infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Robosrb |
|
21.12.2022. 15:42
@KobasDa, dobro si razumeo, ovo jeste nekarakteristično. Primera radi, prošle godine u ovo vreme je bilo metar snega, i skoro sve staze su radile, bilo sjajno skijanje.Otkad sam stao na dasku, mart mesec na Kopu nije izdao nijednom, kao ni februar i januar uostalom.Međutim, sad ne znam za januar šta bih ti rekao. Nadam se da će ponovo biti sve kako treba, al s obzirom na to da trenutno snega nema uopšte, možda tek u drugoj polovini bude vajde.Treba da napada jedno pola metra snega za ozbiljno skijanje, a prema prognozi, nije realno da to bude u narednih par sedmica.
2+3 = (malim slovima)