PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  14.12.2022. 16:50

Lange
Tacno je da je na kopu pokriveno preko 90% staza vestackim osnezavanjem
Razlog zasto ne radi sistem na ostalim stazama je taj sto se na Kopaoniku osnezava po prioritetima, koji su godinama unazad ustaljeni odredjenim redosledom.To je zato sto sistem nema kapaciteta da radi na celom skijalistu.

2+3 = (malim slovima)