PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Las  |   |  17.03.2024. 12:52

@Milos
Zamislimo mogućnost da Miloš ulazi u moj restoran i traži da mu poslužim moj čuveni pasulj, a ja, obzirom da mi se danas baš nije kuvao pasulj (ili nema gostiju koji traže psaulj, ili me mrzi da operem kazan od ranije, ili šta god), odlučim da mu podgrejem jedan pasulj Carnex-ov - gotovo jelo.
I zamisli, Milošu je to zasmetalo. Baš bez veze.
Kakav bi epilog mogao biti?
Miloš neće da plati račun ili se više nikada ne vrati u moj restoran. Verovatno jedini način da se vrati je ako sam ja jedina kafana na svetu.
Eto Miloše, nadam se da vam je jasno koliko je besmislen vaš komentar i zaključak o neisplativosti i "skijanju na tome što imaš".
U mojoj kafani vi zaslužujete da dobijete najbolje što vam možemo ponuditi i svakako vam nećemo izneti pasulj iz konzerve ili vam možda reći da ne zaslužujete ni pasulj, nego vam dati samo kobasicu.

2+3 = (malim slovima)