovog snega vidim ja).
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@Skijas90Moja greska za Malo jezero. Zicara ne radi jer se sredjuje za kup, priznajem gresku. Svakako, pre tog planiranog zatvaranja je gasena zicara i nije sve vreme radila. Sve ostalo sto sam naveo je istina. Ako gvozdac, jaram ili gobelje rade poslednjih sat vremena, ne moze se racunati da su radile taj dan. Da si danas skijao video bi da danas vetar nije bio jak i da nas preko razglasa pozivaju da idemo na parking kod jarma gde zice trenutno ne rade ...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi hajde da se malo uozbiljimo.. Nisu očekivali da zimi padne sneg na jele na planini? Tako je to kada se problem ne rešava kada je vreme, tj van sezone, nego sad vade kamenje iz vatre.. Hoće neko da me ubedi da to ne može da se sredi leti? Ovo traje već nedeljama, poprilično je neozbiljno. Ljudi plaćaju pun ski pas, a pola skijališta ne radi..Pritom ja nisam neko ko je preterano kritički nastrojen, ali ovo je stvarno smešno. .Pao sneg na jele, pa jele na staze i puteve kuda prolaze žice.. Pa pazi molim te...Da ne pričamo o tome što im celu sezonu ne radi sidro na MV koje je pušteno u rad pre 2-3 sezone.. Super su nove staze i gondola i nove žice, sve je t super, ali nekada izgledaju kao da su zalutali gore, i da to vode potpuni amateri !
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Juče je na Gobeljama duvao lud vetar. Ljudi su sami odlazili. Nisu ugašene bezveze.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Brdjanin To nije plus to je pluscina 😄. Ma moralo je posle ovolikog snega da naidje period vecih temperatura. Samo da nebude velike vlage, nadamo se da ce preziveti Kop. I naravno da ne bude neke jake kise. Ski pozdrav.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Da li se zna kad krece sa radom gondola u Brzecu?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@KimiVBDeljenje sa 2 neće učiniti rezultat većim ili manjim od nule, tako da je deljenje nepotrebno.Pozdrav!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)@Baba hvala puno. Slusam dosta o nordijskom i posto mi je zena definitivno pokidala ligamente i nece vise na skije,predlozih da potrazimo i pokusamo nordijsko. Bas cu pokusati da saznam vise ovih dana pa javljam. Trceci na skijanje uvek to zaboravim. @Kobaja hvala! Ma imam utisak da nam toliko malo nedostaje. Da imamo mnogo vise normalnih ljudi nego pravih problematicnih. Ok je razlicito misljenje ali oko kljucnih pitanja mora da postoji jedinstvo,mimo politike visoke pitanja zivotne sredine,ocivanja ljudi, starih,obrazovanje,sport itd... kada bismo samo nekako mogli da prevagnemo na tu stranu
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Jeste, sa Pančića samo držiš levo, levo i opet levo, i direkt na Tresku izbijaš. ;)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Danas vrhunski dan za skijanje prepodne prazne staze.Slojevito oblacenje i nema zime. Idealan dan za prave skijase 🎿💪
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Danas sam bila na Kopaoniku i bilo je ledeno.Ima guzve i na stazama je led
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)molim Acu , Kimija da kazu nesto za ski prilike od 01. do 07. 03. hvala vam unapred.:)8)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@Aco Cacak Aco, oce li biti povratka prave zime i jos ozbiljnog snega na planini do kraja zime? Ovo ne sluti na dobro...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)santa justa mislio sam na otkaze rezervacija TAKMICARA po hotelima.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)I kamere ispred Jata su u režimu prenosa uživo.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Kakvo nas vremem ocekuje prve sedmice marta ?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Jeste da je 83cm visina snega, al obzirom da nece biti bas minusa narednih dana, a trenutno nije neka vlaznost, a ni vetar, sto ne peglaju topovi? da se pojacaju jos staze pred ovo otopljenje 8)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-17)Danas do podne skijanje vrh
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Korona :(
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)ALEX- Nema potencijala za ozbiljnije snežne padavine do pred kraj naredne sedmice. Od subote veče pa do srede biće mogućnosti za osnežavanje staza ili bar kritičnih mesta na njima. Ako si gledao moju prognozu datu 22 februara ona je aktuelna sve do kraja naredne sedmice kad bi trebalo očekivati novo zahladjenje uz nešto jače snežne padavine.. Veliki pozdrav.:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Upravo to oko osnezavanja me interesuje. Bas sada gledam kamere. Vidim da rade osnezavanje. Ja sam inace mislio kasnije u Martu (14.) da idem na Kopaonik. Pa me interesuje da li ce to donekle pomoci da ima snega kakvog god. Inace prelezao sam blazu formu korone u decembru a ne pada mi napamet da sedim po kaficima bez obzira na sve.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)@ljubinko"Da li neko mozda moze da objasni sta se desilo sa jelkama na celoj planini? Naime, velika vecina jelki je sa polomljenim vrhovima, gotovo na svakoj stazi"Пре пар недеља је пао неки мокар снег па је све изломио. А иначе дрвеће на Копаонику је доста болесно, вероватно је и зато тако испуцало. Надам се само да се у наредним годинама неће сасушити скроз
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)