Održana ski trka za turiste na Kopaoniku (FOTO & VIDEO)
29.2.2020. | 23:51 | PR | KOMENTARI (2)
| | | | | | |

URL je iskopiran!

Ski škola Avanturija u saradnji sa JP "Skijališta Srbije", organizovala je jedinstveni događaj gde su takmičari bili u prilici da osvoje SKI PASS za sledeću sezonu kao i mnoštvo drugih nagrada! Trka se održala 29. februara 2020. godine na stazi Karaman greben.

Trka se održala u disciplini slalom sa merenjem vremena u dve kategorije - muškarci i žene. U muškoj kategoriji prvo mesto zauzeo je Ljupčo Aleksovski, drugo mesto Dušan Đorđev i treće mesto osvojio je Mladen Savuljić. U ženskoj kategoriji prvo mesto osvojila je Jelena Jovanović, drugo mesto Tijana Ačanski i treće mesto zauzela je Anastasija Milanović. Prva mesta iz muške i ženske kategorije osvojili su ski pass 10 u sezoni, za sledeću sezonu.