PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ana  |   |  15.12.2022. 09:17

Kažu na HMZS vreme u decembru slično 2006. godini. Pretražujuci po netu naiđem na komentare članova na ovom portalu od 16. odn. 18.01.2007. god. "Mnogo je vruce. 10 stepeni je. Mesavina kamena, leda ì kacamaka. Ali bojje i to od sedenja u kancelariji!"
"Prosle god.smo 15marta bili zavejani na kopu.sada beremo visibabe na fruskoj gori a od 17marta cemo i na kopu..." :D Nadam se da nas ne čeka isto i ovog januara :D:''(

2+3 = (malim slovima)