Samo uzivajte jer sam najavio pre svih .. 🙋♂️⛷ Sredina meseca prava zima
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)@Vuk Vučko(Android)A ti bas planirao ovih dana na skije da stanes?! Dajte ljudi, dosta vise o snegu,bice snega bar 10 dana ove godine, ne brinite !
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-15)Mislim da topovi rade. Slika-kamera "Pancic cetvorosed polazna st." tj centar. Desno od cetvoroseda se vidi top koji radi,svetli,baca vestak.. bice to sve ok.. pozdrav svim infokopovcima..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Izgleda da neki ljudi nisu svesni da je Kopaonik planina :)To sto je prognozirano za Beograd da ce biti 15c ne znaci da ce i na Kopaoniku toliko biti :DPrognoza za osnezavanje je odlicna, preko noci minus a dnevna maksimalna temperatura +4c sto nije uopste strasno, uostalom pogledajte:https://goo.gl/nBZWWyVreme za opening slicno kao i prosle godine a tada je bilo odlicno, staze drzale super bez obzira na temperature.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Za Tijana BGUčio bih te ja, ali se plašim da me srčka ne strefi, hahaha!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Od najavljivanih 25-30 pade jedno 7-8cm.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Da ne mracim,ali lesa i ridji su verovatno u pravu. Da rokne snega kao u Niseku, pre NG tesko da ce da proradi bilo sta sem centra. Necu da pametujem mnogo jer je za ekonomsku isplativost nekog projekta potrebna opsezna analiza. Verujem, doduse, kad bi decembar dozvolio, da bi sa malo vise staza(Krcmar, C.i crv.Duboka),SS bile svakako u plusu, a i svi koji se bave usluznim delatnostima. Naravno, uz dobar marketing i cenovnu politiku.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Iskreno, namerno nisam pisao o drugim skijalištima po Evropi jer to ne treba da nas interesuje, bar je to najlakše, odeš na net, odabereš skijalište i vidiš šta radi od staza, tu nema nogo nauke, ali o tome bi mogli mnogo da raspravljamo. Mi ovde ipak pričamo o Kopu, za nas je najbliži i realno najjeftiniji, ali sada šta da uradimo da ONI skapraju da mi ipak nismo budale. Nije problem ni cene ski pasa, pošto obično kada na početku sezone ne rade mnoge staze i ski pas je jako jeftin. Ali neću bre jeftin ski pas, hoću da puste više staza i žica, da mogu ko čovek da se skijam, a ne da se smaram na Karamanu i eventualno Pančiću. kada bi se ovde malo manje prepucavali, a više vršili pritisak na NJIH možda bi ipak razmislili da zaposle nekoliko profesionalaca, pa bar za jednu sezone, čisto da vide kako se to radi tamo gde se od skijanja uzima ozbiljna lova. Siguran sam da ONI bar ponekad čitaju ovaj forum, ko zna možda im upali neka lampica ako ih dovoljno budemo smarali....
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)...што се људи само пљују,не дај Боже да неко каже неку позитивну! Све вам је боље од онога што имате,а то не знате да цените... Ето,нпр. зато треба похвалити...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@ ? Pa koliko vise sa takvim pitanjima da li ste ljudi bre normalni!!!!!!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-0)@freeriderBrzminov Hotel to nije, a tek caffe na vrhu Pancica,gde odlaze fekalije,to trebamo da se mi skijasi zapitamo..Ocekujemo sneg na Kopaoniku to je lepo,a ono padne 10 cm,,Gradnja takvih objekata na Kopaoniku i je kriva sto nema snega,,temperatura se digne gore,unistava se okolina,fekalije na sve strane,parking pun auta,reda nikakog..Zanima me samo da i ce se podzemni koontejneri koristiti ove sezone,posto i ovo malo snega sto je palo,niko da im pridje i da baci smece u njih,prilaz nije kikakv,a da vidimo kada parkiraju odmah aute pored njih,kada sezona pocne,da li ce se onda tek bacati....Ski oppenig ce biti u fullu,a za posle ce da vidimo kako i sta..
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Bravo Aco, jos pre 10 i vise dana si precizirao ovo sto se desava sa snegom, otvaras sezonu u super stilu i na visini zadatka :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-11)Šta bih dao da sam na vašem mestu.Srećno otvaranje sezone.Pozdrav iz BL
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)@ Marko legendo,Info imaš i na sajtu:http://www.infokop.net/info/ski-info.htmlA pored toga i vremensku. Ljudi se trude i sve to postoji.Aco očigledno jedva čeka da ga neko angažuje. Bilo bi stvarno ok da čovek dobije jednu stranu da ažurira.Eto šaljem apel adminu.Pozz
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Miladine sto se ne opuatis malo, iskuliraj neki dzokavac, dobro bi ti dosao...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@aleksandar nsg: Nije "caka" u kameri, gimbal daje ovako fenomenalno stabilan video.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Pustili Karaman, supeeeer
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)@СтевсШта је са камером на Мариним водама?О то кључно уско грло на тањиру :)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Imam jedno pitanje za sve? Kako rešavate problem parkiranja? Gde parkirate, kako se izboriti sa onim "lopatarima"? Hvala svima na pomoci 🙂
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)carving....pa kad svi odete sa planine:)))))))))))))
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Vi sto kukate za guzvu a sta ste ocekivali.pola vas nece ni videti kop do kraja sezone
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-23):D:D:D:D:D:D:D:D:D:DБиће ,Биће...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Danas skijanje perfektno. Vreme izmišljeno, staze držale do samog kraja, Krčmar nenadmašan. Gužve nema. Zaista, nema razloga za brigu...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-5)Danas, maglovito ( vidljivost u visim delovima 5-10 metara). Vetar brije al s''obzirom da je jugo nije hladno. Staze mekane, donji delovi pohabani ( deluje da nije tabano), gornji i centralni solidni. Guzve nema. Izveštaj se odnosi isključivo na duboku i krcmar, ostalo ne vozim pa ne mogu ni da komentarisem. Think Snow
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-16)Cekaju se Gvozdac i Gobelje :D
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-9)Moze li mi neko odgovoriti, kakva je ove godine procedura oko kupovine porodicnih skipass-ova? Trebaju li slike, dokumenta i sl.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Nešto se dešava, da li je masovno trovanje hranom ili stomačni virus. Veliki broj ljudi ima stomačne tegobe. Problema ima u nekoliko hotela i apartmanskih kompleksa. Nije fer da ih navodim, ali bilo bi dobro da se oglasi ambulanta jer će u protivnom krenuti još gore priče o trgovanju i biti gore po hotelijere i ugostitelje. Infokop bi takođe mogao pomoći kao sajt koji prati sve i kome se vjeruje.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Dobrih 10-15 cm novog snega , rekao bih po grtalici Skituljka !!! ;)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)To i jeste zajebancija, kao i nasa drzava... samo jos i preko dzepova
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)lepog li dana,muke me hvataju...
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-2)Pozdrav svim skijasima!Znam da je tema malo pipava, ali ajde da postavim par pitanja.Naime vec 4-5 godina unazad idem na Kop sa drustvom i stvarno ga gotivim i volim svim srcem kao planinu. Medjutim, neckamo se da ove godine da malo promenimo gde skijamo jer eto, valja videti i ostala skijalista. Sta ljudi misle o Banskom? Kakvo je u poredjenju sa Kopom i da li vredi otici tamo? Iskreno, opcije su ili Bansko ili ponovo Kop, jer ne zelimo da idemo u Austriju, Italiju itd. iz nekih svojih razloga. Ko god je bio, dosta bi mi pomoglo da napise kratak brief o Banskom i sta ima da ponudi, a znam da cu ovde svakako dobiti iskrene odgovore od brace skijasa.Nadam se da nisam mnogo smorio postom, veliki pozdrav!:)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)@BodoVama gospodine treba da skijalista Srbije daju besplatan ski pas kad ste tako veliki ljubitelj Kopaonika.Vidim da se dobro organizijete i sa velikim uzivanje.Svaka cast,vi ste pravi covek za prirodu.Pozdrav za Vas i Vasu unucicu iz Beograda.Ps. mozda se i sretnemo na nekoj stazi.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Mala drvena kucica je zatvorena. Ski pass se prodaje 10-ak metara posle nje. Noviji objekat. Od 8 sati
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Хвала ти Боже на овом дану,сутра очекујемо још бољи !!! 🙏🏼
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-6)Izgubljene bele decije naocare wedze bele boje na dubokoj ili karamanu ako neko nadje moze da se javi na 063551651
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ima snega ali nista strasno.dobre gume i vozi.nemoj da te prevare da ti nameste lance
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)Kako lepo osvetlenje noču od meseca na nebu,najmanje 50 luxa.U dobra stara vremena smo skijali po luninom osvetlenju.Pozdrav!
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-8)Aco,kakvo se vreme ocekuje za sretenje?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Sin mi je 15. januara napunio 12 godina, zar je moguce da cu morati da platim za njega ski pass kao za odraslog. Da li mogu na prodajnom mestu da kazem da ima 11 godina. Da li traze neki document. Hvala na odgovoru.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-20)@ Boža ski Verovatno samo tebi jasno. Naravno ne mora svakom ni da bude jasno. Svako dobro i tebi žalim (Interesantno! Da mi ti nisi spmenuo ne bih ni primetio tu Acinu opasku. I ja je često koristim a čoveka nikad video u životu) I sam se pitam odakle mi? A koristim česti i "Živ ti meni bio" što isto ne znam odakle mi?
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-14)Dusane- U potpunosti se slazem sa tobom.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)@nebojsaServis Stiv je jeftiniji ali je oprema jako stara i pohabana...cipele smrde...U Gorici je skuplje ali sve novo i cisto...pozz
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-13)Čitam ove komentare i ne mogu da verujem sta sve ovde ljudi lupetaju. Uzivajte ljudi na skijanju ako ste tamo a ne samo da pisete neke gluposti i pravite se pamegni. Vecina sto ovde komentarise nije ni blizu ozbiljnog skijasa koji je bio po skijalistima sirom evrope da bi bio.kompetentan da uporedjuje i komentarise. Ko je na planini neka uziva jer je lepo vreme i planina izgleda prelepo ovih dana.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-4)Postovani,posto sam iz Leposavica, da li imam pravo na godinju kartu za ulazak na Kopaonik i sta je potrebno od dokumentacije? S postovanje, Zivko Zivkovic
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-12)Pozdrav svim ljubiteljima skijana, zanima me da li neko moze da mi kaze top 10 najlaksih staza na kopaoniku (ne racunajuci masinac) na koji mogu ici pocetnici sa 2 sezone iskustva na skijama. I da koja je staza plava na pancicu, posto na mapama vidim samo ucrtane crvene. Sve u svemu ako neko zna da mi poredja top 10 staza od najlakse ka tezima na kopu. Hvala i jos jedan veliki poljubac svim ljubiteljima skijanja.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-7)@Marija Radevic: Po mom skromnom mišljenju, markacija staza na Kopaoniku je malo naduvana, tj. neke crvene staze na Kopaoniku kao npr. ove sa Pančića, bi u većini drugih centara bile označene kao plave. Prema tome, nemojte se plašiti da odete gore, ne bi trebalo da bude problem da se spustite, pogotovo granama 4c i 4b.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-10)Svi na popravni kod Biljke ..., da obnoviteb trigonometriju...;)
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-3)Ljudi, zamolio bih sve koji imaju bilo kakve informacije u vezi puta do Brzeća i do samog vrha, da dele, kako bismo znali šta možemo očekivati. :D Veliki pozdrav svima.
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)Šta nam rade lopatari?!O njima više niko ne piše....Kad je teško tu su LOPATARI!;D
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-18)Kolko mi se cini, svanuo je jedan od onih dana, brutalno dobar, 80sm snega, ima i svezeg, dobar minus da sve to drzi i daje osecaj prave zime....ima srece ko se zatekao gore...Izdrzace ova zima do 18og marta, mora...Pozdrav
(+9) | ODGOVORI | PRIJAVI | (-1)