infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kobas |
|
21.12.2022. 12:57
Pozdrav svima,Posto vidim da ima dosta iskusnih ljudi u komentarima kojima nije prvi put da zimuju na Kopu (za razliku od mene), jel moze neko da da predlog kada je najbolje otici, odnosno kada najvise napada sneg? Koliko sam primetio ovo je veoma nekarakteristicno za decembar mesec, da li ce biti bolje u januaru/februaru ili da se ne nadam nicemu i da planiram zimovanje negde drugde?Hvala unapred.
2+3 = (malim slovima)