PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Robosrb  |   |  21.12.2022. 15:42

@Kobas

Da, dobro si razumeo, ovo jeste nekarakteristično. Primera radi, prošle godine u ovo vreme je bilo metar snega, i skoro sve staze su radile, bilo sjajno skijanje.

Otkad sam stao na dasku, mart mesec na Kopu nije izdao nijednom, kao ni februar i januar uostalom.

Međutim, sad ne znam za januar šta bih ti rekao. Nadam se da će ponovo biti sve kako treba, al s obzirom na to da trenutno snega nema uopšte, možda tek u drugoj polovini bude vajde.

Treba da napada jedno pola metra snega za ozbiljno skijanje, a prema prognozi, nije realno da to bude u narednih par sedmica.

2+3 = (malim slovima)