PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Winter87  |   |  21.12.2022. 16:07

Po mojem veoma skromnom iskustvu, nekako će naš Kop uvek da izbalansira stvar. Sada je to bez snega, ali će se sigurno to odraziti na januar i februar... padavine će se nadoknaditi kasnije. Naravno, tužan je decembar bez snega... ali verujem da posle 20.01. ima da bude extra... No, Aco to bolje zna.

2+3 = (malim slovima)