PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Divlja Tresnja  |   |  21.12.2022. 21:23

Pozdrav svima, da li neko mozda ima iskustva sa skijanjem u Obertauernu u Austriji? Sto se tice smestaja i cena. I ako moze neko da odgovori da li je Krvavec pogodan za pocetnike u poredjenju sa Kopaonikom?

2+3 = (malim slovima)